Безплатни плакати на Черно море :)

Модератори: paceto, kartago, Iceberg, SkArY_9, гарфилд, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
Mourinio
Мнения: 3234
Регистриран на: 01 апр 2010 14:34
Контакти:

Re: Безплатни плакати на Черно море :)

Мнениеот Mourinio » 01 авг 2010 15:29

Какво изобщо сравнявате с Шалке, там билетите са поне 60-70 евро, тука колко са....а Черноморец като им бяха билетите по 5 лв, имаха точно 500 човека на мачове, като пуснаха безплатен вход и почнаха да привличат ''фенове'', не виждам проблем в месеца да отделиш по 15-20 лв за мачове....точно 2-3 домакинства имаме в месеца
---------------------------------------
ПФК ЧЕРНО МОРЕ ВАРНА 1913


Пловдивският мишок - Чечито Генов - ВЪН ОТ ''ТИЧА''

Потребителски аватар
Ticha
Мнения: 3308
Регистриран на: 26 сеп 2008 13:26
Местоположение: стадион "Тича", Варна
Контакти:

Re: Безплатни плакати на Черно море :)

Мнениеот Ticha » 01 авг 2010 15:49

Днес някой минавал ли е през "Тича"? Дали има още плакати? То пък днес е неделя, едва ли...

f0rbidden
Мнения: 255
Регистриран на: 27 юни 2010 22:13
Skype: revenge645
Контакти:

Re: Безплатни плакати на Черно море :)

Мнениеот f0rbidden » 01 авг 2010 16:09

Плакати след мача имаше, но неделя канцеларията не работи. :)

Green Beast
Мнения: 159
Регистриран на: 11 юли 2010 22:18

Re: Безплатни плакати на Черно море :)

Мнениеот Green Beast » 02 авг 2010 15:13

Има всичко,но з нашего братя ОТНОВО няма фланелки БИГСАЙЗ! :( Обещаха да има,ама да видим.Иначе си накупих сума дреболийки + картата за около 100 лева,и съм щастлив,с малкото уточнение че жената на фона на моите покупи,си поиска веднага обувки и парфюм за да не се чувства капо.А ако бях купил и фланелка,щеше да иска и на екскурзия да я водя.Ама морето иска жертви. :mrgreen: Има и добра новина,ама докато не я обявят официално,няма да я казвам,че иначе пак аз ще изляза виновен.Все едно че аз обещавам и после не изпълнявам.Сега мишката се плъзга върху килимче на Черно море,пия си биричката от Черноморска чаша стояща върху подложка от Черно море,сложил съм списъка със задачи на хладилника залепен с магнитче с Черно море,пепелника стои на масата-и той моряшки.Нищо че не пуша в къщи. :) АМа да има,да се чувства моряшкото.И още една моряшка шапка нахлузих.Абе поглезих се и сега искам да се похваля.Да споделя удоволствието.А има и часовници,ключодържатели,флагчета,постери и други щуротии.Има много готини флагчета за кола.Ще си взема тайно,защото иначе жената като тръгне да изравнява резултата и току виж повела с много на малко. :mrgreen: Както обикновено де.Пожелавам на всички да си купите такива малки радости и да подпомигнете отбора с някой лев.Малко по малко-става повечко.И като сложим и хубавата новинка...

Потребителски аватар
thebully
Мнения: 1785
Регистриран на: 01 окт 2008 11:58
Контакти:

Re: Безплатни плакати на Черно море :)

