21 кръг /Лудогорец - Черно море/ 19.02 понеделник 16.00

Модератори: paceto, kartago, Iceberg, SkArY_9, гарфилд, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
ogrizko
Мнения: 5152
Регистриран на: 30 ное 2008 13:30
Контакти:

21 кръг /Лудогорец - Черно море/ 19.02 понеделник 16.00

Мнениеот ogrizko » 05 яну 2024 16:54

Вярно е, че има време до мача :lol: От друга страна си заслужава да се пусне отсега една тема за нахъсване .....още 1 кръг след рестарта се падаме с шампиона и е ясно колко възлов е този мач ...ако си тръгнем с точки от него това ще ни даде още повече сили да се борим занапред :oops:

От друга страна, пускам темата и понеже се заговори за някаква врътка как можело да го отложат мача. Предполагам, че това е приемливо в някаква степен в етап евентуално влизане в групи на евротурнири. Ама да си отложат мача ...и съответно да им позволят да го направят, аз друга логика не виждам освен да им се удари едно рамо в борбата срещу нас ...да може да са по-свежички и отпочинали и да са влезли в добра форма и т.н. :lol: Дано да се играе в тоя ден и час мачът...
Последна промяна от ogrizko на 18 яну 2024 20:51, променено общо 1 път.
Изображение

Потребителски аватар
ogrizko
Мнения: 5152
Регистриран на: 30 ное 2008 13:30
Контакти:

Re: Всекидневна за отбора на моряците

Мнениеот ogrizko » 15 яну 2024 15:26

19.02/понеделник/ Лудогорец - Черно море 16.00 Диема спорт

........в понеделник 16ч. мач между първия и втория в класирането ???? защо ли ми се струва, че тук се цели да няма гости на стадиона?! :oops:
Изображение

Потребителски аватар
Eastern
Мнения: 572
Регистриран на: 24 мар 2015 09:31
Контакти:

Re: Всекидневна за отбора на моряците

Мнениеот Eastern » 15 яну 2024 15:52

19.02/понеделник/ Лудогорец - Черно море 16.00 Диема спорт

........в понеделник 16ч. мач между първия и втория в класирането ???? защо ли ми се струва, че тук се цели да няма гости на стадиона?! :oops:[/quote]
Никаква изненада! Абсолютна гавра спрямо феновете, после искаме да се пълнят стадионите. Естествено и домакинството ни с Ботев Вр е във петък! Както се казва от тук нататък ще се пречи по всякакъв начин на Черно Море. Не ми се мисли какво ще творят съдиите и като стана въпрос за тях очаквам най верните им слуги да свирят мача с небългарският отбор от РР.

Потребителски аватар
ogrizko
Мнения: 5152
Регистриран на: 30 ное 2008 13:30
Контакти:

Re: Всекидневна за отбора на моряците

Мнениеот ogrizko » 17 яну 2024 16:59

Илиан Илиев: Със сигурност е добре в понеделник да играем в 18 часа вместо в 16. Нормално е да се даде почивка за Лудогорец с оглед европейските им мачове, но мисля, че не е нормално да играем в 16ч., следващият понеделник мачът ни е в 17:30ч. с Ботев Враца. Явно мачът ни с Ботев Враца е с по-голям зрителски интерес и ще дойдат повече хора, а на този с Лудогорец няма да има интерес и хората могат да си стоят на работа и да гледат мача.

Според вас това случайно ли е?! Лудогорец играят вкъщи с Черно море. Успеваемостта им с нас не е 100%, но винаги са имали преимущество, не виждам защо трябва да играем в 16:00ч.

