Черно море иска Тоди

Модератори: paceto, kartago, Iceberg, SkArY_9, гарфилд, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
tarikat
Мнения: 1895
Регистриран на: 13 ное 2009 08:34
Местоположение: Дойчланд-Мойчланд
Контакти:

Черно море иска Тоди

Мнениеот tarikat » 16 ное 2009 09:36

От ръководството на Черно море възнамеряват да направят всичко възможно, за да привлекат нападателя на Литекс Светослав Тодоров през зимата, твърди "Тема Спорт".

След като Георги Какалов със сигурност ще напусне "Тича" в края на полусезона, варненци ще пробват да се подсилят с класен голаджия.

В отбора най-вероятно няма да остане и опитният Здравко Лазаров-Електричката, а шефовете на варненци виждат в лицето на Тоди идеалния негов заместник.

Потребителски аватар
ticha.ultras
Мнения: 91
Регистриран на: 19 яну 2009 16:32
Контакти:

Re: Черно море иска Тоди

Мнениеот ticha.ultras » 16 ное 2009 10:34

Викаш, тамън е млад... няма 32 :?

Потребителски аватар
originalni.be
Мнения: 1238
Регистриран на: 06 авг 2009 13:36
Skype: originalni.be
Местоположение: http://www.originalni.be
Контакти:

Re: Черно море иска Тоди

Мнениеот originalni.be » 16 ное 2009 11:28

Хах те скоро могат да вземат и Мариян Христов и Боримиров Д:
ORIGINALNI...BE =)

Потребителски аватар
San-Jose
Мнения: 662
Регистриран на: 11 ное 2009 14:34
Контакти:

Re: Черно море иска Тоди

Мнениеот San-Jose » 16 ное 2009 12:20

Какво като е на 32, централен нападател ни трябва, точно на този пост,на един таран не му трябва много движение, може да е на 35 дори, но да е класен, с Манолов ще си паснат добре, Камбуров и той не е първа младост, вече е на 30 години, т.е ако заиграе в друг отбор следващия сезон, вече ще е на 31, а кандидати да го купят не липсват

Потребителски аватар
ogrizko
Мнения: 5153
Регистриран на: 30 ное 2008 13:30
Контакти:

Re: Черно море иска Тоди

Мнениеот ogrizko » 16 ное 2009 14:32

Според мен ще се контузи много бързо. Българския футбол не е футбол, а ритане в краката. Но пък знам ли :roll:
Изображение

Потребителски аватар
ЧерноМореВарна
Мнения: 596
Регистриран на: 03 окт 2008 10:18
Контакти:

Re: Черно море иска Тоди

Мнениеот ЧерноМореВарна » 16 ное 2009 15:44

Освен това се надяват да го привлекат като свободен агент :lol:

Потребителски аватар
Veso1913
Мнения: 1237
Регистриран на: 04 дек 2008 14:56
Контакти:

Re: Черно море иска Тоди

Мнениеот Veso1913 » 16 ное 2009 16:56

Не се лъжете!Тоди има договор с Гришата.Ако го даде,значи ще прави някаква врътка с нашите.Да сте видели до сега Гришата да е дал читав играч на някого без пари?
,,Не ме вади без повод,не ме прибирай без слава"!

Потребителски аватар
ogrizko
Мнения: 5153
Регистриран на: 30 ное 2008 13:30
Контакти:

Re: Черно море иска Тоди

Мнениеот ogrizko » 16 ное 2009 17:03

Аз пък се чудя що не направим една врътка с Левски... да им дадем Кривия, пък да вземем Гонзо :mrgreen: :mrgreen:
Изображение

Потребителски аватар
JimBeam
Мнения: 2978
Регистриран на: 02 сеп 2008 14:04
Контакти:

Re: Черно море иска Тоди

Мнениеот JimBeam » 16 ное 2009 19:13

San-Jose написа:Какво като е на 32, централен нападател ни трябва, точно на този пост,на един таран не му трябва много движение, може да е на 35 дори, но да е класен, с Манолов ще си паснат добре, Камбуров и той не е първа младост, вече е на 30 години, т.е ако заиграе в друг отбор следващия сезон, вече ще е на 31, а кандидати да го купят не липсват

И защото е адски добър сега в Литекс и затова го държат на резерваната скамейка и играе за дубала им?Тоди беше добър преди години, но тези контузии и вече възрастта му го провалят.
Ако е толкова добър то той щеше да играе във всеки мач на Литекс или поне да влиза като резерва, а той даже в повечето мачове не попада в групата им за даден мач, така че си правете изводите.
Литекс все пак не е отбор който да замразява добрите си футболисти на скамейката.

Ако го вземете ще направите отново голяма грешка както Лазаров, ама той поне е нещо като лидер или поне беше преди, а Тоди не е такъв.
Продължавате да се движите по грешната трансферна политика, а не търсете по малди футболисти, които да се развиват в отбора ви.

Потребителски аватар
зеления
Мнения: 4142
Регистриран на: 05 юни 2009 03:03
Контакти:

Re: Черно море иска Тоди

Мнениеот зеления » 16 ное 2009 19:33

ogrizko написа:Аз пък се чудя що не направим една врътка с Левски... да им дадем Кривия, пък да вземем Гонзо :mrgreen: :mrgreen:


Ще направим врътката с Левски, но вместо Кривия предлагам да дадем Огризко. :lol: :lol: :lol: Той поне със сигурност е наше момче и в срещите между двата отбора ще ни помага да бием. Т.е ще саботира левскарите. ;)
След 90 години купата на България е отново във Варна!!! Въпреки мутрите от ТИМ!!!


Върни се в “Черно море”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 18 госта