Ботев Враца - Нефтохимик

Модератори: Модератор ЦСКА, TodorT, paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
NEFTOCHIMIK 1962
Мнения: 1556
Регистриран на: 01 апр 2010 00:20
Местоположение: Burgas
Контакти:

Re: Ботев Враца - Нефтохимик

Мнениеот NEFTOCHIMIK 1962 » 31 окт 2012 18:34

xapdyep написа:а, някой може ли да даде информация дали е имало и други мачове през годините между ботев враца и нефтохимик, от 1962 г. досега! би било интересно как сме със съперничеството помежду ни 8-)

Пак аз като по-дърт ще си спомням :) В началото на 90-те Нефтохимик и Ботев се срещат в единната Б група.Спомням си 2 мача в Бургас-3:0 за Нефтохимик и 0:0.Това 0:0 даже е изненада защото Нефтохимик беше много стабилен,а Ботев беше на последно място.Помня заглавието в спортната преса-"Точка и за последния....". Помня и единия мач навън-бихме с 1:0 (мисля с гол на Конов),като мача се игра в Ботевград поради наказание на Ботев..........1 мач ми се губи :)
http://www.youtube.com/watch?feature=pl ... ny9fY#t=7s "Името на НЕФТОХИМИК е такова, че и на малки вратички да играем и срещу майките и бащите си да играем, пак ще играем за победа!" - Димчо Ненов.

Потребителски аватар
r.h.
Мнения: 448
Регистриран на: 24 юни 2011 16:27
Местоположение: Враца
Контакти:

Re: Ботев Враца - Нефтохимик

Мнениеот r.h. » 31 окт 2012 20:40

Аз го написах в предишното си мнение този мач който ти се губи
Ботев Вр - Нефтохимик 0:0 (ст. Христо Ботев, Враца)

Благодаря, за съдействието по "опресняването" на спомените от архива ;)
Отбор единствен, Ботев се нарича! На град закътан в Гордия Балкан...

▒▓█▀▄▀▄ Б О Т Е В Изображение В Р А Ц А ▀▄▀▄█▓▒

Потребителски аватар
TEDIMAR99
Мнения: 9716
Регистриран на: 12 ное 2010 19:29
Skype: ...
Местоположение: Дивия Северозапад
Контакти:

Re: Ботев Враца - Нефтохимик

Мнениеот TEDIMAR99 » 31 окт 2012 22:41

sandi74 написа:Браво Враца,този път поне не паднахте. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Сигурен съм,че купата е ваша. :) :) :)

Срамно представяне на Берое срещу аматьорите от Академик!

:lol: :lol: :lol:
Искам те тих! ;)
[center][wrapimg=]http://forum.botevvratsa.com/images/smilies/vratzacoreo1.gif[/wrapimg][/center]


Върни се в “Ботев Враца”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 3 госта