Интерес към мачовете на Черно море от неизвестна медия

Модератори: paceto, kartago, Iceberg, SkArY_9, гарфилд, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
Veso1913
Мнения: 1234
Регистриран на: 04 дек 2008 14:56
Контакти:

Интерес към мачовете на Черно море от неизвестна медия

Мнениеот Veso1913 » 16 юни 2011 12:00

Днес се водят преговорите за ТВ правата за мачовете от А група.Разбра се че интерес към мачоовете на Черно море проявява неизвестна засега медия.Интересното е,че когато става въпрос не за футбол,а за бизнес,нашите босове се показват като особено практични,което поне според мен си е напълно в реда на нещата.Може да не правим впечатляващи трансфери/изключвам Жардел/,но относно финансовото управление на клуба няма никакви забележки.Ние сме от малкото напълно изрядни клубове в елита.Да,на нас феновете ни дай големи имена и само победи,но в тези много трудни времена си мисля че трябва да сме доволни и на това което имаме.От както са при нас ТИМ,отбора не е съпътстван от някакви сериозни катаклизми/изключвам само недоразумението Велизар/.Сега с качествен треньор и разумна селекция си мисля че ще сме основен фаворит за Европа догодина.Въпроса ми е дали някой има идея коя може да е медията с която преговаряме?На първо четене ми идва на ум ТВ Черно море,но понеже тя е регионална медия,ми се струва несериозно.Остават два варианта.Нова ТВ и Булсатком.На кого бихте заложили вие?
,,Не ме вади без повод,не ме прибирай без слава"!

Потребителски аватар
wolf
Мнения: 12367
Регистриран на: 25 апр 2010 11:31
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Интерес към мачовете на Черно море от неизвестна медия

Мнениеот wolf » 16 юни 2011 12:06

ТВ Черно море освен всичко е притежание пак на ТИМ, което прави нещата съвсем невъзможни. Само се надявам да дават добри пари и да не е Булсатком.
[offtopic][wrapimg=]https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/736x/84/bd/cb/84bdcb8b509ca90f1c3acf0481d00702.jpg[/wrapimg][/offtopic]

Потребителски аватар
wicked1913
Мнения: 858
Регистриран на: 05 мар 2010 16:14
Местоположение: Тича
Контакти:

Re: Интерес към мачовете на Черно море от неизвестна медия

Мнениеот wicked1913 » 16 юни 2011 12:14

Инфо ?
фалшива коса - фалшив футбол!

Потребителски аватар
Veso1913
Мнения: 1234
Регистриран на: 04 дек 2008 14:56
Контакти:

Re: Интерес към мачовете на Черно море от неизвестна медия

Мнениеот Veso1913 » 16 юни 2011 12:28

wicked1913 написа:Инфо ?

http://www.sport1.bg/sport1/node/220289
,,Не ме вади без повод,не ме прибирай без слава"!

chelseabg
Мнения: 1167
Регистриран на: 19 юли 2009 14:03
Контакти:

Re: Интерес към мачовете на Черно море от неизвестна медия

Мнениеот chelseabg » 16 юни 2011 12:32

Какво се очудвате..въпреки че нямаме агитки като Локо ПД и Ботев.. много хора гледат от Варна Черно море особено след западането на Спартак ..ако Спартак не се оправят след 15 години 80 % ще са фенове на Черно море
Единствено Левски и ЦСКА имат много голяма маса като бройка хора..също така и Локо Сф и Славия въпреки че стадионите им са празни..

Потребителски аватар
Кролик
Мнения: 1996
Регистриран на: 26 сеп 2010 18:44
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Интерес към мачовете на Черно море от неизвестна медия

Мнениеот Кролик » 16 юни 2011 12:33

Animal Planet - развива се нов живот в картофената нива Тича :mrgreen:

Сега сериозно, не вярвам правата за ТВ излъчване да се продават отделно. Предполагам че всички футболни президенти ще се обединят и продадат правата на А група в пакет.
А най-приятно ще ми е мачовете на Черно Море като гости (домакинствата си ги гледам на ТИЧА) да се предават по отделен ТВ канал, договорен само с нашето ръководство. Ама това си е направо НЕВЪЗМОЖНО :geek:
Майката: Защо вчера си подарил на баба си за рождения ден футболна топка ?
Момчето: А тя защо все книги ми подарява ?

Потребителски аватар
Veso1913
Мнения: 1234
Регистриран на: 04 дек 2008 14:56
Контакти:

Re: Интерес към мачовете на Черно море от неизвестна медия

Мнениеот Veso1913 » 16 юни 2011 12:44

Кролик написа:Animal Planet - развива се нов живот в картофената нива Тича :mrgreen:

Сега сериозно, не вярвам правата за ТВ излъчване да се продават отделно. Предполагам че всички футболни президенти ще се обединят и продадат правата на А група в пакет.
А най-приятно ще ми е мачовете на Черно Море като гости (домакинствата си ги гледам на ТИЧА) да се предават по отделен ТВ канал, договорен само с нашето ръководство. Ама това си е направо НЕВЪЗМОЖНО :geek:

Не е невъзможно.Също така не е и прецедент.Има много отбори които си продават правата отделно от пакетите.Защо и ние да не сме като тях?Предполагам че ще е нещо като Pay per view.Плащаш-гледаш,което си е направо световен почин.Предполагам всеки моряк/защото става въпрос за моряците/ще си даде лептата и ще гледа любимия си отбор на всички гостувания.Като написах това и ми светна че тази услуга се предлагаше от Диемите и също така има техническа възможност да стане по Булсаткома.
,,Не ме вади без повод,не ме прибирай без слава"!

Потребителски аватар
Кролик
Мнения: 1996
Регистриран на: 26 сеп 2010 18:44
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Интерес към мачовете на Черно море от неизвестна медия

Мнениеот Кролик » 16 юни 2011 12:47

Весо, разбира се че съм ЗА. Нямам нищо против да си платя за да гледам гостуванията.
Майката: Защо вчера си подарил на баба си за рождения ден футболна топка ?
Момчето: А тя защо все книги ми подарява ?

mishki
Мнения: 39
Регистриран на: 29 мар 2011 13:09
Контакти:

Re: Интерес към мачовете на Черно море от неизвестна медия

Мнениеот mishki » 16 юни 2011 13:23

Явно е станала грешка.Става дума за Берое на които спонсор им е булсат.ТВ+ искали да закупят правата на мачовете на Берое.

Потребителски аватар
Thsmith
Мнения: 23300
Регистриран на: 27 юли 2010 15:24
Местоположение: СТОЛИЧНО
Контакти:

Re: Интерес към мачовете на Черно море от неизвестна медия

Мнениеот Thsmith » 16 юни 2011 13:28

Аз лично ще съм много доволен ако някой отбор било то Черно Море или Берое си продаде сам правата за мачовете на дадена ТВ... Това ще отвърже ръцете и ще даде натиск и на грандовете да направят същото... което намирам за правилно.
[center][wrapimg=]https://s31.postimg.cc/edpbxz4ob/Avatar_250.png[/wrapimg]

Sometimes democracy must be bathed in blood.

A.Pinochet[/center]


Върни се в “Черно море”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 16 госта