Христо Бонев за Черно Море....

Модератори: paceto, kartago, Iceberg, SkArY_9, гарфилд, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
Sagittarius
Мнения: 1905
Регистриран на: 05 апр 2009 00:47

Христо Бонев за Черно Море....

Мнениеот Sagittarius » 23 яну 2010 16:40

Христо Бонев: Във всяка друга държава, Черно море щеше да бъде претендент за титлата

"Моряците имат място в тройката", заяви легендата на българския футбол
Легендарният футболист на Локомотив Пловдив и настоящ футболен деятел Христо Бонев заяви, че отборът на Черно море има място в тройката в А група.

"Ако България беше нормална държава, Черно море щеше да се бори за титлата. В този отбор са събрани доста качествени играчи, които правят първенството доста по-интересно", каза Зума.

"Този отбор има могъщ собственик, много добро ръководство и огромен брой верни фенове, които го подкрепят във всичките му мачове. Черно море има място в тройката в А група", допълни живата легенда на Локо Пд.
------------------------------------------------------------------------------------------

Много верни думи на легендарния Христо Бонев 8-) .Но за съжаление България,както недвусмислено подсказва г-н Бонев не е нормална държава.След един мач реално отразяващ разликата в калсите между 2 европретендента,в който по-силния размазва по-слабия с 4:1....се свиква конгрес,за да назначи подлизурковци удобни на по-слабия,които да го бутат през пролетта за сметка на по-силния и по-класния.Тук и едни други слабаци,които също бяха размазани с 4 гола подкрепиха смяната,защо?Защото на футболния терен Черно Мрое размаза гореспоменатите отбори с общо 8 гола и защото се видя,че не могат да ни спрат на терена пробват да ни надвият по канцелариите....Но надеждата остава,че ще сме нормална държава,където футболните стойности показвани на терена ще определят резултатите,а не истеричните изблици и плюнчене на разни неможещи да приемат реалността и слабостта си на зеления килим хорица :twisted:
Репортерка на ПРО БГ към Илиан Илиев " Но ти си левскар"....Илиан Илиев: "Нееее,аз съм от Черно Море"

..ЗООЛЕВСКИ алееее,ЗООЛЕВСКИ алееее,ЗООЛЕВСКИ алееее,ЗООЛЕВСКИ обичаме теее...

someone
Мнения: 357
Регистриран на: 16 авг 2009 23:46
Контакти:

Re: Христо Бонев за Черно Море....

Мнениеот someone » 23 яну 2010 16:46

Всяко мнение и тема на теб ти е заяждане с другите отбори... аз това не мога да го разбера... :roll:

Потребителски аватар
Sagittarius
Мнения: 1905
Регистриран на: 05 апр 2009 00:47

Re: Христо Бонев за Черно Море....

Мнениеот Sagittarius » 23 яну 2010 16:50

someone написа:Всяко мнение и тема на теб ти е заяждане с другите отбори... аз това не мога да го разбера... :roll:

И къде съм се заял?Споменавам ли друг отбор освен Черно Море?Обиждам ли някой?Или просто си гузен нещо :arrow: .Защо да не пусна коментар на една легенда на бъгларския футбол за моя отбор,на футболист номер 2 в историята на България заявяващ,че Черно Море по стойност трябва да се бори за титлата и,че ненормалната държава и БФС не позволяват това да е факт...и когато резултатите на терена започнаха да отразяват разликите в класите веднага се направи схема,за да се промени по някакъв начин това?Защото явно в ненормалния бъгларски футбол не е важно,че ги мачкаш на терена :?:
Репортерка на ПРО БГ към Илиан Илиев " Но ти си левскар"....Илиан Илиев: "Нееее,аз съм от Черно Море"

..ЗООЛЕВСКИ алееее,ЗООЛЕВСКИ алееее,ЗООЛЕВСКИ алееее,ЗООЛЕВСКИ обичаме теее...

Потребителски аватар
Sagittarius
Мнения: 1905
Регистриран на: 05 апр 2009 00:47

Re: Христо Бонев за Черно Море....

