СПАМ

Модератори: paceto, kartago, Iceberg, SkArY_9, гарфилд, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
зеления
Мнения: 4142
Регистриран на: 05 юни 2009 03:03
Контакти:

Re: СПАМ

Мнениеот зеления » 06 дек 2018 05:57

ogrizko написа:Истината е, че ги вкарахме яко в криза Левски с двете загуби от нас ....явно Славиша им се е накарал и сега нещо........ :oops: :oops: май ще си ходи скоро Славишата, а шампиони и купа - догодина :oops: :oops: :oops:


;-)
След 90 години купата на България е отново във Варна!!! Въпреки мутрите от ТИМ!!!

Потребителски аватар
KIL
Мнения: 963
Регистриран на: 27 дек 2009 20:58
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: СПАМ

Мнениеот KIL » 24 дек 2018 16:22

Вълшебна Коледа и успешна Нова година! Само Черно море! :mrgreen:
МОРЕТО... НЕ Е ДО КОЛЕНЕ!

Потребителски аватар
Clarion
Мнения: 951
Регистриран на: 16 юли 2010 17:37
Контакти:

Re: СПАМ

Мнениеот Clarion » 13 мар 2019 12:51

https://gong.bg/football-sviat/drugi/multimedia/video/unikalno-prouchvane-na-uefa-pokazva-koga-kak-i-kyde-se-gubi-naj-mnogo-vreme-vyv-futbola-527397
добре, че не са анализирали Монтана - Черно море например, че ще им сринем статистиката :mrgreen:
"Наш'те го вкараха! За останалите - DU HAST!"

Потребителски аватар
зеления
Мнения: 4142
Регистриран на: 05 юни 2009 03:03
Контакти:

Re: СПАМ

Мнениеот зеления » 29 апр 2019 22:12

Днес левскарите разкараха Дерменжиев, а чичовото кога? След мача с нас ли?
След 90 години купата на България е отново във Варна!!! Въпреки мутрите от ТИМ!!!

Потребителски аватар
moreto vn
Мнения: 1519
Регистриран на: 03 ное 2011 17:56
Контакти:

Re: СПАМ

Мнениеот moreto vn » 30 май 2019 21:53

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=F3ZCQ967Nno&t=1380s[/youtube] :geek:

Потребителски аватар
Iceberg
Мнения: 2560
Регистриран на: 10 ное 2010 13:36
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: СПАМ

Мнениеот Iceberg » 25 дек 2019 16:30

Честита Коледа и весели празници! Успех на всички във всяко едно начинание и победи за любимия отбор! Наздраве! ;)
"Колкото повече ядеш, толкова по-самотен ставаш!" - Стара канибалска поговорка.
--------------------------------------------------------------------------------------------------

Sole
Мнения: 4552
Регистриран на: 16 авг 2008 20:40
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: СПАМ

Мнениеот Sole » 25 дек 2019 22:27

Весели празници, ”моряци”!
posted 2019/12/24

В навечерието на най-светлия празник Коледа е моментът да погледнем към мечтите си. Обръщаме се към Вас, нашите привърженици, за да Ви благодарим за подкрепата през изминалата 2019 година.
Надяваме се през Новата година отново да сме заедно, за да продължим борбата в името на любимия клуб, както на терена, така и извън него. Убедени сме, че с Вашата подкрепа ще вървим само напред и нагоре!
Желаем много здраве, късмет и благоденствие на Вас и Вашите семейства!

Весели празници, ”моряци”!

Oт ръководството, футболистите и служителите на ПФК Черно море.

http://chernomorepfc.bg/bg/

Потребителски аватар
ogrizko
Мнения: 5149
Регистриран на: 30 ное 2008 13:30
Контакти:

Re: СПАМ

Мнениеот ogrizko » 05 авг 2020 15:03

Подкрепяте ли тия антиправителствени протести, искания за оставки и т.н. ?????

Сигурно не трябва да питам подобно нещо ....но само аз ли отчитам това, което се случва в страната като абсолютно безумие?!

И с това не искам да кажа, че всичко в страната е наред и че правителството си няма кусури... но някак не е нито времето, нито мястото да се искат оставки!

Да не забравяме, че сме в извънредна ситуация, в пандемия ...може да се наложат спешни мерки да се вземат... Бойко ако не друго има затвърдени позиции в Европа и може да изстиска максимума в подобна обстановка за разлика ако някой друг дойде на власт и кой знае ......абе с една дума, за мен една оставка на правителството в момента значи да се закопае страната за много години напред, понеже няма да имаме достатъчно инстументи да сме адекватни в тая ситуация на пандемия и всички държави ще дръпнат много пред нас! :roll: Да не говорим, че остават няколко месеца до изборите.......

