Представяне на младежките формации на Черно море

Модератори: paceto, kartago, Iceberg, SkArY_9, гарфилд, slavia_forever, Madridist

cristely
Мнения: 908
Регистриран на: 09 яну 2009 18:09
Контакти:

Представяне на младежките формации на Черно море

Мнениеот cristely » 17 авг 2010 15:10

Забелязах, че се пишат новини за представянето на юношите и младежите където попадне. За тази цел откривам нова тема и нека тук се добавят и обсъждат всички новини свързани с малките моряци. Да си пожелаем да ни радват много с играт аси и да донесат във витрината на клуба много купи и медали!

Потребителски аватар
The Sailor Man
Мнения: 419
Регистриран на: 03 дек 2009 18:46

Re: Представяне на младежките формации на Черно море

Мнениеот The Sailor Man » 17 авг 2010 15:13

Я ВИЖТЕ ТОВА :!: .Нов триумф на юношите до 19г,пореден феноменален мач на Илиян Капитанов!Най-големия БГ талант е в нашата школа,отдавна Черно Море чака такъв нападател!

Тимът на „виолетовите” до 19 г. беше разнебитен от „Черно море”, като загуби с безобразното 0:7. Поражението бе придвидимо с оглед на това, че съперниците наскоро играха два мача, в които варненци спечелиха с по 4:0, но едва ли някой е очаквал такъв разгром.

Още в 3-ата минута Янчо Андреев бе оставен да навлезе в наказателното поле на „Етър“ и подаде към Илиян Капитанов, който на празна врата нямаше проблеми да открие резултата. В 12-ата авторът на попадението стигна до аутлинията и центрира остро по земя, а защитникът на домакините Хасан Мустафов в опита си да избие топката я вкара зад собствената си голлиния.

Малко преди края на полувремето варненци убиха и малкото останала интрига. Двама техни футболисти излязоха сами срещу Карканджиу, след като Ивайло Петров покри засадата, Капитанов пусна на Исмет Мурадов и той спокойно направи 0:3.

При единствената по-интересна ситуация пред „морската” врата Николаев центрира от фаул и защитник на „Черно море“ опита да си вкара автогол, но топката мина на сантиметри от гредата и излезе в корнер.

Втората част започна с красив гол на Иван Георгиев. След центиране от ъглов удар той прати кълбото с глава в дясната греда, а оттам то се оплете за четвърти път в мрежата на домакините. След час игра Виктор Митев проби по левия фланг и центрира, а непокритият Андреев с крак от въздуха направи 0:5.

В 70-ата минута „Етър” стигна до първия си и единствен удар в срещата. Николаев обаче прати топката далеч встрани от вратата на тотално скучаещия Краев. Капитанът Капитанов в края оформи хеттрика си с два отлични удара и направи резултата 0:7.
-----------------------------------------------------------
Капитанов просто ги съсипва.Той вече не е за юношески футбол макар съвсем скоро да направи 18 г. и да е по-малък от повечето играчи в тази група.Велизаре,недей го спъва,Илиян Капитанов е най-големия талант на България сред юношите,вижте буквално сам как помита съперниците,хеттрик с 2 асистенции :) .Това е всеки мач,на Левски редовно забива по 3,на Финал закара юношите миналия сезон,вкара всичките ни голове в 1/8,1/4 и 1/2 финалите,а на финала паднахме с дузпи от Нафтекс нещастно.Видно е обаче,че говорим за феноменален талант,с вкарани 60 гола миналия сезон като мл.възраст,а този както е почнал май ще направи Черно Море шампион при юношеската елитна група...
Репортерка на ПРО БГ към Илиян Илиев " Но ти си левскар"....Илиян Илиев: "Нееее,аз съм черноморец"

Потребителски аватар
The Sailor Man
Мнения: 419
Регистриран на: 03 дек 2009 18:46

