Безплатни плакати на Черно море :)

Модератори: paceto, kartago, Iceberg, SkArY_9, гарфилд, slavia_forever, Madridist

f0rbidden
Мнения: 255
Регистриран на: 27 юни 2010 22:13
Skype: revenge645
Контакти:

Безплатни плакати на Черно море :)

Мнениеот f0rbidden » 31 юли 2010 16:03

Днес стадионът отваря врати 16:00ч. и първите 50 човека отишли получават безплатни плакати/календари на отбора. Бройките са ограничени, поради липса на средства! На ДЮШ даже няма да имат тази година календарчета.
Съжалявам, че съобщавам прекалено късно! :)

Потребителски аватар
зеленобелия
Мнения: 473
Регистриран на: 11 авг 2009 17:51
Контакти:

Re: Безплатни плакати на Черно море :)

Мнениеот зеленобелия » 31 юли 2010 16:08

Преди малко отвориха касите и плакатите бяха 2 лв. а билетите 6 лв.

f0rbidden
Мнения: 255
Регистриран на: 27 юни 2010 22:13
Skype: revenge645
Контакти:

Re: Безплатни плакати на Черно море :)

Мнениеот f0rbidden » 31 юли 2010 16:14

Първите 50 плакати са безплатни. :)

Потребителски аватар
зеленобелия
Мнения: 473
Регистриран на: 11 авг 2009 17:51
Контакти:

Re: Безплатни плакати на Черно море :)

Мнениеот зеленобелия » 31 юли 2010 16:16

f0rbidden написа:Първите 50 плакати са безплатни. :)

Аз бях първи като отварят касата и платих 4 лв. за два плаката.

zeleniq
Мнения: 119
Регистриран на: 29 апр 2010 14:37
Контакти:

Re: Безплатни плакати на Черно море :)

Мнениеот zeleniq » 31 юли 2010 21:20

"Липса на средства" - Ебаси наглостта честно, ще храним гъза на Жардел цяла година. 6лв билет и то няква обикновена хартийка, 2 лв - плакат, 40 лв - обикновена найлонка на "Мишо"... Винаги ще дам за Черно море, но всичко има граници ...

MORSKI
Мнения: 11849
Регистриран на: 11 ное 2008 14:54
Контакти:

Re: Безплатни плакати на Черно море :)

Мнениеот MORSKI » 31 юли 2010 21:41

Не говори така, ей сега ще се появят някои хора и ще ти кажат, че си мишка, плъх, не милееш за отбора и така нататък....
Не бива да се казва лоша дума срещу ТИМ и политиката на ръководството, бива ли така да се ядосваш :mrgreen:

Потребителски аватар
Sagittarius
Мнения: 1905
Регистриран на: 05 апр 2009 00:47

Re: Безплатни плакати на Черно море :)

Мнениеот Sagittarius » 31 юли 2010 22:09

А кой според теб трябва да храни гъза на Жардел?Раул като отиде в Шалке защо се продадаха 50 000 фанелки с номер 7 и Раул отзад на прилична цена....за да хранят гъза на Раул и солената раулова заплата.Като искаш звезди в Черно Море,силен отбор и т.н. и билета ще е по-соленичък.Ако си беше взел карта за 60 лева сметката излиза 60:15=4 лева.Една съвсем прилична и нормална цена за билет на мач от А група.Целта на по-скъпите билети е да се мотивират хората да си купят клубни карти както си и трябва,да се поевропейчим,като бели хора да ходим на мачове,а не да висим по опашки за билети като преди 90-та пред млекарниците да чакаш млякото...И ръководстово може да каже - всичко си има граници,защото и аз казвам,че всичко си има граници,днес защо пут*и освиркваха Даниел Георгиев?Защо наричаха Велизар Попов физкултуник?Защо хранеха не кой да е,а Жардел на представянето?Тези мишки съзнават ли,че в цялата история на Черно Море тази фанелка никога не е била носена от толкова голям футболист?Не.Но наистина всичко си има граници,след сряда аз ако бях,честно казвам - щях да трясна 50 лева за билет и 150 лева за фанелка...
Репортерка на ПРО БГ към Илиан Илиев " Но ти си левскар"....Илиан Илиев: "Нееее,аз съм от Черно Море"

