Ботев Враца - Лудогорец

Модератори: Модератор ЦСКА, TodorT, paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist

choko77
Мнения: 573
Регистриран на: 03 окт 2009 12:43
Местоположение: Враца
Контакти:

Re: Ботев Враца - Лудогорец

Мнениеот choko77 » 21 окт 2012 13:46

sandi74 написа:Никакъв шанс за Враца.

Вземи си гледай твоя отбор,че станахте по зле и от нас.С многото пари,със "супер селекцията" и т.н.Гледай си Берое,че идвате на нашето дередже и май ще се борим заедно за оцеляване.

Потребителски аватар
we are the champions
Мнения: 14267
Регистриран на: 07 авг 2012 12:43
Местоположение: Пазарджик
Контакти:

Re: Ботев Враца - Лудогорец

Мнениеот we are the champions » 21 окт 2012 17:51

БРАВО НА БОТЕВ ВРАЦА. :!:

Потребителски аватар
Libera
Мнения: 1010
Регистриран на: 28 юни 2009 19:09
Контакти:

Re: Ботев Враца - Лудогорец

Мнениеот Libera » 21 окт 2012 18:22

snakebite написа:
choko77 написа:[
То ние си знаем,както стана миналата година,закучи се мача,съдията ги подпираше от всякъде,само и само да бият.


Пишеш глупости и ти много добре го знаеш ! Цял мач се окопахте преда пеналта и имаше "Опълченците на Шипка", само малшанса и чудесните намеси на Цветковски ви спасиха !!!
А и имаше отменен гол на Гулдан в който не видях нарушение !!
Ставате смешни вече, рецептата за всички пискуни е една - бой, бой и така...докато почнат да те уважават ;)


Какво стана... Миналата година бихте с нередовен гол от тъч, който не беше за вас...сега мисля видяхме, че съдбата не се интересува от това колко пари имаш!

Потребителски аватар
snakebite
Мнения: 2080
Регистриран на: 23 яну 2012 20:39
Контакти:

Re: Ботев Враца - Лудогорец

Мнениеот snakebite » 21 окт 2012 18:29

Радвайте се, че сте спечелили точка ...
Тоя мач не съм го гледал, но по всички коментари е имало втора серия !!. Това не оправдава, нашите звезделинчовци, които май мислеха на ходом да вземат мача и естествено бяха наказани !!
Пак казвам радвахте си се на точката, защото това ще ви осмисли сезона !!
ЛУДОГОРЕЦ
ПРЕДИ - НАШАТА ЧЕСТ, СЕГА - НАШАТА СЛАВА

http://forum.ludogorec.com/

choko77
Мнения: 573
Регистриран на: 03 окт 2009 12:43
Местоположение: Враца
Контакти:

Re: Ботев Враца - Лудогорец

Мнениеот choko77 » 21 окт 2012 19:21

Къде си бе Санди74 да те видя сега какво ще коментираш?Нали нямахме никакви шансове?Ама да ти кажа,че можехме и да бием в последната минута ако нашите бяха по концентрирани.а можехме и да паднем,но футбола се играе на голове.

Потребителски аватар
Libera
Мнения: 1010
Регистриран на: 28 юни 2009 19:09
Контакти:

Re: Ботев Враца - Лудогорец

Мнениеот Libera » 21 окт 2012 22:26

ИСТИНСКИ ФЕНОВЕ
Изображение

Потребителски аватар
Libera
Мнения: 1010
Регистриран на: 28 юни 2009 19:09
Контакти:

Re: Ботев Враца - Лудогорец

Мнениеот Libera » 21 окт 2012 22:41

Още снимки от мача днес

Изображение
Изображение
Изображение
Изображение

Потребителски аватар
snakebite
Мнения: 2080
Регистриран на: 23 яну 2012 20:39
Контакти:

Re: Ботев Враца - Лудогорец

Мнениеот snakebite » 21 окт 2012 22:47

Libera написа:И продължава да приказва...ей, това селския комплекс е нещо ужасно. :)



Селски ??? Кой живее в най-западналата част на България да питам ??
Не са отишли много хора защото не сте дразнител бе мой човек, и са отишли разни чичковци и хора със свободно време. Знаеш ли колко км е от Разград ???
Не ме интересува твойто мнение за феновете, когато плащаш по 10 лева за Билет и имаш 4-5000 на 6 хиляден стадион всеки мач ела се обади, а и във Варна и Ловеч имаше доста хора, просто са много по-достъпни дестинации от вашата Враца....
Радвайте се на точицата , която да ви осмисли сезона!
Да видим тренера дали така ще скочи и на Левски, ще ми е любопитно....миналата година скачахте на ЦСКА и Лудогорец, а Левски и Литекс ви минаха като малка гара ;)
ЛУДОГОРЕЦ
ПРЕДИ - НАШАТА ЧЕСТ, СЕГА - НАШАТА СЛАВА

http://forum.ludogorec.com/

Потребителски аватар
mad forest
Мнения: 1034
Регистриран на: 12 авг 2011 21:31
Контакти:

Re: Ботев Враца - Лудогорец

Мнениеот mad forest » 22 окт 2012 14:31

tsonpen написа:
Libera написа:Ето и нещо да се посмеем всички дружно на един страхотен отбор с "фенове", които повече приличат на лица от старчески дом или дом за душевно болни
.
Снимано е избирателно. Бяхме около 50 човека. Специално ще ви преброя, ако съм на мача в Разград.
Вероятно ще сте 500 и извадени от витрината. Много падате в очите с коментарите си.


Нека не говорим за бъдещ мач, а за миналият, който беше само преди 6 месеца! Колко суперфена бяха на мача? Ще попитам и за образованието им? Да не би да си фен и да и да ходиш на стадиона трябва да имаш висше образование? Напълно нормални хора са показани на снимката! Това, че една част от тях вероятно са с по-нисък социален статус не означава, че не са фенове! Ако се загледаме във всяка една публика в България съм сигурен, че ще се намерят всякакви хора от всички слоеве на обществото, в което аз лично не намирам нищо лошо! Футболът е социален феномен в цял свят и е за всички хора!
Ще потърся снимки на феновете на Ботев от мача в Разград за да се види, че бяха доста по-малко от нашите фенове вчера!

За да не се обиди някой, защото не това е целта ми всеки може д аразгледа тези снимки! http://gallery.botevvratza.com/thumbnails.php?album=165
Вижда се, че тези хора са на различна възраст, има един човек с побелели коси, има дете, има по-дебели и по-слаби, но най-важното, което се вижда и има значение в случая, че са 2, даже 3 пъти по-малко от тези хора дошли от Разград във Враца вчера!
2012 - Шампион и носител на Купата на България!
2013 - Шампион на България!

Потребителски аватар
Abata
Мнения: 32
Регистриран на: 03 мар 2009 21:05
Контакти:

Re: Ботев Враца - Лудогорец

Мнениеот Abata » 22 окт 2012 15:20

Ето снимка от предното ви гостуване http://gallery.botevvratza.com/displayi ... 147&pos=29


Върни се в “Ботев Враца”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 20 госта