28 кръг /Локомотив Пд - Черно море/ 08.04 понеделник 19.30

Модератори: paceto, kartago, Iceberg, SkArY_9, гарфилд, slavia_forever, Madridist

Ent
Мнения: 434
Регистриран на: 16 юли 2021 22:52
Контакти:

Re: 28 кръг /Локомотив Пд - Черно море/ 08.04 понеделник 19.30

Мнениеот Ent » 08 апр 2024 21:54

mursusaid написа:
Ent написа:Надиграхме? Взеха ни почти всяка първа топка. Съзададоха десетки положения. Ние имаме един удар във вратата и безброй балонни центрирания. Кога точно ги надиграхме и в кой аспект? Илиан пак обърка състава. Уеслен от ляво не става, но нали трябва синчето да играе. Димов трудно изкарва и едно полувреме, но Илиан го държа почти цял мач. Добре, че беше Дюлгера, извади поне още 2 гола.

Честита ни загуба,днес ще спиш спокойно и доволен .Черно море със старши треньор Илиев загуби.
Давай ти си наред,дерзай :)


Черно море е губило и пак ще губи, но това никога не е имало значение за мен. Важно е раздаването на играчите. Днес, за разлика от мача с Ботев, поне имаха желание. Умението обаче е друго нещо. Виновник за състянието на отбора е само Илиев и никой друг. Аз ли му правя селекцията? Аз ли му подбирам стартовия състав и тактиката. Тая честитка си я заври някъде! Никой не е по-голям от отбора и феновете. Илиев е мишка и винаги ще си остане такъв. Все някой друг му е виновен. Да ходи при плебеите, и без това много харесва публиката им!

Потребителски аватар
mursusaid
Мнения: 1190
Регистриран на: 06 апр 2009 17:37
Контакти:

Re: 28 кръг /Локомотив Пд - Черно море/ 08.04 понеделник 19.30

Мнениеот mursusaid » 08 апр 2024 22:04

Ent написа:
mursusaid написа:
Ent написа:Надиграхме? Взеха ни почти всяка първа топка. Съзададоха десетки положения. Ние имаме един удар във вратата и безброй балонни центрирания. Кога точно ги надиграхме и в кой аспект? Илиан пак обърка състава. Уеслен от ляво не става, но нали трябва синчето да играе. Димов трудно изкарва и едно полувреме, но Илиан го държа почти цял мач. Добре, че беше Дюлгера, извади поне още 2 гола.

Честита ни загуба,днес ще спиш спокойно и доволен .Черно море със старши треньор Илиев загуби.
Давай ти си наред,дерзай :)


Черно море е губило и пак ще губи, но това никога не е имало значение за мен. Важно е раздаването на играчите. Днес, за разлика от мача с Ботев, поне имаха желание. Умението обаче е друго нещо. Виновник за състянието на отбора е само Илиев и никой друг. Аз ли му правя селекцията? Аз ли му подбирам стартовия състав и тактиката. Тая честитка си я заври някъде! Никой не е по-голям от отбора и феновете. Илиев е мишка и винаги ще си остане такъв. Все някой друг му е виновен. Да ходи при плебеите, и без това много харесва публиката им!

Е да де ,нали това казвам .Дерзай!Давай ,давай още.Можеш повече,вярвам в теб.
За вас моряци ний живеем...

Varnauser
Мнения: 389
Регистриран на: 27 юли 2012 17:34
Контакти:

Re: 28 кръг /Локомотив Пд - Черно море/ 08.04 понеделник 19.30

Мнениеот Varnauser » 08 апр 2024 22:08

Ent, имаш изключтелно сериозен проблем. Със себе си. И нужда от психлолог, дано не от психиатър. Огромна нужда. Нямаш връзка с реалността. Не ми отговаряй! Не ми отговаряй!!!

Към нормалните: излъгаха ни, не ни надиграха, нито ние - тях. Трябва ни класа. А и селяндурите от Микре не могат да устоят на селската тарикатщина. Добре е, че имаме още един мач с тях. Същото се отнася и за сините им братовчедки.

"Черно море" до живот!
Последна промяна от Varnauser на 08 апр 2024 23:28, променено общо 1 път.

TheSailor
Мнения: 136
Регистриран на: 05 мар 2023 22:04
Местоположение: Варна

Re: 28 кръг /Локомотив Пд - Черно море/ 08.04 понеделник 19.30

Мнениеот TheSailor » 08 апр 2024 22:32

Не ми хареса играта ни днес. Постоянно ни застрашаваха с 2-3 паса, а ние след 10-20 до нищо не стигахме. Със сигурност не заслужавахме да загубим, но не това е играта която искам да виждам.

