28 кръг /Локомотив Пд - Черно море/ 08.04 понеделник 19.30

Модератори: paceto, kartago, Iceberg, SkArY_9, гарфилд, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
Iceberg
Мнения: 2574
Регистриран на: 10 ное 2010 13:36
Местоположение: Варна
Контакти:

28 кръг /Локомотив Пд - Черно море/ 08.04 понеделник 19.30

Мнениеот Iceberg » 04 апр 2024 22:04

Взехме много важен мач с добра игра, резултатност и отговорно поведение на терена. Браво. Сега обаче, влизаме в поредица от други много важни два мача, които може би ще се окажат решаващи за това в какво дередже ще посрещнем мачовете в първата шестица?! В Пловдив срещу добрия отбор на Локо не трябва да губим и затова си мисля, че отново ще излезем с тримата "тенори" в средата на терена, което никак не харесвам. Видя се днес за пореден път, че със Сула зад нападателя и две крила играем футбол. С трима дефанзивни в средата сме по-сигурни отзад и рушим по-удачно атаките на противника, но.. ни куца играта в нападение. Да видим все пак, какво ще предпочете треньора, но мисля, че пак ще се подходи дефанзивно. От мен успех на момчетата в този важен мач.
"Колкото повече ядеш, толкова по-самотен ставаш!" - Стара канибалска поговорка.
--------------------------------------------------------------------------------------------------

Потребителски аватар
'enki'
Мнения: 540
Регистриран на: 20 апр 2010 12:33
Контакти:

Re: 28 кръг /Локомотив Пд - Черно море/ 08.04 понеделник 19.30

Мнениеот 'enki' » 04 апр 2024 22:18

След резултатите от този кръг все по-разумно изглежда да търсим тактика да не загубим следващите два мача. Има определено логика в това. Освен ако Наско не е влязъл в някаква върхова форма и не ги погне наред.

Потребителски аватар
Iceberg
Мнения: 2574
Регистриран на: 10 ное 2010 13:36
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: 28 кръг /Локомотив Пд - Черно море/ 08.04 понеделник 19.30

Мнениеот Iceberg » 04 апр 2024 22:19

'enki' написа:След резултатите от този кръг все по-разумно изглежда да търсим тактика да не загубим следващите два мача. Има определено логика в това. Освен ако Наско не е влязъл в някаква върхова форма и не ги погне наред.


Почти съм сигурен, че в Пловдив ще започне Иса. :roll: :?:
"Колкото повече ядеш, толкова по-самотен ставаш!" - Стара канибалска поговорка.
--------------------------------------------------------------------------------------------------

ShooterMan
Мнения: 7823
Регистриран на: 23 окт 2010 16:56
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: 28 кръг /Локомотив Пд - Черно море/ 08.04 понеделник 19.30

Мнениеот ShooterMan » 05 апр 2024 00:16

Между Локо Сф и Локо Пд паралели не бива да се правят. Локо Пд е много класен отбор и видяхме какво направиха с ЦСКА, те просто ги смачкаха, а ако не беше съдията предния кръг - и от Лудогорец нямаше да загубят. Според моето скромно мнение Локо Пд е много силен по крилата си и в атака - този Нтело е много опасен, а по крилата са си класа не отвчера. Въпреки това малко ме съмнява да направят втори пореден такъв мач, като този с ЦСКА....все пак сме си в България, липсата на постоянство е манталитет на всички ни. Мисля, че ще се върти един голов Х, 1:1, 2:2, ще е много на кантар, но може и да измъкнем победата. В никакъв случай, обаче не бива да се хвърляме урголешката на Лаута, Локо Пд е отбор, който играе на контра и ще ни съсипят точно, както размазаха и ЦСКА.
"Ако ние сме като ПСВ, то Черно море е като Байерн (Мюнхен)" - Славиша Йоканович,наставник на Левски.

