Ботев Враца - Лудогорец

Модератори: Модератор ЦСКА, TodorT, paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
snakebite
Мнения: 2080
Регистриран на: 23 яну 2012 20:39
Контакти:

Re: Ботев Враца - Лудогорец

Мнениеот snakebite » 22 окт 2012 15:44

mad forest написа:[ вчера!

За да не се обиди някой, защото не това е целта ми всеки може д аразгледа тези снимки! http://gallery.botevvratza.com/thumbnails.php?album=165
Вижда се, че тези хора са на различна възраст, има един човек с побелели коси, има дете, има по-дебели и по-слаби, но най-важното, което се вижда и има значение в случая, че са 2, даже 3 пъти по-малко от тези хора дошли от Разград във Враца вчера!



Така е , и врачани не са излезли от моден журнал, като гледам на снимката :)
Иначе само уважение за врачанските фенове пропътували толкова километри , всички са добре дошли на Арената !
Не таим омраза, за разлика от вас !!!!
Даже се радваме на фенове които са малко но имат присъствие в клетката - Локо София, Славия,Миньор че дори и от Монтана имаше 5 фена миналата година
ЛУДОГОРЕЦ
ПРЕДИ - НАШАТА ЧЕСТ, СЕГА - НАШАТА СЛАВА

http://forum.ludogorec.com/

Потребителски аватар
mad forest
Мнения: 1034
Регистриран на: 12 авг 2011 21:31
Контакти:

Re: Ботев Враца - Лудогорец

Мнениеот mad forest » 22 окт 2012 15:50

snakebite написа:
mad forest написа:[ вчера!

За да не се обиди някой, защото не това е целта ми всеки може д аразгледа тези снимки! http://gallery.botevvratza.com/thumbnails.php?album=165
Вижда се, че тези хора са на различна възраст, има един човек с побелели коси, има дете, има по-дебели и по-слаби, но най-важното, което се вижда и има значение в случая, че са 2, даже 3 пъти по-малко от тези хора дошли от Разград във Враца вчера!



Така е , и врачани не са излезли от моден журнал, като гледам на снимката :)
Иначе само уважение за врачанските фенове пропътували толкова километри , всички са добре дошли на Арената !
Не таим омраза, за разлика от вас !!!!
Даже се радваме на фенове които са малко но имат присъствие в клетката - Локо София, Славия,Миньор че дори и от Монтана имаше 5 фена миналата година



Абсолютно съм съгласен с теб!
2012 - Шампион и носител на Купата на България!
2013 - Шампион на България!

choko77
Мнения: 573
Регистриран на: 03 окт 2009 12:43
Местоположение: Враца
Контакти:

Re: Ботев Враца - Лудогорец

Мнениеот choko77 » 22 окт 2012 16:32

Това да се сравняват феновете на този и онзи отбор е много глупаво според мен.Всички сме на едно дередже и да се говори,че едни са "по-красиви,други грозни"е глупаво най-меко казано.Поздрави на феновете от Разград пропътували стотици километри да си подкрепят отбора,не знам дали ви е осигурен транспорт от клуба или не,но важното,че сте били на стадиона.Всеки нормален човек иска собственик като вашия,отбор като вашия.

Потребителски аватар
mad forest
Мнения: 1034
Регистриран на: 12 авг 2011 21:31
Контакти:

Re: Ботев Враца - Лудогорец

Мнениеот mad forest » 22 окт 2012 18:17

choko77 написа:Това да се сравняват феновете на този и онзи отбор е много глупаво според мен.Всички сме на едно дередже и да се говори,че едни са "по-красиви,други грозни"е глупаво най-меко казано.Поздрави на феновете от Разград пропътували стотици километри да си подкрепят отбора,не знам дали ви е осигурен транспорт от клуба или не,но важното,че сте били на стадиона.Всеки нормален човек иска собственик като вашия,отбор като вашия.


Това не го казвай на нас, а на този който се е подиграл на хората от снимката, че и ги е обидил, но толкова му е акъла! Наистина си е живо геройство на фона на долнопробният ни футбол, че има фенове обикалящи стадионите! Аз лично не бих гледал нашето първенство ако не беше нашият отбор и не защото е супер отбор, а заради тръпката! Поздрави за успеха вчера! Въпреки бетона сте играли здраво, а щом нашите не са успели да се справят с него, значи не са заслужавали да победят!
2012 - Шампион и носител на Купата на България!
2013 - Шампион на България!

