Ботев Враца - Монтана

Модератори: Модератор ЦСКА, TodorT, paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
Lakokara4a
Мнения: 448
Регистриран на: 28 юни 2008 10:37
Контакти:

Re: Ботев Враца - Монтана

Мнениеот Lakokara4a » 01 сеп 2011 12:30

Монтана даде мача на ЦСКА с точен резултат... Който не вярва да пита Мичев! Имам си нещо в предвид. Колкото до мача с Ботев Враца е трудно да се правят прогнози. Без каквото и да е съмнение Монтана е по-класния отбор, но дали ще може и дали ще иска да го покаже вече е съвсем друга тема на разговор. Залагам на Х, макар че пак казвам нищо не се знае.

Потребителски аватар
Libera
Мнения: 1010
Регистриран на: 28 юни 2009 19:09
Контакти:

Re: Ботев Враца - Монтана

Мнениеот Libera » 01 сеп 2011 22:59

Ако Монтана "без каквото и да е съмнение е по-класен", значи аз "без каквото и да е съмнение" съм по-умен от теб! Гледах 2 мача на Монтана и 4 на Ботев до момента и мисля на тази база мога да кажа, че изобщо не знаеш какво приказваш! Монтана е несработен отбор, който играе повечето време без желание...това ли е класа за теб? Местно дерби, цяла Враца на стадиона, Монтана ще бъдат смачкани от Врачанската хала и ако не дай си Боже вкарат някой гол, ще получат доста бутилки и седалки в главите! Ако пък бият, ще им трябва и цялата Монтанска полиция да ги изнася от стадиона...за тяхно добре е да не си дават много зор! Прогноза: 3:1 за Ботев!

Потребителски аватар
r.h.
Мнения: 448
Регистриран на: 24 юни 2011 16:27
Местоположение: Враца
Контакти:

Re: Ботев Враца - Монтана

Мнениеот r.h. » 02 сеп 2011 15:36

Видео от контролата Литекс - Ботев 2:1
http://www.sportal.bg/sportal_tv.php?ca ... ideo=38134
Отбор единствен, Ботев се нарича! На град закътан в Гордия Балкан...

▒▓█▀▄▀▄ Б О Т Е В Изображение В Р А Ц А ▀▄▀▄█▓▒

Потребителски аватар
keres
Мнения: 185
Регистриран на: 04 апр 2009 17:12
Контакти:

Re: Ботев Враца - Монтана

Мнениеот keres » 03 сеп 2011 22:00

Дербито на северозапада! Трудно ми е да кажа, за кой от двата отбора съм. Харесвам ги и двата. Е, надявам се да си разменят по една победа този сезон и да влязат и двата отбора в 10-ката.
Дано отидат повече хора на мача, за да стане един хубав мач с истинска атмосфера.

И моля ви, спрете вече с тези уговорени мачове...

Потребителски аватар
Libera
Мнения: 1010
Регистриран на: 28 юни 2009 19:09
Контакти:

Re: Ботев Враца - Монтана

Мнениеот Libera » 04 сеп 2011 15:47

Какви уговорени мачове измисли пък ти? Кой точно мач на Ботев беше уговорен този сезон?

Потребителски аватар
1948CSKA
Мнения: 152
Регистриран на: 29 сеп 2009 10:39
Контакти:

Re: Ботев Враца - Монтана

Мнениеот 1948CSKA » 05 сеп 2011 10:36

3:0 - първото полувреме.

Потребителски аватар
r.h.
Мнения: 448
Регистриран на: 24 юни 2011 16:27
Местоположение: Враца
Контакти:

Re: Ботев Враца - Монтана

Мнениеот r.h. » 05 сеп 2011 11:09

Libera написа:Какви уговорени мачове измисли пък ти? Кой точно мач на Ботев беше уговорен този сезон?


Според мен той не визира Ботев, а мнението му е в отговор на това:

Монтана даде мача на ЦСКА с точен резултат... Който не вярва да пита Мичев!
Отбор единствен, Ботев се нарича! На град закътан в Гордия Балкан...

▒▓█▀▄▀▄ Б О Т Е В Изображение В Р А Ц А ▀▄▀▄█▓▒

Потребителски аватар
1948CSKA
Мнения: 152
Регистриран на: 29 сеп 2009 10:39
Контакти:

Re: Ботев Враца - Монтана

Мнениеот 1948CSKA » 05 сеп 2011 16:07

r.h. написа:
Libera написа:Какви уговорени мачове измисли пък ти? Кой точно мач на Ботев беше уговорен този сезон?


Според мен той не визира Ботев, а мнението му е в отговор на това:

Монтана даде мача на ЦСКА с точен резултат... Който не вярва да пита Мичев!


Ами да го даде пак на точен резултат. 3:0 първото, па после как го унодат. А Владо Мичев какъв съ явява. Залозите ли събира? Той да не е навикнал нещо от Севлиево!?

Потребителски аватар
TEDIMAR99
Мнения: 9716
Регистриран на: 12 ное 2010 19:29
Skype: ...
Местоположение: Дивия Северозапад
Контакти:

Re: Ботев Враца - Монтана

Мнениеот TEDIMAR99 » 08 сеп 2011 21:01

Ботев (Враца) и Монтана излизат един срещу друг в един от най-любопитните за набюдаване мачове от 5-ия кръг на "А" група. Регионалното дерби в кръга по всяка всяка вероятност ще напълни до краен предел стадион "Христо Ботев". Феновете на гостите от Монтана вече се организират за масово посещение на двубоя. Очаква се солидна агитка от около 1500 от най-верните фенове на монтанчани.



Старши треньорът на домакините от Враца Сашо Ангелов е решил да направи няколко промени в състава си в сравнение с предишните мачове. Специалистът не е останал доволен от защитата на отбора в изминалия кръг срещу Левски (0:3) и по всяка вероятност като титуляр в центъра от отбраната ще започне опитният Траян Траянов. Кирил Динчев също ще стартира в халфовата линия.



Гостите имат значително повече проблеми в състава си. Капитанът Даниел Гаджев със сигурност е аут за срещата, тъй като получи червен карто в миналия кръг срещу ЦСКА (0:5). От травми се оплакват титулярните централни защитници Тихомир Трифонов и Димитър Коемджиев. Първият има проблеми с глезените, а бившият Капитан на Пирин е с болки в кръста. Димитър Илиев пък е повален от бронхит и е на лечение с антибиотици. Стефан Грозданов няма да може да ползва и Димитър Воденичаров. Нападателят е с разкъсване на мускул на лявото бедро и ще почива поне месец.


До този момент двата отбора са еднакъв точков актив - от по 3 точки и заемат съответно 12-то и 13-то място в подреждането.
[center][wrapimg=]http://forum.botevvratsa.com/images/smilies/vratzacoreo1.gif[/wrapimg][/center]

adams_drugs
Мнения: 63
Регистриран на: 08 юли 2011 10:26
Контакти:

Re: Ботев Враца - Монтана

Мнениеот adams_drugs » 10 сеп 2011 00:08

В ТОЗИ МАЧ НЯМА МЯСТО ЗА УГОВОРКИ,РОБИТЕ НА БОЙКО БОРИСОВ СА ГОТОВИ ЗА БОЙ И ЩЕ НАПЪЛНЯТ ЦАРСТВОТО НА ГЛУПОСТА(Градския стадион във ВРАЦА).ПРИГОТВЕТЕ СИ СЕМКИ,ГОВЕДА...


Върни се в “Ботев Враца”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 18 госта