Plovdiv_1926
Мнения: 1233
Регистриран на: 05 май 2013 12:05
Контакти:

Re: 28 кръг /Локомотив Пд - Черно море/ 08.04 понеделник 19.30

Мнениеот Plovdiv_1926 » 05 апр 2024 10:41

Този мач е задължителен за нас, ако има реална борба поне за баражите, а отборът в последните мачове, както отбелязахте, се стабилизира и изглежда, че върви натам.

Интересно е с новата схема как ще изглеждаме сеещу вас, за мен лично, когато при Акрапович играхме с подобна схема, макар че сега е по-скоро 3-4-3 от 3-5-2, но понякога прелива, именно Илиан бе човекът, който почти винаги надиграваше Акрапович и на нас ни бе нак-трудно да играем срещу вас, въпреки че цялостно бяхме по-стабилният отбор преди 4-5 години, та ще видим сега дали ще се повтори това или просто Илиан бе хванал цаката на босненеца.

За съжаление, очаквам по-скоро борба, отколкото повторение на мача във Варна с атака след атака, но да видим и двата отбора могат да играят футбол, стига да поискат.
Един света, един света и черно-бяла е любовта...

Потребителски аватар
Veso1913
Мнения: 1236
Регистриран на: 04 дек 2008 14:56
Контакти:

Re: 28 кръг /Локомотив Пд - Черно море/ 08.04 понеделник 19.30

Мнениеот Veso1913 » 05 апр 2024 12:02

Този мач с Локо пд е крайпътен камък,който и двата отбора няма да искат да загубят и който ще си мечтаят да спечелят.На Локо този мач им е много по важен,с цел излизане пред Левски в борбата за баражите най малко.За нас е по важно да не загубим/това е доста опасна нагласа за отбора ни обаче/,а евентуално спчелване ще ни доближи максимално до евентуални медали в краят на сезона.Очаквам по скоро схемата с тримата тенори с оглед запазването на суха мрежа,а напред евентуално вкарване на гол.Има вариант за излизане с почти същият състав и срещу другото Локо,като очаквам промяна единствено на Илиев с Иса.И румънеца и бразилеца се справиха изключително добре и в двете фази на играта,докато Мазир е по склонен да прави нарушения за картони.При лош развой винаги може да пусне Мазир на мястото на един от тримата в средата.Разбира се може да излезе с Мазир на мястото на Калкан.Всичко зависи какво точно ще тръгнат да търсят и двамата треньори в този мач.Може би най трудният за прогнозиране като резултат в този кръг,дори и т.н. вечно дерби,по скоро ми се струва на една нарисувана единица,но няма да се разсърдя и на X.Лудогорец отдавна ги изтървахме и ние и оранжевите и останалите "претенденти",защото при тях организация+медии+състав отдавна е на друго ниво.Залагам на равен в мача ни с Локо пд и си мечтая да го спечелим.
,,Не ме вади без повод,не ме прибирай без слава"!

Nobody007
Мнения: 362
Регистриран на: 19 апр 2015 21:41
Контакти:

Re: 28 кръг /Локомотив Пд - Черно море/ 08.04 понеделник 19.30

Мнениеот Nobody007 » 05 апр 2024 15:44

Този мач е изключително труден за прогнозиране, както винаги.
С каква нагласа и амбиция всеки един от двата отбора ще влезе в мача? С оглед на точките до момента - единствената напълно реалистична цел за Локо (Пд) е четвъртото място преди плейофната фаза. Това обаче в голяма степен би се случило само при победи в останалите им 3 мача, т.е. дори равен мач за Локо (Пд) не изглежда достатъчно в понеделник.
Победата за Локо (Пд) изглежда доста по-задължителна като краен резултат отколкото за Черно море. Това ще бъде и предпоставката за подредбата и избора на играчите на двата отбора.
Домакините ще търсят според мен задължителна победа, т.е. това което играха като постройка в мачовете срещу Лудогорец и тире няма нищо общо с това което трябва да играят срещу нас в понеделник. Равенството не е добра алтернатива за домакините.
Домакинския фактор ще окаже своето неминуемо отражение, т.е. очаквам двуостър и интересен двубой... повторение на последния мач на "Тича" между двата отбора, но този път в разменени роли.
Успех моряци !!!

mark1926
Мнения: 3155
Регистриран на: 19 ное 2012 13:21
Контакти:

Re: 28 кръг /Локомотив Пд - Черно море/ 08.04 понеделник 19.30

Мнениеот mark1926 » 05 апр 2024 18:49

Моментната форма на Локомотив Пловдив е такава, че дори лудогорец не е фаворит на стадион Локомотив, както се и видя. Фаворити сме срещу Ч.море, а и те показват колебания на гостуването напоследък.