И на последно място, не искам да изглежда като оправдание, но тази игра с ръка в наказателното на Локо, искам само всички да си представите какво щеше да последва след нея, ако вместо Черно Море, бяха едни други 3 отбора !!!!!! А за онази засада на Локо1-2Лудогорец в края на мача без коментари.......... С такива двойни стандарти още 50 години футбол няма да има в България...... То е гнусно да се гледа.
„Всичко, което е далече от морето, е провинция.“

Потребителски аватар
Iceberg
Мнения: 2571
Регистриран на: 10 ное 2010 13:36
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: 28 кръг /Локомотив Пд - Черно море/ 08.04 понеделник 19.30

Мнениеот Iceberg » 08 апр 2024 22:39

Само да попитам: картона на Сула нали не е за наказание и пропускане на следващия мач? Предварително се извинявам за незнанието, а и нямам време в момента да ровя и проверявам. Много лесно си вади картони този човек. А иначе днес беше перфектен! Един от много силните му мачове, според мен. Ако бяхме успели да вкараме гол, дали той или пък след негова асистенция, щеше да е чудесно.
"Колкото повече ядеш, толкова по-самотен ставаш!" - Стара канибалска поговорка.
--------------------------------------------------------------------------------------------------

Sole
Мнения: 4558
Регистриран на: 16 авг 2008 20:40
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: 28 кръг /Локомотив Пд - Черно море/ 08.04 понеделник 19.30

Мнениеот Sole » 08 апр 2024 23:03

Гонзо стана шеф и съдийската офанзива да набутат Лс за сметка на Черно море в тройката се форсира. Изгледахме едно показно поръчково съдийство в изпратения тандем Попов§Андреев срещу моряците. Дузпата бе 100 % и само на съдии на които им е наредено отгоре Черно море да загуби ще си затворят очите!

Потребителски аватар
Eastern
Мнения: 574
Регистриран на: 24 мар 2015 09:31
Контакти:

Re: 28 кръг /Локомотив Пд - Черно море/ 08.04 понеделник 19.30

Мнениеот Eastern » 08 апр 2024 23:06

Определено има доста неща за коментиране в тази среща.Както доста хора отбелязаха, равностоен мач в който имахме не по малко чисти положения от тези на Локомотив! До някъде сами сме си виновни че не успяваме да завършим ситуации като тази на Наско Илиев, точно след техният гол и пропуските на Уеслен и Сула през второто полувреме. Определено предпочитам такива загуби в които сме се опитали да играем футбол пред точката срещу Ботев. За съжаление отново ставаме свидетели на "двойния аршин" от реферите! Нека си спомним първият гол на Локомотив във Варна и дали тогава техният състезател не влияеше на играта и реакцията на Дюлгеров! Ситуацията с дузпата няма кво да се коментира, 100%! И на мен моментално ми изплува тази във Търново но не знаех че същата гнида е била на ВАРА.
Нека се върнем на нашите грешки. Абсолютен факт е че има играчи в трагична форма и само и само за да играят се разместват позициите на другите! Не знам до кога господин професора ще поставя възраждането на кариерата на синчето си, пред целите на отбора! С какво е заслужил това игрово време за сметка на Златев, Милушев или Мишаел? Момчето може и да има качества, но определено мястото му не е на крилото! Би трябвал да се бори с Мазир Сула за място на терена! За мен другите играчи в трагична форма са Панайотов, Гарсия, Панов и Дробаров! Все играчи които трябва да са контузени за да не играят! До края на сезона не очаквам нищо по различно от предните сезони. Особено в плейофите не вярвам да спечелим мач защото футболистите нямат манталитет на победители. Манталитет който трябва да бъде предаден от треньора!

mark1926
Мнения: 3155
Регистриран на: 19 ное 2012 13:21
Контакти:

Re: 28 кръг /Локомотив Пд - Черно море/ 08.04 понеделник 19.30

Мнениеот mark1926 » 08 апр 2024 23:39

Ето колко беше пълна Бесика. Наистина не пееха всички в трибуната, но показаното е нещо, което публиката на Черно море никога не е правила и никога няма да направи.

https://plovdivderby.com/2024/04/08/lok ... -ot-top-3/

Varnauser
Мнения: 389
Регистриран на: 27 юли 2012 17:34
Контакти:

Re: 28 кръг /Локомотив Пд - Черно море/ 08.04 понеделник 19.30

Мнениеот Varnauser » 08 апр 2024 23:45

Разбира се, Марко! Никога! А ти, Марко, колко си висок? И колко синеок, красив, умен и т. н. ...? :)
Последна промяна от Varnauser на 08 апр 2024 23:46, променено общо 1 път.

Потребителски аватар
Iceberg
Мнения: 2571
Регистриран на: 10 ное 2010 13:36
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: 28 кръг /Локомотив Пд - Черно море/ 08.04 понеделник 19.30

Мнениеот Iceberg » 08 апр 2024 23:45

mark1926 написа:Ето колко беше пълна Бесика. Наистина не пееха всички в трибуната, но показаното е нещо, което публиката на Черно море никога не е правила и никога няма да направи.

https://plovdivderby.com/2024/04/08/lok ... -ot-top-3/


Марк, не се напъвай толкова, бе пич. Гледай си здравето, не се хаби излишно. Не вярвам някой от феновете ни да е приритал за клипчета на агитката ви. Излишно се хабиш, казвам ти. Мнението си спокойно можеш да изкажеш тук, както виждаш, но не прекалявай, ако обичаш. Подобни клипчета ще надъхат феновете на Локо съм сигурен във вашия подфорум. Айде, със здраве.
"Колкото повече ядеш, толкова по-самотен ставаш!" - Стара канибалска поговорка.
--------------------------------------------------------------------------------------------------


Върни се в “Черно море”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 10 госта