20 кръг /Черно море - Славия/ 09.12 събота 15.00

Модератори: paceto, kartago, Iceberg, SkArY_9, гарфилд, slavia_forever, Madridist

Delija
Мнения: 328
Регистриран на: 03 юли 2016 16:28
Контакти:

Re: 20 кръг /Черно море - Славия/ 09.12 събота 15.00

Мнениеот Delija » 09 дек 2023 17:03

Не ми е Морето отбора на сърцето, но днес ме развълнува! Браво Моряци, въпреки ВСИЧКО и ВСИЧКИ1
Винаги мога да се похваля, че съм играл за три великолепни клуба: Цървена Звезда, Реал Мадрид и Барселона - Роберт Просинечки

Sole
Мнения: 4557
Регистриран на: 16 авг 2008 20:40
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: 20 кръг /Черно море - Славия/ 09.12 събота 15.00

Мнениеот Sole » 09 дек 2023 17:32

Кой сега е No.1 :?: :?: ЧЕРНО МОРЕ е No.1 :!: :mrgreen:

Ent
Мнения: 421
Регистриран на: 16 юли 2021 22:52
Контакти:

Re: 20 кръг /Черно море - Славия/ 09.12 събота 15.00

Мнениеот Ent » 09 дек 2023 17:58

Delija написа:Не ми е Морето отбора на сърцето, но днес ме развълнува! Браво Моряци, въпреки ВСИЧКО и ВСИЧКИ1


Е като не ти е Морето отборът на сърцето, защо имаш над 200 мнения тук?

TheSailor
Мнения: 134
Регистриран на: 05 мар 2023 22:04
Местоположение: Варна

Re: 20 кръг /Черно море - Славия/ 09.12 събота 15.00

Мнениеот TheSailor » 09 дек 2023 18:06

Добър мач за нас. Това беше мачът на Алекс Фернандес, нека този бразилец да виждаме, а не онзи който се "сдърпа" с Илиян преди месец. Дани Димов и Панайотов отново мачкаха навсякъде. Ключови намеси на Дюлгеров, можеше да стане 1-1 , ако не беше спасил. Благотворителни инициативи от публиката. Въпреки лошото време, имаше стабилна група от хора. Зимуваме първи, време е за празници, почивка, дано да надградим отбора и накрая пролетта е време ТИЧА да ври и кипи. Защо да не е реално вече, да се борим за титлата ? Кажете ми 1 отбор, който ни надигра от началото на годината ? Няма такъв ;) .

АЙДЕ МОРЯЦИ
„Всичко, което е далече от морето, е провинция.“

Nobody007
Мнения: 360
Регистриран на: 19 апр 2015 21:41
Контакти:

Re: 20 кръг /Черно море - Славия/ 09.12 събота 15.00

Мнениеот Nobody007 » 09 дек 2023 18:20

Браво моряци !!!
Перфектно проведен мач и категорична победа. Показахме на Лудогорец и ЦСКА тире СФ как се бие Славия - с мотивиран дух, изключителен колектив и сърце в играта. И нека отбележим - това се прави днес с цели 7 българи в титулярния ни състав.
Какво ли не чувахме от псевдо-разбирачи и “гениални” анализатори, предричащи скоропостжно сгромолясване на нашия отбор… Ами, останаха си с чакането. Това стана. Черно море бе есененен първенец, а днес нашият отбор е отново първенец. Този път - преди зимната пауза. Това са фактите и всичко се случва абсолютно закономерно. Нищо не се случва случайно, а е плод на сърцатата игра на тези момчета.
Публиката днес бе отново на стадиона въпреки студа и смразяващия вятър. Отново бяхме 12-я играч. Респект.
Честита победа, моряци. Ние свършихме нашата си работа днес. Лидери сме. Оставаме да изгледаме ЦСКА тиренце Сф и Лудогорец да се изяснят помежду си в борбата за второто място. Харесва им или не… ще го преглътнат някакси.
Честита победа и лидерска позиция преди зимната пауза!
Само Черно море!

Потребителски аватар
Eastern
Мнения: 572
Регистриран на: 24 мар 2015 09:31
Контакти:

Re: 20 кръг /Черно море - Славия/ 09.12 събота 15.00

Мнениеот Eastern » 09 дек 2023 19:19

Както повечето хора очакваха, днес Алекс взе диригентската палка в отсъствието на Сула. Едно голямо БРАВО на целият отбор за този фантастичен полусезон. Браво и на всички фенове които подкрепяха отбора навсякъде! Очаква ни интересен трансферен прозорец от който ще си проличи за какво ще се борим на пролет. С това първо място отбора ни става доста привлекателен за по сериозни играчи! Има време, преди това пожелавам на цялата черноморска общност весели празници и бъдете здрави, само ТИЧА!

