29 кръг /Черно море - Левски Сф/ 13.04 събота 20.15

Модератори: paceto, kartago, Iceberg, SkArY_9, гарфилд, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
'enki'
Мнения: 540
Регистриран на: 20 апр 2010 12:33
Контакти:

Re: 29 кръг /Черно море - Левски Сф/ 13.04 събота 20.15

Мнениеот 'enki' » 10 апр 2024 13:17

Гледам Левски вече спечелили най-важният мач. Платили 6 млн главница и вече нямат задължения, по които да текат лихва. И ко, цялата патардия за едни 6 млн., от които повече от половината са инфлационни, сиреч за тия пари могат да вземат само половината бразилчета, които са предвидили, спрямо 5 години назад. Аве поредният цирк.

Потребителски аватар
icko65
Мнения: 6782
Регистриран на: 07 дек 2013 12:45
Контакти:

Re: 29 кръг /Черно море - Левски Сф/ 13.04 събота 20.15

Мнениеот icko65 » 10 апр 2024 14:48

Колегата е прав за това дето ги възраждаме сините когато са умрели.Но искаме ли бронз и ЕКТ тоя двубой трябва да го вземем.В плейофите рязането надали спира но ние трябва да имаме добър аванс пред Локото и Левски..
Черно море-първи шампион по футбол на България...ЗАВИНАГИ!ЦСКА–София е приемник на ЦСКА...т.е. НЕ Е ЦСКА

Потребителски аватар
Батстанчо
Мнения: 409
Регистриран на: 02 сеп 2009 15:53
Контакти:

Re: 29 кръг /Черно море - Левски Сф/ 13.04 събота 20.15

Мнениеот Батстанчо » 11 апр 2024 07:26

Преди малко ми попада в полезрението темата във форума на "Левски" за мача. Не мога да повярвам на очите си, че ни обвиняват в кюскане, ритане и блъскане! :shock: :shock: :shock:
Щели сме да им контузим няколко от куците коне!
Боже, боже, колко мъка има в тези фенове.
Трябва да им заковем една тройка още до 45-та минута, та да видим кой какъв футбол играе.
ПФК ЧЕРНО МОРЕ ВАРНА

Потребителски аватар
icko65
Мнения: 6782
Регистриран на: 07 дек 2013 12:45
Контакти:

Re: 29 кръг /Черно море - Левски Сф/ 13.04 събота 20.15

Мнениеот icko65 » 11 апр 2024 18:38

Между другото на 13 число имаме паметни победи над Левски..С 4-1 за купата и мисля с 3-1 за шампионат с гол шедьовър на Паломино..
Черно море-първи шампион по футбол на България...ЗАВИНАГИ!ЦСКА–София е приемник на ЦСКА...т.е. НЕ Е ЦСКА

Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12320
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: 29 кръг /Черно море - Левски Сф/ 13.04 събота 20.15

Мнениеот TristaNNN » 11 апр 2024 21:54

icko65 написа:Между другото на 13 число имаме паметни победи над Левски..С 4-1 за купата и мисля с 3-1 за шампионат с гол шедьовър на Паломино..

Коя година е било това? Флашскора не помни чак толкова, както и аз. :lol:
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]

Потребителски аватар
Iceberg
Мнения: 2571
Регистриран на: 10 ное 2010 13:36
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: 29 кръг /Черно море - Левски Сф/ 13.04 събота 20.15

Мнениеот Iceberg » 11 апр 2024 22:02

Владимир Вълков ще свири на Черно море – Левски
https://vsport.bg/vladimir-valkov-sthe- ... P7k3vNQeYx

Владимир Вълков ще ръководи двубоя от 29-ия кръг между отборите на Черно море – Левски тази събота от 13 април от 20,15 часа на стадион „Тича“ във Варна. Негови помощници ще са Светослав Енчев и Иван Копчев, а четвърти рефер ще е Кристиян Колев.

Валентин Железов ще е ВАР с асистент Димо Димов.

13 април 2024 г., събота, 20:15 ч.
ПФК Черно море – ПФК Левски
ГС: Владимир Вълков Вълков АС1: Светослав Колев Енчев АС2: Иван Стоянов Копчев
4-ТИ: Кристиян Николов Колев ВАР: Валентин Станчев Железов АВАР: Димо Стоянов Димов
СН: Стоян Христов Денев
"Колкото повече ядеш, толкова по-самотен ставаш!" - Стара канибалска поговорка.
--------------------------------------------------------------------------------------------------

На линия
Testa_di_Legno
Мнения: 619
Регистриран на: 25 фев 2019 10:22
Контакти:

Re: 29 кръг /Черно море - Левски Сф/ 13.04 събота 20.15

Мнениеот Testa_di_Legno » 12 апр 2024 10:36

TristaNNN написа:
icko65 написа:Между другото на 13 число имаме паметни победи над Левски..С 4-1 за купата и мисля с 3-1 за шампионат с гол шедьовър на Паломино..

