Един е Жоро Илиев!

Модератори: paceto, kartago, Iceberg, SkArY_9, гарфилд, slavia_forever, Madridist

Onq
Мнения: 1410
Регистриран на: 22 авг 2011 11:43

Re: Един е Жоро Илиев!

Мнениеот Onq » 14 окт 2019 17:14

ShooterMan написа:Ами...абсолютни глупости е наговорил Жоро Илиев и от всяко негово изречение лъха злоба. Лъха и липса на мъжкарство, точно обратното на това, дето сам го казва за себе си - "мъжко момче". Напротив, интервю на типична пу*ка, която я е шубе да каже нещо срещу когото трябва. Като е такова мъжко момче защо не се изкаже срещу шефовете?
А) Страх го е до кафяво
Б) Шефовете наистина имат доказателства
И в двата възможни случая Жоро не е мъжкото момче за каквото се представа. Атаката срещу Илиан Илиев е просто върхът на "немъжкото" му поведение. Всички добре знаем в каква форма беше 2017. Да, много фенове призоваваха ако не да се отказва, то поне да е твърда резерва. Абсолютно никаква благодарност към Илиан Илиев, който не само го върна на топ ниво, но и всячески му помагаше да трупа мачове гонейки рекорда. Толкова глупости да наговори и то с нескрита злоба....Варна помия, но там видиш ли в Локо намерил подкрепата....А помията от мача с ЦСКА-София? Ще ме убеди ли как при всичките голове онези, мъжките момчета Генев и Димов са на по 50 метра и то нарочно? Ами първия мач с ЦСКА-София в София, когато при 0:0 същия Димов в една абсолютно ненужна ситуация направи безумна дузпа....или по-точно според последващите събития - съвсем умишлена дузпа? Сравнявам мачове преди Илиан и след Илиан. Жоро си играеше и преди Илиан, и след идването на Илиан. Като е голямата работа що ядяхме бой наред тогава? Всеки знае колко голям треньор е Илиан Илиев. А, сега недоволни....че трябва да го продават пред очите му ли? Да блъска сако в земята и да се кефи, как по 5 припознати илизат срещу десния и левия бек?! Цялото интервю покава точно, че ИЛИАН е голям, а Жоро е доста малък, с доста ниЗки страсти, емоции и нескрита злобичка. И още един въпрос към "мъжкото момче" - нали след скандала, след изгонването имаше награди Футолист на годината? Защо отиде с Илиан Илиев ако ги мисли всичките тези неща? Илиан не е променил мнение и позиция. Значи тогава е приятел с Илиан, а после се извърта от злобата ли, от това, че феновете обичат Илиан ли, не знам...Като е мъж - да ходи са се разравя с шефовете, те направиха полиграфа, те го изгониха. Ако не му стиска дотам - поне да се изкаже срещу тях...ама на "мъжкото момче" и това даже не му стиска да направи :idea:



Ей, за такива .. като теб само две неща. Жоро е искал десетки пъти среща с шефовете. КЪДЕ СА ДОКАЗАТЕЛСТВАТА? Ако искаш. пиши да се видим, да ти покажа аз едни доказателства!

ShooterMan
Мнения: 7820
Регистриран на: 23 окт 2010 16:56
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Един е Жоро Илиев!

Мнениеот ShooterMan » 14 окт 2019 17:30

Виж какво бе, аз не съм ти виновен, че изловиха тоя дето му се кланяш като Бог!!! Ако имаш проблем с това върви ти при шефовете бе!!! Нали те го изгониха? Какво си заревал тука бе? Всеки си има мнение! НИКОГА не съм бил от феновете на Жоро Илиев, не съм го и харесвал като футболист! МОЕ ПРАВО СИ Е! И в крайна сметка след много години се оказах НАПЪЛНО ПРАВ за Жоро. Интервюто му в което плюе Илиан само доказва какво малко човече е. Айде сега, марш оттука и върви дето искаш, ако щеш изпиши и 100 малоумни поста в защита на твоя идол и с атаки срещу ИЛИАН ИЛИЕВ, човека, благодарение на който ЧЕРНО МОРЕ не се срина. Знаем го твоето момченце при кризи какво прави?!
2003 - духна от тук
2005 - духна от Локо Пд
2008 - духна от ЦСКА
2019 - изритан от шефовете....наплюва треньора
Изключително запазена макра на твоя идол е при криза да се изнася първи и на бегом...за разлика от ИЛИАН! 100 години да играе никога няма да е на нивото на ИЛИАН ИЛИЕВ :!:. Абсолютно чиста проба ЗАВИСТ и ЗЛОБА към човека, който му удължи кариерата с 2 години и му подаде ръка да запише рекорда. Евала! :!:
"Ако ние сме като ПСВ, то Черно море е като Байерн (Мюнхен)" - Славиша Йоканович,наставник на Левски.

