СПАМ

Модератори: paceto, kartago, Iceberg, SkArY_9, гарфилд, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
ogrizko
Мнения: 5149
Регистриран на: 30 ное 2008 13:30
Контакти:

Re: СПАМ

Мнениеот ogrizko » 15 ное 2020 15:09

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=vt5o63YFx98[/youtube]
поздрав с тая песен ...нещо си я припомних ..едно време като бяхме в Б група и тръгвах да гледам мачове на живо на стадиона и да се запалвам по отбора ...постоянно на полувремето я пускаха и много ме кефеше тая песен ....може да са минали 20г. от тогава ама карай :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Изображение

helemong
Мнения: 462
Регистриран на: 17 дек 2009 15:44
Контакти:

Re: СПАМ

Мнениеот helemong » 16 ное 2020 20:03

Не помня тази песен на Тича или Гагарин.Предполагам от старост. Повече от 20г трябва да са минали. През 21 век само Черно море, Славия и Левски не са играли в Б група.

Потребителски аватар
ogrizko
Мнения: 5149
Регистриран на: 30 ное 2008 13:30
Контакти:

Re: СПАМ

Мнениеот ogrizko » 17 ное 2020 02:29

helemong написа:Не помня тази песен на Тича или Гагарин.Предполагам от старост. Повече от 20г трябва да са минали. През 21 век само Черно море, Славия и Левски не са играли в Б група.

понеже не ме бива в датите ....сега погледнах един от най-великите ни нападатели Филип Теофоолу кога е играл при нас:

Черно море – 1999/пр. - „Б“ група, 14/8
Черно море – 1999/00 – „Б“ група, 25/9
Черно море – 2000/01 – „A“ група, 11/1

значи тогава някъде е пускана песента вероятно :)

помня само, че есента бяхме сред изпадащите в Б група ......а аз почнах да ходя от пролетта на мачовете и почнахме да мачкаме, да прави зрелищни обрати от 0:1 до 2:1 ....от 0:2 до 3:2 и макар да бяхме в Б група имаше супер голяма емоция :oops: :oops: :oops: още малко ни трябваше след силната пролет да влезем директно в А група, но не успяхме и ни трябваше още 1 сезон и така... а песента ми беше любимата дето пускаха на стадиона, така че съм я запомнил някак си 8-)
Изображение

Потребителски аватар
ogrizko
Мнения: 5149
Регистриран на: 30 ное 2008 13:30
Контакти:

Re: СПАМ

Мнениеот ogrizko » 27 фев 2021 14:46

Монтана, Ботев Вр, Етър ......някои от тия ще са изпадащите вече ми е ясно. Догодина шампионата ще продължи да се провежда по същия начин. Славия ще бъдат спасени и ще има още няколко хубави обръщалки за пълнене на касите :lol: :lol: :lol:
Изображение

Потребителски аватар
Готвача
Мнения: 2710
Регистриран на: 05 авг 2011 18:46
Местоположение: UK
Контакти:

Класация на български играчи по постове в Ефбет лига

Мнениеот Готвача » 09 мар 2021 10:49

Здравейте приятели!Днес реших да пусна тази тема,за да направим една своеобразна фенска класация на българските играчи в лигата по постове.Имаме 14 отбора,значи е редно да имаме и 14 позици в класирането.Нека всекии от нас направи своята такава и да сравним-преценим в кой отбор има най много полезни български играчи по постове.Зная че в някаква степен ще бъде повлияна от фенски пристрастия,но се надявам да бъдем щоо годе обективни.И също така,нека всеки от нас напише своя идеален отбор от действащите български футболисти в момента в България.
Живей днес,защото вчера няма да се върне,а утре може да не дойде!
В сайт за запознанства-"Търся жена която може да лови ,чисти и готви риба.Да може да копае червеи и да обича секса.Да има мотор и лодка.Моля постнете снимки на мотора и лодката!"

Потребителски аватар
Iceberg
Мнения: 2560
Регистриран на: 10 ное 2010 13:36
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Класация на български играчи по постове в Ефбет лига

Мнениеот Iceberg » 09 мар 2021 11:09

Готвача написа:Здравейте приятели!Днес реших да пусна тази тема,за да направим една своеобразна фенска класация на българските играчи в лигата по постове.Имаме 14 отбора,значи е редно да имаме и 14 позици в класирането.Нека всекии от нас направи своята такава и да сравним-преценим в кой отбор има най много полезни български играчи по постове.Зная че в някаква степен ще бъде повлияна от фенски пристрастия,но се надявам да бъдем щоо годе обективни.И също така,нека всеки от нас напише своя идеален отбор от действащите български футболисти в момента в България.


