26 кръг /Ботев Пд - Черно море/ 31.03 неделя 16.30

Модератори: paceto, kartago, Iceberg, SkArY_9, гарфилд, slavia_forever, Madridist

Ent
Мнения: 425
Регистриран на: 16 юли 2021 22:52
Контакти:

Re: 26 кръг /Ботев Пд - Черно море/ 31.03 неделя 16.30

Мнениеот Ent » 01 апр 2024 13:13

Veso1913 написа:
Ent написа:
Nobody007 написа:Тези играчи и до тук правят уникален сезон и това е безспорната истина. С осем българи в титулярния състав (за пореден път) показваме, че можем да бъдем в челните позиции на лигата !


Последно, уникален ли е сезонът или е пореден такъв?

Вярно е че е написано малко завоалирано,но аз ще ти отговоря за да няма недоразумения.
1.Правим уникален сезон
2.За пореден път играем с 8 българи в състава
Надявам се да си го разбрал сега.


И кое му е уникалното на сезона? Освен, че Андреев обяви, че е преизпълнил някакви цели по средата на първенството. Когато станахме трети пак бяхме с шампионски шансове на полусезона. Тогава обаче успяхме да стане трети, а сега се хващам на бас с всеки, че няма да сме в тройката Играем уникално грозен футбол, тва ни е уникалното

Потребителски аватар
'enki'
Мнения: 540
Регистриран на: 20 апр 2010 12:33
Контакти:

Re: 26 кръг /Ботев Пд - Черно море/ 31.03 неделя 16.30

Мнениеот 'enki' » 01 апр 2024 15:24

0:0 като гости на Ботев не би бил лош резултат, ако папагалчетата не бяха така любезно полегнали на Тирето. Заралии и те им се подложиха удобно. За играта вчера нямам какво толкова да добавя повече: имахме едно положение на Иса и малшанс в случая, останало беше лашкане на топката.

Потребителски аватар
mursusaid
Мнения: 1190
Регистриран на: 06 апр 2009 17:37
Контакти:

Re: 26 кръг /Ботев Пд - Черно море/ 31.03 неделя 16.30

Мнениеот mursusaid » 01 апр 2024 16:12

Ent написа:
Veso1913 написа:
Ent написа:
Nobody007 написа:Тези играчи и до тук правят уникален сезон и това е безспорната истина. С осем българи в титулярния състав (за пореден път) показваме, че можем да бъдем в челните позиции на лигата !


Последно, уникален ли е сезонът или е пореден такъв?

Вярно е че е написано малко завоалирано,но аз ще ти отговоря за да няма недоразумения.
1.Правим уникален сезон
2.За пореден път играем с 8 българи в състава
Надявам се да си го разбрал сега.


И кое му е уникалното на сезона? Освен, че Андреев обяви, че е преизпълнил някакви цели по средата на първенството. Когато станахме трети пак бяхме с шампионски шансове на полусезона. Тогава обаче успяхме да стане трети, а сега се хващам на бас с всеки, че няма да сме в тройката Играем уникално грозен футбол, тва ни е уникалното


Колкото и да се пениш ,сезона сам по себе си си е уникален.
Онзи в който станахме бронзови медалисти също си беше уникален,но няма нужда от сравнения.
А твои постове виждам само след мач ,който не сме спечелили.Което пък ме радва,защото те не са толкова много ;) Само чакаш да не спечелим и да изскочиш от дупката.
Аз за баса ти дори няма да спомена,че е адски смешен.Ще се хванеш ,и после какво ,ще стискаш палци да спечелиш баса, което пък от друга страна ще означава,че отбора, на който уж симпатизираш, се е издънил..Това ако не е шизофренично ,не знам :roll: :) :) :)
За вас моряци ний живеем...

TheSailor
Мнения: 135
Регистриран на: 05 мар 2023 22:04
Местоположение: Варна

Re: 26 кръг /Ботев Пд - Черно море/ 31.03 неделя 16.30

Мнениеот TheSailor » 01 апр 2024 19:06

Не е станало кой знае какво. Спечелихме 1 точка от отбор, който погледнете какъв стадион има, за бюджети няма да коментирам. До всички, които много искат, само едно нещо ще кажа. Стадионът ни е нереално празен срещу по-слаби отбори. Заслужаваме ли като публика силен отбор ? Има много хляб да изядем, докато се подобри футболната култура в града. Просто е трагично. И сега биха последвали отговори, че е нормално да няма хора, защото сме вечно 6-ти и нямаме цели, ала-бала. Отговарям предварително и на това. Ако в момента сме с най-големите цели на света, най-модерната база, бием в шампионска лига, след 5 слаби мача, сигурно пак няма да има хора. Казва се манталитет. Ние го нямаме, жалко. Това е реалността.

