съдийската мафия

Модератори: paceto, kartago, Iceberg, SkArY_9, гарфилд, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
nubby
Мнения: 17
Регистриран на: 11 юли 2008 00:25
Контакти:

съдийската мафия

Мнениеот nubby » 12 сеп 2008 20:16

Хубаво, че се платиха 50 млн. за ТВ права, само че тази мафия със съдиите докато не спре, ще започнем да отпадаме и от отбори от Сан Марино.
Страхотен терен, приличен, напълно равностоен мач и един напълно неадекватен рефер, ... 2 дузпи от които 1вата много спорна, а какво да говорим за 2рата...то изобщо нямаше фал + това и червен картон. Лошото е че има емисари от Жилина и Щутгарт и хората ще ни се смеят.
Изображение

_________________________________________________________
Щом пълзиш като червей, не се сърди, че са те настъпили.

Потребителски аватар
goalkeeper
Мнения: 502
Регистриран на: 24 мар 2008 21:50
Skype: dockyy
Местоположение: София
Контакти:

Re: съдийската мафия

Мнениеот goalkeeper » 12 сеп 2008 20:25

Тоя па 1-вата била спорна??? Трябваше да я хване с двете ръце ли? А за втората верно е доста пресилена, ама като ги натискат реферите, така ще е....
Изображение

Потребителски аватар
ndrangheta
Мнения: 853
Регистриран на: 09 сеп 2008 19:32
Контакти:

Re: съдийската мафия

Мнениеот ndrangheta » 12 сеп 2008 20:29

Втората дузпа не съществува, съдията трябва да бъде наказан с лишаване от права заради грешките си.Аз лично няма да гледам второто полувреме - просто не го искам този продукт.
"What is absurd and monstrous about war is that men who have no personal quarrel should be trained to murder one another in cold blood."

Потребителски аватар
POPCORN
Мнения: 10887
Регистриран на: 25 авг 2008 19:15
Skype: vasil.enevski
Местоположение: София
Контакти:

Re: съдийската мафия

Мнениеот POPCORN » 12 сеп 2008 20:40

goalkeeper написа:Тоя па 1-вата била спорна??? Трябваше да я хване с двете ръце ли? А за втората верно е доста пресилена, ама като ги натискат реферите, така ще е....

верно си е докато левски натиска съдиите и боби перуката на власт така ще!Кажи ми само последните 3-4 години колко дузпи има срещу левски или 1 или 2 не съм сигурен и 50 за тях!браво радвайте си се
Люляк, май, финал за купа,
дузпи, шут, греда и супа,
Крейзи, пропуски, картони,
Негър, рикошет, шампиони
Левски, Славия, протокол
Везалов, фамозен гол,
Хикс, сълзи, инфаркт, мустаци
Kрейзи шит, пак декларации
Титла, купа, стадион,
Много кофти син сезон !

Потребителски аватар
goalkeeper
Мнения: 502
Регистриран на: 24 мар 2008 21:50
Skype: dockyy
Местоположение: София
Контакти:

Re: съдийската мафия

Мнениеот goalkeeper » 12 сеп 2008 20:45

Е не си водя статистика, но почти във всеки мач имаме положение в което може да ни свирят дузпа. Пък, че по-лесно дават за наште дузпи... ще видим до къде ще я докара Ристосков със записите. Натискат си ги съдиите и това е.
Изображение

Потребителски аватар
POPCORN
Мнения: 10887
Регистриран на: 25 авг 2008 19:15
Skype: vasil.enevski
Местоположение: София
Контакти:

Re: съдийската мафия

Мнениеот POPCORN » 12 сеп 2008 21:30

goalkeeper написа:Е не си водя статистика, но почти във всеки мач имаме положение в което може да ни свирят дузпа. Пък, че по-лесно дават за наште дузпи... ще видим до къде ще я докара Ристосков със записите. Натискат си ги съдиите и това е.

не бе батка мене ми е се едно ама днеска примерно чакам цял ден да гледам як мач..аз съм от цска и да вида как ще играят черно море, хубаво първата дузпа няма спор, пбаче втората никво нарушениое и червен картон и кво?има ли смисъл да гледам второто поувреме на мача?не може да няма ниюо и да се решава така мача..отщя ми се да гледам мача!
Люляк, май, финал за купа,
дузпи, шут, греда и супа,
Крейзи, пропуски, картони,
Негър, рикошет, шампиони
Левски, Славия, протокол
Везалов, фамозен гол,
Хикс, сълзи, инфаркт, мустаци
Kрейзи шит, пак декларации
Титла, купа, стадион,
Много кофти син сезон !

levski4
Мнения: 358
Регистриран на: 24 мар 2008 17:19
Контакти:

Re: съдийската мафия

Мнениеот levski4 » 12 сеп 2008 21:36

nubby написа:Хубаво, че се платиха 50 млн. за ТВ права, само че тази мафия със съдиите докато не спре, ще започнем да отпадаме и от отбори от Сан Марино.
Страхотен терен, приличен, напълно равностоен мач и един напълно неадекватен рефер, ... 2 дузпи от които 1вата много спорна, а какво да говорим за 2рата...то изобщо нямаше фал + това и червен картон. Лошото е че има емисари от Жилина и Щутгарт и хората ще ни се смеят.

Ти що не започнеш да гледаш тенис,например!?Явно от футбол нищо не разбираш-първата дузпа не само, че я имаше,но и оня трябваше да го изгонят още тогава!!!

Sole
Мнения: 4556
Регистриран на: 16 авг 2008 20:40
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: съдийската мафия

Мнениеот Sole » 12 сеп 2008 22:17

4ERNO MORE INKASIRA VTORA POREDNA ZAGUBA SLED IZMISLENI DUZPI ZA 4ERNOMOREC I LEVSKI--QVNO NQKOI GI E STRAH OT MORQCITE I OT RANO PO4NAHA SYS SYDIISKITE BRADVI :!:


Върни се в “Черно море”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 14 госта