Ботев Враца – светлият лъч на трагичния футбол в България

Модератори: Модератор ЦСКА, TodorT, paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
r.h.
Мнения: 448
Регистриран на: 24 юни 2011 16:27
Местоположение: Враца
Контакти:

Re: Ботев Враца – светлият лъч на трагичния футбол в България

Мнениеот r.h. » 29 авг 2011 15:30

А смяташ ли, че и ние не заслужавахме да вкараме 3? Виж видеото, което качих в темата за мача.
Отбор единствен, Ботев се нарича! На град закътан в Гордия Балкан...

▒▓█▀▄▀▄ Б О Т Е В Изображение В Р А Ц А ▀▄▀▄█▓▒

g3_ev2
Мнения: 894
Регистриран на: 14 май 2010 13:28
Skype: g3_ev2
Контакти:

Re: Ботев Враца – светлият лъч на трагичния футбол в България

Мнениеот g3_ev2 » 29 авг 2011 15:40

Ботев Враца винаги ми е бил симпатичен отбор, гледах ги на Герена срещу Левски. Пъргави, бързи и технични момчета, но, скъпи приятели, имате още много работа по играта във фаза защита по целия терен (само раздаване не върши работа) и изобщо по тактическото израстване. Съвременният футбол иска много повече от обикновената сръчност с топката, но вие си го знаете. Материалът ви е определено за повече от средняк в нашето първенство.

Потребителски аватар
Captain Stottlemeyer
Мнения: 9979
Регистриран на: 02 окт 2009 16:25

Re: Ботев Враца – светлият лъч на трагичния футбол в България

Мнениеот Captain Stottlemeyer » 29 авг 2011 16:03

g3_ev2 написа:Ботев Враца винаги ми е бил симпатичен отбор, гледах ги на Герена срещу Левски. Пъргави, бързи и технични момчета, но, скъпи приятели, имате още много работа по играта във фаза защита по целия терен (само раздаване не върши работа) и изобщо по тактическото израстване. Съвременният футбол иска много повече от обикновената сръчност с топката, но вие си го знаете. Материалът ви е определено за повече от средняк в нашето първенство.


+1 :) Според мен, доста точно изказване. Все пак, отборът на "Ботев" е много млад и има време да набира опит. Имаше две съдийски грешки, които ощетиха сериозно гостите (измислена засада в 15-та минута при резултат 0:0) и жълт вместо директен червен картон за Милиев през второто полувреме за нарушение, при което нападателят на "Ботев" оставаше сам срещу вратаря Илиев. Две грешки имаше и в ущърб на "Левски", но те бяха при резултат 3:0 и практически не повлияха на резултата: измислена засада и неотсъдена дузпа. Все пак смятам, че при всички положения "сините" щяха да спечелят, защото са по-класният тим и защото повечето български отбори, които играят атакуващо на "Георги Аспарухов", обикновено не ги чака нищо добро. :)
"Има една страна България и в тази страна България има един отбор „Левски”. В този отбор съм се родил, в този отбор ще умра!" Георги АСПАРУХОВ

Потребителски аватар
Labros
Мнения: 403
Регистриран на: 30 юни 2010 12:37
Местоположение: Кичук Париж
Контакти:

Re: Ботев Враца – светлият лъч на трагичния футбол в България

Мнениеот Labros » 29 авг 2011 16:15

Минаха само 4 кръга и вече имаме светъл лъч в трагичния български футбол :o
...по лицето ми усмивката е трайна, щото на сърцето ми не пише MADE IN CHINA !!!

