22 кръг /Черно море - ЦСКА-София/ 24.02 събота 15.15

Модератори: paceto, kartago, Iceberg, SkArY_9, гарфилд, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
'enki'
Мнения: 539
Регистриран на: 20 апр 2010 12:33
Контакти:

Re: 22 кръг /Черно море - ЦСКА-София/ 24.02 събота 15.15

Мнениеот 'enki' » 24 фев 2024 21:44

Много ценна победа. Грозен футбол, но пък съм изключително доволен, че измъкнахме победата на циркаджиите от София. Те са царе до печелят такива дърварски двубои.
На мен отново най-много ми хареса Виктор, Мишаел действително показа някои интересни неща.

ShooterMan
Мнения: 7821
Регистриран на: 23 окт 2010 16:56
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: 22 кръг /Черно море - ЦСКА-София/ 24.02 събота 15.15

Мнениеот ShooterMan » 24 фев 2024 22:51

Професор Илиан Илиев изнесе лекция по футбол на онзи смешник с многото имена. Другото - от ЦСКА такъв селски футбол за пръв път виждам - помня всякакви дървари, но това, което предложиха и искаха и от нас беше скандално за техните претенции. КарангО беше с поне 3 червени картона до изгонването си. Както отбеляза някой - добре, че не се подведахме. Търпеливо си изиграхме мача и го взехме, шампионски мач и шампионска победа. Много съм доволен от Мишел, май се разигра най-накрая, да не излезе по-добър от АФ….Да видим и Уеслен. Иначе днес не мога да кажа суперлатив само за Дюлгеров. Да не се сърди Иван, ама беше зрител на мача….хаха, маже би момента в който се забеляза и той беше, когато КарангО го удари. Доволен съм, че виждам нещото наречено КЛАСА - да измъкваме тежки мачове, мачове със заряд голям и мачове, в които привидно нямаме надмощие кой знае какво. Така се става шампион и всеки го знае - победи като днешната, като тази в Търново…
"Ако ние сме като ПСВ, то Черно море е като Байерн (Мюнхен)" - Славиша Йоканович,наставник на Левски.

Потребителски аватар
mursusaid
Мнения: 1188
Регистриран на: 06 апр 2009 17:37
Контакти:

Re: 22 кръг /Черно море - ЦСКА-София/ 24.02 събота 15.15

Мнениеот mursusaid » 25 фев 2024 07:52

Честита победа Моряци!
Понякога и така трябва да се печели.Да,като футбол беше грозна картинка,и двата отбора щяха да спукат топката,повече от два паса трудно се получаваха.Играта бе само напред и нагоре .Някой каза добре че не се подведохме по тях.Аз всъщност си мисля ,че точно се подведохме,особено първото полувреме.Това не беше нашия стил и играта ,която налага Илиан.А именно с повече владеене на топката.Но на почивката това бе забелязано от Илиан и коригирано и второто се опитахме малко повече да свалим топката и да си я подаваме по земя.Смяната на Мартин с Калкан бе именно с такава идея и се видя че с влизането му и заработи и левия ни фланг.А за десния където бе Мишаел на мен лично също ми се понрави и явно има израстване в това момче,щом и във втория ни важен мач с лидерите влиза да играе,а днес и като титуляр и то на непривичния му поне до тук десен фланг.Явно Илиан е видял нещо и в тренировките щом му гласува доверие и отново показа ,че има жокер в ръкава си..Всички се вложиха на макс и мисля,че заслужено стигнахме до победата.
а за съперника .. отбор менте ,с игра менте,тия не знам въобще какви претенции имат.Освен за най-големите катъри в лигата.
За вас моряци ний живеем...

Ent
Мнения: 421
Регистриран на: 16 юли 2021 22:52
Контакти:

Re: 22 кръг /Черно море - ЦСКА-София/ 24.02 събота 15.15

Мнениеот Ent » 25 фев 2024 09:36

Vladislav написа:
Ent написа:Безобразен мач и на двата отбора. Тотално прегорели, нито едно хладнкоръвно отиграване. Два паса точни нямаше. Не, че се е очаквало нещо друго, но чак толкова брак. Единственото хубаво са трите точки. Нямахме никава идея как да атакуваме, чорбата също, това ни покри. Срещу Ботев безидейни на 11 прибрани ще е абсурд да вкараме с тази игра и без Сула. Дано пак ни покрие късмета.

Споко бе, я Живко, я Влатко някак ще я търкулнат. Иначе да- като цяло битка, в защита бяхме бетон. Къде с късмет, къде с желание имахме определено по- добрите шансове и заслужено победихме. Дани Димов откакто влезе до края беше като лъв- направо не кацна. Браво за желанието и търпението на всички.


