Нефтохимик - Ботев Враца |КБ 2-ри мач|

Модератори: Модератор ЦСКА, TodorT, paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
ntodorov
Мнения: 6676
Регистриран на: 31 юли 2008 14:28
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Нефтохимик - Ботев Враца |КБ 2-ри мач|

Мнениеот ntodorov » 20 ное 2012 14:58

TojaRaSaN написа:Bourgas - нали не си забравил тези момчета, които ти ги определяш за ""акули"", от коя школа са излезли и да казваш, че те били ""акули"" е много смешно и само заблуждаваш хората, но бургазлии знаят...
в този форум толкова лъжи и невярни неща пишете, че сигурно и вие след публикуване на мнение, като си го прочетете и не си вярвате :mrgreen: :mrgreen:

Де що дЯте се е пръкнало в Бургас все е рожба на Нефтохимик. :mrgreen:
Никога не ще разберем какво губим като печелим, и какво печелим като губим.

xapdyep
Мнения: 88
Регистриран на: 30 авг 2012 15:24
Контакти:

Re: Нефтохимик - Ботев Враца |КБ 2-ри мач|

Мнениеот xapdyep » 20 ное 2012 15:14

и кои са тези акули в тима на Нефтохимик, че не мога да се сетя? аааа, момент освен великия голмайстор Петър Колев и Станимир Митев, които са са статут на резерви.

Потребителски аватар
plamenski
Мнения: 446
Регистриран на: 09 май 2008 17:46
Контакти:

Re: Нефтохимик - Ботев Враца |КБ 2-ри мач|

Мнениеот plamenski » 20 ное 2012 15:16

И аз гъ виждъм мача икунумичен. Опридилену отборъ в зелену ши продалжи. Даам 1:0 за Нафтатъ.
‎"Името на НЕФТОХИМИК е такова, че и на малки вратички да играем и срещу майките и бащите си да играем, пак ще играем за победа!" - Димчо Ненов.

https://www.facebook.com/photo.php?v=597275566961592

Потребителски аватар
Bartolomej
Мнения: 3641
Регистриран на: 26 май 2009 22:26
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Нефтохимик - Ботев Враца |КБ 2-ри мач|

Мнениеот Bartolomej » 20 ное 2012 16:06

Eto vazmojnost v sybota Naftata da napalni kakto edno vreme stadiona si
▒▓█▀▄▀▄ Ч Е Р Н О М О Р Е Ц ▀▄▀▄█▓▒
Акулите нападат само от глад или при самозащита

Ivo-Chernomoretz
Мнения: 4917
Регистриран на: 26 апр 2012 14:33
Контакти:

Re: Нефтохимик - Ботев Враца |КБ 2-ри мач|

Мнениеот Ivo-Chernomoretz » 20 ное 2012 16:28

Важен мач и за двата отбора , но си мисля , че Ботев ще е по-добрият ;)


xadez
Мнения: 293
Регистриран на: 02 авг 2012 14:30
Контакти:

Re: Нефтохимик - Ботев Враца |КБ 2-ри мач|

Мнениеот xadez » 20 ное 2012 17:54

Bourgas написа:
mironi88 написа:Едно евентуално гостуване на ЦСКА в Бургас би ни напомнило как изглеждаше Лазур, преди да се казва Лазур, затова съм навит "шейховете" да продължат.

[offtopic]Само не знам шейховете за кого ще викат, като те над 80% са цесекари :)[/offtopic]
По темата, единственото, което знам е, че зелен отбор ще продължи. :mrgreen:

Дай нещо по-сериозно 80% сме били цесекари :mrgreen: .Когато изс.... подобно КАТЕГОРИЧНО мнение било то и във форум за такъв голям процент хора е хубаво да се обосновеш с някакви факти и доказателства,иначе олекваш с подобни мнения.По темата мисля,че Ботев ще излязат с резервите и може да ги отстраним с едно на мъка

Потребителски аватар
naftastyle
Мнения: 83
Регистриран на: 04 окт 2012 19:15
Контакти:

Re: Нефтохимик - Ботев Враца |КБ 2-ри мач|

Мнениеот naftastyle » 20 ное 2012 18:42

Bourgas написа:
mironi88 написа:Едно евентуално гостуване на ЦСКА в Бургас би ни напомнило как изглеждаше Лазур, преди да се казва Лазур, затова съм навит "шейховете" да продължат.

[offtopic]Само не знам шейховете за кого ще викат, като те над 80% са цесекари :)[/offtopic]
По темата, единственото, което знам е, че зелен отбор ще продължи. :mrgreen:

Хайде моля ти се спри да пишеш глупости. Ти май пишеш е така колкото да не заспиш. Как реши че сме били цесекари? Ние сме фенове само и единствено на отбора на Бургас Нефтохимик. А вие на кои сте фенове не знам а и не ме интересува. Моля те най любезно ти и другите люспести да ни се разкарате от темата. :twisted: Сега по темата правим нулево реми и продължаваме напред. ;)

ПС. Ще помоля създателя на темата. Ако в възможно да смени снимката за мача с тази. Изображение

Потребителски аватар
TEDIMAR99
Мнения: 9716
Регистриран на: 12 ное 2010 19:29
Skype: ...
Местоположение: Дивия Северозапад
Контакти:

Re: Нефтохимик - Ботев Враца |КБ 2-ри мач|

Мнениеот TEDIMAR99 » 20 ное 2012 19:07

Може би наистина няма да излезем с всички титуляри,а и по-добре.Мача с Монтана е много важен за нас.Все пак ще е хубаво да победим в тази среща.Дано най накрая Саша Анеф избухне с някой гол. :)
[center][wrapimg=]http://forum.botevvratsa.com/images/smilies/vratzacoreo1.gif[/wrapimg][/center]

choko77
Мнения: 573
Регистриран на: 03 окт 2009 12:43
Местоположение: Враца
Контакти:

Re: Нефтохимик - Ботев Враца |КБ 2-ри мач|

Мнениеот choko77 » 20 ное 2012 19:29

TEDIMAR99 написа:Може би наистина няма да излезем с всички титуляри,а и по-добре.Мача с Монтана е много важен за нас.Все пак ще е хубаво да победим в тази среща.Дано най накрая Саша Анеф избухне с някой гол. :)

Саша беше контузен преди мача с Тракия,не знам дали се е оправил.Но да си кажа моето мнение на мен не ми харесва като футболист.Аз се надявам Флориано(ако играе) да покаже нещо,защото има хляб в него,а пък може и да му е последен мач с екипа на Ботев,да го запомним с добро.Амендола също има да се доказва,ако оставят Илия да почива(което е логично) той трябва да се заеме с тази задача.А най много искам Варела да се отпуши,защото е стархотен футболист!


Върни се в “Ботев Враца”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 24 госта