С мисъл за по-добри дни, Само Черно Море !!
„Всичко, което е далече от морето, е провинция.“

Ent
Мнения: 425
Регистриран на: 16 юли 2021 22:52
Контакти:

Re: 26 кръг /Ботев Пд - Черно море/ 31.03 неделя 16.30

Мнениеот Ent » 01 апр 2024 22:51

mursusaid написа:
Ent написа:
Veso1913 написа:
Ent написа:
Nobody007 написа:Тези играчи и до тук правят уникален сезон и това е безспорната истина. С осем българи в титулярния състав (за пореден път) показваме, че можем да бъдем в челните позиции на лигата !


Последно, уникален ли е сезонът или е пореден такъв?

Вярно е че е написано малко завоалирано,но аз ще ти отговоря за да няма недоразумения.
1.Правим уникален сезон
2.За пореден път играем с 8 българи в състава
Надявам се да си го разбрал сега.


И кое му е уникалното на сезона? Освен, че Андреев обяви, че е преизпълнил някакви цели по средата на първенството. Когато станахме трети пак бяхме с шампионски шансове на полусезона. Тогава обаче успяхме да стане трети, а сега се хващам на бас с всеки, че няма да сме в тройката Играем уникално грозен футбол, тва ни е уникалното


Колкото и да се пениш ,сезона сам по себе си си е уникален.
Онзи в който станахме бронзови медалисти също си беше уникален,но няма нужда от сравнения.
А твои постове виждам само след мач ,който не сме спечелили.Което пък ме радва,защото те не са толкова много ;) Само чакаш да не спечелим и да изскочиш от дупката.
Аз за баса ти дори няма да спомена,че е адски смешен.Ще се хванеш ,и после какво ,ще стискаш палци да спечелиш баса, което пък от друга страна ще означава,че отбора, на който уж симпатизираш, се е издънил..Това ако не е шизофренично ,не знам :roll: :) :) :)


Tипично за интернет, и най-вече за такъв неграмотник като теб, говориш за другите, а описваш себе си. Пяната е на твоята уста след почти всеки мой пост. Другият ми персонален фен е готвачът гастербайтер. Опитвате се да ме репликирате, докато водя диалог с друг. Това е всеки път и само по себе си показва какви сте. Мен ме знае всеки на този стадион, пък нека за теб съм изскочил от дупка. Прекланяйте се на Илиев, всеки има право на кумири, колкото и несъстоятелни да са те. Да претендирате обаче за уникалност на сезона е меко казно смешно и жалко. По-смешна е само тезата за повечето парко места на Тича.

Потребителски аватар
mursusaid
Мнения: 1190
Регистриран на: 06 апр 2009 17:37
Контакти:

Re: 26 кръг /Ботев Пд - Черно море/ 31.03 неделя 16.30

Мнениеот mursusaid » 02 апр 2024 00:32

Напротив,аз вече се забавлявам с глупостите ти.
Сегашния ти пост дори няма нужда от отговор .Толкова си жалък и комплексиран ,че вече дори не ти се дразня, а както казах,ти се смея на глупостите .
То лудите наистина всеки ги знае,даже и не само на стадиона вероятно.
Диалози водил... Хаххахахаххахахахахахахахахах.
За вас моряци ний живеем...

Ent
Мнения: 425
Регистриран на: 16 юли 2021 22:52
Контакти:

Re: 26 кръг /Ботев Пд - Черно море/ 31.03 неделя 16.30

Мнениеот Ent » 02 апр 2024 09:31

mursusaid написа:Напротив,аз вече се забавлявам с глупостите ти.
Сегашния ти пост дори няма нужда от отговор .Толкова си жалък и комплексиран ,че вече дори не ти се дразня, а както казах,ти се смея на глупостите .
То лудите наистина всеки ги знае,даже и не само на стадиона вероятно.
Диалози водил... Хаххахахаххахахахахахахахахах.


