Играч на мача, в мачовете на Черно Море

Модератори: гарфилд, paceto, Iceberg, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
moreto vn
Контакти:

Re: Играч на мача, в мачовете на Черно Море

Мнениеот moreto vn » 06 дек 2014 15:42

Черно море-Левски 1:0
1.Стенио-беше железен във всяко отношение,много важен играч за моряците
2.Божилов-правеше ги смешни сините госпожички
3.Матиас Курьор-донесе победата за моряците при Кольо е съвсем друг играч в положителен смисъл

ShooterMan
Контакти:

Мнениеот ShooterMan » 06 дек 2014 20:29

1. СТЕНИО - уникален мач направи, топка не им даде, не знам колко отне, но бяха страшно много. Моторът на отбора. В сегашното си амплоа и по начина, по който Бачо Кольо го използва е най-добрия в България.
2. КИРИЛ КОТЕВ - безгрешен! Игра с тежка контузия и много болезнена. Видяхме, че претърпя "операция" още на терена от извергът Аниете. При всяко статично всяваше ужас в полето на агентите. Отмениха му и чист гол.
3. МИРО - раздаде се на 200%. Също отнесе една сурия балтии и операции, но смело отвръщаше на наглите агенти. Целия в кал, човек не се виждаше, но се бори до последен дъх днес.

Разочарован съм от съдията. Много слаб мач. Отмени ни само 1 гол, не ни даде само една дузпа и не изгони само един доносник! Като цяло - една дузпа, един гол и един ЧК - БЕЗСПОРНИ ни поряза. Това е твърде малко, за да се докопат онези секачи до точката. 2-ка на Йорданов, няма да получи премията от ПАТКОВ :evil:
"Ако ние сме като ПСВ, то Черно море е като Байерн (Мюнхен)" - Славиша Йоканович,наставник на Левски.

ticha i vladislav
Контакти:

Мнениеот ticha i vladislav » 08 дек 2014 11:15

1.Стенио
2.Мишо Венков
3.Райков-толкова не съм го виждал да бяга,сякаш имаше на някой нещо да доказва
Черно море-първият шампион по футбол в България

4erno-more
Контакти:

Мнениеот 4erno-more » 17 юли 2015 09:46

една малко забравена тема :)

Черно Море - Динамо Минск - 1:1

1. Бурабия
2. Курьор
3. Чанович

Потребителски аватар
BS1913
Контакти:

Мнениеот BS1913 » 21 фев 2016 15:30

1.Романов - покри голям периметър, сменяше си позицията постоянно и търсеше топката.Представи се на ниво и в дефанзивен план
2.Жоро Илиев - още не е във форма, но скоро ще покаже какво може
3.Куриьор - беше на ниво отново и очаквам другия мач 2 гола от него :mrgreen:
Вратарят на "Тича" през 1919 д-р Кирчо Ангелов в първия мач със "Славия" във Варна поискал стол, седнал пред вратата си, запалил лула и невъзмутимо зачел вестник! Тичанци победили с 3:0.

Потребителски аватар
ogrizko
Контакти:

Мнениеот ogrizko » 25 ное 2017 21:42

Честно казано мислех да отлича Иван Дюлгеров за мача срещу Пирин, че другите не ми харесаха ...но пък за съжаление не успя да хване точния удар в края на мача :roll: Нищо, другия път може и да стане..
Питат ли ме де зората ме огряла първи път, питат ли ме де земята що най любя на светa
Тамо аз ще отговоря де се бели Дунав лей, де от изток ЧЕРНО МОРЕ се бунтува и светлей
Българийо драга мила земя пълна с добрини, земя що си ме кърмила моя поклон приеми!

Върни се в “Черно море”