Мнениеот Sagittarius » 23 яну 2010 17:05

Rodn1 написа:,че докато Бат Димо беше шеф на съдиите , срещу тях нямаше едно отсъждане в техен ущърб,но разбираш ли сега са онеправдани.Типичен селски манталитет.Колкото и да се мъчат не могат да си го скрият.....Жалки хора

О,нима?
А може би ще ми обясниш за отменения редовен гол на Миро Манолов в Сливен?Когато защитник на Сливен върна една топка,Миро я вкара и вдигнаха...засада :?: :?: :?: .Това убягна ли ти?
Може би ще ми обясниш за мача в Ловеч с Литекс,когато на 2 пъти не се вдигна 2-ри жълт картон на Барт?
Може би ще обясниш как Ботев Пд ни изравни за 2:2 с гол от 5 метрова засада?
Може би ще обясниш как Ставров,който уж заклал един отбор(за 4:1) не свири чиста дузпа в Кюстендил,даде фал...само че 5 метра назад и Черно Море падна 1:0?
Или да ми обясниш за единствената загуба на Черно Море във Варна...0:1 от Черноморец с една позорна и смешна дузпа в 89 минута???

Или може би ще обясниш за измисления фал срещу Здравко Лазаров с който любимия ти ЦСКА ни вкара гол на Армията миналия сезон и мача завърши 1:1 :?: :?: :?:
Последна промяна от Sagittarius на 23 яну 2010 17:07, променено общо 1 път.
Репортерка на ПРО БГ към Илиан Илиев " Но ти си левскар"....Илиан Илиев: "Нееее,аз съм от Черно Море"

..ЗООЛЕВСКИ алееее,ЗООЛЕВСКИ алееее,ЗООЛЕВСКИ алееее,ЗООЛЕВСКИ обичаме теее...

Потребителски аватар
garfild8
Мнения: 3876
Регистриран на: 19 авг 2008 19:32
Контакти:

Re: Христо Бонев за Черно Море....

Мнениеот garfild8 » 23 яну 2010 17:15

Много е прав Христо Бонев.Не мога да разбера онези навлеци,които се пъхат тук и развалят темата с простотии.
Dobri Bankov написа:
Rodn1 написа:Като ги слушаш те във Варна имат най-добрите играчи,най-многото фенове....всичко им е най.Но разбираш ли мафията във Футбола в БГ им е виновна и те са трети.Само че забравят,че тяхното ръководство са най-големите мутри в България,че докато Бат Димо беше шеф на съдиите , срещу тях нямаше едно отсъждане в техен ущърб,но разбираш ли сега са онеправдани.Типичен селски манталитет.Колкото и да се мъчат не могат да си го скрият.....Жалки хора

Абсолютно верно,жалко,че на колегата са му толкова зелени очилцата!Ае живи и здрави!

Вие двамата не виждате по-далеч от носа си.Жалко за вас.
someone написа:Всяко мнение и тема на теб ти е заяждане с другите отбори... аз това не мога да го разбера... :roll:

Приеми го ако искаш и така,обаче на всички зелени фенове във форума им писна от вашия отбор и от такива като теб.
Само Черно море.

Dobri Bankov
Мнения: 28
Регистриран на: 18 дек 2009 13:22
Контакти:

Re: Христо Бонев за Черно Море....

Мнениеот Dobri Bankov » 23 яну 2010 17:25

more написа:
Dobri Bankov написа:Много сте зли ,бре , Варна,по-кротко,стига хранили,нали сте много силни,ще ви видим напролет!

Е какво напролет пак срам на Тича и оправдания.Искрено ви го пожелавам да ви се случи. ;) :geek:

Възможно е ,ама 30 години нямате победа над нас за първенство заради съдиите само ли?

Потребителски аватар
more
Мнения: 974
Регистриран на: 01 апр 2009 21:39
Контакти:

Re: Христо Бонев за Черно Море....

Мнениеот more » 23 яну 2010 17:31

Dobri Bankov написа:
more написа:
Dobri Bankov написа:Много сте зли ,бре , Варна,по-кротко,стига хранили,нали сте много силни,ще ви видим напролет!

Е какво напролет пак срам на Тича и оправдания.Искрено ви го пожелавам да ви се случи. ;) :geek:

Възможно е ,ама 30 години нямате победа над нас за първенство заради съдиите само ли?