Коя година е било това? Флашскора не помни чак толкова, както и аз. :lol:

https://levskisofia.info/season-2009-2010/kupa-na-bulgaria/rezultati/
Има се предвид мачът от 13.12.2009 г. Бяхме действащи шампиони, а и съставът ни не беше идеално лош, сравнено със сега поне, но едновременно с това бяхме в ужасна форма и от "Черно море" се възползваха. Ако помня добре, червеният картон на Рабех беше след буквално животозастрашаващо нарушение, обаче и ние имахме някакви претенции към съдията - за отменен гол, освен всичко друго. Това е най-неприятният от моя гледна точка аспект на това съперничество - абсолютно винаги се плаче от съдийството, без оглед на резултата и показаното от отборите на терена... Изображение
Само "Левски"!

Plovdiv_1926
Мнения: 1232
Регистриран на: 05 май 2013 12:05
Контакти:

Re: 29 кръг /Черно море - Левски Сф/ 13.04 събота 20.15

Мнениеот Plovdiv_1926 » 12 апр 2024 12:38

Testa_di_Legno написа:
TristaNNN написа:
icko65 написа:Между другото на 13 число имаме паметни победи над Левски..С 4-1 за купата и мисля с 3-1 за шампионат с гол шедьовър на Паломино..

Коя година е било това? Флашскора не помни чак толкова, както и аз. :lol:

https://levskisofia.info/season-2009-2010/kupa-na-bulgaria/rezultati/
Има се предвид мачът от 13.12.2009 г. Бяхме действащи шампиони, а и съставът ни не беше идеално лош, сравнено със сега поне, но едновременно с това бяхме в ужасна форма и от "Черно море" се възползваха. Ако помня добре, червеният картон на Рабех беше след буквално животозастрашаващо нарушение, обаче и ние имахме някакви претенции към съдията - за отменен гол, освен всичко друго. Това е най-неприятният от моя гледна точка аспект на това съперничество - абсолютно винаги се плаче от съдийството, без оглед на резултата и показаното от отборите на терена... Изображение

Този мач и аз го помня, предаваха го по телевизията, това бе един от първите епизоди, в които теренът на Тича започна да придобива последваща си слава, яко кал и сняг :lol: Иначе яка битка стана и готин мач, после по Сащо Диков в действителност огромен рев имаше.
https://www.youtube.com/watch?v=n26De7A ... Q6MQ%3D%3D
По това време действително след всеки мач между двата отбора във Варна имаше огромно мрънкане и спречквания на и около терена.

Утре хич няма да ви се разсърдя на двата отбора да си спретнете един хикс :)
Един света, един света и черно-бяла е любовта...

Потребителски аватар
Iceberg
Мнения: 2571
Регистриран на: 10 ное 2010 13:36
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: 29 кръг /Черно море - Левски Сф/ 13.04 събота 20.15

Мнениеот Iceberg » 12 апр 2024 20:50

Илиан Илиев определи групата за мача с Левски
преди 10 минути
https://vsport.bg/ilian-iliev-opredeli-grupata-za-ma/

Старши треньорът на Черно море Илиан Илиев определи група от 21 футболисти за предстоящия мач от 29-ия кръг на efbet лига с Левски.

От групата отпаднаха Мартин Дичев, Александър Веселински, Берк Бейхан и Николай Костадинов.

Срещата на „моряците“ със столичани е в събота от 20.15 часа стадион „Тича“ във Варна. Цената на билетите е 12 лева и в момента се продават онлайн в мрежата на „Eventim“, а утре от 16 часа ще отворят и касите на стадиона. Мачът ще бъде ръководен от Владимир Вълков, а негови помощници са Иван Енчев и Светослав Копчев, а за ВАР ще отговаря Валентин Железов с асистент Венцислав Митрев.

