СПАМ

Модератори: paceto, kartago, Iceberg, SkArY_9, гарфилд, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
greenpeak
Мнения: 4391
Регистриран на: 08 мар 2009 19:53
Местоположение: greenpeak@abv.bg
Контакти:

Re: СПАМ

Мнениеот greenpeak » 26 дек 2017 11:11

ЧЕСТИТО РОЖДЕСТВО ХРИСТОВО!

Потребителски аватар
Iceberg
Мнения: 2560
Регистриран на: 10 ное 2010 13:36
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: СПАМ

Мнениеот Iceberg » 26 дек 2017 15:09

Честита Коледа и от мен, весели празници на всички! Наздраве ;)
"Колкото повече ядеш, толкова по-самотен ставаш!" - Стара канибалска поговорка.
--------------------------------------------------------------------------------------------------

Потребителски аватар
Готвача
Мнения: 2710
Регистриран на: 05 авг 2011 18:46
Местоположение: UK
Контакти:

Re: Зимни спекулации, трансфери и контролни премеждия 2017-18

Мнениеот Готвача » 27 дек 2017 00:01

КироВарна написа:
Onq написа:
КироВарна написа:
Onq написа:От поста ти нищо не разбрах. Хем "Тюфлека" ти е много симпатичен, хем няма да му пука грам за отбора и е некадърник защото е изпаднал с Нафтата. Е, защо ти е симпатичен :) , физически ли те привлича :) ?

Това,че доста неща не разбираш,не е мой проблем!!!Симпатичен ми е,защото е културно момче и разбира от първия път!!!Няма да му пука за отбора,защото нищо не го свързва с ЧЕРНО МОРЕ!!!Не съм казал,че е некадърник защото опитвам да се държа нормално с всички.......макар,че с някои е доста трудно!!!На последния ти въпрос няма да отговоря,защото не искам да накърнявам чувствата ти!!!Не съм поклонник на еднополовите привличания,но съм толерантен към вас,които се интересувате от подобни връзки!!!


Културно момче, което на въпрос на журналист - няма ли да се извините (за загубата с 0-8 на младежкия национален) отговаря- на теб ли да се извинявам ве, тюфлек! Пази си нервите, Кире! Нито съм те нагрубявал,нито нищо. Като не носиш на майтап си е твой проблем. А това колко разбирам аз или ти, мисля че не си ти човекът да определя. Бъди малко по-спокоен и намали удивителните,че ще дигнеш кръвно :) . Пък дали се интересувам от еднополови връзки,има само един начин да провериш :)

Как някой разговаря с журналист,задаващ тъпи въпроси,не ме вълнува много!!!Най вероятно, защото мнението ми за някои български журналисти не е особено добро!!!Освен "тюфлек", се е случвало журналист да бъде наречен и "олигофрен" и аз съм смятал, че е заслужено!!!Когато човек е олигофрен, няма да е правилно да го крият от него!!!Относно моите нерви, уверявам те, че са в прекрасно състояние!!!Благодаря за препоръката,обещавам че ще ги пазя и за напред!!!На майтап нося, повече отколкото можеш да си представиш.....но винаги отвръщам, за да проверя колко носи и този дето се майтапи!!!За това колко разбираш,разбира се че не съм аз човекът, който да определя!!!Боже упази!!!Аз какво да определям повече,след като ти написа"нищо не разбрах"!?Според научната медицина между кръвното и удивителните, няма никаква зависимост!!!Този факт се потвърждава и от народната медицина!!!Удивителните ги слагам за да заострям вниманието, на тези дето не разбират!!!Едва ли ще помогне, но аз съм длъжен да опитам!!!Ако смяташ, че "нито си ме нагрубявал нито нищо", какво те кара да мислиш, че аз съм те нагрубил?Напротив!!!Доброжелателен съм към всички!!!Относно еднополовите връзки, благодаря за предложението, но ще откажа!!!

Недей така бе Кире!!!!!А човека така се надяваше!!!!!!Този живее с мисълта че всеки трябва да харесва глупостите които пише и които по незнайно каква причина мисли за хумор.Лично на теб пожелавам весело изкарване на празниците и да поздравиш съпругата от нас!/Това за съпругата го пиша да се усети ОНЯ че не си на ОНЯ бряг/. :mrgreen:
Живей днес,защото вчера няма да се върне,а утре може да не дойде!
В сайт за запознанства-"Търся жена която може да лови ,чисти и готви риба.Да може да копае червеи и да обича секса.Да има мотор и лодка.Моля постнете снимки на мотора и лодката!"

