Божинов - Играч на месец ноември

Модератори: Модератор ЦСКА, TodorT, paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
galin56
Мнения: 2510
Регистриран на: 01 мар 2010 15:52
Местоположение: Ботевград
Контакти:

Божинов - Играч на месец ноември

Мнениеот galin56 » 10 дек 2018 17:42

Искам да поздравя Божинов и най-вече отбора на Ботев Враца за силните игри през ноември и за удивителната серия от 4 поредни победи. Браво на целия отбор на Враца и на града.
И да изразя удивлението си към журналистите в България и дори и в този сайт. Както българския футбол копае в дъното, същото правят и журналистите.
Гледам заглавието : Божинов: Не съм виновен за проблемите на Левски и ЦСКА
И почвам да ругая на ум Божката, че какво пак се меша в градините на тия "еврограндове", както вече ги наричат само и единствено българските журналисти а те иначе са на изкуствено дишане.
После почвам да чета статията, която след това заглавие мислех да пропусна, и разбирам, че човека е избран за Играч на кръга и Играч на месеца, и от цялата церемония по връчване на наградата и интервюто, "умния" журналист си е изсмукал от пръстите точно това изречение, и то най-вероятно в отговор на техен въпрос и излиза че това изречение за него е по-важно от самата награда.
Ми само да ви кажа г-да журналисти колкото и да ви се иска и да ни ги натрапвате света и българското първенство не се върти около тези отбори вече на изкуствено дишане. И аз искам да са силни и да мачкат в Европа, но като не са защо се птитвате да изкривявате истината и да си живеете в измислен свят.
Подходящо заглавие би било:
Божинов - Играч на месец ноември,
Или нещо от сорта, защо усирате на човека постижението с това заглавие.

волфи
Мнения: 109
Регистриран на: 10 дек 2013 19:13
Контакти:

Re: Божинов - Играч на месец ноември

Мнениеот волфи » 10 дек 2018 19:55

Нормално - българските спортни журналисти са пълни ДЕГЕНЕРАТИ и конкретно тези от Гонг се надявам да четат този форум и това мнение, ако ще и да ме баннат заради него. Господа спортни журналисти от Гонг, тъпият ви сайт и тъпите ви статии се четат главно заради форума тук, тъй като хората преди да влезат във форума са свикнали по инерция да хвърлят едно око и на новините от сайта.

bsz1916
Мнения: 2506
Регистриран на: 16 юни 2016 05:35
Местоположение: София
Контакти:

Re: Божинов - Играч на месец ноември

Мнениеот bsz1916 » 11 дек 2018 07:20

Много сте наивни ако се надявате на обективност от " журналистите " в GONG . Тук може дори да ви изтрият мнението или да ви отстранят за известен период от форума ако назовете даден отбор с истинското му име с което е официално записан в регистрите или да цитирате сайта на УЕФА относно " историята " на този отбор в европейските клубни турнири .

Потребителски аватар
jembajemba
Мнения: 590
Регистриран на: 04 ное 2008 11:33
Контакти:

Re: Божинов - Играч на месец ноември

Мнениеот jembajemba » 11 дек 2018 11:13

Божинов: "Вече съм друг човек, обърнах нещата на 360 градуса"

BFS
Мнения: 384
Регистриран на: 27 юли 2012 10:07
Контакти:

Re: Божинов - Играч на месец ноември

Мнениеот BFS » 11 дек 2018 16:00

За тази награда предимно червени са гласували. Те обичат да гласуват за него, дори феновете на ЦСКА-София гласуваха за него в мача между двата отбора за футболист на мача, когато Ботев Враца ги надигра чисто футболно, но въпреки това загуби след нелеп автогол именно на Божинов. Евала на червените фенове гласували за Божинката за наградата за месеца!

g3_ev2
Мнения: 894
Регистриран на: 14 май 2010 13:28
Skype: g3_ev2
Контакти:

Re: Божинов - Играч на месец ноември

Мнениеот g3_ev2 » 11 дек 2018 17:39

jembajemba написа:Божинов: "Вече съм друг човек, обърнах нещата на 360 градуса"


Приятелю, уважавам те за изявите ти в този форум и очевидното разбиране на играта, която ни събира тук. Цитирайки Божинов, който най-вероятно е имал предвид 180 градуса, си изпуснал предвид, че една точка, освен в една равнина, може да се движи по пространствена спирала, може да се завърти на 360 градуса, но в пространството на по-висока равнина (мислена) от изходната точка. Погледнато в този смисъл, Божинов звучи така - върнал се е в добрите футболни години, но житейски - на по-високо равнище.
Едно време нашият старшина в казармата все ни заплашваше, че ще ни обърне представите за нещата на 360 градуса. Вероятно също е имал предвид пространствена спирала?
Жив и здрав!

Потребителски аватар
jembajemba
Мнения: 590
Регистриран на: 04 ное 2008 11:33
Контакти:

Re: Божинов - Играч на месец ноември

Мнениеот jembajemba » 11 дек 2018 18:13

g3_ev2 написа:
jembajemba написа:Божинов: "Вече съм друг човек, обърнах нещата на 360 градуса"


Приятелю, уважавам те за изявите ти в този форум и очевидното разбиране на играта, която ни събира тук. Цитирайки Божинов, който най-вероятно е имал предвид 180 градуса, си изпуснал предвид, че една точка, освен в една равнина, може да се движи по пространствена спирала, може да се завърти на 360 градуса, но в пространството на по-висока равнина (мислена) от изходната точка. Погледнато в този смисъл, Божинов звучи така - върнал се е в добрите футболни години, но житейски - на по-високо равнище.
Едно време нашият старшина в казармата все ни заплашваше, че ще ни обърне представите за нещата на 360 градуса. Вероятно също е имал предвид пространствена спирала?
Жив и здрав!


Аз съм сигурен че Божинов е взел предвид както постулатите които ти споедляш, така и все още недоказания факт че точката, приближавайки черна дупка, ще се разтегне и завърти около дупката, докато в някакъв момент бъде всмукана от нея. Предвид тези съображения изказването му е напълно релеванто.
Живи и здрави :)

Потребителски аватар
evernazion
Мнения: 221
Регистриран на: 26 авг 2013 10:31
Контакти:

Re: Божинов - Играч на месец ноември

Мнениеот evernazion » 11 дек 2018 18:54

Само Ботев и браво на Божигол! Калпаков , чакамете пак във Враца, този път и кмета няма да те спаси ,,красавецо"- гъза ти е наш!


Върни се в “Ботев Враца”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 6 госта