Елитния футбол се завръща във Враца

Модератори: Модератор ЦСКА, TodorT, paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
evernazion
Мнения: 221
Регистриран на: 26 авг 2013 10:31
Контакти:

Елитния футбол се завръща във Враца

Мнениеот evernazion » 06 ное 2018 21:01

След пет години и шест месеца, елитния футбол се завръща във Враца!

Потребителски аватар
nikivarna
Мнения: 347
Регистриран на: 30 сеп 2010 23:46
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Елитния футбол се завръща във Враца

Мнениеот nikivarna » 06 ное 2018 21:57

честито :!:
Изображение

Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12218
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: Елитния футбол се завръща във Враца

Мнениеот TristaNNN » 07 ное 2018 09:35

Toва кога? Питам, понеже според вчерашната статия все още не сте вдигнали пилоните за осветлението, а след това има и още работа.
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]

Потребителски аватар
nitro77
Мнения: 379
Регистриран на: 11 авг 2014 19:58
Контакти:

Re: Елитния футбол се завръща във Враца

Мнениеот nitro77 » 07 ное 2018 15:47

Честито на Ботев и благодарности от русенските фенове за жеста към нас. Ние може би знаем най-добре от всички какви мъки коства "домакинството" в чужд град месеци наред. При нас завръщането се случи едва в края на първенството и лично аз искрено се радвам, че на вас не ви се налага да чакате толкова дълго. Добре дошли отново у дома и нека в неделя се получи едно истинско шоу пред пълен стадион, в което не се съмнявам!


m_28
Мнения: 8
Регистриран на: 16 окт 2008 10:14
Контакти:

Re: Елитния футбол се завръща във Враца

Мнениеот m_28 » 07 ное 2018 23:10

Браво за мъжката постъпка на отбора на Дунав! Заслужават и ще получат уважение във Враца!

Иначе, това с професионалния футбол и наличието на осветление е някаква извратена логика на административни мишки...... Мишки, които за съжаление преди няколко десетилетия бяха лъвове..... По-добре да си бяха останали лъвове, но не би. Наличието на осветление не е гаранция за качеството на съоръжението/стадиона, още по-малко за качеството и нивото на играта. Бях на мача Ботев - Левски в Монтана - дръпнаха някакви пластмасови пана от измисленият им тунел и видимостта към стадиона изчезна. 45 лева за 3 билета бяха хвърлени на вятъра, отделно загубеното време за пътуване и горивото.... Повече не отидохме там, убеден съм не само аз.....

Но, тази неделя, тази неделя ще бъде различно! Само Ботев!

Потребителски аватар
boti4eli
Мнения: 72
Регистриран на: 29 сеп 2015 18:17
Контакти:

Re: Елитния футбол се завръща във Враца

Мнениеот boti4eli » 10 ное 2018 06:18

Честито пичове, дано футбола се завърне по-трайно в градове като Русе, Враца, Плевен, Благоевград и т.н., за сметка на разни села и квартали. За безхаберието на БСФ-то просто не ми се говори, колкото и да се опитваме да подкрепяме отборите си, то прави всичко възможно това да не се случва. И нека в неделя победи по-добрия \о/ \о/ \о/ Дунав оле-оле-оле


Върни се в “Ботев Враца”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 3 госта