Потребителски аватар
moreto vn
Мнения: 1520
Регистриран на: 03 ное 2011 17:56
Контакти:

Re: Един е Жоро Илиев!

Мнениеот moreto vn » 14 окт 2019 21:58

ShooterMan написа:Виж какво бе, аз не съм ти виновен, че изловиха тоя дето му се кланяш като Бог!!! Ако имаш проблем с това върви ти при шефовете бе!!! Нали те го изгониха? Какво си заревал тука бе? Всеки си има мнение! НИКОГА не съм бил от феновете на Жоро Илиев, не съм го и харесвал като футболист! МОЕ ПРАВО СИ Е! И в крайна сметка след много години се оказах НАПЪЛНО ПРАВ за Жоро. Интервюто му в което плюе Илиан само доказва какво малко човече е. Айде сега, марш оттука и върви дето искаш, ако щеш изпиши и 100 малоумни поста в защита на твоя идол и с атаки срещу ИЛИАН ИЛИЕВ, човека, благодарение на който ЧЕРНО МОРЕ не се срина. Знаем го твоето момченце при кризи какво прави?!
2003 - духна от тук
2005 - духна от Локо Пд
2008 - духна от ЦСКА
2019 - изритан от шефовете....наплюва треньора
Изключително запазена макра на твоя идол е при криза да се изнася първи и на бегом...за разлика от ИЛИАН! 100 години да играе никога няма да е на нивото на ИЛИАН ИЛИЕВ :!:. Абсолютно чиста проба ЗАВИСТ и ЗЛОБА към човека, който му удължи кариерата с 2 години и му подаде ръка да запише рекорда. Евала! :!:

Няма такоа лицемерно отношение и поведение като твоето... :oops:

Потребителски аватар
шивача
Мнения: 10152
Регистриран на: 11 авг 2011 13:06
Skype: С нами Бог!
Контакти:

Re: Един е Жоро Илиев!

Мнениеот шивача » 16 окт 2019 20:29

ShooterMan написа:Виж какво бе, аз не съм ти виновен, че изловиха тоя дето му се кланяш като Бог!!! Ако имаш проблем с това върви ти при шефовете бе!!! Нали те го изгониха? Какво си заревал тука бе? Всеки си има мнение! НИКОГА не съм бил от феновете на Жоро Илиев, не съм го и харесвал като футболист! МОЕ ПРАВО СИ Е! И в крайна сметка след много години се оказах НАПЪЛНО ПРАВ за Жоро. Интервюто му в което плюе Илиан само доказва какво малко човече е. Айде сега, марш оттука и върви дето искаш, ако щеш изпиши и 100 малоумни поста в защита на твоя идол и с атаки срещу ИЛИАН ИЛИЕВ, човека, благодарение на който ЧЕРНО МОРЕ не се срина. Знаем го твоето момченце при кризи какво прави?!
2003 - духна от тук
2005 - духна от Локо Пд
2008 - духна от ЦСКА
2019 - изритан от шефовете....наплюва треньора
Изключително запазена макра на твоя идол е при криза да се изнася първи и на бегом...за разлика от ИЛИАН! 100 години да играе никога няма да е на нивото на ИЛИАН ИЛИЕВ :!:. Абсолютно чиста проба ЗАВИСТ и ЗЛОБА към човека, който му удължи кариерата с 2 години и му подаде ръка да запише рекорда. Евала! :!:

Определено си доста неблагодарен тип :!:
НОСТРАДАМУС : 2024г болната мома отива в отвъдното !

ShooterMan
Мнения: 7820
Регистриран на: 23 окт 2010 16:56
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Един е Жоро Илиев!