Летящи лъвове? Недей, че се сещам за плебейското хорео - свиня сокол не кърми.

Потребителски аватар
Veso1913
Мнения: 1234
Регистриран на: 04 дек 2008 14:56
Контакти:

Re: 22 кръг /Черно море - ЦСКА-София/ 24.02 събота 15.15

Мнениеот Veso1913 » 25 фев 2024 09:45

От времето на Прическата не бях виждал нашите да ритат така безогледно топката напред и нагоре.Единствената идея беше топката да е по далече от нашата врата.Не зная дали е било търсен ефект,или нашите решиха да покажат на ментетата че и ние можем да я боцаме безогледно.Единственият проблясък през първото полувреме бе дясната ни зона със страхотни Виктор и Мишаел и страхотната отборна игра в защита.Още не са сработени Виктор и Мишаел,но се вижда огромен потенциал в разбирателството между тях.Мишаел буквално ме накара да забравя на секундата алчното леке.За разлика от избягалият,Мишаел се раздаде и в двете фази на играта.Скоро ще започне и да вкарва.Направи уникално обръщане и удар в горния ляв ъгъл ,където само пласирането и реакцията спаси припоците от гол.Единствено ме притесни че загатна за някакъв проблем в адукторите.Второто полувреме нещата си дойдоха на мястото.Получихме желаният контрол над играта,след смяната на Дани Мартин с Калкан заработи и левият фланг/мисля че Дани бе на терена с цел ограничаването на оня с изпуснатата дузпа и се справи/.Въпреки грозният мач,не видях нито един играч от нашите да се "скрие" по време на мача.Изключителна отборна игра!Имаме наистина страхотен отбор печелещ т.н. шампионски мачове и нищо чудно да успеем да завършим първи,дори и срещу кокаиновите подпирани безогледно вдеки мач.Да не забравяме че имаме и сериозен потенциал на пейката в лицето на двамата бразилци.Хубавото е че Наско се включи успешно и не се направи на сърдит.Насдявам се да е титуляр следващият мач,защото започват мачовете където точно той ще е страшно необходим.
,,Не ме вади без повод,не ме прибирай без слава"!

Потребителски аватар
greenpeak
Мнения: 4400
Регистриран на: 08 мар 2009 19:53
Местоположение: greenpeak@abv.bg
Контакти:

Re: 22 кръг /Черно море - ЦСКА-София/ 24.02 събота 15.15

Мнениеот greenpeak » 25 фев 2024 09:54

Честита победа Моряци!
Най-важното бяха трите точки.
Като цяло гроен мач. Нашите не бяха в час първото полувреме, и двете ни крила трагични. Второто Мишаел беше друг човек слава богу. Смените много закъсняха.

Тирето в момента са един смешен отбор, нямам си идея какви шампионски претенции имат. Фаетон е просто едно теле като структура, а Бусато е с бирено коремче и паласки ;), пълни смешници.

Ако се направи едно класиране от директните мачове на първите три в класирането тирето са с една точка и един отбелязан гол в четири мача, а тръгнали шампиони да стават:
1. Ludogorets - 7:2 9т.
2. Cherno More - 4:4 7т.
3. CSKA-Sofia - 1:6 1т.

Потребителски аватар
bobo03
Мнения: 398
Регистриран на: 30 авг 2009 08:49
Контакти:

Re: 22 кръг /Черно море - ЦСКА-София/ 24.02 събота 15.15

Мнениеот bobo03 » 26 фев 2024 08:34

Тегав и неприятен за гледане мач. Първото полувреме тирето се опитаха да ни пресират и играта ни не се получаваше. Трябва сериозно да се поработи върху компонента "излизане от преса в собствената половина". Освен това, вероятно по същата причина, се опитвахме да изнасяме топката само с дълги подавания и нещата съвсем бяха зациклили. Второто полувреме, когато техните коне се поумориха, се видяха някакви проблясъци и в крайна сметка, с малко късмет, грабнахме трите точки. Продължаваме да мечтаем ;)

Потребителски аватар
ogrizko
Мнения: 5152
Регистриран на: 30 ное 2008 13:30
Контакти:

Re: 22 кръг /Черно море - ЦСКА-София/ 24.02 събота 15.15

Мнениеот ogrizko » 26 фев 2024 19:18

за директен червен картон мислех, че 2 мача наказание се дава ...но явно нещо съм се объркал понеже Каранга пропуска 1 мач и е глобен 300лв :) жив и здрав да е и да троши краката на съперниците, мача с нас вече мина ;)
Изображение


Върни се в “Черно море”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 23 госта