дори тренера ни смята, че не е много чиста работата с тоя час най-малкото дори да приемем понеделник за опция заради европейските им мачове...... явно не само аз и някои други колеги от форума мислим така ....идеята е да няма публика от Варна май :lol: :lol:
Изображение

Nobody007
Мнения: 360
Регистриран на: 19 апр 2015 21:41
Контакти:

Re: Всекидневна за отбора на моряците

Мнениеот Nobody007 » 17 яну 2024 18:05

ogrizko написа:
Илиан Илиев: Със сигурност е добре в понеделник да играем в 18 часа вместо в 16. Нормално е да се даде почивка за Лудогорец с оглед европейските им мачове, но мисля, че не е нормално да играем в 16ч., следващият понеделник мачът ни е в 17:30ч. с Ботев Враца. Явно мачът ни с Ботев Враца е с по-голям зрителски интерес и ще дойдат повече хора, а на този с Лудогорец няма да има интерес и хората могат да си стоят на работа и да гледат мача.

Според вас това случайно ли е?! Лудогорец играят вкъщи с Черно море. Успеваемостта им с нас не е 100%, но винаги са имали преимущество, не виждам защо трябва да играем в 16:00ч.

дори тренера ни смята, че не е много чиста работата с тоя час най-малкото дори да приемем понеделник за опция заради европейските им мачове...... явно не само аз и някои други колеги от форума мислим така ....идеята е да няма публика от Варна май :lol: :lol:


Това е тема, която предизвиква много размисли. Много наистина.
Първенството се подновява с двубой между първия и втория класирането на първенството. Мач между двата най-силни отбора в лигата, който несъмнено се очаква с изключителен интерес от всички, които следят борбата за титлата в тазгодишната кампания.
Това, което обаче се случва е повече от парадоксално. Противно на всякаква логика - мачът е насрочен в работен ден и забележете в работно време - 16.00ч. ?!? Да отбележа, че на 17.02. има насрочени мачове от лигата в 17.45ч., но мача между първия и втория е насрочен два часа по-рано ?!? Нима неможеше мача да бъде в 18.00ч. ?!! Уви не...

Колко удобно за шампиона Лудогорец и колко неудобно за феновете на гостуващия отбор. Много "находчив" ход от Разград, който ще постави в невъзможност посещаемостта на гостуващи фенове. Браво! Адмирации...
Убеден съм, че много от нас (работещите без възможност за отсъствие) няма да могат да гледат мача дори по ТВ, което е жалко и тъжно. Това обаче тях не ги интересува. Те са взели този път всички възможни мерки. Не биха позволили отново да се четат след мача унизителни заглавия от рода на: "Морска болест удари шампиона на Тича!!!". Помнят ги още.
Пълен респект към отбор с десетократно по-малък бюджет и играещ във секи мач със 6-7 българи (вкл. юноши) в титулярния си състав.
Нещо повече - с насрочения мач в понеделник - Лудогорец си оставят с един ден повече почивка (4 дни) преди мача с Черно море, отколкото забележете преди важния Европейски мач-реванш със Сервет (3 дни). Не поставят ли под риск Мача реванш със Сервет ?!!
И ако трябва да попитам... Не са ли накърнени правата на телевизиите насрочвайки мач между първия и втория в този ден и час ?!! А може би 16ч. в раб. ден е вече прайм-тайм ... или не е ?!!
Много въпроси, от чиито отговори ясно и недвусмислено прозира отговора. Страх тресе шампиона! Прозира уплаха и тревога, която поражда такива груби, безцеремонни и брутални решения, взети с една единствена цел - да прогонят публиката от стадиона. Целта оправдава средствата очевидно е напълно уместна за шампиона. Убеден съм, че има и фенове на Лудогорец, които са в недоумение, а други са недоволни от началния час, насрочен от ръководителите на Лудогорец. Но на тях не им пука за феновете, очевидно. Тъжно е... Жалко за футбола в България.
За финал ще им кажем, че всичко се връща под една или друга форма. Рано или късно идва Видовден и всеки си плаща някой ден за нанесените удари под кръста.

Потребителски аватар
Eastern
Мнения: 572
Регистриран на: 24 мар 2015 09:31
Контакти:

Re: Всекидневна за отбора на моряците

Мнениеот Eastern » 17 яну 2024 20:10

Мисля че напук на цялата простотия с неудобният ден и час на срещата, трбва всеки един от нас да направи всичко възможно да присъства на стадиона в Разград. Аз вече съм си пуснал ден отпуск за 19ти, призовавам всеки да го направи защото отбора ще има нужда от подкрепата ни повече от всякога!