Групата на Черно море: Християн Славков, Иван Дюлгеров, Цветомир Панов, Живко Атанасов, Виктор Попов, Даниел Димов, Росен Стефанов, Влатко Дробаров, Дани Мартин, Васил Панайотов, Пабло Гарсия, Мишаел Алвес, Едгар Пашеко, Мазир Сула, Николай Златев, Андреяс Калкан, Мартин Милушев, Илиан Илиев, Уеслен Жуниор, Атанас Илиев, Исмаил Иса.
"Колкото повече ядеш, толкова по-самотен ставаш!" - Стара канибалска поговорка.
--------------------------------------------------------------------------------------------------

Delija
Мнения: 329
Регистриран на: 03 юли 2016 16:28
Контакти:

Re: 29 кръг /Черно море - Левски Сф/ 13.04 събота 20.15

Мнениеот Delija » 13 апр 2024 15:22

Васил Панайотов: Трябва да вземем максимума от Левски
Вижте какво каза един от най-важните футболистина Черно море

Novsport
12:11 13.04.2024

Един от най-важните футболисти в състава на Черно море - Васил Панайотов сподели очакванията си за предстоящия сблъсък срещу Левски. Мачът във Варна е много важени за двата отбора с оглад амбициите им за място в Европа. Ето какво каза бившият играч на "сините" пред "Мач Телеграф".

Васко, предстои ви мач с Левски. Какви са очакванията тя за двубоя?

- Очаква ни много тежък и труден двубой срещу сериозен опонент. Надявам се да стане един футболен празник, а стадионът да се напълни, колкото се може повече. Искам да играем добър футбол, с който да спечелим трите точки.

Доколко е ключов мачът със "сините" за Черно море?

- Мачът е много важен, защото остава само един двубой след това до края на редовния сезон, а след това има плейофи, където ще играем срещу силни противници. Трябва да вземем максимума от мача с Левски, за да продължим да преследваме целта си, поставена от ръководството, а именно класиране в Топ 3. Ще хвърлим всички сили, за да покажем един добър футбол и да се поздравим с победата.

По-специален за теб ли е мачът с Левски?

- Да, няма как. Играл съм в Левски, юноша съм на клуба. Сега обаче, когато защитавам цветовете на Черно море, се опитвам да давам всичко от себе си за клуба. Моята работа е Черно море да побеждава. Опитвам се във всеки мач да давам най-доброто от себе си, а и съм от хората, които вече доста време е в този отбор. Надявам се да давам добър пример и принос, с който отборът да печели и да си изпълни зададената цел.

Гледа ли дербито между Левски и ЦСКА? Сякаш за Черно море щеше да е по-добре Левски да спъне ЦСКА...

- Получи се един добър мач с добър футбол. Видяхме, че двата отбора не тръгнаха да се защитават, а опитваха да атакуват.

Вдига ли се нивото на дербито, откакто ти бе в Левски?

- Не мисля. Когато аз бях там, също имаше много добри футболисти и класни чужденци. Тогава също се получаваха добри и резултатни дербита, но лошото е, че отново се получиха тези инциденти по трибуните. В такива големи мачове трябва да е празник както на терена, така и на трибуните. Хората трябва да се наслаждават, родителите да ходят по стадионите с децата и така да ги запалват по футбола.

През сезона на "Тича" имате само едно равенство, а другото са победи. Как станахте толкова трудни за побеждавано у дома?

- Дължи се на усилията на всички футболисти, треньорски щаб и най-вече на нашите фенове. Щастливи сме от поредицата, която имаме и се надяваме да успеем да я увеличим още повече. Със себераздаване и дух се надявам да продължим по същия начин. Трябва обаче подобна форма да не показваме само вкъщи, а и в гостуванията ни, защото е важно един отбор да е постоянен.

При мачовете навън имате доста по-малко точки. На какво според теб се дължи?

- Не съм се замислял какво не ни достига при гостуванията, но със сигурност не е само едно. Разликата е очевадна как играем вкъщи и като гости. Надявам се да се поучим от това, защото истинските мачове идват в плейофите, където ще играем само срещу директните ни противници, а за да преследваме целта си, трябва да вземаме точки срещу тях извън Варна. Футболът, който играем на "Тича", трябва да го показваме и при гостуванията, защото три точки се дават и при домакинските мачове, и при гостуванията.

Ти си от доста време в Черно море. С какво най-много се разви отборът, откакто си там?

- Всяка една година успяваме да попълним състава си с добри футболисти, които бързо пасват на концепцията на клуба и треньорското ръководство. Ключът според мен е постоянството, което показваме като отбор. Доста от момчетата вече работим доста време заедно и така се познаваме много добре. След като се добавят 1-2 добри футболисти, се получава една добра сплав от българи и чужденци. Също така, имаме много добри момчета от школата, които с всяка година показват още по-добро ниво, а Черно море става все по-силен.
Винаги мога да се похваля, че съм играл за три великолепни клуба: Цървена Звезда, Реал Мадрид и Барселона - Роберт Просинечки


Върни се в “Черно море”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 8 госта