26 кръг /Ботев Пд - Черно море/ 31.03 неделя 16.30

Модератори: paceto, kartago, Iceberg, SkArY_9, гарфилд, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
Eastern
Мнения: 574
Регистриран на: 24 мар 2015 09:31
Контакти:

Re: 26 кръг /Ботев Пд - Черно море/ 31.03 неделя 16.30

Мнениеот Eastern » 31 мар 2024 18:37

Илиан Илиев и памперса, епизод пореден!
Само за статистиката, Васко паса нула точни подавания, нула отнети топки 90мин.
Синчето, 0 точни подавания , като цяло май пипна топката два,три пъти ама нали....88мин.
Пореден мач Сула на крилото! Еми не му е там мястото.
Петото място ни зове!
Все пак да похвалим Дюлгера, Иса и Димов, само те бяха на ниво.

Потребителски аватар
greenpeak
Мнения: 4401
Регистриран на: 08 мар 2009 19:53
Местоположение: greenpeak@abv.bg
Контакти:

Re: 26 кръг /Ботев Пд - Черно море/ 31.03 неделя 16.30

Мнениеот greenpeak » 31 мар 2024 19:19

Мач в който първият ни удар във вратата на противника е в 88-та минута, няма какво да се коментира!!!

Varnauser
Мнения: 389
Регистриран на: 27 юли 2012 17:34
Контакти:

Re: 26 кръг /Ботев Пд - Черно море/ 31.03 неделя 16.30

Мнениеот Varnauser » 31 мар 2024 19:27

Отборът прави каквото може, но таванът ни не е висок. Такъв е и на конкурентите. Когато дори само един не е на предела си, става трудно. А днес повече от един не бяха, опитваха, обаче не бяха.

ShooterMan
Мнения: 7823
Регистриран на: 23 окт 2010 16:56
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: 26 кръг /Ботев Пд - Черно море/ 31.03 неделя 16.30

Мнениеот ShooterMan » 31 мар 2024 22:33

Играхме за 0:0 и взехме 0:0. Това беше ужасен за гледане мач - грозен. За похвали е само Дюлгера, определено е вдигнал нивото си и чете играта. Факта, че другия, който бих отличил е Дани Димов, класически биткаджия и джаскач говори точно какъв беше мача.
"Ако ние сме като ПСВ, то Черно море е като Байерн (Мюнхен)" - Славиша Йоканович,наставник на Левски.

Потребителски аватар
KIL
Мнения: 966
Регистриран на: 27 дек 2009 20:58
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: 26 кръг /Ботев Пд - Черно море/ 31.03 неделя 16.30

Мнениеот KIL » 31 мар 2024 22:35

Ей,хейтърите пак налазиха! Забравиха,че на чужд терен на точката се радвахме като за победа! С тоя бюджет Илиан и момчетата правят геройства и подвизи! Сигурно и Ботев,и още 6-7 отбора са с по-голям бюджет от нас.Най-лесно е да се плюе, памперси,бля-бля-бля! Ами като сте толкова велики,изкарайте още 5 милиона и тогава имайте претенции! Неандерталци! Пфууу!!!
МОРЕТО... НЕ Е ДО КОЛЕНЕ!

Vladislav
Мнения: 1603
Регистриран на: 28 сеп 2010 08:14
Контакти:

Re: 26 кръг /Ботев Пд - Черно море/ 31.03 неделя 16.30

Мнениеот Vladislav » 31 мар 2024 23:27

KIL написа:Ей,хейтърите пак налазиха! Забравиха,че на чужд терен на точката се радвахме като за победа! С тоя бюджет Илиан и момчетата правят геройства и подвизи! Сигурно и Ботев,и още 6-7 отбора са с по-голям бюджет от нас.Най-лесно е да се плюе, памперси,бля-бля-бля! Ами като сте толкова велики,изкарайте още 5 милиона и тогава имайте претенции! Неандерталци! Пфууу!!!

Ботев са с поне два пъти по- голям бюджет. Но торби с пари не играят футбол. Играхме доста предпазливо, като се прибавят и многото грешни подавания и по традиция стабилната ни защита... Ей го 0:0. Според мен Пабло, Васко и Даниел не бива да са заедно на терена освен ако не пазим резултат. Очевидно са нужни някакви ротации и напред. Грозен мач като цяло, много грешки и от двете страни, справедлив Х. Най- хубавото бяха времето и стадиона.