Мнениеот ShooterMan » 17 окт 2019 06:34

Кое е лицемерно? Аз никога не съм му бил фен поради ред причини. Не го смятам за голям футболист, а като човек е върталник и интересчия. Колко пъти съм го критикувал, не ми харесва стила му на игра и не съм го крил. С него на терена Черно Море никога нищо не е постигнал, без него - 2 Купи и бронзови медали плюс загубен финал 2008. Няма участие в нито един наш успех! Нито един! Още от 2014 някъде винаги съм казвал, че трябва да е резерва. В няколко сюблимни момента Жоро показа, че е доста голям сребролюбец и когато някъде стане тегаво откъм пари духва веднага, а когато духна от тук 2003 г. прекрасно помня как излезе и каза на феновете, че няма да напусне Черно Море и да ни изостави и го каза пред телевизия даже. А после? За какво да съм благодарен? Че същите ТИМ, които са много много лоши го взеха тук през 2008 г. и го превърнаха в техен най-верен човек?! Кой беше тяхното ухо, кой колеше и бесеше треньори от тяхно име? Жоро! Кой готвеха за треньор? Жоро. Много ви се иска на няколко човека да го представите света вода ненапита, ама хич не е така, всички знаят колко близък беше с тях и как им се подмазваше. Това, че не съм харесвал номерата дето ги върти, онея, пу*кенските, като номера да обърне съблекалнята срещу Кривия, да убеди няколко фена, че Кривия симулиал травма какво е? Помни ли някой, когато Жоро си счупи ченето в един мач февруари 2009, пропусна целия сезон и лежа в болница кой пръв отиде да го види, кой заведе и съотборниците там? Кривия....Айде айде, знаем си номерата и това през годините съм го повтарял повтарял, само дето си беше сложил маската, която падна като оплю ИЛИАН. И забележете пак какъв е двуличник - хули го за отношението кога? СЕГА! А тогава? Тогава му се вози в колата и ходиха заедно на Футболист на годината (което беше след Полиграфните истории)? Тогава ИЛИАН му беше мил, вероятно защото е очаквал да лобира за него, да го реабилитират сигурно....и когато вече няма нужда от него - дай да го наплюем, щото нямаме дупенце да наплюем шефовете ли? Мъжко момче бил иначе значи. Който си го харесва - харесва, аз от 2003 г. и позорното му бягство от потъващия кораб не го харесвам! Щото един СТАНИСЛАВ СТОЯНОВ остана нали? Дори един КОСЬО МИРЧЕВ остана, а нашето чедо - стегна куфарчето и след парите, щото тука свършиха като гръмнаха Павлов.
"Ако ние сме като ПСВ, то Черно море е като Байерн (Мюнхен)" - Славиша Йоканович,наставник на Левски.

Onq
Мнения: 1410
Регистриран на: 22 авг 2011 11:43

Re: Един е Жоро Илиев!