КироВарна
Мнения: 1684
Регистриран на: 02 апр 2013 14:04
Skype: kiro.stel
Контакти:

Re: Зимни спекулации, трансфери и контролни премеждия 2017-18

Мнениеот КироВарна » 28 дек 2017 20:18

Готвача написа:
КироВарна написа:
Onq написа:
КироВарна написа:
Onq написа:От поста ти нищо не разбрах. Хем "Тюфлека" ти е много симпатичен, хем няма да му пука грам за отбора и е некадърник защото е изпаднал с Нафтата. Е, защо ти е симпатичен :) , физически ли те привлича :) ?

Това,че доста неща не разбираш,не е мой проблем!!!Симпатичен ми е,защото е културно момче и разбира от първия път!!!Няма да му пука за отбора,защото нищо не го свързва с ЧЕРНО МОРЕ!!!Не съм казал,че е некадърник защото опитвам да се държа нормално с всички.......макар,че с някои е доста трудно!!!На последния ти въпрос няма да отговоря,защото не искам да накърнявам чувствата ти!!!Не съм поклонник на еднополовите привличания,но съм толерантен към вас,които се интересувате от подобни връзки!!!


Културно момче, което на въпрос на журналист - няма ли да се извините (за загубата с 0-8 на младежкия национален) отговаря- на теб ли да се извинявам ве, тюфлек! Пази си нервите, Кире! Нито съм те нагрубявал,нито нищо. Като не носиш на майтап си е твой проблем. А това колко разбирам аз или ти, мисля че не си ти човекът да определя. Бъди малко по-спокоен и намали удивителните,че ще дигнеш кръвно :) . Пък дали се интересувам от еднополови връзки,има само един начин да провериш :)

Как някой разговаря с журналист,задаващ тъпи въпроси,не ме вълнува много!!!Най вероятно, защото мнението ми за някои български журналисти не е особено добро!!!Освен "тюфлек", се е случвало журналист да бъде наречен и "олигофрен" и аз съм смятал, че е заслужено!!!Когато човек е олигофрен, няма да е правилно да го крият от него!!!Относно моите нерви, уверявам те, че са в прекрасно състояние!!!Благодаря за препоръката,обещавам че ще ги пазя и за напред!!!На майтап нося, повече отколкото можеш да си представиш.....но винаги отвръщам, за да проверя колко носи и този дето се майтапи!!!За това колко разбираш,разбира се че не съм аз човекът, който да определя!!!Боже упази!!!Аз какво да определям повече,след като ти написа"нищо не разбрах"!?Според научната медицина между кръвното и удивителните, няма никаква зависимост!!!Този факт се потвърждава и от народната медицина!!!Удивителните ги слагам за да заострям вниманието, на тези дето не разбират!!!Едва ли ще помогне, но аз съм длъжен да опитам!!!Ако смяташ, че "нито си ме нагрубявал нито нищо", какво те кара да мислиш, че аз съм те нагрубил?Напротив!!!Доброжелателен съм към всички!!!Относно еднополовите връзки, благодаря за предложението, но ще откажа!!!

Недей така бе Кире!!!!!А човека така се надяваше!!!!!!Този живее с мисълта че всеки трябва да харесва глупостите които пише и които по незнайно каква причина мисли за хумор.Лично на теб пожелавам весело изкарване на празниците и да поздравиш съпругата от нас!/Това за съпругата го пиша да се усети ОНЯ че не си на ОНЯ бряг/. :mrgreen:

Благодаря много , за пожеланията приятелю!!!На вашето семейство също желая весело посрещане на Новата година!!!През изтичащата,нямахме много поводи за радост, но.....всичко е добре, щом свършва добре!!!

Потребителски аватар
thebully
Мнения: 1785
Регистриран на: 01 окт 2008 11:58
Контакти:

Зимни спекулации, трансфери и контролни премеждия 2017-18

Мнениеот thebully » 01 фев 2018 11:53

violetovgeneral написа:АЙСБЕРГ,нали ти е ясно,че мога да те съдя за твоите думи?

Кого ще съдиш пък ти бре,аз не пиша от 3-4 години във форума ,ама ми писна от твойте романи тука на пияна глава,сам си пише и сам си отговаря,вземи се малко в ръце :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: -моряци сме всички ама дразниш
HASTA DE LA VICTORIA

Потребителски аватар
violetovgeneral
Мнения: 380
Регистриран на: 11 дек 2015 22:33
Контакти:

Re: Зимни спекулации, трансфери и контролни премеждия 2017-18

Мнениеот violetovgeneral » 02 фев 2018 20:55

thebully написа:
violetovgeneral написа:АЙСБЕРГ,нали ти е ясно,че мога да те съдя за твоите думи?