..ЗООЛЕВСКИ алееее,ЗООЛЕВСКИ алееее,ЗООЛЕВСКИ алееее,ЗООЛЕВСКИ обичаме теее...

zeleniq
Мнения: 119
Регистриран на: 29 апр 2010 14:37
Контакти:

Re: Безплатни плакати на Черно море :)

Мнениеот zeleniq » 31 юли 2010 23:35

Sagittarius написа:А кой според теб трябва да храни гъза на Жардел?Раул като отиде в Шалке защо се продадаха 50 000 фанелки с номер 7 и Раул отзад на прилична цена....за да хранят гъза на Раул и солената раулова заплата.Като искаш звезди в Черно Море,силен отбор и т.н. и билета ще е по-соленичък.Ако си беше взел карта за 60 лева сметката излиза 60:15=4 лева.Една съвсем прилична и нормална цена за билет на мач от А група.Целта на по-скъпите билети е да се мотивират хората да си купят клубни карти както си и трябва,да се поевропейчим,като бели хора да ходим на мачове,а не да висим по опашки за билети като преди 90-та пред млекарниците да чакаш млякото...И ръководстово може да каже - всичко си има граници,защото и аз казвам,че всичко си има граници,днес защо пут*и освиркваха Даниел Георгиев?Защо наричаха Велизар Попов физкултуник?Защо хранеха не кой да е,а Жардел на представянето?Тези мишки съзнават ли,че в цялата история на Черно Море тази фанелка никога не е била носена от толкова голям футболист?Не.Но наистина всичко си има граници,след сряда аз ако бях,честно казвам - щях да трясна 50 лева за билет и 150 лева за фанелка...

1во - германците, за разлика от нас, могат да си го позволят
2ро - сравни моментното състояние на Раул, с това на Жардел
3то - днес аз гледах едни момчета, които са далеч от определението "звезди" и въпреки това си дават сърцето за отбора. Не знам има ли смисъл да коментирам играта на Жардел на представянето, той използваше всеки удобен момент да отиде на сянка или да пие вода. Изобщо не го виждам в игра в близко време. И аз се радвам, доказан футболист е, визитката му е... ,но просто не виждам играейки как би помогнал.
4то - мислиш ли, че цената на билетите има за цел да мотивира хората да си купят карти :lol: На ТИМ им е през **** за нас - феновете, това е истината. Знаеше се, че днес ще има много хора и естествено билетите бяха скъпи. Мач с Пирин заслужава ли 6 лв билет ??? Какво е направено за нас феновете през годините управление на тим. Какво (освен любовта към Черно море) може да ме накара да отида на стадиона и да ми е кеф 90 мин. Условия ли имаме ? За какво поевропейчване ми говориш, като нямаме едно обикновено табло, осветление, дори един кенеф като хората, мамка му ?!? Аз ли да се хвана да събирам пари за тези работи ?!? Oт към организация, всичко може да е пушка, но парите от заплатата, които отиват за отдавна приключилият с футбола Милен Петков, например, можеше да се инвестират няъде другаде....Колкото до образите под козирката, те нямат нужда от коментар :lol: :lol: На фанатизиран стар моряк не може да се угоди... :mrgreen:

MORSKI
Мнения: 11849
Регистриран на: 11 ное 2008 14:54
Контакти:

Re: Безплатни плакати на Черно море :)

Мнениеот MORSKI » 01 авг 2010 00:08

Смятай, че за това си мнение веднага си станал мишка , плъх, неблагодарен фен и т.н.... :mrgreen:

ПС: Споделям ти мнението не на 100, на 10000% ;)

Потребителски аватар
Mourinio
Мнения: 3234
Регистриран на: 01 апр 2010 14:34
Контакти:

Re: Безплатни плакати на Черно море :)

Мнениеот Mourinio » 01 авг 2010 00:34

За кино 12 лева, на дискотеки 20-30 лв, ама за мачове без пари ако може да е....а пък най-голямата глупост е да мислиш, че с тия пари се плащала заплата на Жардел, пък и не виждам проблем и да е така, навсякъде по света, големите отбори се издържат именно от билети, за съжаление обаче в България това няма как да стане
---------------------------------------
ПФК ЧЕРНО МОРЕ ВАРНА 1913


Пловдивският мишок - Чечито Генов - ВЪН ОТ ''ТИЧА''


Върни се в “Черно море”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 15 госта