23 кръг /Черно море - Ботев Вр/ 01.03 петък 17.30

Модератори: paceto, kartago, Iceberg, SkArY_9, гарфилд, slavia_forever, Madridist

Nobody007
Мнения: 360
Регистриран на: 19 апр 2015 21:41
Контакти:

Re: 23 кръг /Черно море - Ботев Вр/ 01.03 петък 17.30

Мнениеот Nobody007 » 02 мар 2024 10:35

Честита победа !!!
Браво моряци.

Някои фенове си помислиха, че след като бихме тирето - през предпоследния Враца ще минем разхождайки се, т.е. победата ще дойде лесно… и т.н…

Уви, не!!! Няма лесни мачове. Към целта се върви бавно, стъпка по стъпка!
Да играеш под напрежение под напора на високите очаквания не е лесна задача, затова и имаше доста грешки. Въпреки това обаче - справиха се и излязохме с успех и в този двубой. Целта бе отново изпълнена.

Категорично заслужен успех и нови 3т. в актива на моряците.
Браво, моряци!
Последна промяна от Nobody007 на 02 мар 2024 11:45, променено общо 1 път.

ShooterMan
Мнения: 7821
Регистриран на: 23 окт 2010 16:56
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: 23 кръг /Черно море - Ботев Вр/ 01.03 петък 17.30

Мнениеот ShooterMan » 02 мар 2024 11:45

Шампионска победа. Много обаче станаха тези измъчени победи над слабаци и то у дома, накрая неминуемо ще се издъним. Всички играха слабо, дори Илиан младши. Работата е, че в Джуниър има достатъчно класа, че с 2 отигравания да наклони везните. Сега играе и на точния си пост, а не по крилото, точно тези влизания навътре са му безупречно оръжие и от това дойде и дузпата. Но пак казвам - това стана практика, не трябва.
"Ако ние сме като ПСВ, то Черно море е като Байерн (Мюнхен)" - Славиша Йоканович,наставник на Левски.

Потребителски аватар
Батстанчо
Мнения: 406
Регистриран на: 02 сеп 2009 15:53
Контакти:

Re: 23 кръг /Черно море - Ботев Вр/ 01.03 петък 17.30

Мнениеот Батстанчо » 02 мар 2024 16:14

Ще ми е интересно да прочета няколко мнения за Дюлгера! Както за мачът срещу Ботев Враца, така и за цялостното му представяне. Имам си някакви мои наблюдения, но бих искал да ги споделя , след като някои други участници във форума напишат две, три изречения.
ПФК ЧЕРНО МОРЕ ВАРНА

Потребителски аватар
moreto vn
Мнения: 1522
Регистриран на: 03 ное 2011 17:56
Контакти:

Re: 23 кръг /Черно море - Ботев Вр/ 01.03 петък 17.30

Мнениеот moreto vn » 02 мар 2024 16:52

Батстанчо написа:Ще ми е интересно да прочета няколко мнения за Дюлгера! Както за мачът срещу Ботев Враца, така и за цялостното му представяне. Имам си някакви мои наблюдения, но бих искал да ги споделя , след като някои други участници във форума напишат две, три изречения.

В смисъла на въпроса е да оплюем Дюлгера и да създаваме напрежение,защото отбора не се представя добре?

Vladislav
Мнения: 1601
Регистриран на: 28 сеп 2010 08:14
Контакти:

Re: 23 кръг /Черно море - Ботев Вр/ 01.03 петък 17.30

Мнениеот Vladislav » 02 мар 2024 17:28

Дюлгера е от най- добрите вратари в групата. Има много голям обсег и отличен рефлекс. Значително си е подобрил излизанията и играта с крака. Мен лично ме дразни безсмисленото му понякога бавене на играта, което пък води до безсмислени картони.

Delija
Мнения: 328
Регистриран на: 03 юли 2016 16:28
Контакти:

Re: 23 кръг /Черно море - Ботев Вр/ 01.03 петък 17.30

Мнениеот Delija » 02 мар 2024 19:46

Батстанчо написа:Ще ми е интересно да прочета няколко мнения за Дюлгера! Както за мачът срещу Ботев Враца, така и за цялостното му представяне. Имам си някакви мои наблюдения, но бих искал да ги споделя , след като някои други участници във форума напишат две, три изречения.


Чудя се за какво толкова хейтят другите, на този резонен въпрос. Дюлгеров измъква отбора в определени ситуации, и издишва в други. Не е Коварж. От детектора насам, според мен се амнистира, и следва да го изпратим лятото с чест. Нямам представа кой ще го замести. Поздрави на Ивето и само ЧЕРНО МОРЕ!!!!!
Винаги мога да се похваля, че съм играл за три великолепни клуба: Цървена Звезда, Реал Мадрид и Барселона - Роберт Просинечки

Потребителски аватар
'enki'
Мнения: 539
Регистриран на: 20 апр 2010 12:33
Контакти:

Re: 23 кръг /Черно море - Ботев Вр/ 01.03 петък 17.30

Мнениеот 'enki' » 02 мар 2024 22:00

Батстанчо написа:Ще ми е интересно да прочета няколко мнения за Дюлгера! Както за мачът срещу Ботев Враца, така и за цялостното му представяне. Имам си някакви мои наблюдения, но бих искал да ги споделя , след като някои други участници във форума напишат две, три изречения.


