Един е Жоро Илиев!

Модератори: paceto, kartago, Iceberg, SkArY_9, гарфилд, slavia_forever, Madridist

Hazarosi
Мнения: 1
Регистриран на: 17 авг 2011 22:02
Контакти:

Re: Един е Жоро Илиев!

Мнениеот Hazarosi » 17 авг 2011 22:28

varnafen написа:Доста кретенски мнения....

Особено на това преди твоето... ама какво да се прави има свякакви хора.
Темата за Жоро Илиев ме предизвика да се регистрирам и да пиша тук.В интерес на истината се сетих за Главния, но като прочетох за футболиста Жоро Илиев ми стана драго и реших да споделя една случка с него.
Беше на мач между Локо Пд и Черно море на Лаута.Няма значение как свърши мача.По традиция футболистите на Локото винаги поздравяват феновете си след последния съдийски сигнал.На този мач стана същото.Различното беше, че след това Жоро Илиев отиде до гостуващата агитка и поздрави и тях (все пак си е техен юноша), в отговор на този хубав жест феновете на Локо почнаха да го аплодират и да скандират името му.
Разказвам тази случка, защото тя достатъчно добре показва какъв е Жоро, освен, че е страхотен футболист, той е и много точен пич.
А на кой повече симпатизира на Локо или на Морето може да се спори доста :lol:

Потребителски аватар
1912chaflio
Мнения: 490
Регистриран на: 16 май 2011 20:58
Контакти:

Re: Един е Жоро Илиев!

Мнениеот 1912chaflio » 17 авг 2011 22:32

никки1912 написа:
1912chaflio написа:със Жоро Илиев на море оле -оле

Пич мнението ти не е на място. По темата, наистина е добър футболист. Преди време беше изпаднал в някаква дупка, но явно вече това е минало . Учудвам се при тази липса на добри халфове защо него пробват в национала, а викат Янков например. Явно не играе в правилен отбор.

Правя си майтап бе колега,иначе нямам нищо против футболисчето .Добро е дано го викнат в национала

Потребителски аватар
varnafen
Мнения: 669
Регистриран на: 24 мар 2008 17:01
Местоположение: Varna, Bulgaria
Контакти:

Re: Един е Жоро Илиев!

Мнениеот varnafen » 17 авг 2011 22:32

Имайки предвид как премина в Локо Пд и аз се учудвам, че успя да се впише там и даже да се привърже към отбора и феновете. Но все пак да не прекаляваме - едва ли може да се съпоставя любовта му към Черно море с уважението към Локо.

Потребителски аватар
more
Мнения: 974
Регистриран на: 01 апр 2009 21:39
Контакти:

Re: Един е Жоро Илиев!

Мнениеот more » 17 авг 2011 22:57

marmi52 написа:
8-)

Удивително си прав, пич ! Това е вашият голям халф !
Знаете го феновете на Локо Пд. и Черно море, защото е играл и играе там. За останалата част от България е пълен анонимник ! Дори нито един фен на ЦСКА не писа по темата, макар да е играл и при тях. Просто такива са минали през ЦСКА десетки ...
Има 12 мача в националния, а аз дори не си го спомням, защото и от там минаха през последните години десетки Жоро Илиевци ...
А, ако питаме феновете на Ботев Пд. и Спартак Вн. дали ще са на същото мнение като вас ? :roll:


Добре това не се ли нарича El Debil,не съм го пуснал в форум-България,а в форум Черно море неслучайно и какво означава футболиста Жоро Илиев за феновете на Черно море.Определено си елементарен и разваляш темата,а като отговарям и аз също, е и тука само всезнайковци. :(
С ДУЗПИ БИЕ, ОТ ДУЗПИ ОТПАДА - ЩО Е ТО ?


daniel875 написа:След "Левски" и ЦСКА, "Ботев", Локомотив Пловдив, Локомотив София и в последните години "Литекс" вие сте най - бутаният отбор в България. Какво повече искате?

theprideofplovdiv
Мнения: 523
Регистриран на: 19 окт 2009 17:52
Skype: dsadsa
Контакти:

Re: Един е Жоро Илиев!

Мнениеот theprideofplovdiv » 17 авг 2011 23:18

ГОЛЯМ Е!!Невероятен футболист,просто се чудя защо не го взимат в националния при положение,че няма слаб сезон последните 5-6 години...

Потребителски аватар
Артилериста
Мнения: 1092
Регистриран на: 02 ное 2010 13:54
Контакти:

Re: Един е Жоро Илиев!

Мнениеот Артилериста » 18 авг 2011 01:00

Много ме е яд,че не му провървя в ЦСКА и исках да го земем пак през зимата.Мисля,че едно евентуално негово завръщане на армията(говоря за преди 1 години) щеше да му дойде добре.Много силен играч,който се раздава до последно,играе доста нахъсано и е перфектен халф.Успех на Жоро!!! :!: :) :) :) :!:
"ЦСКА-всичко започва и свършва така.Тези 4 букви са моят живот"

LP1926
Мнения: 4
Регистриран на: 18 авг 2011 02:24
Контакти:

Re: Един е Жоро Илиев!

Мнениеот LP1926 » 18 авг 2011 02:51

Жоро Илиев е ГОЛЯМ футболист! Все още е един от най-добрите халфове в България. Това, че не е в националния отбор си е пълна простотия, същата поради която и Коцето Видолов, Мартин Камбуров и поне още една дузина футболисти са изиграли прекалено малко или никакви мачове за националния отбор! Истината е, че в България, София е " център на вселената" и ако не си там, все едно не съществуваш.....и това не се отнася само за футбола, а за всичко останало ! Докато това нещо го има в България, просто няма да се оправим... Относно това, дали обича Локо Пловдив или Черно Море повече....какво значение има ?!

Потребителски аватар
Батстанчо
Мнения: 403
Регистриран на: 02 сеп 2009 15:53
Контакти:

Re: Един е Жоро Илиев!

Мнениеот Батстанчо » 18 авг 2011 08:40

После как да не уважаваш феновете от Пловдив?!?Нищо общо със сини и червени.Евала момчета!
Относно Жоро, всичко е казано в темата за него!
Само Черно Море!

П.П.Успех на Локото в борбата с централизацията на България в посока София!
ПФК ЧЕРНО МОРЕ ВАРНА

Потребителски аватар
отборът на Пловдив
Мнения: 906
Регистриран на: 04 юни 2010 08:58
Контакти:

Re: Един е Жоро Илиев!

Мнениеот отборът на Пловдив » 18 авг 2011 09:23

Успех на Жоро Илиев. Много сърцат футболист...
В Пловдив ще го помним винаги 8-)
90 години слава,
90 години гордост,
90 години чест,
90 години любов,
90 години доблест и вярност...

Потребителски аватар
mivkon moriaka
Мнения: 89
Регистриран на: 08 окт 2010 14:17
Контакти:

Re: Един е Жоро Илиев!

Мнениеот mivkon moriaka » 18 авг 2011 09:39

Един е Жоро Илиев


Върни се в “Черно море”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 30 госта