Sole
Мнения: 4557
Регистриран на: 16 авг 2008 20:40
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: 20 кръг /Черно море - Славия/ 09.12 събота 15.00

Мнениеот Sole » 09 дек 2023 19:51

Перфектно изигран мач във всяко едно отношение. Всички моряци се раздадоха и никой не пестеше сили. Това беше най добре изиграният домакински мач,защото всички бяха съсредоточени до последния съдийски сигнал независимо,че водеха класически. Най сетне футболистите разбраха,че като поведеш с 1:0 трудно би взел 3 точки,ако не вкараш втори гол. Другото което прави впечатление,че на моряците вечe не им трябва вече допълнителна или треньорска мотивация, просто това че са лидери в първенството ги кара всеки сам да се мотивира и нахъсва!

ShooterMan
Мнения: 7821
Регистриран на: 23 окт 2010 16:56
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: 20 кръг /Черно море - Славия/ 09.12 събота 15.00

Мнениеот ShooterMan » 09 дек 2023 21:44

Изключително добре изигран мач, връх на една изключителна есен, като смея да кажа, че спокойно можехме и трябваше да имаме даже още 4 точки минимум отгоре. Днес халфовете ни направиха много силен мач. Алекс очаквано пое нещата в свои ръце с 2 гола и асистенция. Всички сме на мнението, че е по-добър от Сула именно с това, че може да вкарва голове и то от всякакви дистанции и положения. До него слагам Васката - отличен мач на Васката - гол, асистенция и още една почти - щото той отне топката преди Пабло да асистира на Алекс за 2:0. Пабло - перфектен! Който гледа футбол по-дълго време и вниква в нещата разбира колкото фундаментален е испанеца и какво прави - футболен маестро - цяла есен дирижира играта ни в задни позиции, конструира всяка атака. И за слепец е видно, че разликата откъм футболисти предната пролет и сега примерно е само Пабло, но ето го резултата от "незабележимото" присъствие и игра на този човек. Много разбира играта, нищо, че не блести и не вкарва. Дани Димов - както казах веднъж - дойде ли ноември и до април - това е неговото време и неговите терени. Пълна доминация по целия терен за всяка първа и втора топка. Не мога да не отлича и Виктор - просто се раздава и тази негова агресия напред дава свобода и на Алекс. Какво трябва сега? Трябва много добра подготовка, защото момента е исторически. Напролет Агата ще хвърли всичката си помия и злоба срещу нас, а още февруари на 1ви пролетен кръг излизаме в директен мач в Разград. Конгреса ще е месец напред и конюнктурата ще е същата. Този мач е фундаментален и ако не го загубим за мен наистина ще заявим претенции за нещо много голямо и велико...а представете си пък да го спечелим.... Трябва солидна подготовка и вярвам, че Илиан ще се справи добре. Трябва нападател. Трябва и крило, като обратно на мнението за дясно крило - аз мисля, че трябва ляво по-скоро, защото отдясно Алекс се справя добре, шутьор като него със силен ляв крак е крайно опасен именно отдясно. Вляво и Сула се справя в интерес на истината, но трябва да се подсигурим - нито един от другите ни играчи, даже и типични крила не е поне близо до качеството на Сула и Алекс, а те не са типични крила. Според мен не е зле да се ослушаме и за вратар, Иван показва спад при липса на конкуренция.
"Ако ние сме като ПСВ, то Черно море е като Байерн (Мюнхен)" - Славиша Йоканович,наставник на Левски.

Потребителски аватар
'enki'
Мнения: 539
Регистриран на: 20 апр 2010 12:33
Контакти:

Re: 20 кръг /Черно море - Славия/ 09.12 събота 15.00

Мнениеот 'enki' » 09 дек 2023 22:37

Алекс откак го нахраних не спира да вкарва :mrgreen: . Направо включи на друга предавка. Чак почна и да се усмихва.

Смазахме Славия на Загорчич, срещу която и Тирето и Разград буксуваха. Сякаш нещо всевише се случи при победния гол в Търново. Отборът днес игра с лекота и пълна увереност.

Потребителски аватар
moreto vn
Мнения: 1522
Регистриран на: 03 ное 2011 17:56
Контакти:

Re: 20 кръг /Черно море - Славия/ 09.12 събота 15.00

Мнениеот moreto vn » 10 дек 2023 10:12

Честита победа,моряци!Безспорния номер 1 беше Алекс Фернандес,а Васко е в много силна форма и прави много силни игри.Добро впечатление направи и Мишаел.


Върни се в “Черно море”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 16 госта