ЛЯТО 2011 - подготовка, трансфери, спекулации...

Модератори: paceto, kartago, Iceberg, SkArY_9, гарфилд, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
ogrizko
Мнения: 5152
Регистриран на: 30 ное 2008 13:30
Контакти:

ЛЯТО 2011 - подготовка, трансфери, спекулации...

Мнениеот ogrizko » 07 май 2011 18:14

Края на първенството наближава. Мисля, че е време да помислим малко и за лятото. Засега единственото сигурно е, че ще има напускащи ...дали някой ще дойде не се знае :lol: ама все пак ако вече има някакви информации, може да споделите с останалите да се светнем и ние :roll: предполагам най-сигурният напускащ е Адемар, предвид фейсбук профила му и новините, че преминавал в ЦСКА... добър футболист, но не незаменим... другият който може би трябва да напусне вече е даниел георгиев, но пък има слухове за продължаване на договора му, така че не знам :roll:
имате ли вече някаква идея за селекция.... кой искате да напусне и кой евентуално да пристигне в отбора на Черно море :?:
другото според мен важно е подготовката ни да бъде проведена извън България, за да могат футболистите изцяло да са концентрирани върху подготовката.... друг въпрос е, ако наистина станем 4ти и играем в Европа дали ще протече нормално подготовката и дали няма да се отрази негативно есента.... все пак съм оптимист да направим добра селекция и да имаме кой с кого да заменим и да се въртят малко играчите ако се налага :twisted: :twisted:
Изображение

Потребителски аватар
ChernoMore
Мнения: 296
Регистриран на: 06 апр 2009 23:45
Контакти:

Re: ЛЯТО 2011 - подготовка, трансфери, спекулации...

Мнениеот ChernoMore » 07 май 2011 18:31

писна ми всяко лято да продаваме качествените футболисти и после да сглобяваме нов отбор за сезона, с тази политика мислите ли че ще се класираме за Европа..... всяка година едно и също, ами господата от ТИМ толкова ли им е трудно да увеличат двойно заплатите на най добрите футболисти и да ги задържат за да може да направим боеспособен отбор ????? .............

Потребителски аватар
Mourinio
Мнения: 3234
Регистриран на: 01 апр 2010 14:34
Контакти:

Re: ЛЯТО 2011 - подготовка, трансфери, спекулации...

Мнениеот Mourinio » 07 май 2011 18:34

Задължително ни трябва класен централен нападател, 1-2 крила и ляв бек, още повече ако се класираме в Лига Европа, но и да не се класираме пак ни трябват футболисти на тия постове ако искаме да се борим за нещо сериозно и през следващия сезон, а относно това дали евентуално участие в ЕКТ ще се отрази на лятната подготовка, едва ли, ако имаш добри футболисти и равностойни резерви, няма да имаме проблем
Последна промяна от Mourinio на 07 май 2011 18:36, променено общо 1 път.
---------------------------------------
ПФК ЧЕРНО МОРЕ ВАРНА 1913


Пловдивският мишок - Чечито Генов - ВЪН ОТ ''ТИЧА''

Потребителски аватар
shotgun blues
Мнения: 13524
Регистриран на: 14 фев 2011 21:01
Контакти:

Re: ЛЯТО 2011 - подготовка, трансфери, спекулации...

Мнениеот shotgun blues » 07 май 2011 18:35

аз не съм от Черно море но мисля че ви трябва класен централен нападател,Миро Манолов е много добър футболист но е много време контузен и освен Божилов който мисля че не типичен нападател нямате друг
[wrapimg=choose left or right to float]http://prikachi.com/images/169/6607169H.gif[/wrapimg]

Потребителски аватар
Mourinio
Мнения: 3234
Регистриран на: 01 апр 2010 14:34
Контакти:

Re: ЛЯТО 2011 - подготовка, трансфери, спекулации...