Re: Представяне на младежките формации на Черно море

Мнениеот The Sailor Man » 17 авг 2010 15:15

Елитна юношеска група (до 19 г.) – класиране:
1. Черно море (Варна) 3 10:0 9 Шампион
2. Литекс (Ловеч) 3 12:4 7
3. Ботев 2002 (Пловдив) 3 10:4 7
4. Сливен 2000 (Сливен) 2 9:2 6
5. Левски (София) 3 8:1 6
6. Славия 1913 (София) 3 3:3 6
7. Чавдар (Етрополе) 3 6:6 4
8. Берое (Стара Загора) 3 7:8 4
9. ЦСКА (София) 3 5:6 4
10. Черноморец Бургас (Бургас) 3 5:5 3
11. Пирин 2001 (Благоевград) 3 4:4 3
12. Добруджа 1919 (Добрич) 3 3:4 3
13. Видима-Раковски (Севлиево) 3 2:7 3
14. Етър 1924 (Велико Търново) 3 4:10 3
15. Любимец 2007 (Любимец) 3 3:12 3
16. Локомотив 1936 (Пловдив) 3 3:6 1
17. Пирин (Благоевград) 3 3:11 1 Изпада
18. Локомотив (София) 2 1:5 0 Изпада

Вижте само какво става,за каква генерация юноши говорим....те спечелиха и Купа на България,но просто вижте как ги е запукал Капитанов и само за какъв талант говорим

Оставям Сашо да ги изтрие постовете от темата за Жардел.Междудругото в елитната юношеска група до 17 г. също сме едноличен лидер с пълен актив 8-)
Репортерка на ПРО БГ към Илиян Илиев " Но ти си левскар"....Илиян Илиев: "Нееее,аз съм черноморец"

Потребителски аватар
The Sailor Man
Мнения: 419
Регистриран на: 03 дек 2009 18:46

Re: Представяне на младежките формации на Черно море

Мнениеот The Sailor Man » 17 авг 2010 15:21

Изображение
А това е героят Капитанов насърчаван от легендарния Марио Жардел.Само до Жардел трябва да стои Капитанов на тренировки и да се учи,а Велизар да нареди на Супер Марио да го следи изкъсо и да го наглежда.Този страхотен талант трябва да бъде развит на 100%,знам,че такъв голаджия не се е раждал скоро в Черно Море,при това с комплексни качества като скорост и техника.Знам,че от такъв играч се нуждаят и мъжете.Знам,че скоро направил 18,но във всеки мач прави огромна разлика в полза на Черно Море срещу всеки съперник и това се вижда на терена,в класирането,навсякъде.Добре,че точно сега тука е и Жардел,точно сега Супер Марио може да даде на Капитанов уроци по класа(позициониране,хитрост,пласиране,игра с глава....) които нашето момче да прибави към огромния си талант.Но пак ще кажа,това момче трябва да е на терена и за мъжете на Черно Море,всеки мач,минимум по 20-30 минути да е на терена
Репортерка на ПРО БГ към Илиян Илиев " Но ти си левскар"....Илиян Илиев: "Нееее,аз съм черноморец"

Потребителски аватар
Mourinio
Мнения: 3234
Регистриран на: 01 апр 2010 14:34
Контакти:

Re: Представяне на младежките формации на Черно море

Мнениеот Mourinio » 17 авг 2010 15:31

Притесняваме, че когато Дъ Сейлър Мен прекалява с хваленето на някой наш юноша той тръгва надолу :mrgreen: например Тодор Колев, нещо и Димов тоя сезон не играе както предишния, така че по-добре да се поспреш, ако наистина е голям талант ще играе и в първия отбор
---------------------------------------
ПФК ЧЕРНО МОРЕ ВАРНА 1913


Пловдивският мишок - Чечито Генов - ВЪН ОТ ''ТИЧА''

Потребителски аватар
The Sailor Man
Мнения: 419
Регистриран на: 03 дек 2009 18:46

Re: Представяне на младежките формации на Черно море

Мнениеот The Sailor Man » 17 авг 2010 15:38

Mourinio написа:Притесняваме, че когато Дъ Сейлър Мен прекалява с хваленето на някой наш юноша той тръгва надолу :mrgreen: например Тодор Колев, нещо и Димов тоя сезон не играе както предишния, така че по-добре да се поспреш, ако наистина е голям талант ще играе и в първия отбор

