Много сме зле в атака ...

Модератори: paceto, kartago, Iceberg, SkArY_9, гарфилд, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
ZelenOtbor
Мнения: 272
Регистриран на: 16 май 2009 22:42
Контакти:

Много сме зле в атака ...

Мнениеот ZelenOtbor » 24 авг 2009 20:32

В атака без Електричката и Данчо, а в този мач и Жоро Илиев сме много зле... Ако забелязахте нямахме нито една атака отляво... Какалов да ходи да играе в дубъла по-добре... Може ли централен нападател да му сложат топката на глават буквално и тои от 5 метра да не уцели вратата :evil: :x . Направо не виждам изобщо кви амбиции можем да имаме с тази игра, тотално безидейни. Сега следващия кръг ще бием Ботев тука с много, но трябва да си признаем, че ни трябва един класен нападател ТИМ да не се скатават ами да дадат малко пари докато е време още. За момента според мен имаме само 1 нападател - Миро Манолов :(

Потребителски аватар
зеления
Мнения: 4142
Регистриран на: 05 юни 2009 03:03
Контакти:

Re: Много сме зле в атака ...

Мнениеот зеления » 24 авг 2009 21:08

LOKO_PD_FAN написа:Първо да кажа,че не трябва да съжалявате защото винаги сте ни били абонати ,така че е нормално да ви бием,а колкото до нападението си много прав защото с жълти нападатели нищо не става.


Абе що се излагаш?! Тотално ви надиграхме. Ако не беше съдията ... знаеш ли какви абонати ...
След 90 години купата на България е отново във Варна!!! Въпреки мутрите от ТИМ!!!

whenblindmancries
Мнения: 25
Регистриран на: 31 юли 2009 09:51
Контакти:

Re: Много сме зле в атака ...

Мнениеот whenblindmancries » 24 авг 2009 21:09

ZelenOtbor написа:В атака без Електричката и Данчо, а в този мач и Жоро Илиев сме много зле... Ако забелязахте нямахме нито една атака отляво... Какалов да ходи да играе в дубъла по-добре... Може ли централен нападател да му сложат топката на глават буквално и тои от 5 метра да не уцели вратата :evil: :x . Направо не виждам изобщо кви амбиции можем да имаме с тази игра, тотално безидейни. Сега следващия кръг ще бием Ботев тука с много, но трябва да си признаем, че ни трябва един класен нападател ТИМ да не се скатават ами да дадат малко пари докато е време още. За момента според мен имаме само 1 нападател - Миро Манолов :(

Валенце :lol: .
за едно си прав - Какалов не става . Въобще не знам защо го оставиха . Според мен не блести с никакви футболни качества . Миналия мач със сливничани ( сливналии ) цяло първо полувреме се губеше , даже бих казал че се криеше от топката . Има тъпия навик , когато му отнемат топката ( която много рядко е в него :evil: ) да си проси картони с изключително прости нарушения . Според мен Колю тренера го държи в състава единствено , защото няма добра друга алтернатива .
КАКВО става с Тошко Колев ?
Последна промяна от whenblindmancries на 24 авг 2009 21:10, променено общо 1 път.
Whitesnake \ Deep Purplе \ ЧЕРНО МОРЕ

Fichango
Мнения: 1579
Регистриран на: 17 яну 2009 10:08
Контакти:

Re: Много сме зле в атака ...

Мнениеот Fichango » 24 авг 2009 21:15

Сложно е с Какалов :)

Потребителски аватар
LOKO_PD_FAN
Мнения: 130
Регистриран на: 01 юни 2009 23:02
Контакти:

Re: Много сме зле в атака ...

Мнениеот LOKO_PD_FAN » 24 авг 2009 21:18

зеления написа:
LOKO_PD_FAN написа:Първо да кажа,че не трябва да съжалявате защото винаги сте ни били абонати ,така че е нормално да ви бием,а колкото до нападението си много прав защото с жълти нападатели нищо не става.


Абе що се излагаш?! Тотално ви надиграхме. Ако не беше съдията ... знаеш ли какви абонати ...