Мнениеот Onq » 17 окт 2019 08:59

ShooterMan написа:Кое е лицемерно? Аз никога не съм му бил фен поради ред причини. Не го смятам за голям футболист, а като човек е върталник и интересчия. Колко пъти съм го критикувал, не ми харесва стила му на игра и не съм го крил. С него на терена Черно Море никога нищо не е постигнал, без него - 2 Купи и бронзови медали плюс загубен финал 2008. Няма участие в нито един наш успех! Нито един! Още от 2014 някъде винаги съм казвал, че трябва да е резерва. В няколко сюблимни момента Жоро показа, че е доста голям сребролюбец и когато някъде стане тегаво откъм пари духва веднага, а когато духна от тук 2003 г. прекрасно помня как излезе и каза на феновете, че няма да напусне Черно Море и да ни изостави и го каза пред телевизия даже. А после? За какво да съм благодарен? Че същите ТИМ, които са много много лоши го взеха тук през 2008 г. и го превърнаха в техен най-верен човек?! Кой беше тяхното ухо, кой колеше и бесеше треньори от тяхно име? Жоро! Кой готвеха за треньор? Жоро. Много ви се иска на няколко човека да го представите света вода ненапита, ама хич не е така, всички знаят колко близък беше с тях и как им се подмазваше. Това, че не съм харесвал номерата дето ги върти, онея, пу*кенските, като номера да обърне съблекалнята срещу Кривия, да убеди няколко фена, че Кривия симулиал травма какво е? Помни ли някой, когато Жоро си счупи ченето в един мач февруари 2009, пропусна целия сезон и лежа в болница кой пръв отиде да го види, кой заведе и съотборниците там? Кривия....Айде айде, знаем си номерата и това през годините съм го повтарял повтарял, само дето си беше сложил маската, която падна като оплю ИЛИАН. И забележете пак какъв е двуличник - хули го за отношението кога? СЕГА! А тогава? Тогава му се вози в колата и ходиха заедно на Футболист на годината (което беше след Полиграфните истории)? Тогава ИЛИАН му беше мил, вероятно защото е очаквал да лобира за него, да го реабилитират сигурно....и когато вече няма нужда от него - дай да го наплюем, щото нямаме дупенце да наплюем шефовете ли? Мъжко момче бил иначе значи. Който си го харесва - харесва, аз от 2003 г. и позорното му бягство от потъващия кораб не го харесвам! Щото един СТАНИСЛАВ СТОЯНОВ остана нали? Дори един КОСЬО МИРЧЕВ остана, а нашето чедо - стегна куфарчето и след парите, щото тука свършиха като гръмнаха Павлов.



Всичко написано е лъжа, без изключение. Ти си човек много далеч от отбора, нямащ никаква идея какво се случва. Същевременно не си способен да приемеш каквато и да е била информация, моято не ти отърва. Затова - яж лайна и се чувствай сит!

Потребителски аватар
Ron Jeremy
Мнения: 591
Регистриран на: 08 ное 2010 15:42
Контакти:

Re: Един е Жоро Илиев!

Мнениеот Ron Jeremy » 17 окт 2019 15:51

Само олигофрен като Гошко известен още като шута може да осере тема , като тая !
... душа проста и неблагодарна!!!
ex Popeye

ShooterMan
Мнения: 7820
Регистриран на: 23 окт 2010 16:56
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Един е Жоро Илиев!

Мнениеот ShooterMan » 18 окт 2019 06:21

Ти яж лайна и се чувствай сит. Реално написах всички тези истини, които са ти неудобни. За милионен път ще повторя за другия - НЯМА за какво да съм му благодарен на Жоро Илиев! Просто един футболист дошъл тук ЗАРАДИ ПАРИ!!! Заради парите на ТИМ, заради ролята и привилегиите, които му дадаха! Беше им най, ама НАЙ-ВЯРНАТА ПОДЛОГА в отбора! Футболист на средно ниво, който почна да блести по следните причини:
1. Играеше в средняк като нас, заобиколен от дървари тип Макето.
2. В Локо Пд беше почти резерва, а в ЦСКА резерва твъда, даже го бяха връщали и деф. халф, само, за да играе чат-пат.
3. Нивото на А група падна драстично. Никога не е бил играч от калибъра на наборите си - Гъргоров и Камбуров или тези с година по-големи - Христо Янев и Велизар Димитров.
Основното, обаче е начина по който напусна пръв потъващия кораб през 2003 г. Обеща, че остава - а духна след парите. Все едно, всеки си има мнението! Това, че има тема не значи, че всеки ще се изказва за него в духа на вас двамата. Информация имам от точните места, недей много подскача, от тея, на чиято маса Жоро ядеше, привилегия достигнала само него....и Жардел. И за да получи такъв ритник като на келяв помияр значи, че се е изплюл много грозно...на същата маса. Толкоз от мен за фалшивия герой. Фактите сами говорят на кого да благодарим - замина си "героя" и веднага Купа и Суперкупа. Върна се "героя" от Китайско - веднага тръгнахме на изпаданка! 100 пъти повече заслуги има един ЕРНАНДЕС, и то заслуги за КУПА, трофей спечелен! Когато Жоро изведе отбора до нещо повече за Купата освен ПОЗОРНО отпадане от играещия с юноши и във В група Литекс или селската Монтана от Б група - тогава ми обяснявай за благодарност! Кога беше Полиграфа и скандала, къде шефовете им НАБИХА ШУТА като на улични мастии?....1 ред не съм написал в тая тема, въпреки, че НЕ БЯХ ИЗНЕНАДАН името му да е там. 1 ред! Деликатно, от срам, от кумува срама ей тъй замижвахме много хора....Ама тоя ПРЕКАЛИ като почна и да сере по ИЛИАН и то на фона на всичко останало вече идва прекалено много! Айде със здраве
"Ако ние сме като ПСВ, то Черно море е като Байерн (Мюнхен)" - Славиша Йоканович,наставник на Левски.