И сега, голямата малоумщина с оставките..... оставката решава ли някакъв проблем?! Някой гарантира ли, че нещо положително ще се случи след това?! Щото ако ми се върнат пак червените, мерси ...... има да наваксат доста откъм крадене.... :oops:

И все пак от протести има смисъл според мен ......но да се изискват конкретни неща, конкретни реформи да прави правителството, да вземат по-добри решения и подобни неща...... ама само да се искат оставки това нищо не решава и е голяма малоумщина точно в тоя момент.... абе, както и да е....... според мен вървим към затъване с тия безсмислени протести, но как да е.... ще видим дано да не е така както си го мисля :roll: според мен ако се искаха конкретни реформи и промени, правителството е склонно да ги направи в тая ситуация.... ама то нищо градивно няма в тая държава, че какво ли се изненадвам :shock:
Изображение

guglata
Мнения: 774
Регистриран на: 07 мар 2012 21:01
Контакти:

Re: СПАМ

Мнениеот guglata » 05 авг 2020 16:07

Най-малкото се иска електронно и/или машинно гласуване, за да има поне малко честност в преброяването на вота. Важните решения да се вземат с референдуми за което също трябва електронно гласуване. Образователно ниво за право на гласуване.
Другото положително ако се стигне до оставки е който и да дойде на власт дори да са същите ще има едно наум, че ако не си вършат работата, а само крадат и те ще бъдат отнесени, защото Бойко и ГЕРБ решиха че са незаменими и съвсем се разпищолиха.
След толкова скандали и приети закони за определени хора трябваше сами да си тръгнат отдавна, но то няма такова дебелокожие като в българската политика.

Потребителски аватар
ogrizko
Мнения: 5149
Регистриран на: 30 ное 2008 13:30
Контакти:

Re: СПАМ

Мнениеот ogrizko » 05 авг 2020 17:10

Ами хубаво ....аз не съм против ПРОМЯНА, а против ОСТАВКА ....и то точно в тоя момент.... в ситуация на пандемия, в разпределяне на парите на ЕС за различните държави ...и няколко месеца преди изборите :shock:

Какво пречи вместо ИСКАМЕ ОСТАВКА да се скандира ИСКАМЕ ПРОМЯНА?!?!?!? и с конкретни желания ...като машинно гласуване както казваш, референдуми по главните въпроси и подобни неща..... :roll:

Ако тая оставка беше искана преди половин година добре, ама точно в тоя момент .....нямам думи :shock: за мен никой не знае какво иска......... понеже аз си бях наумил по едно време да ставам министър-председател имам 1000 идеи по всички министерства и то не с козметични промени, а с изцяло нов подход и визия..... затова на мен това искане на оставка ми е супер смешно, щото просто ще дойдат следващите да крадат ......не е ли по-логично да се скандира за ПРОМЯНА, да се притиска правителството да вземе важни решения, които хората искат, а не подаване на оставка ..........за мен това с искането на оставка ако трябва да съм честен е платена работа, защото не се постига нищо точно в тоя момент, освен че някои хора няма да ги разследват и им е изгодно да провокират такива безредици..... :roll:

По-склонен съм за оставка на Гешев, защото това няма да прецака държавата, ама оставка на правителството в такъв напечен момент за света .......да не стане като дойде зимата и да съжаляваме, както и следващата година и после години напред?! Имам предвид, щото ще сме последна дупка на кавала на тия съвети и заседания на Европа ако се смени правителството.... 100% ще сме най-прецакани :evil: за мен който иска ОСТАВКА, а не иска конкретна ПРОМЯНА.... много ще навреди на държавата. Щото сега лесно се правят протести в жегата и топлото и приятно време ама след туй ще видим...... абе не знам, тъпото е, че не ми се заминава оттук за съжаление.... и усещам, че тотално всичко ще се обърка години напред заради няколко лумпена с палатки дето не знаят какво искат..... щото нямат искания някакви съществени освен да искат оставка, което за мен поне е абсолютно безсмислено!

Ей това същото ако се правеше с желание да се иска конкретна промяна по конкретни въпроси, тогава можеше и да е полезна цялата работа...... ама така, ще видим кой крив и кой прав :evil: просто за мен държавата ще затъне с оставка в тоя момент..... явно само аз мисля така пак, баси простотията, защо винаги мнението ми трябва да се разминава с множеството.... просто като се скупчат много хора и само простотии, дори и на стадиона.... почва да се псува, да се пее к*р за Спартак и разни подобни.... аз лично нито искам да псувам някого, нито мразя Спартак и като малък съм ходил на техни мачове макар да съм за Черно море, нито имам проблем с феновете им.... нито искам да обиждам противниковите отбори, нито да псувам съдииите..... предпочитам да се подкрепя само Черно море и да се пее и да не се обръща внимание на противници, съдии и подобни .... ама и това май е само мое желание, както и да е може би аз не съм добре в крайна сметка, ще гледам да не го мисля, че се изнервям ...и между другото затова и се отказах от политическите си амбиции, мога да променя всичко изключително бързо..... ама прекалено много се изнервям да следя всичките простотии и да мисля как да ги променя, а реално да не мога :lol: :lol: :lol:
Изображение


Върни се в “Черно море”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 8 госта