Чушката хубаво го каза ,ако имате претенции към съдията то ние имаме два пъти повече ,затова по спокойно.

whenblindmancries
Мнения: 25
Регистриран на: 31 юли 2009 09:51
Контакти:

Re: Много сме зле в атака ...

Мнениеот whenblindmancries » 24 авг 2009 21:25

nikola79 написа:вие винаги сте били зле не само в атака. :mrgreen:

:lol: . Спомни си миналата година мача . Толкова сме зле , че и прякор ви излезе
Whitesnake \ Deep Purplе \ ЧЕРНО МОРЕ

Потребителски аватар
зеления
Мнения: 4142
Регистриран на: 05 юни 2009 03:03
Контакти:

Re: Много сме зле в атака ...

Мнениеот зеления » 24 авг 2009 21:29

whenblindmancries написа:
nikola79 написа:вие винаги сте били зле не само в атака. :mrgreen:

:lol: . Спомни си миналата година мача . Толкова сме зле , че и прякор ви излезе


Браво! Ха-ха-ха. :lol:
След 90 години купата на България е отново във Варна!!! Въпреки мутрите от ТИМ!!!

Потребителски аватар
zlatan
Мнения: 4921
Регистриран на: 08 мар 2009 22:39
Контакти:

Re: Много сме зле в атака ...

Мнениеот zlatan » 24 авг 2009 21:31

вашата болка са контузиите които ви сполетяха,в атака сте трагични ,както ЛЕВСКИ В ЗАЩИТА извинявам се че намесвам моя отбор,но селекцията ви беше под всякаква критика.Дано се оправите скоро защото както и миналата година май пак само ВИЕ и литекс ще скочите на червения отбор.днес нямахте и късмет.
LEVSKI_FOREVER

Потребителски аватар
Sagittarius
Мнения: 1905
Регистриран на: 05 апр 2009 00:47

Re: Много сме зле в атака ...

Мнениеот Sagittarius » 24 авг 2009 21:32

Не може да кажем,че сме зле в атака.Ние имахме 7-8 чисти положения,изведени на стрелкова позиция играчи,което значи,че играта е добра,атаката е налице.Липсва централен нападател.Тежък таран,здраво теле отпредемкойто да печели първа топка,да освобождава пространства за Миро Манолов и атакуващите халфове.Успеха на Миро във въздуха със Сингбо беше за Миро,Дани и Кака с глава имаха по едно 100% положение....при класен таран,който с глава е майстор - това бяха чисти голове.Още тази седмица трябва да се вземе такъв играч,класен играч.Не някой мунчо,не оня Христов от селата в Б група.Класен играч,Уилям ли беше там от Португалия голаджията.Вадят се 500 000 евро,купува се таран и ще видите как играта се материализира.Сега няма как да стане това,ще си имаме куп положения и още толкова пропуски докато отпред не застане точния човек до Миро
Репортерка на ПРО БГ към Илиан Илиев " Но ти си левскар"....Илиан Илиев: "Нееее,аз съм от Черно Море"

..ЗООЛЕВСКИ алееее,ЗООЛЕВСКИ алееее,ЗООЛЕВСКИ алееее,ЗООЛЕВСКИ обичаме теее...

Потребителски аватар
Sagittarius
Мнения: 1905
Регистриран на: 05 апр 2009 00:47

Re: Много сме зле в атака ...

Мнениеот Sagittarius » 24 авг 2009 21:49

radko piratko написа:Хаха цяло лято пишете ЧМ шампион Литекс шампион.Кой се интересува от вас, имате по 200 човека публика шампиони ще стават. Не става само с ТИМ трябва и акъл

200 човека има на Армията и Герена,на Тича има по няколко хиляди винаги.Кой се интересува от нас?А кой се интересува от вас?Гоце и Станишев?Дано Динамо ви разчекне в четвъртък с поне 4 парцала,наглеци :!:
Репортерка на ПРО БГ към Илиан Илиев " Но ти си левскар"....Илиан Илиев: "Нееее,аз съм от Черно Море"

..ЗООЛЕВСКИ алееее,ЗООЛЕВСКИ алееее,ЗООЛЕВСКИ алееее,ЗООЛЕВСКИ обичаме теее...


Върни се в “Черно море”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 17 госта