Ботев Враца - Левски

Модератори: Модератор ЦСКА, TodorT, paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
bacedesko
Мнения: 283
Регистриран на: 17 май 2008 07:36
Контакти:

Re: Ботев Враца - Левски

Мнениеот bacedesko » 16 мар 2012 20:32

Lakokara4a написа:Започват поредните заблуди и дразги :( Какво значение има как ще завършат мачовете при тая трагедия на отборите в А група????. Няма да стъпя на мачовете на Левски от уважение към големите майстори на топката, които съм гледал със синия екип. Тия сегашните идиоти не заслужават и да ги псувам и да им вдигам акциите. Всеки да прави каквото го акъл учи. Аз във Враца съм гледал такива мачове между двата отбора, каквито някои от вас като гледам няма да гледат и в още два живота. Ходете, псувайте, викайте, ама мерси няма да отида да гледам мърдите в синьо. Левскар съм но тия не са моя отбор, а обида за играта като цяло.



+100
„Но, така е в Англия. Там ако по време на мач някой футболист не прокърви, не си размаже главата след сблъсък с противников играч, или не загуби крак, феновете се чувстват измамени, а двубоят е провал”, сподели още Воронин.


Потребителски аватар
D.Georgiev
Мнения: 2025
Регистриран на: 05 авг 2011 17:20
Контакти:

Re: Ботев Враца - Левски

Мнениеот D.Georgiev » 16 мар 2012 20:50

Много подценявате Ботев. Ако не отбележите ранен гол може да ядете много ядове на този стадион. Не вярвам, че ще победите с повече от два гола разлика. ЦСКА се издъниха във Враца с всичките си звезди, а и ние едва взехме трите точки след гола на Иван Стоянов в последните секунди на мача.
Най-вероятно няма да има изненади, но забравете за 0:3, 0:4 и т.н.
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Потребителски аватар
Vincenzo
Мнения: 1113
Регистриран на: 25 сеп 2011 15:20

Re: Ботев Враца - Левски

Мнениеот Vincenzo » 16 мар 2012 20:57

Пак тръгвате с голямата кошница... Аз мисля, като момчето отгоре - ако не отбележете ранен гол, ще има мъка.
Изображение

Потребителски аватар
varanaDrago
Мнения: 244
Регистриран на: 20 дек 2011 19:22
Контакти:

Re: Ботев Враца - Левски

Мнениеот varanaDrago » 16 мар 2012 21:10

Мъка ... мъка, под Околчица слабия "Левски" ще бие 3, 4 пъти центъра... мъка... мъка, синя мъка :(
Живота не е броя вдишвания , а мигове спиращи дъха ти ,ЛУДОГОРЕЦ спира нашия дъх...

Потребителски аватар
onegavon
Мнения: 3472
Регистриран на: 17 авг 2011 08:51
Контакти:

Re: Ботев Враца - Левски

Мнениеот onegavon » 16 мар 2012 21:43

Държавните ще бъдат реанимирани, очаквайте дузпи ,картони и всичко каквото трябва.

venger
Мнения: 1520
Регистриран на: 02 мар 2011 20:28
Контакти:

Re: Ботев Враца - Левски

Мнениеот venger » 16 мар 2012 22:05

Vincenzo написа:Пак тръгвате с голямата кошница... Аз мисля, като момчето отгоре - ако не отбележете ранен гол, ще има мъка.


С голяма кошница тръгват само фантазьорите! За съжаление такава ни е ситуацията в момента. Иначе прогноза 0:2 или 1:2.
"Бела жига, това сега си ти!
И цела книга много ще те измори!"

Потребителски аватар
Captain Stottlemeyer
Мнения: 9979
Регистриран на: 02 окт 2009 16:25

Re: Ботев Враца - Левски

Мнениеот Captain Stottlemeyer » 17 мар 2012 09:32

Труден мач. Победата е задължителна и за двата отбора. "Левски" гони титла, след като загуби шансове за купа. "Ботев" иска да се измъкне от ветровитото 13-то място, което все още не гарантира оставане в "А" група. В "Левски" се предполага известна умора и доста негативно настроение след мача в Пловдив (не е ясно доколко футболистите са възстановени физически и психически). Може би Костов трябва да заложи на свежи сили - някои играчи, които не взеха участие в мача в четвъртък. "Ботев" би трябвало да играе нахъсано, в борба за всяка топка (друг въпрос е, дали футболистите ще издържат 90 минути). Статистиката (мачове за първенство) също показва, че по традиция стадионът във Враца не е от най-гостоприемните за "Левски":
- победи за "Левски" - 9
- равни мачове - 11
- победи за "Ботев" - 6
- голова разлика - 34:30 в полза на "Левски"
Прогноза за резултата: трудна победа за "Левски". :)
"Има една страна България и в тази страна България има един отбор „Левски”. В този отбор съм се родил, в този отбор ще умра!" Георги АСПАРУХОВ

Потребителски аватар
Avanti_Ragazzi
Мнения: 4015
Регистриран на: 02 авг 2010 09:01
Местоположение: ЛЕВСКИ ИЛИ СМЪРТ!!!
Контакти:

Re: Ботев Враца - Левски

Мнениеот Avanti_Ragazzi » 17 мар 2012 10:26

Без особени проблеми ще е тоя мач като с Монтана. Доста резерви ще играят и ще са страшно мотивирани да се докажат.
Прогноза 0-2 или 1-3!!!
[center][wrapimg=]http://prikachi.com/images/742/9410742s.png[/wrapimg][/center]
[center]Чардар, Ловеч, Микре, кои сте всъщност вие? Знаем, че сте само фенове на Литекс! Фенове на Литекс шаляляля, ооо фенове на Литекс шаляляляла![/center]

Потребителски аватар
TEDIMAR99
Мнения: 9716
Регистриран на: 12 ное 2010 19:29
Skype: ...
Местоположение: Дивия Северозапад
Контакти:

Re: Ботев Враца - Левски

Мнениеот TEDIMAR99 » 17 мар 2012 10:28

Avanti_Ragazzi написа:Без особени проблеми ще е тоя мач като с Монтана. Доста резерви ще играят и ще са страшно мотивирани да се докажат.
Прогноза 0-2 или 1-3!!!

Напротив ще имате много проблеми и ще се уверите след мача.
[center][wrapimg=]http://forum.botevvratsa.com/images/smilies/vratzacoreo1.gif[/wrapimg][/center]


Върни се в “Ботев Враца”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 14 госта