24 кръг /Берое - Черно море/ 09.03 събота 17.30

Модератори: paceto, kartago, Iceberg, SkArY_9, гарфилд, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
ogrizko
Мнения: 5152
Регистриран на: 30 ное 2008 13:30
Контакти:

24 кръг /Берое - Черно море/ 09.03 събота 17.30

Мнениеот ogrizko » 01 мар 2024 20:08

Един финал по-малко остава до титлата след измъчената победа над Враца :) Предполагам, че и в Стара Загора няма да бъде лесно, но се надяваме на нова победа и малко по-малко скованост...
Изображение

Nobody007
Мнения: 360
Регистриран на: 19 апр 2015 21:41
Контакти:

Re: 24 кръг /Берое - Черно море/ 09.03 събота 17.30

Мнениеот Nobody007 » 02 мар 2024 11:39

След победата срещу ЦСКА тире Сф очакванията на всички нарастнаха неимоверно. Част от феновете са критични до крайност. Искат изразителни и красиви победи. Медиите допълнително товарят играчите с бремето и отговорността върху плещите на играчите на база новите цели и амбиции.
Тези играчи могат много, но в момента играят двубоите си под огромно психологическо напрежение, следствие на същите тези високи очаквания и бреме. Това е и една от причините - същите тези играчи да не представят на терена истинските си възможности. А това бреме се увеличава със всеки нов успех и близостта до крайната цел.

Ситуацията всъщност е истинско предизвикателство както към играчите, така и за треньорския щаб и ръководството, които трябва да свалят някак напрежението. Дали ще се справят… ?!! Трудно е да се отговори.
Нов двубой - ново предизвикателство.
Берое са тим с типично за латиносите непостоянство в игрите. Дано нямат ден стещу нас. Труден мач ни очаква. Много труден.
Време е за следващата правилна стъпка.
Успех, моряци!

ShooterMan
Мнения: 7821
Регистриран на: 23 окт 2010 16:56
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: 24 кръг /Берое - Черно море/ 09.03 събота 17.30

Мнениеот ShooterMan » 02 мар 2024 11:48

Ако подходим сериозно - мача с Берое ще е много по-лесен от този с Ботев Вр. Този латино сбирщайн там с латино треньор могат всичко друго, но не и тактика, дисциплина и защита. Ще разчитат на юруш напред и техника - това могат и смятам, че Илиан ще ги изклати. Но….с уговорката, че не играем калитарски както с Ботев Вр.
"Ако ние сме като ПСВ, то Черно море е като Байерн (Мюнхен)" - Славиша Йоканович,наставник на Левски.

Потребителски аватар
greenpeak
Мнения: 4400
Регистриран на: 08 мар 2009 19:53
Местоположение: greenpeak@abv.bg
Контакти:

Re: 24 кръг /Берое - Черно море/ 09.03 събота 17.30

Мнениеот greenpeak » 05 мар 2024 13:49

Зимното попълнение на Черно море Уеслен Жуниор може да направи официален дебют при гостуването на Берое в събота: https://chernomore.gong.bg/bg-football/ ... roe-780626

****
Аз, Уеслен Жуниор не го виждам да е с картотека в момента: http://www.fpleague.bg/bg/teams/chernomore

Потребителски аватар
greenpeak
Мнения: 4400
Регистриран на: 08 мар 2009 19:53
Местоположение: greenpeak@abv.bg
Контакти:

Re: 24 кръг /Берое - Черно море/ 09.03 събота 17.30

Мнениеот greenpeak » 07 мар 2024 16:41

Групата на Черно море: https://chernomorepfc.bg/grupata-na-che ... a-s-beroe/
Иван Дюлгеров, Християн Славков,

Цветомир Панов, Живко Атанасов, Виктор Попов, Даниел Димов, Росен Стефанов, Влатко Дробаров, Дани Мартин,

Васил Панайотов, Пабло Гарсия, Мишаел Алвес, Мазир Сула, Берк Бейхан, Николай Златев, Андреас Калкан, Мартин Милушев, Илиан Илиев,

Уеслен Жуниор, Атанас Илиев, Исмаил Иса.