Сега, неграмотнико, вземи и обясни от твоя пиедестал защо съм жалък и комплексиран? И един съвет, крайно време е да решиш кога се пишат пунктуационните знаци. В едно изречение пауза преди тях, а в следващото без. За 10 опита уцелваш 1 път правописа, но без да искаш. Така, построй си мисълта, доколкото е възможно, и започвай с обясненията, Merceyside!

Потребителски аватар
greenpeak
Мнения: 4401
Регистриран на: 08 мар 2009 19:53
Местоположение: greenpeak@abv.bg
Контакти:

Re: 26 кръг /Ботев Пд - Черно море/ 31.03 неделя 16.30

Мнениеот greenpeak » 02 апр 2024 11:12

За Илиан и екипът му сезонът (в най-смешното първенство на Европа) е уникален за нас до толкова, доколкото чисто статистически към днешна дата (26-ти кръг) имаме 55 точки и сме в тройката!
От чисто финансова гледна точа имаме ("уникален сезон") два трансфера на М.Машадо и на А.Фернандес за сумата общо от 2,5 до 3 милиона лева!

Общо взето в това се заключва уникалността на сезона за Илиан и колегите му!
Друго уникално няма, аз поне не виждам колкото и да се мъча да го видя (не казвам, че е малко, а не ги и величая).

*По принцит крайна оценка се дава на базата на резултатите от дейността за конкретния период от време! Като това се прави след задълбочен анализ, направен от знаещи и можещи хора с опит, използващи конкретни методики за анализ базирани на предварително зададени критерии. При анализа се отчитат всички фактори (външни и вътрешни) влияещи върху дейността на дружеството.

Аз като фен не виждам нищо уникално в играта ни. В крайна сметка феновете като отидат на стадиона искат да видят добър футбол и качествена игра. Далече сме чисто игрово дори от средно европейските отбори за съжаление.
Какво да си кривя душата и да си затварям очите когато примерно в мача с Ботев (един посредствен игрово за мен отбор) първият ни удър във вратата на противника е в 88-та минута?!?

Потребителски аватар
greenpeak
Мнения: 4401
Регистриран на: 08 мар 2009 19:53
Местоположение: greenpeak@abv.bg
Контакти:

Re: 26 кръг /Ботев Пд - Черно море/ 31.03 неделя 16.30

Мнениеот greenpeak » 02 апр 2024 11:34

От начина по който Илиан си подреди отбота в мача (дефанзивно с Панайотов, Димов и Пабло в средата) си направих следният извод, а именно, че второто място сме го предали и се фокусираме в/у борбата за третото.
(Илиан може да разчита на второто място само ако Тирето сами се провалят, ама това няма как да се случи защото си имат организация както обикновено!)

Мача си го играхме за 0-0. Колкото да не го загубим! Това е, няма какво да се коментира!

От тук насетне следим основният ни опонент за тройката Левски!
Те са на 4-ри точки след нас. В оставащите 4 мача от редовният сезон програмата им е с Лудогорец, ЦСКА тире, идват ни на Тича, и последно приемат Берое.
Нашата рограма е с Локо София, Локо Пд., Левски и Пирин!

Важното е да влезем в плейофите със седем или повече точки пред Левски, за да имаме шансове за третото място!!!

Потребителски аватар
Батстанчо
Мнения: 409
Регистриран на: 02 сеп 2009 15:53
Контакти:

Re: 26 кръг /Ботев Пд - Черно море/ 31.03 неделя 16.30

Мнениеот Батстанчо » 02 апр 2024 11:46

Greenpeak,

Четеш ми мислите. Точно това исках да напиша. Аз не съм футболен треньор и не знам каква е била тактиката за мача с Ботев, но реално играхме да не паднем. Една точка е повече от нула.Виждам също, че можем да сме 3ти в края на сезона, нещо което не сме постигали от много години. Ако някой си мисли, че можем да се сравняваме с Лудогорец за титлата.......мале...мале.....че те продават поляка за 10 милиона Евро! Има ли смисъл от сравнения? Тирето добре си измъкват с по 1 гол мачовете с тимовете от долната част на таблицата. Просто е важно да се съсредоточим в следващите 4 мача и да влезем в плейофите с добра преднина пред Левски, защото и те са добре организирани.
Смешно е да определяме Канарчетата като посредствен отбор. Супер публика, добър треньор, НЕВЕРОЯТЕН СТАДИОН....от фенска гледна точка са по всички линии по-напред от нас с изключение на класирането.

Само "Тича"
ПФК ЧЕРНО МОРЕ ВАРНА


Върни се в “Черно море”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 14 госта