27 кръг /Черно море - Локомотив 1929 Сф/ 04.04 четвъртък 19.30

Модератори: paceto, kartago, Iceberg, SkArY_9, гарфилд, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
Iceberg
Мнения: 2571
Регистриран на: 10 ное 2010 13:36
Местоположение: Варна
Контакти:

27 кръг /Черно море - Локомотив 1929 Сф/ 04.04 четвъртък 19.30

Мнениеот Iceberg » 01 апр 2024 02:07

Задължителен мач за три точки! У дома играем силно, дано го изиграем мача отговорно и се раздадем докрай. Локо не трябва да се подценяват, но ако си играем играта и сме сериозни, не би трябвало да имаме проблеми. Пожелавам успех на момчетата!
"Колкото повече ядеш, толкова по-самотен ставаш!" - Стара канибалска поговорка.
--------------------------------------------------------------------------------------------------

favaca8888
Мнения: 4131
Регистриран на: 12 апр 2011 18:33
Skype: gvftfdfuj
Контакти:

Re: 27 кръг /Черно море - Локомотив 1929 Сф/ 04.04 четвъртък 19.30

Мнениеот favaca8888 » 01 апр 2024 09:20

Всичко под 0:6 ме устройва.
Никола Котков : "Локомотив" е моята вечна майка и аз ще я помня и обичам до края на живота си. Нека знаят всички - кръвта вода не става!

ShooterMan
Мнения: 7823
Регистриран на: 23 окт 2010 16:56
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: 27 кръг /Черно море - Локомотив 1929 Сф/ 04.04 четвъртък 19.30

Мнениеот ShooterMan » 01 апр 2024 10:30

До тук - видяхме как Берое и Ботев играят с ЦСКА и Лудогорец и как с нас. Нали? Падат си като пичове с по 4 или 5:0 от тях, а срещу нас правят мачовете на първенството. НЯМА МЯСТО ЗА ПОДЦЕНЯВАНЕ!!! Локо Сф са ни изненадвали неведнъж и съм убеден, че имат силите да го направят пак, особено ако им дадем възможността за това.
"Ако ние сме като ПСВ, то Черно море е като Байерн (Мюнхен)" - Славиша Йоканович,наставник на Левски.

Потребителски аватар
Eastern
Мнения: 574
Регистриран на: 24 мар 2015 09:31
Контакти:

Re: 27 кръг /Черно море - Локомотив 1929 Сф/ 04.04 четвъртък 19.30

Мнениеот Eastern » 01 апр 2024 12:02

ShooterMan написа:До тук - видяхме как Берое и Ботев играят с ЦСКА и Лудогорец и как с нас. Нали? Падат си като пичове с по 4 или 5:0 от тях, а срещу нас правят мачовете на първенството. НЯМА МЯСТО ЗА ПОДЦЕНЯВАНЕ!!! Локо Сф са ни изненадвали неведнъж и съм убеден, че имат силите да го направят пак, особено ако им дадем възможността за това.

Започвате да приличате на припоците. Срещу лудогорец лягали пък срещу тях се хвърляли! Е какво да ни пуснат щото сме много красиви ли? И между другото цска доста зор видяха срещу локомотив!
За мача очаквам отново измъчена победа 1:0, 2:1.

Ent
Мнения: 428
Регистриран на: 16 юли 2021 22:52
Контакти:

Re: 27 кръг /Черно море - Локомотив 1929 Сф/ 04.04 четвъртък 19.30

Мнениеот Ent » 01 апр 2024 13:08

Eastern написа:
ShooterMan написа:До тук - видяхме как Берое и Ботев играят с ЦСКА и Лудогорец и как с нас. Нали? Падат си като пичове с по 4 или 5:0 от тях, а срещу нас правят мачовете на първенството. НЯМА МЯСТО ЗА ПОДЦЕНЯВАНЕ!!! Локо Сф са ни изненадвали неведнъж и съм убеден, че имат силите да го направят пак, особено ако им дадем възможността за това.

Започвате да приличате на припоците. Срещу лудогорец лягали пък срещу тях се хвърляли! Е какво да ни пуснат щото сме много красиви ли? И между другото цска доста зор видяха срещу локомотив!
За мача очаквам отново измъчена победа 1:0, 2:1.


Няма нужда от множествено число. Това са си на гошко брътвежите.

TheSailor
Мнения: 136
Регистриран на: 05 мар 2023 22:04
Местоположение: Варна

Re: 27 кръг /Черно море - Локомотив 1929 Сф/ 04.04 четвъртък 19.30

Мнениеот TheSailor » 01 апр 2024 18:59

Тежък мач се очертава, задължително излизаме за 3-те точки и ги взимаме. Продължаваме традицията да побеждаваме всички на Тича.
„Всичко, което е далече от морето, е провинция.“

Потребителски аватар
greenpeak
Мнения: 4401
Регистриран на: 08 мар 2009 19:53
Местоположение: greenpeak@abv.bg
Контакти:

Re: 27 кръг /Черно море - Локомотив 1929 Сф/ 04.04 четвъртък 19.30

Мнениеот greenpeak » 02 апр 2024 11:41

Iceberg написа:Задължителен мач за три точки! У дома играем силно, дано го изиграем мача отговорно и се раздадем докрай. Локо не трябва да се подценяват, но ако си играем играта и сме сериозни, не би трябвало да имаме проблеми. Пожелавам успех на момчетата!