Потребителски аватар
Iceberg
Мнения: 2570
Регистриран на: 10 ное 2010 13:36
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: 24 кръг /Берое - Черно море/ 09.03 събота 17.30

Мнениеот Iceberg » 09 мар 2024 17:09

Черно море: 25 Иван Дюлгеров, 3 Живко Атанасов, 28 Влатко Дробаров, 6 Виктор Попов, 2 Цветомир Панов, 27 Даниел Димов, 71 Васил Панайотов, 5 Пабло Гарсия, 10 Мазир Сула, 11 Илиан Илиев-младши, 9 Атанас Илиев

Старши треньор: Илиан Илиев
"Колкото повече ядеш, толкова по-самотен ставаш!" - Стара канибалска поговорка.
--------------------------------------------------------------------------------------------------

Потребителски аватар
Eastern
Мнения: 572
Регистриран на: 24 мар 2015 09:31
Контакти:

Re: 24 кръг /Берое - Черно море/ 09.03 събота 17.30

Мнениеот Eastern » 09 мар 2024 18:34

Жалко че нямаме право на 11 смени :oops:

Потребителски аватар
ogrizko
Мнения: 5152
Регистриран на: 30 ное 2008 13:30
Контакти:

Re: 24 кръг /Берое - Черно море/ 09.03 събота 17.30

Мнениеот ogrizko » 09 мар 2024 18:56

тоя мач падаме 3-0 като гледам .....направо жалка работа, как само кръжим и обикаляме ...поне да пробвахме удари отдалече ....или центриранията ни да бяха по-смислени и насочени към някого, а не просто да хвърлим топката в наказателното ....

още при 1-0 си мислех, че трябва да сменим схемата и да играем с 2 чисти нападатели, при 2-0 пък няма какво да губим ...така страхливо няма да се получат нещата според мен, дано не съм прав все пак

другото ....знам, че писахте защитни мнения относно Дюлгеров, но на моменти много ме вбесява ....толкова некадърно изглеждаше при дузпата, че нямам думи .....оня още не беше тръгнал да се засилва, а нашия вече беше направил 3-4 крачки встрани и му даде спокойно да си вкара в другия ъгъл ....на моменти изобщо не ми изглежда да се старае и да действа сериозно и отговорно ....що за пазене на дузпа беше това ???? по-добре да си беше седял на място в центъра, пак по-голям шанс да хване дузпата отколкото да ми прави 100 крачки в страни още преди изпълнителя на дузпата да се е засилил....

но определено днеска явно и схемата изненада нашите, може би и изпълнителите, от самото начало изглеждахме доста неориентирани

за дузпата пък ми е чудно имаше ли такава, нямаше ли ....нашия уж си беше прибрал ръката към тялото?!?! къде да я сложи тая ръка?!?!
Изображение

Потребителски аватар
'enki'
Мнения: 539
Регистриран на: 20 апр 2010 12:33
Контакти:

Re: 24 кръг /Берое - Черно море/ 09.03 събота 17.30

Мнениеот 'enki' » 09 мар 2024 19:10

Днес довършихме започнатото срещу Враца. Играем с двама креативни, а нямаме никакви положения. Дюлгера е като швейцарско сирене, всичко ритнато към вратата влиза.

Потребителски аватар
ogrizko
Мнения: 5152
Регистриран на: 30 ное 2008 13:30
Контакти:

Re: 24 кръг /Берое - Черно море/ 09.03 събота 17.30

Мнениеот ogrizko » 09 мар 2024 19:21

в 83 мин. обаче определено имаше дузпа за нас!!!! капитана на Берое си игра с ръка и тоя път не беше топката във фанелката или там какво беше както обясняваха при първата игра с ръка в наказателното на Берое .....

че ние играем зле е ясно, но че на нас има поръчка да ни се пречи май също е ясно :P

поне заиграхме с 2 нападатели, което беше логично ама трябваше по-рано да се случи ....искаше ми се да включим в игра Уеслен, така и така падаме поне да се обиграва и да претръпва, че ще ни е важен за следващите мачове...
Последна промяна от ogrizko на 09 мар 2024 19:21, променено общо 1 път.
Изображение


Върни се в “Черно море”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 22 госта