Ботев Враца - Левски |27 кръг А група|

Модератори: Модератор ЦСКА, TodorT, paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
Седем
Мнения: 440
Регистриран на: 07 фев 2011 21:07
Контакти:

Re: Ботев Враца - Левски |27 кръг А група|

Мнениеот Седем » 10 май 2013 21:12

Teo написа:№13 от отбора на Ботев беше трагичен, почвам да мисля че е замесен в някаква схема, разбиха му зоната второто полувреме и дузпа направи...

Той и срещу цесекато направи дузпа, ама тогава не беше в схема!
"Само две неща са безкрайни - Вселената и човешката глупост, като за първото не съм сигурен."
Алберт Айнщайн

Потребителски аватар
the_blue_fan
Мнения: 934
Регистриран на: 11 юли 2011 10:09
Контакти:

Re: Ботев Враца - Левски |27 кръг А група|

Мнениеот the_blue_fan » 10 май 2013 21:14

Teo написа:
the_blue_fan написа:
Teo написа:№13 от отбора на Ботев беше трагичен, почвам да мисля че е замесен в някаква схема, разбиха му зоната второто полувреме и дузпа направи...



Спечели ли на ТР ? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


Да.



И как като видях, че мача не може да се играе на точен резултат ?
Снимай и ни докажи :lol:
ЛЕВСКИ СОФИЯ

choko77
Мнения: 573
Регистриран на: 03 окт 2009 12:43
Местоположение: Враца
Контакти:

Re: Ботев Враца - Левски |27 кръг А група|

Мнениеот choko77 » 10 май 2013 21:38

Честита победа на Левски!Получи се хубав мач,и аз четох за точния резултат и го казах на стадиона на приятели,никой не повярва но пък стана.Николай Маринов N 13 си е винаги такъв,прави непростими грешки всеки мач.И с ЦСКА направи дузпа и сега.Не знам ако не беше дузпата как щеше да се развие мача но май нямаше да излезе този резултат.Не ми хареса ,че имаше малко публика,то с тези приказки ,че е уговорен и какво ли така се получава.Непростими пропуски на Андрей Атанасов,дори след края на мача Сухия му се скара,а и с Васил Велев имаха спречкване щяха да се сбият.Продължаваме да вярваме,че ще останем в групата.Изненада ме Локомотив след тая загуба,но след три кръга ще видим.

Потребителски аватар
hd29
Мнения: 2480
Регистриран на: 26 мар 2013 17:56
Контакти:

Re: Ботев Враца - Левски |27 кръг А група|

Мнениеот hd29 » 10 май 2013 22:15

crazyforest74 написа:
hd29 написа:
Крайно време е големите(селски)разбирачи да оставите Локомотив СФ на мира.Видя се, кой как си печели мачовете и кой се бори честно,според възможностите си.



Честно, честно...колко да е честно забравяш Славия май ..и победата ви над нея :)
Селски ,не селски ..отборите на "селата' остават - а вие в Б група ! ;)

И какво за мача със Славия бе ''разбирач'',какво те усъмни в нея :?: И какво като отидем в Б гр :?: Гледай си там отборчето и не дразни с некомпетентност :!:

Потребителски аватар
Foreigner
Мнения: 1329
Регистриран на: 04 фев 2012 17:53
Контакти:

Re: Ботев Враца - Левски |27 кръг А група|

Мнениеот Foreigner » 10 май 2013 23:34

Като за начало Майкъла и неговите поддръжници да се извинят ;) или другият вариант - на колене с изплезени езици и кой квото има да им даде. :lol:
...

Потребителски аватар
james
Мнения: 2592
Регистриран на: 11 апр 2008 19:23
Контакти:

Re: Ботев Враца - Левски |27 кръг А група|

Мнениеот james » 10 май 2013 23:36

Още ли му трябват доказателства на ония отворко дето не вярваше 3 часа преди началото че мача ще завърши 1:3 ,ЕТО ТИ ДОКАЗАТЕЛСТВО МАЧА ЗАВЪРШИ 1:3 и беше свален от букмейкърите.


BOSS
Мнения: 314
Регистриран на: 27 юни 2012 17:29
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Ботев Враца - Левски |27 кръг А група|

Мнениеот BOSS » 11 май 2013 12:22

Много ще се радвам от някъде да изкочат някакви доказателства за уговарянето на мача Славия-Ботев Враца и двата отбора да ги изхвърлят от -А- група. :evil: :twisted:

milarodino
Мнения: 34
Регистриран на: 07 дек 2012 08:46
Контакти:

Re: Ботев Враца - Левски |27 кръг А група|

Мнениеот milarodino » 13 май 2013 09:34

Добър мач за Ботев, но за съжаление, както и с ЦСКА, не ни достигна малко класа и късмет за да вземем точка или три. За съжаление влязох с около 20-25 минути закъснение. Все пак видях много силно първо полувреме за Ботев, в което по много глупав начин пропуснахме преднината си. Второто полувреме, както и очаквах Левски се опитаха да натиснат. Все пак шампиони искат да стават. Предвид положенията, които създадоха, логично вкараха и победиха. В този период от мача явно си личеше липсата на свежест в играта ни. Само преди три дни отбора се беше изразходил на 100 % срещу Славия. Сигурен съм, че ако играчите бяха добре отпочинали, Левски щеше да има много ядове с нашите контри. Съвсем очевидно ни липсва Руслан Каунг на бека, което пък ни лишава от играта на Ники Христов в центъра до Илиев. За отбор като Ботев, това е не малък фактор, особено срещу силни противници. Трети важен фактор за неуспеха срещу Левски, беше работния ден определен за мача, което ни лиши от подкрепата на поне още 600-800 врачани. Имаше и четвърти фактор - съдията, е все пак не както в мача с ЦСКА - но определено си затвори очите за не малко груби прояви на играчи на Левски, вкл. при изравнителния гол!

Хайде да видим сега, кой ще пусне декларация срещу БФС за нескопосаната програма на първенството и купата и начина, по който помага на определени отбори с нея?! Аз виждам следното - важен мач за Левски в провинцията, в работен ден /по-малко публика/ и ден по-малко почивка за опонентите им, при условие, че става дума за 3-ти мача в рамките на 7 дни /подобна програма и на финали на световно първенство няма/!!! За мен това е тотална липса на коректност от страна на Шопландското ръководство на БФС. Но, естествено никой нищо няма да каже.

Ще си мълчат и за нескопосаната игра на Славия през първото полувреме срещу Лудогорец, при това с титулярния състав! А видите ли бедна Враца си урежда мачовете!?!?!?!? А за тоталната липса на игра и публика от софийското Локо, никой не споменава. Очевадно е, че мястото на този софийски отбор е в "Б", дори "В" група!

Борбата продължава. Само Ботев!

plamen_ch
Мнения: 627
Регистриран на: 11 май 2008 14:48
Местоположение: гр.Гоце Делчев
Контакти:

Re: Ботев Враца - Левски |27 кръг А група|

Мнениеот plamen_ch » 13 май 2013 13:58

Колко интиересно се получи Локо Сф напазарува мача със Славия,но същото направиха и Враца и сега двата отбора ще спорят помежду си кой ще изпадне..... :)


Върни се в “Ботев Враца”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 5 госта