Кого ще съдиш пък ти бре,аз не пиша от 3-4 години във форума ,ама ми писна от твойте романи тука на пияна глава,сам си пише и сам си отговаря,вземи се малко в ръце :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: -моряци сме всички ама дразниш

Радвам се,че дразня и за това напускам форума.Ще ми липсвате...Как мога да си изтрия профила?

Потребителски аватар
Iceberg
Мнения: 2560
Регистриран на: 10 ное 2010 13:36
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Зимни спекулации, трансфери и контролни премеждия 2017-18

Мнениеот Iceberg » 02 фев 2018 21:22

violetovgeneral написа:
thebully написа:
violetovgeneral написа:АЙСБЕРГ,нали ти е ясно,че мога да те съдя за твоите думи?

Кого ще съдиш пък ти бре,аз не пиша от 3-4 години във форума ,ама ми писна от твойте романи тука на пияна глава,сам си пише и сам си отговаря,вземи се малко в ръце :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: -моряци сме всички ама дразниш

Радвам се,че дразня и за това напускам форума.Ще ми липсвате...Как мога да си изтрия профила?

Не е нужно. Просто спираш да се радваш, когато дразниш, също така спираш да пишеш, когато си омагьосан! Ако мислиш, че ще можеш да ползваш спирачката, четеш и излизаш, ако не.. въобще не влизаш! ;) Толкова ли е трудно?! :P
"Колкото повече ядеш, толкова по-самотен ставаш!" - Стара канибалска поговорка.
--------------------------------------------------------------------------------------------------

sicilianecat
Мнения: 748
Регистриран на: 23 май 2016 21:22
Контакти:

Re: Зимни спекулации, трансфери и контролни премеждия 2017-18

Мнениеот sicilianecat » 02 фев 2018 23:17

Не ги слушай, аз съм ти фен, ще се радвам да продължиш са пишеш във форума, няма смисъл да напускащ форума, защото някой те е засегнал. Аз ако обръщах внимание на тези неща, отдавна трябваше също да съм напуснал, няма как всички да те харесват. Феновете на Черно море винаги са се обиждали по форуми и и за това се делят и на стадиона, разединена публика сме си малко, всеки се мисли за нещо повече от другия.

georgievgi1976
Мнения: 43
Регистриран на: 01 авг 2016 17:57
Контакти:

21 кръг /Черно море - Берое/ 17.02 събота 17:30

Мнениеот georgievgi1976 » 18 фев 2018 09:20

""Илиан Илиев и изключително уважаван и обичан от старозагорската публика. Той е един от малкото треньори в България, които се задържат начело на професионален тим за повече от 4 години в съвременната история на българския футбол. Илиев е преживявал моменти на силни възходи и падения с отбора на Берое, но заради своята отговорност и лоялност в работа си, той винаги е получавал подкрепата на общината, ръководството и най-вече многобройните фенове на отбора.""

bsz1916
Мнения: 2510
Регистриран на: 16 юни 2016 05:35
Местоположение: София
Контакти:

Re: 21 кръг /Черно море - Берое/ 17.02 събота 17:30

Мнениеот bsz1916 » 18 фев 2018 09:49

georgievgi1976 написа:""Илиан Илиев и изключително уважаван и обичан от старозагорската публика. Той е един от малкото треньори в България, които се задържат начело на професионален тим за повече от 4 години в съвременната история на българския футбол. Илиев е преживявал моменти на силни възходи и падения с отбора на Берое, но заради своята отговорност и лоялност в работа си, той винаги е получавал подкрепата на общината, ръководството и най-вече многобройните фенове на отбора.""

От ръководството не винаги , защото беше изгонен за " слаби резултати " непосредствено след спечелената купа през 2010 год . и върнат няколко месеца по - късно от новото ръководство след смяната на собствениците . Но да се гонят най - успелите треньори е стара традиция в Берое , където Евгени Янчовски беше изгонен година след спечелването на шампионската титла , а Петър Хубчев след като за 3 години спечели повече трофеи и медали , отколкото всички останали за 97 год. Единствено Христо Младенов не бе изгонен след спечелването на бронзовите медали , тъй като веднага след края на сезона бе назначен за треньор на националния отбор и времето не стигна да го изгонят .


Върни се в “Черно море”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 11 госта