Ботев (Враца) уволни Бойко Величков заради сина на шефа

Модератори: Модератор ЦСКА, TodorT, paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
boabbb
Мнения: 24506
Регистриран на: 07 авг 2013 09:19
Контакти:

Ботев (Враца) уволни Бойко Величков заради сина на шефа

Мнениеот boabbb » 21 май 2014 08:34

Ботев (Враца) изненадващо освободи треньора Бойко Величков, въпреки че тимът не само се спаси в "Б" група, но спечели рекорден точков актив през пролетта. Причината е конфликт между младия спец и изпълнителния шеф Валери Цветанов. "Много ми е болно", сподели пред "Стандарт" Величков. "Причините са две. Първо, не позволявам на никого да се бърка в работата ми. Второ, не пускам като титуляр близък роднина на директора". На въпрос дали визира халфа Светослав Валериев, по-малкият син на Валери Цветанов, той отговори утвърдително. "Светльо е много добро момче и добър футболист. Проблемът е, че на неговата позиция имах трима по-добри", отговори Величков. "Жалко, на последния мач с Дунав публиката скандираше името ми и аз се почувствах у дома. Но заради такова управление половината от този футболен град не гледа Ботев.

Източник: [offtopic]http://www.sportal.bg/news.php?news=488679[/offtopic]

Както се казва - добре дошли в България :lol: Как въпросният играч ще добие класа в подобна обстановка. За съжалние, не е само там - една от причините школите ни да изкарват толкова малко качествени състезатели :!: Ето и снимка на въпросния "директор" както и цитат за други негови действия, случили се преди Нова година когато Ботев се беше запътил сериозно за "В" група.

Цирковете във Враца с участието на новия директор Валери Цветанов продължават с пълна сила, а отборът на Ботев затъва все повече към В група. След като узурпира властта преди около месец, Цветанов съумя първо да изгони част от футболистите, след това заплю най-верните фенове като виновници за дереджето на клуба, а за капак се оказа, че е пуснал декларация-партенка от името на легенди на футбола в града без даже да ги пита.


Изображение
Леевски, оле :lol: :lol: :lol:

Потребителски аватар
Черният козел
Мнения: 2559
Регистриран на: 21 окт 2013 19:04
Контакти:

Re: Ботев (Враца) уволни Бойко Величков заради сина на шефа

Мнениеот Черният козел » 21 май 2014 09:23

Навсякъде е така !!!
Да живее България и нейните колонии Англия,Франция,Америка и част от Русия.

Потребителски аватар
damyanov1963
Мнения: 14078
Регистриран на: 13 сеп 2010 19:28

Re: Ботев (Враца) уволни Бойко Величков заради сина на шефа

Мнениеот damyanov1963 » 21 май 2014 12:30

boabbb написа:Ботев (Враца) изненадващо освободи треньора Бойко Величков, въпреки че тимът не само се спаси в "Б" група, но спечели рекорден точков актив през пролетта. Причината е конфликт между младия спец и изпълнителния шеф Валери Цветанов. "Много ми е болно", сподели пред "Стандарт" Величков. "Причините са две. Първо, не позволявам на никого да се бърка в работата ми. Второ, не пускам като титуляр близък роднина на директора". На въпрос дали визира халфа Светослав Валериев, по-малкият син на Валери Цветанов, той отговори утвърдително. "Светльо е много добро момче и добър футболист. Проблемът е, че на неговата позиция имах трима по-добри", отговори Величков. "Жалко, на последния мач с Дунав публиката скандираше името ми и аз се почувствах у дома. Но заради такова управление половината от този футболен град не гледа Ботев.

Източник: [offtopic]http://www.sportal.bg/news.php?news=488679[/offtopic]

Както се казва - добре дошли в България :lol: Как въпросният играч ще добие класа в подобна обстановка. За съжалние, не е само там - една от причините школите ни да изкарват толкова малко качествени състезатели :!: Ето и снимка на въпросния "директор" както и цитат за други негови действия, случили се преди Нова година когато Ботев се беше запътил сериозно за "В" група.