1912

Потребителски аватар
Red Warrior
Мнения: 9211
Регистриран на: 10 авг 2011 15:50
Местоположение: София
Контакти:

Re: Ботев Враца – светлият лъч на трагичния футбол в България

Мнениеот Red Warrior » 29 авг 2011 16:23

Браво на Ботев Враца! Ако съдията не ви беше порязал според мен можехте и да ги биете. 2 измислени засади и то при голови положения. Мюлдер спъва футболист на Ботев за жълт картон, а смешния съдия дава фаул за Левски. А бе изобщо....после да не се чудят защо отпадат от словашки селяндури.
Пиеш ли вода, мисли за извора. - китайска мъдрост

Потребителски аватар
TheApostleOfFreedom
Мнения: 405
Регистриран на: 28 сеп 2010 12:36
Местоположение: София, България
Контакти:

Re: Ботев Враца – светлият лъч на трагичния футбол в България

Мнениеот TheApostleOfFreedom » 29 авг 2011 16:30

Много ми хареса играта на Ботев. Поздравления! Смятам, че Ботев ще смели опашкарите и ще е нещо като Миньор - стабилен отбор, силен домакин и особено опасен гост. Яд ме е че свириха засада в 15та минута, щото нямаше смисъл от такъв подарък. За левскарите, които писаха по горе нападки срещу Ботев - Пичове, крайно време е да порастнете! Само адмирации за Ботев за открития футбол, ако играеха 10 в защита, то сините нямаше да вкарат 3 гола.
Дяконе, победихме!

Cry! For near the town of Sofia,
Sticks up, I saw, black gallows,
And your only son, Bulgaria,
Hangs on it with a fearful strength.


http://www.youtube.com/watch?v=4GC-_1ErAFk - Защото съм Левскарче!

Потребителски аватар
akademix17
Мнения: 155
Регистриран на: 06 юни 2008 19:23
Контакти:

Re: Ботев Враца – светлият лъч на трагичния футбол в България

Мнениеот akademix17 » 29 авг 2011 16:32

Гледах по ТВ мача ви с Левски и действително до първия гол показвахте доста добър футбол, особено контрите се получаваха много добре
[center]Изображение[/center]

difeza
Мнения: 626
Регистриран на: 14 дек 2009 12:55
Контакти:

Re: Ботев Враца – светлият лъч на трагичния футбол в България

Мнениеот difeza » 29 авг 2011 16:36

Аз съм от Левски,но докато има тънки подпирания за грандовете без значение сини червени ,или оранжеви нито се радвам нито ще се радвам на смешните победи с подкрепите на съдиите.Защото тук ако ни подкрепят в Европа не им дреме колко сме велики и свирят ПРАВИЛНО и тогава лъсва истината.

Canara^
Мнения: 77
Регистриран на: 24 авг 2011 16:37
Контакти:

Re: Ботев Враца – светлият лъч на трагичния футбол в България

Мнениеот Canara^ » 29 авг 2011 16:56

difeza написа:Аз съм от Левски,но докато има тънки подпирания за грандовете без значение сини червени ,или оранжеви нито се радвам нито ще се радвам на смешните победи с подкрепите на съдиите.Защото тук ако ни подкрепят в Европа не им дреме колко сме велики и свирят ПРАВИЛНО и тогава лъсва истината.

+6 :idea: Aко мислеха пове4ето като теб България нямаше да е в това положение :!:

Потребителски аватар
Captain Stottlemeyer
Мнения: 9979
Регистриран на: 02 окт 2009 16:25

Re: Ботев Враца – светлият лъч на трагичния футбол в България

Мнениеот Captain Stottlemeyer » 29 авг 2011 17:07

Red Warrior написа:..... А бе изобщо....после да не се чудят защо отпадат от словашки селяндури.

Друго си е да отпаднеш от влашки цигани, нали!? :lol:
Иначе сериозно: И Словакия, и Румъния са по-напреднали от нас държави, както икономически, така и във футболно отношение, за голямо наше съжаление.... :( А що се отнася до мача "Левски" - "Ботев", явно си го гледал с червените очилца. ;)
"Има една страна България и в тази страна България има един отбор „Левски”. В този отбор съм се родил, в този отбор ще умра!" Георги АСПАРУХОВ


Върни се в “Ботев Враца”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 20 госта