Етър - Ботев Враца

Модератори: Модератор ЦСКА, TodorT, paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
Muscarin
Мнения: 2003
Регистриран на: 07 апр 2008 14:20

Re: Етър - Ботев Враца

Мнениеот Muscarin » 23 окт 2012 06:02

izumrud написа:"Сините акули" от Бургас подкрепят Ботев Враца)
Айде Врачански момчета, бийте ги тия измислените и да пътуват...:) Забавно ми е като си спомня как се бяха превъзбудили след победата в Монтана...и после като почнаха шамарите, оле-мале :)
Единственото, което свършиха е, че миналата година направиха Металик$ботев Пд да се насере с прекратения мач в Брестник и да станат селянии :)



Сладур :) Умствен капацитет=0!

Според мен мачът е x

Потребителски аватар
Lakokara4a
Мнения: 448
Регистриран на: 28 юни 2008 10:37
Контакти:

Re: Етър - Ботев Враца

Мнениеот Lakokara4a » 23 окт 2012 10:37

snakebite написа:Загуба...след историческия Хикс
2:1 за Етър !

Не че съм за Ботев Враца, но когато те пълнеха преди години стадиона си до дупка на мачове от А група вие сте се чудили какво е това топка и рита ли се, или е обикновена тиква! Та толкова за историческите работи.
За мача не ми се иска нито Ботев, нито Етър да бие и затова давам 1:1:)

choko77
Мнения: 573
Регистриран на: 03 окт 2009 12:43
Местоположение: Враца
Контакти:

Re: Етър - Ботев Враца

Мнениеот choko77 » 23 окт 2012 11:06

sandi74 написа:Супер опашкарско дерби.Нека по-малко слабия отбор победи.

Ей капацитета се появи,ама не дава прогнози сега,ама към опашкарите се присъедини и Берое,така че.... А иначе всички във Враца се надяваме на победа макар,че в Търново винаги се играе трудно.А на онзи от Разград ще му кажа,че след историческия хикс,той е афектиран и нека се поуспокой и да премисли пък тогава да пише.

Потребителски аватар
snakebite
Мнения: 2080
Регистриран на: 23 яну 2012 20:39
Контакти:

Re: Етър - Ботев Враца

Мнениеот snakebite » 23 окт 2012 11:28

choko77 написа: А на онзи от Разград ще му кажа,че след историческия хикс,той е афектиран и нека се поуспокой и да премисли пък тогава да пише.


Разбира се че съм афектиран , след като изгледах репортажа...
но това няма връзка със случая, виждам че си интелигентно момче, и да обясня за историческия хикс - вместо след мача ( да оставим настрани, колко заслужено) да кажете "Ние сме Ботев Враца, отбор с традиции, напълно нормално е да вземаме точки дори от шампиона. Благодарим за страхотния празник днес" , вие се заяждате с целия ни щаб, прегръщате се все едно сте спечелили Шампионска лига, позирате с дигнати палци (една снимка видях на четирима ваши) , Антони Здравков едва ли не челна стойка направил ( видях и тази снимка), ръси откровени нелепици за Барселона.....Е как да не говоря за "исторически Хикс" ,предполагам ме разбра. Това няма нищо общо с ИСТОРИЯТА ви, а с поведението на всички във Враца - от - до...
А относно мача - винаги съм бил за Етър в региона, просто са ни по-близо и сме си разменяли често играчи, ето след нас - четирима (Т.Колев, Димов, Анев, Венци Йорданов)играха и за Етър и ги вкараха и тях в А група - куриоз !!. В близкото минало също отделни наши играчи са играли за тях. Чувствам ги ( а и не само аз, а много други) за много по-близки !!
ЛУДОГОРЕЦ
ПРЕДИ - НАШАТА ЧЕСТ, СЕГА - НАШАТА СЛАВА

http://forum.ludogorec.com/

WPWW
Мнения: 890
Регистриран на: 30 дек 2009 12:37
Контакти:

Re: Етър - Ботев Враца

Мнениеот WPWW » 23 окт 2012 11:35

Айде бе Търновлии, отказахте ли се да гоните турските паразити?!Какво му е болярското да търпиш чалми да управляват в старата столица?

Потребителски аватар
fen-fen
Мнения: 1440
Регистриран на: 05 окт 2011 14:12
Контакти:

Re: Етър - Ботев Враца

Мнениеот fen-fen » 23 окт 2012 11:36

Седем написа:
snakebite написа:Загуба...след историческия Хикс
2:1 за Етър !

Айде малко по-леко с "историческите" изхвърляния, а? Нещо много насериозно се взехте. Когато Левски и ЦСКА са ходели до Враца само, за да разберат с колко ще загубят, вашето отборче е било някъде в небитието. (Където скоро ще се върне, както каза един мустакат субект)


Хайде пък да не лежим на стари лаври а? Що не питаш някой левскар и цесекар колко са тия пъти, които са губели от Враца! Отборчето ми тогава може тогава да е било в небитието, но и то си е имало история. А къде е сега и къде сте вие? Мераци ви да ни пратите някъде говорят само едно! Страх и злоба, а колкото до мустакатия субект не омирисвай форума с герои от българската литература. Само да ти напомня, че каквото е казал е станало обратното!

По темата: За съжаление Етър ще загуби мача от Враца. Тези турци ще съсипят отбора. Те не са дошли да правят тук футбол, друга е целта им. Футболистите им нямат никакъв стимул, там се действа психологически, със закани и извиване на ръце. Казвам го защото имам инфо от кухнята! Гледайте във времето и сами ще се убедите. Колкото до Враца, те са горе долу добър и корав отбор. Тяхната тактика е бетон в играта и малко футбол!
Напред Лудогорец ! http://ludogorec.net/forum/images/smilies/razgradscarf1.gif
[offtopic]Бареков ако пусне тоалетна хартия с физиономията си ще стане милионер![/offtopic]

Потребителски аватар
Enter
Мнения: 186
Регистриран на: 12 мар 2011 16:51
Контакти:

Re: Етър - Ботев Враца

Мнениеот Enter » 23 окт 2012 11:55

Без да взимам страна в спора имам усещане за Х - например 0-0.
1 Спартак (Плевен) 30 27 2 1 111:10 83

Потребителски аватар
Bourgas
Мнения: 6079
Регистриран на: 20 яну 2011 17:57
Местоположение: Bourgas
Контакти:

Re: Етър - Ботев Враца

Мнениеот Bourgas » 23 окт 2012 13:47

Врачани са ми по-симпатични, дано вземат нещо от много слабия Етър в Търново.
[center]ЗА ЧЕРНОМОРСКИТЕ АКУЛИ ГОЛЕМИ РИБИ НЯМА![/center]
[center]Изображение[/center]
[center]Изображение[/center]

choko77
Мнения: 573
Регистриран на: 03 окт 2009 12:43
Местоположение: Враца
Контакти:

Re: Етър - Ботев Враца

Мнениеот choko77 » 23 окт 2012 14:10

Bourgas написа:Врачани са ми по-симпатични, дано вземат нещо от много слабия Етър в Търново.

А на вас желаем успех срещу надутия Лудогорец!Херо знае как!

Потребителски аватар
Bartolomej
Мнения: 3641
Регистриран на: 26 май 2009 22:26
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Етър - Ботев Враца

Мнениеот Bartolomej » 23 окт 2012 14:21

На мен пък ЕТЪР по-ми симпатичен и желая му успех !
▒▓█▀▄▀▄ Ч Е Р Н О М О Р Е Ц ▀▄▀▄█▓▒
Акулите нападат само от глад или при самозащита


Върни се в “Ботев Враца”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 23 госта