Мнениеот Mourinio » 07 май 2011 18:39

shotgun blues написа:аз не съм от Черно море но мисля че ви трябва класен централен нападател,Миро Манолов е много добър футболист но е много време контузен и освен Божилов който мисля че не типичен нападател нямате друг

Миро Манолов вече почти не го броя, не знам какво стана с него, по последно информации уж в средата на Април щеше да е готов за игра и пак нищо, неговата контузия явно е тотално объркана от ''специалистите'', които го лекуваха, не е нормално контузия в коляното да се лекува година и половина и още да не е възстановен...
---------------------------------------
ПФК ЧЕРНО МОРЕ ВАРНА 1913


Пловдивският мишок - Чечито Генов - ВЪН ОТ ''ТИЧА''

Потребителски аватар
ogrizko
Мнения: 5152
Регистриран на: 30 ное 2008 13:30
Контакти:

Re: ЛЯТО 2011 - подготовка, трансфери, спекулации...

Мнениеот ogrizko » 07 май 2011 18:52

мен направо ме е срам като гледам как в отбора на пирин къде нямат никакви пари, имат толкова като брой и като класа централни нападатели, а пък ние нямаме нито един.. не е истина просто, добре че Сър Генов успява да сглоби нещо, ама си е направо срамно... с един нападател класата ни напред ще се вдигне доста според мен :roll:
Изображение

ShooterMan
Мнения: 7821
Регистриран на: 23 окт 2010 16:56
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: ЛЯТО 2011 - подготовка, трансфери, спекулации...

Мнениеот ShooterMan » 07 май 2011 18:53

Задължително ни трябва...ИВАН ЦВЕТКОВ :!: .Страхотна техника,поглед над играта,доста повратлив,силно атакуващ халф....е,виждам го като следващия Алекс!Личи му и опита от Европа,абе супер класен играч е,вижте как мандахерца Локо Пд с малкото си пръстче 8-) .Другото което ни трябва е ляв защитник,класен и разбира се - един ГОЛМАЙСТОР :!:
"Ако ние сме като ПСВ, то Черно море е като Байерн (Мюнхен)" - Славиша Йоканович,наставник на Левски.

Потребителски аватар
ogrizko
Мнения: 5152
Регистриран на: 30 ное 2008 13:30
Контакти:

Re: ЛЯТО 2011 - подготовка, трансфери, спекулации...

Мнениеот ogrizko » 07 май 2011 18:55

съгласен съм за иван цветков... досега не го бях забелязвал, но ми прави добро впечатление тия последните 2 мача..... ама има един много съществен проблем - вероятно струва пари :lol: :lol:
Изображение

Потребителски аватар
wolf
Мнения: 12386
Регистриран на: 25 апр 2010 11:31
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: ЛЯТО 2011 - подготовка, трансфери, спекулации...

Мнениеот wolf » 07 май 2011 18:59

Цветков има нужния опит от солидния си престой в нелоши отбори в Турция и Холандия, сега като гледам кариерата му той за първи път е въобще в България. Иначе на 31-2 може да бъде вариант за година-две, паралелно с това трябва да се намери човек на 24-6 на когото ще се разчита години напред. Относно парите - Пирин са пред фалит, мислиш ли че било проблем евентуално да се вземе (освен, че може би е юноша на Пирин)
Последна промяна от wolf на 07 май 2011 19:00, променено общо 1 път.
[offtopic][wrapimg=]https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/736x/84/bd/cb/84bdcb8b509ca90f1c3acf0481d00702.jpg[/wrapimg][/offtopic]

ShooterMan
Мнения: 7821
Регистриран на: 23 окт 2010 16:56
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: ЛЯТО 2011 - подготовка, трансфери, спекулации...

Мнениеот ShooterMan » 07 май 2011 18:59

ogrizko написа:съгласен съм за иван цветков... досега не го бях забелязвал, но ми прави добро впечатление тия последните 2 мача..... ама има един много съществен проблем - вероятно струва пари :lol: :lol:

Нито 1 лев.Свободен агент от лятото.На 32 години,Кривия като дойде също беше на 32.Даваме му една добра заплата и да ни прави играта,виж как вдигна класата на умрелия Пирин,от кома ги извади :!:
"Ако ние сме като ПСВ, то Черно море е като Байерн (Мюнхен)" - Славиша Йоканович,наставник на Левски.


Върни се в “Черно море”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 14 госта