Onq
Мнения: 1410
Регистриран на: 22 авг 2011 11:43

Re: Един е Жоро Илиев!

Мнениеот Onq » 18 окт 2019 12:03

ShooterMan написа:Ти яж лайна и се чувствай сит. Реално написах всички тези истини, които са ти неудобни. За милионен път ще повторя за другия - НЯМА за какво да съм му благодарен на Жоро Илиев! Просто един футболист дошъл тук ЗАРАДИ ПАРИ!!! Заради парите на ТИМ, заради ролята и привилегиите, които му дадаха! Беше им най, ама НАЙ-ВЯРНАТА ПОДЛОГА в отбора! Футболист на средно ниво, който почна да блести по следните причини:
1. Играеше в средняк като нас, заобиколен от дървари тип Макето.
2. В Локо Пд беше почти резерва, а в ЦСКА резерва твъда, даже го бяха връщали и деф. халф, само, за да играе чат-пат.
3. Нивото на А група падна драстично. Никога не е бил играч от калибъра на наборите си - Гъргоров и Камбуров или тези с година по-големи - Христо Янев и Велизар Димитров.
Основното, обаче е начина по който напусна пръв потъващия кораб през 2003 г. Обеща, че остава - а духна след парите. Все едно, всеки си има мнението! Това, че има тема не значи, че всеки ще се изказва за него в духа на вас двамата. Информация имам от точните места, недей много подскача, от тея, на чиято маса Жоро ядеше, привилегия достигнала само него....и Жардел. И за да получи такъв ритник като на келяв помияр значи, че се е изплюл много грозно...на същата маса. Толкоз от мен за фалшивия герой. Фактите сами говорят на кого да благодарим - замина си "героя" и веднага Купа и Суперкупа. Върна се "героя" от Китайско - веднага тръгнахме на изпаданка! 100 пъти повече заслуги има един ЕРНАНДЕС, и то заслуги за КУПА, трофей спечелен! Когато Жоро изведе отбора до нещо повече за Купата освен ПОЗОРНО отпадане от играещия с юноши и във В група Литекс или селската Монтана от Б група - тогава ми обяснявай за благодарност! Кога беше Полиграфа и скандала, къде шефовете им НАБИХА ШУТА като на улични мастии?....1 ред не съм написал в тая тема, въпреки, че НЕ БЯХ ИЗНЕНАДАН името му да е там. 1 ред! Деликатно, от срам, от кумува срама ей тъй замижвахме много хора....Ама тоя ПРЕКАЛИ като почна и да сере по ИЛИАН и то на фона на всичко останало вече идва прекалено много! Айде със здраве



Колкото и да си повтаряш лъжите си никой не ти вярва. Само на една ще обърна внимание, понеже ти е любима опорна точка. Когато убиха Павлов, Жоро не напусна по собствено желание. Спалевич, той и Иво Михайлов бяха изпратени от Бацата в Пловдив при кумеца му. Изобщо никой не ги пита. В отбора остана единствено Косьо Мирчев, защото никой не го искаше, а и си беше взел парите за годината -100 бона. Знам че няма никакъв смисъл от диалог с най-голямата душевна проститука във форума, но обяснението го пиша по-скоро за другите, които не помнят тези години.

Потребителски аватар
Ron Jeremy
Мнения: 591
Регистриран на: 08 ное 2010 15:42
Контакти:

Re: Един е Жоро Илиев!

Мнениеот Ron Jeremy » 29 окт 2019 21:34

Днес Жоро счупи поредния си рекорд за съжаление не с фланелката на отбора , с който изигра най- много мачове и където трябваше да завърши кариерата си ! Бъди жив и здрав Жорка , а глупаците винаги ще го духат !
ex Popeye


Върни се в “Черно море”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 17 госта