Ако искаме да сме в тройката мача трябва да се вземе задължително!

Потребителски аватар
Veso1913
Мнения: 1235
Регистриран на: 04 дек 2008 14:56
Контакти:

Re: 27 кръг /Черно море - Локомотив 1929 Сф/ 04.04 четвъртък 19.30

Мнениеот Veso1913 » 02 апр 2024 13:16

Eastern написа:
ShooterMan написа:До тук - видяхме как Берое и Ботев играят с ЦСКА и Лудогорец и как с нас. Нали? Падат си като пичове с по 4 или 5:0 от тях, а срещу нас правят мачовете на първенството. НЯМА МЯСТО ЗА ПОДЦЕНЯВАНЕ!!! Локо Сф са ни изненадвали неведнъж и съм убеден, че имат силите да го направят пак, особено ако им дадем възможността за това.

Започвате да приличате на припоците. Срещу лудогорец лягали пък срещу тях се хвърляли! Е какво да ни пуснат щото сме много красиви ли? И между другото цска доста зор видяха срещу локомотив!
За мача очаквам отново измъчена победа 1:0, 2:1.

ВИНАГИ съм си мечтаел за такива непредсказуеми катоо резултат мачове.Не ме интересува как играят другите/макар в някои случаи това да ни ощетява много/,интересува ме само и единствено играта на нашите момчета.Това е начина да си вдигаме нивото и ако заслужим,да играем в Европа и дай Боже да спечелим медали.Кой ни пречеше в мачовете с Локо сф и Берое да си ги бием?Гледам в нашата паница,подкрепям си отбора и играчите/да не говорим за треньора който е номер 1/ и се надявам да успеем да се класираме отново в Европа.Ясно е че повечетоо отбори влизат в уговорки,някои от тях имат страхотна подкрепа на всички нева във футбола и от страна на държавата,за медиите да не говорим.И какво да направим?Да вдигнем бялото знаме ли?Не мисля.Затова да играят колкото могат и колкото им се позволява и ако въпреки страничните обстоятелства успеем за Европа,това ще означава че сме готови за достойно представяне.
,,Не ме вади без повод,не ме прибирай без слава"!

Потребителски аватар
greenpeak
Мнения: 4401
Регистриран на: 08 мар 2009 19:53
Местоположение: greenpeak@abv.bg
Контакти:

Re: 27 кръг /Черно море - Локомотив 1929 Сф/ 04.04 четвъртък 19.30

Мнениеот greenpeak » 02 апр 2024 13:53

Пропуснах да добавя, че следващият ни мач с Локо София трябва да го гледаме не сам за себе си, а като част от стратегия за три поредни мача (след паузата за нац. отбори) в рамките на девет дни (31.03-08.04).

В момента имаме стратегия за серията от три поредни мача, с Ботев Пд., Локо Сф. и Локо Пд!

Прогнозата ми за мача с Локо Сф. е за офанзивна схема на игра от самото начало на мача, Сула ще си заеме мястото, като ще има промени по крилата и евентуално на върът на атаката. А за мача с Локо Пд., Илиан отново ще заложи на дефанзивната схема от мача с Ботев Пд., като отново ще играе за 0-0.

tmanolov
Мнения: 4057
Регистриран на: 24 май 2009 19:00
Контакти:

Re: 27 кръг /Черно море - Локомотив 1929 Сф/ 04.04 четвъртък 19.30

Мнениеот tmanolov » 02 апр 2024 16:41

Eastern написа:
ShooterMan написа:До тук - видяхме как Берое и Ботев играят с ЦСКА и Лудогорец и как с нас. Нали? Падат си като пичове с по 4 или 5:0 от тях, а срещу нас правят мачовете на първенството. НЯМА МЯСТО ЗА ПОДЦЕНЯВАНЕ!!! Локо Сф са ни изненадвали неведнъж и съм убеден, че имат силите да го направят пак, особено ако им дадем възможността за това.

Започвате да приличате на припоците. Срещу лудогорец лягали пък срещу тях се хвърляли! Е какво да ни пуснат щото сме много красиви ли? И между другото цска доста зор видяха срещу локомотив!
За мача очаквам отново измъчена победа 1:0, 2:1.

Аз пък за пръв (и вероятно последен :lol: ) път ще се съглся с Шутъра - разбира се, че на онези винаги им лягат (и на едните, и на другите, включително ние в последно време), а на вас - повече от ясно, че не ви лягат, нормално е. В този ред на мисли, това вашето, въпреки махленския ви футбол, си е наистина много, ама много сериозно постижение, а Илиян се доказа като голям треньор, поне за родните мащаби. пожелавам ви да се класирате за ЕКТ (за сметка на припоците, колкото и невероятно да звучи) - сигурен съм, че ще се представите достойно!
П.С. Е, не ви желая успех срещу нас, разбира се :mrgreen:
Непринуден написа:
Не можеш да очакваш глуповато на физически лица като теб да отговаряме юридически.


Върни се в “Черно море”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 20 госта