Alexandrov93
Мнения: 357
Регистриран на: 18 апр 2009 18:14
Контакти:

Re: 26 кръг /Ботев Пд - Черно море/ 31.03 неделя 16.30

Мнениеот Alexandrov93 » 01 апр 2024 00:25

Няма да бъда краен, тъй като отборът постигна/а повече, отколкото някой се е надявал преди началото на сезона. Равенство в Пловдив не е лош резултат. Напротив. Аз също бях недоволен след края на мача, тъй като исках победа, за да не изоставаме с много, НО.. Няма как да "влезем в обувките" на "ония", които имат 20 пъти по-голям бюджет от нашия + съдиите и цялото бфс са с тях и отделно това си имат сателити, които на всичкото отгоре срещу нас скачат на живот и смърт.
Критиките ми ще са градивни.
1. Не искам никога повече да виждам Панайотов - Гарсия и Димов по едно и също време, освен ако не пазим резултат. Това убива изключително много играта ни напред.
2. Защо не опитаме с един бърз нападател напред, вместо с Иса или Наско Илиев? Който и да е. Уеслен и Мишаел са не лоши варианти. Може да пробваме и с фалшива деветка.
3. Сула трябва да се върне на своята позиция, като племейкър.
4. Аз виждам нашето нападение с участието на Уеслен/Мишаел и Пашеко, като външни полузащитници и Сула зад Уеслен/Мишаел. Просто с тежък нападател, като Наско Илиев (Танкера) и Исмаил Иса (Пантерата) не става. Много сме стабилни отзад и ми се иска да пробваме с повече бързина напред.

Nobody007
Мнения: 362
Регистриран на: 19 апр 2015 21:41
Контакти:

Re: 26 кръг /Ботев Пд - Черно море/ 31.03 неделя 16.30

Мнениеот Nobody007 » 01 апр 2024 08:25

Аз лично очаквах трудности в мачовете особено при гостуванията на отбора. Това се видя още в гостуването в Стара Загора. От друга страна е съвсем нормално да има разочаровани фенове предвид високите очаквания към играчите ни. Това си е лично право на всеки един тук. Няма да влизам в спорове, нито имам качествата да давам мнение относно конкретиката, касаеща кой е трябвало да бъде титуляр, схема на игра и т.н. Има си треньори, които по-добре от всички ни вземат тези решения. Аз им се доверявам напълно.
Тези играчи и до тук правят уникален сезон и това е безспорната истина. С осем българи в титулярния състав (за пореден път) показваме, че можем да бъдем в челните позиции на лигата. И двата отбора наричащи се кандидат-шампиони си тръгнаха с подвити опашки от “Тича”.
Нищо драматично не се е случило. Идват плейофите… където ще се реши всичко.
Успех, моряци!

Ent
Мнения: 428
Регистриран на: 16 юли 2021 22:52
Контакти:

Re: 26 кръг /Ботев Пд - Черно море/ 31.03 неделя 16.30

Мнениеот Ent » 01 апр 2024 09:16

Nobody007 написа:Тези играчи и до тук правят уникален сезон и това е безспорната истина. С осем българи в титулярния състав (за пореден път) показваме, че можем да бъдем в челните позиции на лигата !


Последно, уникален ли е сезонът или е пореден такъв?

Потребителски аватар
Veso1913
Мнения: 1235
Регистриран на: 04 дек 2008 14:56
Контакти:

Re: 26 кръг /Ботев Пд - Черно море/ 31.03 неделя 16.30

Мнениеот Veso1913 » 01 апр 2024 11:00

Ent написа:
Nobody007 написа:Тези играчи и до тук правят уникален сезон и това е безспорната истина. С осем българи в титулярния състав (за пореден път) показваме, че можем да бъдем в челните позиции на лигата !


Последно, уникален ли е сезонът или е пореден такъв?

Вярно е че е написано малко завоалирано,но аз ще ти отговоря за да няма недоразумения.
1.Правим уникален сезон
2.За пореден път играем с 8 българи в състава
Надявам се да си го разбрал сега.
,,Не ме вади без повод,не ме прибирай без слава"!


Върни се в “Черно море”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 12 госта