Потребителски аватар
s.i.s
Мнения: 302
Регистриран на: 26 фев 2012 14:10
Контакти:

Re: Ботев Враца - Лудогорец

Мнениеот s.i.s » 22 окт 2012 18:33

http://www.ludogorets.com/news.html?full_news=453

репортаж
п.п - с оглед на положенията - смятам че резултата е справедлив ;)

Потребителски аватар
Libera
Мнения: 1010
Регистриран на: 28 юни 2009 19:09
Контакти:

Re: Ботев Враца - Лудогорец

Мнениеот Libera » 22 окт 2012 19:04

Мале тия луди дърве на мач ги няма, но наспамиха форума ни...ей големи комплекси, голямо нещо - ужасно е за една година да минеш от мачове по поляните в Антоново до мачове в Шампионската лига, просто не се отразяват добре на мозъка подобни трансформации. :)

Потребителски аватар
mad forest
Мнения: 1034
Регистриран на: 12 авг 2011 21:31
Контакти:

Re: Ботев Враца - Лудогорец

Мнениеот mad forest » 22 окт 2012 19:06

Libera написа:Мале тия луди дърве на мач ги няма, но наспамиха форума ни...ей големи комплекси, голямо нещо - ужасно е за една година да минеш от мачове по поляните в Антоново до мачове в Шампионската лига, просто не се отразяват добре на мозъка подобни трансформации. :)


А вие май си оставате на полянката, като гледам състоянието на терена ...!
2012 - Шампион и носител на Купата на България!
2013 - Шампион на България!

Потребителски аватар
tsonpen
Мнения: 4642
Регистриран на: 20 ное 2011 13:36
Контакти:

Re: Ботев Враца - Лудогорец

Мнениеот tsonpen » 22 окт 2012 21:51

choko77 написа:Това да се сравняват феновете на този и онзи отбор е много глупаво според мен.Всички сме на едно дередже и да се говори,че едни са "по-красиви,други грозни"е глупаво най-меко казано.Поздрави на феновете от Разград пропътували стотици километри да си подкрепят отбора,не знам дали ви е осигурен транспорт от клуба или не,но важното,че сте били на стадиона.Всеки нормален човек иска собственик като вашия,отбор като вашия.

Доколкото разбрах, "билетът" за фенския автобус е струвал 15 лева. Около 30 човека са пътували с него. Освен това имаше и 6 леки автомобила. 3 софийски и 3 разградски. Добре е, че сме били повече от миналата година.
И аз се присъединявам към поканата - добре сте дошли в Разград! Никой не обича празни клетки. Лошо отношение са срещнали само феновете на ЦСКА, които сами си го организираха, нападайки мирните трибуни до тях. Наскоро дори феновете на Рапид Букурещ бяха поканени да гледат мача от домакинските сектори и двете агитки са си правили общи снимки след мача :)
[center]Изображение[/center]

Потребителски аватар
mad forest
Мнения: 1034
Регистриран на: 12 авг 2011 21:31
Контакти:

Re: Ботев Враца - Лудогорец

Мнениеот mad forest » 22 окт 2012 22:01

tsonpen написа:
choko77 написа:Това да се сравняват феновете на този и онзи отбор е много глупаво според мен.Всички сме на едно дередже и да се говори,че едни са "по-красиви,други грозни"е глупаво най-меко казано.Поздрави на феновете от Разград пропътували стотици километри да си подкрепят отбора,не знам дали ви е осигурен транспорт от клуба или не,но важното,че сте били на стадиона.Всеки нормален човек иска собственик като вашия,отбор като вашия.

Доколкото разбрах, "билетът" за фенския автобус е струвал 15 лева. Около 30 човека са пътували с него. Освен това имаше и 6 леки автомобила. 3 софийски и 3 разградски. Добре е, че сме били повече от миналата година.
И аз се присъединявам към поканата - добре сте дошли в Разград! Никой не обича празни клетки. Лошо отношение са срещнали само феновете на ЦСКА, които сами си го организираха, нападайки мирните трибуни до тях. Наскоро дори феновете на Рапид Букурещ бяха поканени да гледат мача от домакинските сектори и двете агитки са си правили общи снимки след мача :)


Аз съм сигурен, че и във Враца можем да гледаме заедно мача, но нали тези 15 годишни "ултраси" дето даже не бяха виждали отборът си в А група, трябва да се наежат малко , да се направят на големи, видиш ли кои сме ние, а тези кои бяха...!
2012 - Шампион и носител на Купата на България!
2013 - Шампион на България!

Потребителски аватар
tsonpen
Мнения: 4642
Регистриран на: 20 ное 2011 13:36
Контакти:

Re: Ботев Враца - Лудогорец

Мнениеот tsonpen » 22 окт 2012 22:27

mad forest написа:
Аз съм сигурен, че и във Враца можем да гледаме заедно мача, но нали тези 15 годишни "ултраси" дето даже не бяха виждали отборът си в А група, трябва да се наежат малко , да се направят на големи, видиш ли кои сме ние, а тези кои бяха...!


Така е! Аз обсъдих мача с половината полицейски състав във врачанската полиция. Дори по едно време дежурният излезе навън, а ние както бяхме на приказка и той пита дали аз съм новия колега :) А си имаше и футболни фенове сред тях.
Дори сега може би знам повече за Ботев Враца от някои от провокаторчетата. Доста неща ми разказаха и за миналото и за настоящето.
Поздрави!
[center]Изображение[/center]


Върни се в “Ботев Враца”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 4 госта