Защо да не го хваля?Виж какво прави,а някои наши играчи титуляри се спъват в топката буквално.Тошко Колев не е тръгнал надолу,просто Марадончо в момента е по-класен,а Дани Димов си е твърд титуляр и без Пловдив(който не е критерий казах веднъж) си е константа.Въпросът е,че Капитанов и миналата година,и по-миналата къса мрежите и води Черно Море по финали и печелят Купи.То си е за хвалене....кой да похвалим ако не това момче,защото виж класирането,виж головата разлика....не искаш ли такова нещо и в мъжкия отбор?Тези момчета имат дух и знаят къде трябва да бъде Черно Море и какво да правят на терена.
Репортерка на ПРО БГ към Илиян Илиев " Но ти си левскар"....Илиян Илиев: "Нееее,аз съм черноморец"

Потребителски аватар
The Sailor Man
Мнения: 419
Регистриран на: 03 дек 2009 18:46

Re: Представяне на младежките формации на Черно море

Мнениеот The Sailor Man » 17 авг 2010 15:43

Междудругото да кажа,че има малка грешка в новината за мача с Етър и,че Илиян Капитанов не им е вкарал 3 гола,а им е забил цели 5 :!:

В мач от 3-ия кръг на Елитната юношеска група до 19 години Черно море се наложи с убедителното 7:0 при гостуването си на Етър на стадион "Ивайло".
Талантите от Варна започнаха двубоя със самочуствие и още в 3-ата минута юношеският национал Илиян Капитанов откри резултата с отличен самостоятелен пробив. В 11-ата отново след негов удар топката се отклони от тялото на защитник за 2:0. Интригата в срещата отпадна окончателно в 37-ата минута, когато Исмет Мурадов направи преднината на "моряците" класическа - 3:0.
След почивката гостите с треньор Венци Маринов отново тотално доминираха и в 50-ата минута Георгиев покачи на 4:0, а безспорният №1 в мача Капитанов довърши "виолетовите" с нови 3 попадения, оформяйки крайното 7:0.

Викаш да не го хваля,дай да хвалим някой плажен футболист(знаете кои двама визирам).В такива момчета е бъдещето на Черно Море и на България,те трябва да се толерират,трябва да се вкарват в мъжкия футбол по-бързо.
Репортерка на ПРО БГ към Илиян Илиев " Но ти си левскар"....Илиян Илиев: "Нееее,аз съм черноморец"

cristely
Мнения: 908
Регистриран на: 09 яну 2009 18:09
Контакти:

Re: Представяне на младежките формации на Черно море

Мнениеот cristely » 17 авг 2010 15:48

Като го гледам, детето е около 175 см. Малко нисичък за централен нападател. Няма физика и ще са му нужни много други качества и особено талант и нюх към гола за да стане наистина голям нападател.

Потребителски аватар
The Sailor Man
Мнения: 419
Регистриран на: 03 дек 2009 18:46

Re: Представяне на младежките формации на Черно море

Мнениеот The Sailor Man » 17 авг 2010 15:50

cristely написа:Като го гледам, детето е около 175 см. Малко нисичък за централен нападател. Няма физика и ще са му нужни много други качества и особено талант и нюх към гола за да стане наистина голям нападател.

Грешиш.183 см. е висок и с глава играе добре.Просто на снимката е до 190 см. високия Жардел,затова изглежда по-нисък.Миро Манолов има същия ръст например ;)
Последна промяна от The Sailor Man на 17 авг 2010 15:52, променено общо 2 пъти.
Репортерка на ПРО БГ към Илиян Илиев " Но ти си левскар"....Илиян Илиев: "Нееее,аз съм черноморец"

Потребителски аватар
ZelenOtbor
Мнения: 272
Регистриран на: 16 май 2009 22:42
Контакти:

Re: Представяне на младежките формации на Черно море

Мнениеот ZelenOtbor » 17 авг 2010 15:51

Аз тренирах при набор 92 при Венци Маринов и Капитанов дойде от Генерал Тошево след един турнир на "Юрий Гагарин", който спечелихме и бихме на финала Спартак с 8:0 :)


Върни се в “Черно море”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 15 госта