Цирковете във Враца с участието на новия директор Валери Цветанов продължават с пълна сила, а отборът на Ботев затъва все повече към В група. След като узурпира властта преди около месец, Цветанов съумя първо да изгони част от футболистите, след това заплю най-верните фенове като виновници за дереджето на клуба, а за капак се оказа, че е пуснал декларация-партенка от името на легенди на футбола в града без даже да ги пита.


Изображение

Сега остава и той да ги прокълне, като Бела Гутман за 100 години напред. Само че не да вземат купа, а да не влязат в А група :)
За ЛЕВСКИ - ПОПУЛЯРНОСТТА, за останалите - злобата и завистта!
https://www.vbox7.com/play:8de06dae
Голям
Умен
НE достигнат
До сега
Играч

Потребителски аватар
TEDIMAR99
Мнения: 9716
Регистриран на: 12 ное 2010 19:29
Skype: ...
Местоположение: Дивия Северозапад
Контакти:

Re: Ботев (Враца) уволни Бойко Величков заради сина на шефа

Мнениеот TEDIMAR99 » 21 май 2014 12:50

Нещата не отиват на добре....Има пресконференция от 14:00 на стадиона и от там ще дойдат отговори на някои въпроси.Очаква се новия треньор да е близък на Цветанов с което да затворят кръга...ВЪН ВАЛЕРИ ЦВЕТАНОВ ОТ БОТЕВ ВРАЦА!
[center][wrapimg=]http://forum.botevvratsa.com/images/smilies/vratzacoreo1.gif[/wrapimg][/center]

Потребителски аватар
stefani
Мнения: 8101
Регистриран на: 01 юни 2008 15:37

Re: Ботев (Враца) уволни Бойко Величков заради сина на шефа

Мнениеот stefani » 21 май 2014 16:13

Черният козел написа:Навсякъде е така !!!


Вече 25 г. продължават комунистическите порядки, а именно да намерим на НАШИЯ човек работа!
Изчезнали са динозаврите и неандерталците, сега идва ред на комунистите, фашистите и расистите !

Потребителски аватар
evernazion
Мнения: 221
Регистриран на: 26 авг 2013 10:31
Контакти:

Re: Ботев (Враца) уволни Бойко Величков заради сина на шефа

Мнениеот evernazion » 21 май 2014 17:32

Ковро Цветанов , скоро ще ти наритаме задника на село ! Стига мълчание , време е за брутални деяния !

izumrud
Мнения: 468
Регистриран на: 30 авг 2010 00:57
Местоположение: София/Несебър
Контакти:

Re: Ботев (Враца) уволни Бойко Величков заради сина на шефа

Мнениеот izumrud » 21 май 2014 22:19

Валери Цветанов направи да го има отбора, ако не беше той, щяхте да сте в дивизията на манаситрище и другите такива ербапи
а бойко Величков е схемаджия и далавераджия, айде отворете си очите
нямам нищо общо емоционално, но гледам реално

nasko75
Мнения: 750
Регистриран на: 02 мар 2012 18:32
Местоположение: Бургас-държава

Re: Ботев (Враца) уволни Бойко Величков заради сина на шефа

Мнениеот nasko75 » 21 май 2014 22:29

Не може играчите да си пускат чалга в рейса, да са през целия път в интернет, а треньора да се кикерчи с тях и да се бъзика
вместо това, те трябва да мислят за мача, нали са професионалисти???
или са професионалисти само като взимат заплатката

аз ако съм на Цветанов, правя един вътрешен правилник, представям го и всеки го подписва, ако не искаш, както казват украинците: Чемодан, вокзал, москва
Тва че Цветанов е от старото поколение и иска да има ред и дисциплина, е за поздравление, а не за ругатни
Ето как е дисциплината на много по-високо ниво: http://topsport.ibox.bg/news/id_1188844904

а треньорчето е сладур


Върни се в “Ботев Враца”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 6 госта