Новата цел на Черно море: 9 поредни победи до края на сезона

Модератори: paceto, kartago, Iceberg, SkArY_9, гарфилд, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
Mourinio
Мнения: 3234
Регистриран на: 01 апр 2010 14:34
Контакти:

Новата цел на Черно море: 9 поредни победи до края на сезона

Мнениеот Mourinio » 02 апр 2010 14:57

Предстоят ни тежки мачове с отборите от горната половина на таблица и по-малко срещу такива от дъното на класирането, въпреки, че без най-добрите ни играчи Миро Манолов, Жоро Илиев, Дани Георгиев и тепърва влизащия във форма Юруков сме отбор, който трудно бележи, мисля че въпреки всичко можем да изпреварим ЦСКА и Левски в битката за 3-то място, но трябва да ги победим в директните мачове, все пак трябва да имаме някаква цел, ако не успеем, има и следващ сезон ;)
Последна промяна от Mourinio на 02 апр 2010 15:01, променено общо 1 път.
---------------------------------------
ПФК ЧЕРНО МОРЕ ВАРНА 1913


Пловдивският мишок - Чечито Генов - ВЪН ОТ ''ТИЧА''

Потребителски аватар
VesMil
Мнения: 350
Регистриран на: 22 ное 2009 19:15
Контакти:

Re: Новата цел - 9 поредни победи до края на сезона

Мнениеот VesMil » 02 апр 2010 14:58

Това е невъзможно да се случи :mrgreen:

Потребителски аватар
turbogena
Мнения: 13431
Регистриран на: 18 яну 2009 16:52
Местоположение: София
Контакти:

Re: Новата цел - 9 поредни победи до края на сезона

Мнениеот turbogena » 02 апр 2010 14:59

Черно Море изпускат Европа този сезон ;)
[center]"Левски" София - една вековна, истинска, неподражаема и неповторима емоция.[/center]
[center][wrapimg=]http://store.picbg.net/pubpic/AB/67/7390d557afe6ab67.png[/wrapimg][/center]
http://www.youtube.com/watch?v=N4MXFWcW7cE#at=64

Потребителски аватар
Mourinio
Мнения: 3234
Регистриран на: 01 апр 2010 14:34
Контакти:

Re: Новата цел - 9 поредни победи до края на сезона

Мнениеот Mourinio » 02 апр 2010 15:00

turbogena написа:Черно Море изпускат Европа този сезон ;)

И вие, ако не сте 3-ти, на Тича ако ви бием ще сме пред вас в крайното класиране, сигурен съм, въпросът е дали ще можем да изпреварим ЦСКА
---------------------------------------
ПФК ЧЕРНО МОРЕ ВАРНА 1913


Пловдивският мишок - Чечито Генов - ВЪН ОТ ''ТИЧА''

haha
Мнения: 5002
Регистриран на: 07 дек 2009 22:24

Re: Новата цел - 9 поредни победи до края на сезона

Мнениеот haha » 02 апр 2010 15:03

Може да вземете девет поредни победи,но ще е някоя друга година. :lol: :lol: :lol:
dunavfc написа:ББ е достатъчно богат за да си позволи да отпраши където си поиска,той обаче,не се е отказал и му се занимава с политика,защото му пука за народа.

Потребителски аватар
turbogena
Мнения: 13431
Регистриран на: 18 яну 2009 16:52
Местоположение: София
Контакти:

Re: Новата цел - 9 поредни победи до края на сезона

Мнениеот turbogena » 02 апр 2010 15:03

Ти сам каза ,че на Черно Море им предстоят мачове срещу отбори от горната половина на таблицата ,така че трябва да взимате доста мачове ,не само този с нас ,а с оглед моментното състояние не ми се вижда как ще се преборите за 3-то място ;)
[center]"Левски" София - една вековна, истинска, неподражаема и неповторима емоция.[/center]
[center][wrapimg=]http://store.picbg.net/pubpic/AB/67/7390d557afe6ab67.png[/wrapimg][/center]
http://www.youtube.com/watch?v=N4MXFWcW7cE#at=64

Потребителски аватар
Dobri
Мнения: 1088
Регистриран на: 07 юни 2009 15:29
Контакти:

Re: Новата цел - 9 поредни победи до края на сезона

Мнениеот Dobri » 02 апр 2010 15:03

Звучи ми като 15 поредни победи :roll:

Няма как да стане. Ако вземете 19 точки, без загуба срещу директните опоненти, пак ще сте в борбата.
Това обаче също е илюзорно. Все пак Миньор и Черноморец са основни фаворити за 3-то място :o

Потребителски аватар
ogrizko
Мнения: 5183
Регистриран на: 30 ное 2008 13:30
Контакти:

Re: Новата цел - 9 поредни победи до края на сезона

Мнениеот ogrizko » 02 апр 2010 15:08

Мисля, че новата цел трябва да бъде..... да се разшири състава с юноши на Черно море. Т.е. да се погледне по-сериозно на юноши като Румен Николов, Илиян Капитанов, Тодор Колев ...новопривлечения Ратников... и др. - да се приспособят към А отбора. И като се върнат старите контузени пушки, да стане една здрава сплав от играчи, които да ни радват и да ни гарантират доброто бъдеще. Заков и Ели Маркес не ми допадат особено на мен. Няма да е лошо да намерим и по-добър ляв бек от Ради Бачев, че ми писнаха тия дузпи дето ги прави и си е бавничък. И такива неща, абе има върху какво да се работи... ама 9 победи са безсмислена цел, защото е безперспективна ...може и да ги вземем, ама с тази организация пак ще изпаднем в дупка догодина :roll: По-добри решения трябва да се търсят до края на сезона, няма значение на кое място ще свършим :!:
Изображение

Потребителски аватар
Mourinio
Мнения: 3234
Регистриран на: 01 апр 2010 14:34
Контакти:

Re: Новата цел - 9 поредни победи до края на сезона

Мнениеот Mourinio » 02 апр 2010 15:09

Просто се надявам, а и не мисля, че Черноморец и Миньор имат някакъв шанс за 3-тото място
---------------------------------------
ПФК ЧЕРНО МОРЕ ВАРНА 1913


Пловдивският мишок - Чечито Генов - ВЪН ОТ ''ТИЧА''

Потребителски аватар
Dobri
Мнения: 1088
Регистриран на: 07 юни 2009 15:29
Контакти:

Re: Новата цел - 9 поредни победи до края на сезона

Мнениеот Dobri » 02 апр 2010 15:12

Mourinio написа:Просто се надявам, а и не мисля, че Черноморец и Миньор имат някакъв шанс за 3-тото място


При тези изравнени сили в България, всички отбори от 3 до 9 място имат шансове.
Специално за Черноморец всичко зависи от утрешният им мач. Надявам се да се провалят. :)


Върни се в “Черно море”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 5 госта