Потребителски аватар
ogrizko
Мнения: 5152
Регистриран на: 30 ное 2008 13:30
Контакти:

Re: Всекидневна за отбора на моряците

Мнениеот ogrizko » 17 яну 2024 20:19

то ако е само въпроса да няма варненска публика на стадиона добре ......ама повече ме притеснява, че може идеята да няма варненска публика на стадиона да е такава, че да има и сеч по нас по време на мача ??? дано да е само заради публиката, но ако е да може и да ни секат по-лесно..... не знам направо!!!
Изображение

Sole
Мнения: 4557
Регистриран на: 16 авг 2008 20:40
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: 21 кръг /Лудогорец - Черно море/ 17.02 събота 18.00

Мнениеот Sole » 17 яну 2024 21:46

При мач насрочен през работно време целта е ясна : Да се скрие мача от публиката, както на стадиона така и по ТВ! Другата причина е да се омаловажи дербито между двата най добри отбора в България!/по простата причина ,че липсва шопски отбор/ Отделен е въпросът,че мач в работно време чисто процентово повече намалява в публиката на домакините.

Потребителски аватар
Iceberg
Мнения: 2568
Регистриран на: 10 ное 2010 13:36
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: 21 кръг /Лудогорец - Черно море/ 17.02 събота 18.00

Мнениеот Iceberg » 17 яну 2024 22:07

Истината е, че каквото и да си пишем и коментираме всички ние тук, ако ръководството на отбора не протестира и не вдигне врява СЕГА, ако не се постави въпроса ребром на тези нагли мошеници от футболната централа, ако не се разчепка и изкоментира публично тази нагла несправедливост, всичко ще си мине под надслова "кучетата си лаят, керванът си върви.." Не мисля, че трябва от клуба да чакат, след долното назначаване на такъв ден и час за мача, да ни порежат зловещо и съдиите, та чак тогава да реагират и протестират! Ясно е за всички накъде отиват нещата още отсега. То си беше ясно и още, когато се закрепихме на върха и всички видяха и разбраха, че играем най-добрия футбол и имаме отбор за медали. Всички пророкуваха, че никой няма да ни остави да сме на върха и се пречкаме на "величията", богопомазани за първите места в класирането. Но ето, че всичко това започна да се случва и сега е моментът да се протестира и постави въпросът ребром! После ще е късно, повярвайте! :idea: Аз така мисля.. :!:
"Колкото повече ядеш, толкова по-самотен ставаш!" - Стара канибалска поговорка.
--------------------------------------------------------------------------------------------------

Nobody007
Мнения: 360
Регистриран на: 19 апр 2015 21:41
Контакти:

Re: 21 кръг /Лудогорец - Черно море/ 17.02 събота 18.00

Мнениеот Nobody007 » 17 яну 2024 22:37

Да скриеш мача от публиката… означава да вървиш срещу хората, които обичат тази игра, предизвикваш тяхната омраза и ненавист. Нямат шанс…
Това е запазен патент на БФС, които в страха си решиха да се скрият от омразата на хората обичащи футбола покрай сагата с местенето на мача на Националния ни отбор. Това обаче отключи още по-мощна вълна от ненавист и лавинообразна протестна сила, която буквално връхлетя управниците в БФС.

В този ред на мисли си задавам и въпроса дали с насрочването на мача в този ден и час не си вкараха автогол, с което предизвикват директно гнева на феновете и зрителите ?!!
След тази стъпка… няма да се учудя, ако още повече Варненци изпълнят трибуните в Разград, напук на скроения меко казано грозен план от шампиона със съдействието на БФС ?!!
Мисля си, че от Разград и БФС не прецениха правилно ситуацията за пореден път. Ще се стовари мощна лавинообразна вълна … Подкрепата ще е пълна! Ударите под кръста няма да помогнат на шампиона.


Върни се в “Черно море”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 26 госта