Ботев Вр представи най-скъпия футболист в А група!

Модератори: Модератор ЦСКА, TodorT, paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
mistreated
Мнения: 6330
Регистриран на: 11 сеп 2008 12:43
Контакти:

Re: Ботев Вр представи най-скъпия футболист в А група!

Мнениеот mistreated » 31 авг 2012 12:44

D.Georgiev написа:
mistreated написа:
D.Georgiev написа:Не знам какви справки си правил, но без да се заяждам точно в споменатия сайт Варела е оценяван на 2,2 млн.евро, колкото и Кайсара от "Лудогорец". Марселиньо пък струва 2,5 млн.евро, а и дватама не са под наем.


Става въпрос за пари, които реално да броени за даден играч, а не колко е оценен според този сайт.


"Ботев" Враца да не би да са ги броили тия пари? Той е под наем. Още повече, че щом се ползва информация от там за този играч, значи съпоставима с тази на останалите. Даже към тия двамата ще прибавя и Георги Миланов.


Защо се правиш на луд? Говорим за пари, реално броени за даден играч. Как ще ги платят Ботев Вр, като те не са го купували?! Естествено, че са платени от Палермо.

За Г. Миланов, Марселиньо и Кайсара аз не знам някой да е плащал подобни пари. Това, че им ги искат, не значи, че някой ще ги даде. А и да ги даде, все още това не се е случило.
Така че не виждам какво те дразни в констатацията, че това е играчът в момента в А група, за който са плащани най-много пари.
Hold me in your arms until there's no more of you, that I can take...

Потребителски аватар
D.Georgiev
Мнения: 2025
Регистриран на: 05 авг 2011 17:20
Контакти:

Re: Ботев Вр представи най-скъпия футболист в А група!

Мнениеот D.Georgiev » 31 авг 2012 12:49

mistreated написа:Защо се правиш на луд? Говорим за пари, реално броени за даден играч. Как ще ги платят Ботев Вр, като те не са го купували?! Естествено, че са платени от Палермо.

За Г. Миланов, Марселиньо и Кайсара аз не знам някой да е плащал подобни пари. Това, че им ги искат, не значи, че някой ще ги даде. А и да ги даде, все още това не се е случило.
Така че не виждам какво те дразни в констатацията, че това е играчът в момента в А група, за който са плащани най-много пари.


Я погледни заглавието на темата и пак спори. Най-скъп (най-високо оценен) и такъв, за който са дадени най-много пари (някога назад във времето) са различни неща. По твоята логика, за да срува толкова трябва в мометна някой да ги извади тия пари, а това не става. Сайтът е за някаква субективна оценка на цените и да - те са съпоставими, така че или променете заглавието или не спорете.
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Потребителски аватар
Янис Зику
Мнения: 2095
Регистриран на: 26 ное 2011 20:37
Контакти:

Re: Ботев Вр представи най-скъпия футболист в А група!

Мнениеот Янис Зику » 31 авг 2012 13:41

mistreated написа:
D.Georgiev написа:Не знам какви справки си правил, но без да се заяждам точно в споменатия сайт Варела е оценяван на 2,2 млн.евро, колкото и Кайсара от "Лудогорец". Марселиньо пък струва 2,5 млн.евро, а и дватама не са под наем.


Става въпрос за пари, които реално да броени за даден играч, а не колко е оценен според този сайт.



Тогава Черноморец са имали играч за 9 милиона паунда.
[center][wrapimg=]http://prikachi.com/images/972/6460972z.png[/wrapimg][/center]

difeza
Мнения: 626
Регистриран на: 14 дек 2009 12:55
Контакти:

Re: Ботев Вр представи най-скъпия футболист в А група!

Мнениеот difeza » 31 авг 2012 14:25

Не стига,че първенството ни е едно от най слабите в европа,ами спорите за такива глупости вместо като Българи да се радваме,че идват футболисти,които са оценени от отбор от силно европейско първенство.СРАМ.

Потребителски аватар
mistreated
Мнения: 6330
Регистриран на: 11 сеп 2008 12:43
Контакти:

Re: Ботев Вр представи най-скъпия футболист в А група!

Мнениеот mistreated » 31 авг 2012 15:43

Янис Зику написа:
mistreated написа:
D.Georgiev написа:Не знам какви справки си правил, но без да се заяждам точно в споменатия сайт Варела е оценяван на 2,2 млн.евро, колкото и Кайсара от "Лудогорец". Марселиньо пък струва 2,5 млн.евро, а и дватама не са под наем.


Става въпрос за пари, които реално да броени за даден играч, а не колко е оценен според този сайт.



Тогава Черноморец са имали играч за 9 милиона паунда.


Е имаЛИ са, макар и под наем. Ама сега го нямат.
Hold me in your arms until there's no more of you, that I can take...

Потребителски аватар
futbolqga
Мнения: 2811
Регистриран на: 11 май 2009 17:11
Контакти:

Re: Ботев Вр представи най-скъпия футболист в А група!

Мнениеот futbolqga » 31 авг 2012 17:56

mistreated написа:
Е имаЛИ са, макар и под наем. Ама сега го нямат.

Приятелю, май си забравил Диамунтен от Левски - цената му при трансфера в Рома е била 3.15 милиона, което според моите скромни математически възможности е по-малко от 2.8.Ще кажеш да, ама не са ги платили, а само са го взели под наем.

Е, тогава погледни световния шампион за младежи, също в момента в състава на Левски - негавата трасферна цена е била 2.9 милиона евро, което ако пак не греша, е повече от 2.8.

Това е само от моя любим Левски, а предполагам, че и в другите по-големи отбори има подобни играчи.Моя съвет е другият път преди да пишеш глупости, първо да провериш дали не си сгрешил, вместо да спориш с останалите...

sandi74
Мнения: 18927
Регистриран на: 20 авг 2011 19:04

Re: Ботев Вр представи най-скъпия футболист в А група!

Мнениеот sandi74 » 31 авг 2012 18:11

Определено ще ви върши работа в Б група.

HighAce
Мнения: 27
Регистриран на: 29 окт 2008 10:06
Контакти:

Re: Ботев Вр представи най-скъпия футболист в А група!

Мнениеот HighAce » 31 авг 2012 23:11

Адски глупав спор подхванахте тука.Дали е най-скъп или не,врачани това не ни интересува.Цветковски,Коконов,Бранимир и останалите,които играха миналата година не бяха скъпи,но се раздаваха на терена,а отбора вървеше добре,въпреки,че агитката беше на нож с Пламен Николов и сие.Е ще сърбаме сега попарата на жабарите и на оня глупак Николай Иванов....а те кой знае колко пари ще си поделят.Стигна се до там да ме е страх да ида на стадиона,щото съм сигурен в разгрома

orion
Мнения: 722
Регистриран на: 03 авг 2011 10:40
Контакти:

Re: Ботев Вр представи най-скъпия футболист в А група!

Мнениеот orion » 04 сеп 2012 20:55

Игра ли в последния ви мач и какви впечатления имате от него?

Потребителски аватар
TEDIMAR99
Мнения: 9716
Регистриран на: 12 ное 2010 19:29
Skype: ...
Местоположение: Дивия Северозапад
Контакти:

Re: Ботев Вр представи най-скъпия футболист в А група!

Мнениеот TEDIMAR99 » 24 сеп 2012 22:13

Еми игра в мача с Локо Пл.
Добър нападател.
[center][wrapimg=]http://forum.botevvratsa.com/images/smilies/vratzacoreo1.gif[/wrapimg][/center]


Върни се в “Ботев Враца”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 4 госта