Хмм, моят отговор е двоен. Ако погледна в детайли играта му, бих казал, че много неща му куцат: излизания при центрирания, разчитане на играта, често панически боксира, не винаги е добре позициониран на вратата, напоследък пък и всеки удар е гол - Каранга от малък ъгъл го препарира, за ръстта си е също доста боязлив - трябва да е доста по-нахакан. Да не говорим и как непохватно контузи Панов, преди, неколкократно е забивал по някой юмрук на съотборник при нескопосаните си закъснели излизания. Все неща, които според мен може да подобри, стига да има желание и да попадне на правилния човек. За вратар той е доста млад. От друга страна не мога да отрека, че с него на вратата, ние за поредна година имаме солидна защита, от която той е важна съставна част. Генерално погледнато той е вратар на втория в класирането и на 5-та най-добра защита.

Що се отнася до забъркването му в онзи мач, това ще си остане винаги едно петно и честно казано ще си имам едно на ум за него.

Потребителски аватар
Батстанчо
Мнения: 406
Регистриран на: 02 сеп 2009 15:53
Контакти:

Re: 23 кръг /Черно море - Ботев Вр/ 01.03 петък 17.30

Мнениеот Батстанчо » 03 мар 2024 07:27

moreto vn написа:
Батстанчо написа:Ще ми е интересно да прочета няколко мнения за Дюлгера! Както за мачът срещу Ботев Враца, така и за цялостното му представяне. Имам си някакви мои наблюдения, но бих искал да ги споделя , след като някои други участници във форума напишат две, три изречения.

В смисъла на въпроса е да оплюем Дюлгера и да създаваме напрежение,защото отбора не се представя добре?

Ни най-малко. Не съм написал лоша дума, няма и да напиша. Исках да знам какво виждат другите в него и кои са му предимствата и недостатъците според тях.
Хулене по наш юноша от мен, няма как да прочетете. Плюс това титуляра на първия в класирането, който същевременно е национален вратар не заслужава оплюване!
ПФК ЧЕРНО МОРЕ ВАРНА

Потребителски аватар
moreto vn
Мнения: 1522
Регистриран на: 03 ное 2011 17:56
Контакти:

Re: 23 кръг /Черно море - Ботев Вр/ 01.03 петък 17.30

Мнениеот moreto vn » 03 мар 2024 08:18

Батстанчо написа:
Ни най-малко. Не съм написал лоша дума, няма и да напиша. Исках да знам какво виждат другите в него и кои са му предимствата и недостатъците според тях.
Хулене по наш юноша от мен, няма как да прочетете. Плюс това титуляра на първия в класирането, който същевременно е национален вратар не заслужава оплюване!

Реакцията ми е такава,защото дори и на стадиона има разни "капацитети" които се опитват да дават акъл на Ил.Илиев,което в момента е крайно ненужно според мен.По принцип на всеки играч,можеш да намериш някаква слаба страна.

Потребителски аватар
Батстанчо
Мнения: 406
Регистриран на: 02 сеп 2009 15:53
Контакти:

Re: 23 кръг /Черно море - Ботев Вр/ 01.03 петък 17.30

Мнениеот Батстанчо » 03 мар 2024 08:32

Всеки играч си има силни и слаби страни. По-скоро си мислех за 6те жълти картона и факта, че ако го накажат след още 3 , ще ни донесе огромен проблем! Славков няма 1 минута изиграна и едва ли може да ги командва отзад и да ги нарежда така добре (без да го обиждам, но няма този опит).
От друга страна, точно в такива моменти се каляват младите вратари. Дюлгера има вече огромен опит и не ми се вярва да се подведе в някой мач по цялостната картина и ненужно да си изкара картон, който ще го лиши в участие в мача на смъртта, ако дойде такъв. За корекции и подобрения в играта му си има треньор на вратарите и Ил.Ил. които да дават съвети и оценки, Аз съм един фен, който подкрепя до край и не мрънка! Факта,че сме на първо място е достатъчна причина за всички мрънкалници на стадиона да си запазят експертното мнение за себе си. Градивна критика от друга страна понякога помага за развитието. Мрънкането....... излишен извор на дразнители и предпоставка за ненужно спорове, водещи до задънена улица.

Напред "МОРЯЦИ"
ПФК ЧЕРНО МОРЕ ВАРНА


Върни се в “Черно море”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 22 госта