Идеята ти е добра, но ми се струва, че преди да се захванем да правим по нея каквото и да е, трябва първо да се определи дадена схема, по която да се подреждат и определят футболистите. В смисъл, колко защитници, халфове и нападатели. Едно време беше лесно. Четирима защитници, трима в средата - ляво, в дясно и в центъра и трима напред - две крила и централен нападател, така да го кажем. Сега отборите играят по различни схеми, като напоследък и у нас забелязвам, че някои започнаха с трима в защита например? Едно е да се определят двама дефанзивни халфа и двама по крилата, ако се играе 4-4-2 и друго при различните схеми. Колко нападатели ще се посочват и т.н. и т.н. Предложи, как ти смяташ да стане. Как го мислиш, за да няма най-различни фантасмагории и причудливи подредби, като накрая да е трудно да се обобщят нещата. Съгласен?! ;)
"Колкото повече ядеш, толкова по-самотен ставаш!" - Стара канибалска поговорка.
--------------------------------------------------------------------------------------------------

Delija
Мнения: 326
Регистриран на: 03 юли 2016 16:28
Контакти:

Re: Класация на български играчи по постове в Ефбет лига

Мнениеот Delija » 09 мар 2021 18:30

Има и друго - за да е меродавна подобна класация, следва гласувалите да са гледали мачове на всички отбори в БГ лигата :) Аз гледам само Морето, единствено изключение този сезон - Лудогорец-Цска-София преди нашия мач за Купата ...
Тегаво го виждам ...
Винаги мога да се похваля, че съм играл за три великолепни клуба: Цървена Звезда, Реал Мадрид и Барселона - Роберт Просинечки

Потребителски аватар
mursusaid
Мнения: 1187
Регистриран на: 06 апр 2009 17:37
Контакти:

Re: Класация на български играчи по постове в Ефбет лига

Мнениеот mursusaid » 09 мар 2021 23:10

Ами да заложим една схема.Предлагам класическото 4 4 2.
Десен и ляв бек с двама ЦЗ
Един опорен халф, един плеймейкър/вътрешен разиграващ
По фланговете дясно и ляво външен ляв и десен халф като може и крила да се сложат
И двама ЦН
За вас моряци ний живеем...

Потребителски аватар
Iceberg
Мнения: 2560
Регистриран на: 10 ное 2010 13:36
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Класация на български играчи по постове в Ефбет лига

Мнениеот Iceberg » 10 мар 2021 13:22

mursusaid написа:Ами да заложим една схема.Предлагам класическото 4 4 2.
Десен и ляв бек с двама ЦЗ
Един опорен халф, един плеймейкър/вътрешен разиграващ
По фланговете дясно и ляво външен ляв и десен халф като може и крила да се сложат
И двама ЦН


И аз така го виждах, но дадох възможност той да предложи, т.к. идеята си беше негова. Няма лошо и други да си кажат мнението и накрая да се реши. Наистина 4-4-2 е най-удобната схема за нещо подобно. Иначе Delija е абсолютно прав, че за да се даде някакво мнение, човек трябва да следи и чуждите мачове. Не казвам всички, защото надали има чак такъв заклет фен на българския футбол.. ;) :lol: Аз например гледам каквото и доколкото мога и ми позволява свободното време и интереса. Ако не това, поне видеата с головете и интересните моменти преглеждам, коментарите сред мача.. И все пак има хора, които следят, информират се, интересуват се и могат да дадат някакво мнение. Идеята наистина ми допада и дано повечко колеги от всички подфоруми се включат. Надявам се на коректност и доколкото се може повече компетентност. ;)
"Колкото повече ядеш, толкова по-самотен ставаш!" - Стара канибалска поговорка.
--------------------------------------------------------------------------------------------------

Потребителски аватар
mursusaid
Мнения: 1187
Регистриран на: 06 апр 2009 17:37
Контакти:

Re: Класация на български играчи по постове в Ефбет лига

Мнениеот mursusaid » 10 мар 2021 16:12

Е то е ясно ,че ще има голяма доза субективност във всеки един избор ,но все пак ще интересно какво ще се получи
За вас моряци ний живеем...


Върни се в “Черно море”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 9 госта