Не само заради съдиите.Комунизъм чувал ли си?Надявам се скоро на победа и в първенството.За купата вече трябва да почна да ги броя колко години нямате победа? :mrgreen:
С ДУЗПИ БИЕ, ОТ ДУЗПИ ОТПАДА - ЩО Е ТО ?


daniel875 написа:След "Левски" и ЦСКА, "Ботев", Локомотив Пловдив, Локомотив София и в последните години "Литекс" вие сте най - бутаният отбор в България. Какво повече искате?

Sole
Мнения: 4571
Регистриран на: 16 авг 2008 20:40
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Христо Бонев за Черно Море....

Мнениеот Sole » 23 яну 2010 17:32

Е, такова чудо няма по света!Да уволнят цяла съдийска комисия,за да спасят сезона на 1-2 отбора от София. :oops:

cmmiemania
Мнения: 21
Регистриран на: 17 сеп 2009 01:09
Контакти:

Re: Христо Бонев за Черно Море....

Мнениеот cmmiemania » 23 яну 2010 17:35

Поне половината от мачовете да. Другата половина е защото винаги заедно с цска сте били отбора на властите и всички играчи за без пари отиват при вас. Ето и сега се пробвате така с някакви схеми да докарвате играчите, но отборите вече се осетиха и не става така. Няма и да става! Ако искате нещо ще си плащате, както всички останали! Виж кой е съдията в мача дето сте свършили 7:2 с цска. И нормално ли е съдия който е наказан доживот да бъде футболен съдия заради продаден мач или прекомерни грешки да бъде шеф на съдиите и отбора ФК левски да бъде доволен от това ? Ако това, което се случи във Варна (4:1) с отменения гол беше станало в обратна посока щеше да се потули, както винаги се е случвало с грешките в страна на синия отбор от софия. Примери за грешки във ваша полза има безброй даже ако се постарая мога да ви ги дам с видео за да се убедите, че е така, но и да ви ги дам вие си имате не сини очила а операция на очите и са ви вградили сини лещи на всичките.

Потребителски аватар
Sagittarius
Мнения: 1905
Регистриран на: 05 апр 2009 00:47

Re: Христо Бонев за Черно Море....

Мнениеот Sagittarius » 23 яну 2010 17:39

Dobri Bankov написа:
more написа:
Dobri Bankov написа:Много сте зли ,бре , Варна,по-кротко,стига хранили,нали сте много силни,ще ви видим напролет!

Е какво напролет пак срам на Тича и оправдания.Искрено ви го пожелавам да ви се случи. ;) :geek:

Възможно е ,ама 30 години нямате победа над нас за първенство заради съдиите само ли?

И нагъл,не само безочлив,но и нагъл....преди 90-та и първите години след 90-та комунизма няма нужда да говорим кого буташе и как.След 2000-та - в 7 мача срещу нас - 8 свирени дузпи и куп червени картони....както казах-хем нагъл,хем безочлив!Абе Бонев е от Пловдив,локомотивец,нищо не го свързва с Черно Море,но човека вижда истината!Впрочем,ПСВ,който ни елиминира от ЕКТ с бая зор и до ден днешен няма нито една загуба в нито един турнир където участва - ЕКТ,Първенство,Купа на Холандия - мачка наред,отпаднахме от непобедим отбор този сезон мачкащ всичко живо,те отпадат от смешници -пак те по-добри,биеш ги на терена,размазваш ги-пак несправедливо било...какво да говорим :mrgreen:

Соле,точно затова смениха комисията,защото като видяха,че опердашихме и Левски,и Локо Сф с по 4 гола се уплашиха,че някой от тях няма да играе в Европа наесен и по-вероятно да бъдат вторите.
Репортерка на ПРО БГ към Илиан Илиев " Но ти си левскар"....Илиан Илиев: "Нееее,аз съм от Черно Море"

..ЗООЛЕВСКИ алееее,ЗООЛЕВСКИ алееее,ЗООЛЕВСКИ алееее,ЗООЛЕВСКИ обичаме теее...


Върни се в “Черно море”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 3 госта