25 кръг /Черно море - ЦСКА 1948/ 15.03 петък 18.45

Модератори: paceto, kartago, Iceberg, SkArY_9, гарфилд, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
Eastern
Мнения: 572
Регистриран на: 24 мар 2015 09:31
Контакти:

Re: 25 кръг /Черно море - ЦСКА 1948/ 15.03 петък 18.45

Мнениеот Eastern » 16 мар 2024 12:14

Аз пък съм на мнение че Дани Димов вчера беше най добрият на терена и липсата на Пабло изобщо не се усети. Друг е въпроса че с тези контузии не може да се разчита на него в поредица от мачове. Добри думи и за Иса. На тези години ме изумява колко леко се движи и мисля че е по добрият избор от Наско Илиев. Относно Уеслен, мисля че всички го харесахме, дано продължава така. Дани Мартин също се включи добре в няколко атаки. Нещо което не ми харесва в пореден мач е Сула и Илиан младши да играят по крилата.

ShooterMan
Мнения: 7821
Регистриран на: 23 окт 2010 16:56
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: 25 кръг /Черно море - ЦСКА 1948/ 15.03 петък 18.45

Мнениеот ShooterMan » 16 мар 2024 12:57

При първия период на Пабло ние имахме един огромен жокер - Леандро. Това е най-доброто крило, което е играло при нас, а смея да кажа и в А група е един от най-добрите, които съм гледал. Направо ги попиляваше, та рядко се стигаше до натиск над нашата халфова линия, просто противниците ни бяха заети с това да пазят Леандро с минимум 2 играча, което изключваше възможността да имат числен превес в средата на терена. Когато Пабло се върна споменах - като дефанзивен халф е отличен, но напред е почти безполезен. Сетете се преди него как играеше Патрик - ето това е дефанзивния халф мечта пък, за мен от Патрик нямаше по-добър - биеше фалове, от далече стреляше, много силен в отнемането, много техничен и с брилянтен пас и идеи - Патрик беше уникален футболист.
"Ако ние сме като ПСВ, то Черно море е като Байерн (Мюнхен)" - Славиша Йоканович,наставник на Левски.

deadlock
Мнения: 125
Регистриран на: 21 апр 2021 12:15
Контакти:

Re: 25 кръг /Черно море - ЦСКА 1948/ 15.03 петък 18.45

Мнениеот deadlock » 16 мар 2024 16:27

Важни 3 точки, но с огромна доза късмет. Адмирации за всички, които бяха на стадиона. Уеслен и Димов бяха над всички, а близко зад тях бих сложил Иса, Сула и Джуниър. Надявам се Панов да е на линия за мача с Ботев. Слабо включване на Дани Мартин, още по-слаби включвания на Пашеко и Калкан, а ''влизането'' на Мишаел си беше направо трагикомично. За сметка на това Милушев беше да на линия да топли пейката, а Златев дори и до там не стигна.


Върни се в “Черно море”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: icko65 и 30 госта