Нефтохимик - Ботев Враца |КБ 2-ри мач|

Модератори: Модератор ЦСКА, TodorT, paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
TEDIMAR99
Мнения: 9716
Регистриран на: 12 ное 2010 19:29
Skype: ...
Местоположение: Дивия Северозапад
Контакти:

Re: Нефтохимик - Ботев Враца |КБ 2-ри мач|

Мнениеот TEDIMAR99 » 20 ное 2012 19:55

choko77 написа:
TEDIMAR99 написа:Може би наистина няма да излезем с всички титуляри,а и по-добре.Мача с Монтана е много важен за нас.Все пак ще е хубаво да победим в тази среща.Дано най накрая Саша Анеф избухне с някой гол. :)

Саша беше контузен преди мача с Тракия,не знам дали се е оправил.Но да си кажа моето мнение на мен не ми харесва като футболист.Аз се надявам Флориано(ако играе) да покаже нещо,защото има хляб в него,а пък може и да му е последен мач с екипа на Ботев,да го запомним с добро.Амендола също има да се доказва,ако оставят Илия да почива(което е логично) той трябва да се заеме с тази задача.А най много искам Варела да се отпуши,защото е стархотен футболист!

Дано се е оправил!И аз съм на същото мнение за Флориано и той има качества като футболист.Този мач не е толкова важен.Според мен Варела не трябва да играе в този мач.Да не вземе да се контузи и да не играе срещу Монтана,а мача е важен.
[center][wrapimg=]http://forum.botevvratsa.com/images/smilies/vratzacoreo1.gif[/wrapimg][/center]

sandi74
Мнения: 18927
Регистриран на: 20 авг 2011 19:04

Re: Нефтохимик - Ботев Враца |КБ 2-ри мач|

Мнениеот sandi74 » 20 ное 2012 20:28

И на кой му пука за този мач?

choko77
Мнения: 573
Регистриран на: 03 окт 2009 12:43
Местоположение: Враца
Контакти:

Re: Нефтохимик - Ботев Враца |КБ 2-ри мач|

Мнениеот choko77 » 20 ное 2012 21:00

Явно и на теб ти пука щом влизаш в този форум :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Потребителски аватар
Devian
Мнения: 1555
Регистриран на: 11 яну 2010 00:17
Контакти:

Re: Нефтохимик - Ботев Враца |КБ 2-ри мач|

Мнениеот Devian » 21 ное 2012 04:08

Ако мотивацията е налице отборът с традиции не би трябвало да има проблем с отбора създаден за физическо развитие на надрусаните с химикали труженици на Нефтохима 8-)
[offtopic]Абе какви бяха тези наколенки от Благо Митрев в СтЗ :shock: Тя историята на Берое му стана ясна,та седна с тази на Нефтохимик да се занимава :lol: Иначе достоен продължител на традициите останали от бай Ристю Мустака,който редовно приклякаше на Позитано 20 :lol:[/offtopic]
В БУРГАС СЕ АЗ РОДИХ,
И ТРАДИЦИЯТА ПРОДЪЛЖИХ,
ГРАДА ДА ОБИЧАМ,
В ЧЕРНОМОРЕЦ ДА СЕ ВРИЧАМ!

xapdyep
Мнения: 88
Регистриран на: 30 авг 2012 15:24
Контакти:

Re: Нефтохимик - Ботев Враца |КБ 2-ри мач|

Мнениеот xapdyep » 21 ное 2012 11:10

ХАХААХ, И после носовете, това, носовете онова! Акули, акули пак ще се жалвате в пето, кмета и ще натискате паник бутона. В последно време забелязвам, че наричате момчетата от Нафтата - вашите приятелки. Голямо шоу приетелките ви да ви свалят вежди и носове всеки път като ви видят. Цяла България уважава Нефтохимик, това и момчетата от Враца, може да го потвърдят, за разлика от Вас.

choko77
Мнения: 573
Регистриран на: 03 окт 2009 12:43
Местоположение: Враца
Контакти:

Re: Нефтохимик - Ботев Враца |КБ 2-ри мач|

Мнениеот choko77 » 22 ное 2012 19:22

Мача е отписан,щом отиваме с юношите е ясно,няма повече какво да коментираме.

Потребителски аватар
ntodorov
Мнения: 6676
Регистриран на: 31 юли 2008 14:28
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Нефтохимик - Ботев Враца |КБ 2-ри мач|

Мнениеот ntodorov » 23 ное 2012 23:22

choko77 написа:Мача е отписан,щом отиваме с юношите е ясно,няма повече какво да коментираме.

Аз прогнозирах това. Впрочем по-разумния отбор ще отпадне.
Никога не ще разберем какво губим като печелим, и какво печелим като губим.

Потребителски аватар
botev1921
Мнения: 588
Регистриран на: 05 авг 2010 23:42
Контакти:

Re: Нефтохимик - Ботев Враца |КБ 2-ри мач|

Мнениеот botev1921 » 24 ное 2012 20:06

След като по-голямата част от първия ни отбор си почиваше днес във Враца вместо да се лашка до Бургас, сме длъжни да вземем мача с Монтана. Само победа там ще компенсира това срамно отпадане днес.

mazut
Мнения: 402
Регистриран на: 14 юни 2009 18:25
Контакти:

Re: Нефтохимик - Ботев Враца |КБ 2-ри мач|

Мнениеот mazut » 24 ное 2012 20:10

ntodorov написа:
choko77 написа:Мача е отписан,щом отиваме с юношите е ясно,няма повече какво да коментираме.

Аз прогнозирах това. Впрочем по-разумния отбор ще отпадне.


Много взехте да разбите от разуми и приятелки от последното ви жалване при кмета

Потребителски аватар
NEFTOCHIMIK 1962
Мнения: 1556
Регистриран на: 01 апр 2010 00:20
Местоположение: Burgas
Контакти:

Re: Нефтохимик - Ботев Враца |КБ 2-ри мач|

Мнениеот NEFTOCHIMIK 1962 » 24 ное 2012 21:05

botev1921 написа:След като по-голямата част от първия ни отбор си почиваше днес във Враца вместо да се лашка до Бургас, сме длъжни да вземем мача с Монтана. Само победа там ще компенсира това срамно отпадане днес.

Е,чак пък срамно-не е! Мача беше интересен.Нефтохимик изпусна няколко положения.Личеше си че Ботев е отбор от А група.Макар и с някои липсващи титуляри игра на моменти много добре.Този с номер 9 е много добър и мноооого бърз.Срамно щеше да е ако ви беше бил някой от втората половина на Б група примерно
http://www.youtube.com/watch?feature=pl ... ny9fY#t=7s "Името на НЕФТОХИМИК е такова, че и на малки вратички да играем и срещу майките и бащите си да играем, пак ще играем за победа!" - Димчо Ненов.


Върни се в “Ботев Враца”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 1 гост