Мнениеот thebully » 02 авг 2010 15:27

Green Beast написа:Има всичко,но з нашего братя ОТНОВО няма фланелки БИГСАЙЗ! :( Обещаха да има,ама да видим.Иначе си накупих сума дреболийки + картата за около 100 лева,и съм щастлив,с малкото уточнение че жената на фона на моите покупи,си поиска веднага обувки и парфюм за да не се чувства капо.А ако бях купил и фланелка,щеше да иска и на екскурзия да я водя.Ама морето иска жертви. :mrgreen: Има и добра новина,ама докато не я обявят официално,няма да я казвам,че иначе пак аз ще изляза виновен.Все едно че аз обещавам и после не изпълнявам.Сега мишката се плъзга върху килимче на Черно море,пия си биричката от Черноморска чаша стояща върху подложка от Черно море,сложил съм списъка със задачи на хладилника залепен с магнитче с Черно море,пепелника стои на масата-и той моряшки.Нищо че не пуша в къщи. :) АМа да има,да се чувства моряшкото.И още една моряшка шапка нахлузих.Абе поглезих се и сега искам да се похваля.Да споделя удоволствието.А има и часовници,ключодържатели,флагчета,постери и други щуротии.Има много готини флагчета за кола.Ще си взема тайно,защото иначе жената като тръгне да изравнява резултата и току виж повела с много на малко. :mrgreen: Както обикновено де.Пожелавам на всички да си купите такива малки радости и да подпомигнете отбора с някой лев.Малко по малко-става повечко.И като сложим и хубавата новинка...

браво,браво колега,добре си напазарувал,и аз смятам да я правя тая работа скоро :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
HASTA DE LA VICTORIA

Потребителски аватар
wicked1913
Мнения: 858
Регистриран на: 05 мар 2010 16:14
Местоположение: Тича
Контакти:

Re: Безплатни плакати на Черно море :)

Мнениеот wicked1913 » 02 авг 2010 15:43

Я сподели от къде си взе такива работи?
И аз бих искал 8-)
фалшива коса - фалшив футбол!

Green Beast
Мнения: 159
Регистриран на: 11 юли 2010 22:18

Re: Безплатни плакати на Черно море :)

Мнениеот Green Beast » 02 авг 2010 17:58

wicked1913 написа:Я сподели от къде си взе такива работи?
И аз бих искал 8-)

Вътре в канцелариите.До Тошко Великов съседната врата.Там са касиерките и има един кашон с благинки.Каквото искаш,ровят и ти дават. :) Абе като едно време куфарната търговия. :lol: Професионално,нали?Магазина все още не е готов.Дано пуснат големи номера фланелки.Надявах се да има поне на Жардел с голям номер/нали уж бил дебел/,ама няма.Нищо,ще почакаме още ако трябва година-две.

Потребителски аватар
wicked1913
Мнения: 858
Регистриран на: 05 мар 2010 16:14
Местоположение: Тича
Контакти:

Re: Безплатни плакати на Черно море :)

Мнениеот wicked1913 » 02 авг 2010 18:54

Викаш чашки,пепелници все интересни работи, може да го проверим :)
На каква цена са само горе-долу, ако може да споделиш ?
фалшива коса - фалшив футбол!

Green Beast
Мнения: 159
Регистриран на: 11 юли 2010 22:18

Re: Безплатни плакати на Черно море :)

Мнениеот Green Beast » 02 авг 2010 21:23

На прима виста-чашата и пепелника 14,20.подложките за чашки 2лв,за мишката забравих :oops: ,магнита за хладилник 2лв,знаменце за кола май беше 15лв,шапката десетина лева.Абе понеже платих всичко наведнъж и запомних само точната цена на пепелника и чашата,защото специално ги проверяваха на компа колко струват.За другите цени имаха списък и каквото запомних,запомних.Накрая ми казаха тотала,платих си като момченце сладолед/с кеф :) / и си отидох в къщи да ги подреждам. ;)

f0rbidden
Мнения: 255
Регистриран на: 27 юни 2010 22:13
Skype: revenge645
Контакти:

Re: Безплатни плакати на Черно море :)

Мнениеот f0rbidden » 02 авг 2010 22:19

Ще дадеш 50лв. за боклуци, дето няма да ти вършат никаква работа? Ми ако ти се харчат пари за отбора, инвестирай в него. :)


Върни се в “Черно море”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 31 госта