Истината е, че Локомотив игра две години без добър централен нападател. Сега се намери класен нападател Мичи Нтело и полетяхме нагоре, въпреки, че ни ги няма четиримата играчи със звезден статут от преди три месеца.

Пловдивския любимец ще разчита и на 3000 агитка, което ще притесни силния тим на Морето и Варна. Подобна подкрепа има на 4 стадиона в България, така че Тича не са свикнали.

Разбира се, единственото сигурно в мача е, че публиката на Локомотив няма да спре да пее цял мач, какъвто и да е резултатът.

Според мен ще бием с гол разлика. Бием ли , почти сигурно сме четвърти преди разделението на първенството, а това е важно, за да играем в Европа.

Успех на Ч.море в битката с цска, е, след понеделник:)

mark1926
Мнения: 3155
Регистриран на: 19 ное 2012 13:21
Контакти:

Re: 28 кръг /Локомотив Пд - Черно море/ 08.04 понеделник 19.30

Мнениеот mark1926 » 05 апр 2024 20:38

Официалният фенклуб на Локомотив Пловдив имаше изявление , в което обяви Черно море за отбора на Варна.

В позицията на фенклуба се засегна основно проблемът с мачовете в делнични дни. Пошегувахме се с БФС, че очакваме феновете на Ч.море да пристигнат с чартърен полет, за да могат след работа да хванат мача в понеделник 19:30.

Nobody007
Мнения: 362
Регистриран на: 19 апр 2015 21:41
Контакти:

Re: 28 кръг /Локомотив Пд - Черно море/ 08.04 понеделник 19.30

Мнениеот Nobody007 » 05 апр 2024 22:02

mark1926 написа:Моментната форма на Локомотив Пловдив е такава, че дори лудогорец не е фаворит на стадион Локомотив, както се и видя. Фаворити сме срещу Ч.море, а и те показват колебания на гостуването напоследък.


Има верни твърдения… но не споделям мнението ти в голяма част от написаното… честно казано.

Черно море бил показвал колебания при гостуванията… А да зададем ли въпроса - колко убедителен домакин е Локо (Пд) ?!! Та дори отборът на Крумовград има повече точки в домакинските си двубои отколкото Пловдивския любимец.
Нещо повече. Имам смътен спомен, че даже отбора на Чичовото от ПазарджЪк… дойде, овърша Ви насред Лаута и си замина с точките само преди месец ?!? Публиката си пя наистина, но не помогна много… Есента пък Берое насред “Лаута” отнесе точките към Ст.Загора…

На “Лаута” дори Лудогорец не бил фаворит ?!? Ами… все тая дали си прав или не. И без да са фаворити - биха Ви на вашия стадион и си заминаха. Пък Вие си имайте претенциите да сте били пак фаворити. Ваше право.
Между другото - те и тирето Ви прегазиха грозно на Вашия собствен стадион. И да сте били уж фаворити тогава - пак все тая.
Сега пак казваш… “Фаворити сме срещу Черно море”… “Тича” не били свикнали на игра пред 3000 души подкрепа… и т.н. и т.н… твърдения, които ме карат само и единствено да се усмихвам честно казано.
Та… да си дойдем на думата - “Лаута” не е крепост !!! Не и през тази кампания. Не и в смисъла, в който на теб ти се иска, може би. Факт.

П.С. Благодарим за пожеланията. Успех в борбата за четвъртото място. Аз лично вярвам, че Локо (Пд) ще прегази в бараж БотевЪ и после ще играе в Европа.


Върни се в “Черно море”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 13 госта