Един е Жоро Илиев!

Модератори: гарфилд, paceto, Iceberg, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
Iceberg
Контакти:

Re: Един е Жоро Илиев!

Мнениеот Iceberg » 22 сеп 2017 16:43

Е, вече са двама! ;) Честито на щастливите родители, а на малкия Георги Илиев - много здраве и късмет, да порасне голям и да надмине тати по успехи, както в спорта, така и в живота! Наздраве! :)

Капитанът на Черно море стана татко за трети път!
https://gong.bg/bg-football/parva-liga/ ... pyt-450660
"Капитанът на Черно море Георги Илиев е най-щастливия човек в клуба преди утрешния мач с Етър на "Тича"! Любимецът на феновете на "моряците" стана татко за трети път, след като неговата половинка Михаела му роди прекрасен син.
Семейство Илиеви кръстиха своя наследник Георги. Гeоpги Илиев-младши тежи 3,500 кг. и е виcок 51 cм. Щаcтливите pодители изpазиxа cвоята благодаpноcт на екипа на д-p Халачева в Медицински комплекс "Майчин дом".
Георги и Мехаела вече имат две дъщеpи - Адриана, която е на 11, и Симона, c 2 години по-малкa."
"Колкото повече ядеш, толкова по-самотен ставаш!" - Стара канибалска поговорка.
--------------------------------------------------------------------------------------------------

Потребителски аватар
ogrizko
Контакти:

Мнениеот ogrizko » 22 сеп 2017 16:49

Браво! След 15-16 години чакаме нови подвизи, дано големия Жоро издържи дотогава в А отбора и да има приемственост :roll:
Питат ли ме де зората ме огряла първи път, питат ли ме де земята що най любя на светa
Тамо аз ще отговоря де се бели Дунав лей, де от изток ЧЕРНО МОРЕ се бунтува и светлей
Българийо драга мила земя пълна с добрини, земя що си ме кърмила моя поклон приеми!

Потребителски аватар
Ron Jeremy
Контакти:

Мнениеот Ron Jeremy » 22 сеп 2017 17:15

Да са живи и здрави цялото семейство!!!
ex Popeye

Върни се в “Черно море”