ЗИМА-Трансфери и контроли- БОТЕВ ВРАЦА

Модератори: Модератор ЦСКА, TodorT, paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
TodorT
Мнения: 19108
Регистриран на: 16 юли 2009 13:22
Контакти:

Re: ЗИМА-Трансфери и контроли- БОТЕВ ВРАЦА

Мнениеот TodorT » 11 фев 2013 18:53

Доколкото гледам той в контроли не е влизал.... така че нормално ;)

choko77
Мнения: 573
Регистриран на: 03 окт 2009 12:43
Местоположение: Враца
Контакти:

Re: ЗИМА-Трансфери и контроли- БОТЕВ ВРАЦА

Мнениеот choko77 » 12 фев 2013 09:15

Момчето игра в контролите досега (Б.Борисов)Дори вкара първия гол в мача със Симитли.Аз го гледах в две контроли със Славия и Спартак Плевен и ми се понрави,имаше техника,висок,но както се говореше няма психика за А-група.Освободихме го,защото се върна Якимов поне така си обяснявам аз нещата.

Потребителски аватар
TEDIMAR99
Мнения: 9716
Регистриран на: 12 ное 2010 19:29
Skype: ...
Местоположение: Дивия Северозапад
Контакти:

Re: ЗИМА-Трансфери и контроли- БОТЕВ ВРАЦА

Мнениеот TEDIMAR99 » 13 фев 2013 16:07

0-0 с Чавдар Етрополе.
[center][wrapimg=]http://forum.botevvratsa.com/images/smilies/vratzacoreo1.gif[/wrapimg][/center]

choko77
Мнения: 573
Регистриран на: 03 окт 2009 12:43
Местоположение: Враца
Контакти:

Re: ЗИМА-Трансфери и контроли- БОТЕВ ВРАЦА

Мнениеот choko77 » 16 фев 2013 19:29

Падаме с 2-1 от Видима -Раковски!Не знам какво се случва с този отбор но изобщо не ми харесва.Гледах 2-3 контроли и съм много отчаян!

kpkirilov
Мнения: 68
Регистриран на: 24 дек 2012 19:14
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: ЗИМА-Трансфери и контроли- БОТЕВ ВРАЦА

Мнениеот kpkirilov » 16 фев 2013 20:33

choko77 написа:Падаме с 2-1 от Видима -Раковски!Не знам какво се случва с този отбор но изобщо не ми харесва.Гледах 2-3 контроли и съм много отчаян!

Аз гледах само една в която победихме, но също бях разочарован. В градивен план сме пълна нула.
Просто с тези момчета толкова, няма на какво да им се сърдим толкова си могат. Липсва класа. За мен някой не са въобще за елита. Просто липса на селекция.

Дано все пак в официалните мачове покажат ботевски дух и воля за победа. Все пак това са контроли, дано покажат друго лице срещу Берое.

Потребителски аватар
TEDIMAR99
Мнения: 9716
Регистриран на: 12 ное 2010 19:29
Skype: ...
Местоположение: Дивия Северозапад
Контакти:

Re: ЗИМА-Трансфери и контроли- БОТЕВ ВРАЦА

Мнениеот TEDIMAR99 » 18 фев 2013 15:55

Отборът на Ботев Враца се раздели с халфа Дилян Димитров. Младият футболист беше взет през зимната пауза от третодивизионния Червен бряг, но не успя да впечатли с качествата си треньорското ръководство и бе освободен от отбора.

Димитров е вторият освободен футболист след Борислав Борисов, който бе преотстъпен от Литекс, а в последствие бе освободен и от оранжевите.

След загубената втора контрола от Видима Раковски с 1:2 по време на зимната подготовка, старши треньорът Антони Здравков остана много недоволен от представянето на част от футболистите си и сподели, че може да има и освободени.

След днешната среща между треньор и футболистите преди тренировката, играчите са били предупредени да повишат значително представянето си, за да няма още освободени преди началото на пролетния дял на първенството. Следващата контрола на врачани е срещу Локомотив Мездра, като най-вероятно двубоят ще се играе във Враца.
[center][wrapimg=]http://forum.botevvratsa.com/images/smilies/vratzacoreo1.gif[/wrapimg][/center]

Потребителски аватар
TEDIMAR99
Мнения: 9716
Регистриран на: 12 ное 2010 19:29
Skype: ...
Местоположение: Дивия Северозапад
Контакти:

Re: ЗИМА-Трансфери и контроли- БОТЕВ ВРАЦА

Мнениеот TEDIMAR99 » 23 фев 2013 00:05

Бием Локо Мездра с 3-0! :)
[center][wrapimg=]http://forum.botevvratsa.com/images/smilies/vratzacoreo1.gif[/wrapimg][/center]

Потребителски аватар
TodorT
Мнения: 19108
Регистриран на: 16 юли 2009 13:22
Контакти:

Re: ЗИМА-Трансфери и контроли- БОТЕВ ВРАЦА

Мнениеот TodorT » 23 фев 2013 11:52

Какви са тия скандали ? Тръгва си някой си заради семейни проблеми, после се оказало, че си тръгва, за да играе в третодивизионен отбор ? :shock: Прав му път.... такива бездарници не ни трябват!

choko77
Мнения: 573
Регистриран на: 03 окт 2009 12:43
Местоположение: Враца
Контакти:

Re: ЗИМА-Трансфери и контроли- БОТЕВ ВРАЦА

Мнениеот choko77 » 23 фев 2013 19:23

То няма как да има скандали.Някой си ги съчиняват.Не може един ,който е дошъл и направил 5 тренировки с отбора и играл в 1-2 контроли да се тръшкаме и тюхкаме за него.Като не иска да играе тук прав му път.Хубавото е ,че в мача с Мездра Васил Велев показа хубави неща,желание за игра,също и Джакстъра,Светли.Халфове имаме,а първото полувреме Ники Христов играеше като капитан на позицията на Илия Илиев и се представи нелошо.

Потребителски аватар
TodorT
Мнения: 19108
Регистриран на: 16 юли 2009 13:22
Контакти:

Re: ЗИМА-Трансфери и контроли- БОТЕВ ВРАЦА

Мнениеот TodorT » 24 фев 2013 17:55

Силно се надявам до сряда да пристигне класно крило/нападател :oops:


Върни се в “Ботев Враца”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 14 госта