20 кръг /Черно море - Славия/ 09.12 събота 15.00

Модератори: paceto, kartago, Iceberg, SkArY_9, гарфилд, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
Veso1913
Мнения: 1234
Регистриран на: 04 дек 2008 14:56
Контакти:

Re: 20 кръг /Черно море - Славия/ 09.12 събота 15.00

Мнениеот Veso1913 » 03 дек 2023 11:48

За мача със Славия ще сме доста обезкостени в нападение.Сула,Пашеко,Велислав/дори и да се възстанови вече е с половината глава и двата крака навън/,Ники е извън всякаква форма,Брено смятам въобще и да не го споменаваме поне до следващата есен...Да не забравяме и най големият ни коз ИИ който ще липсва ужасно много.Катоо сложим и липсата на Цецо,който държи цялата лява зона със самочувстие,опит и класа,оставаме едни полусирачета.Някой спомена че време да заиграем на контра/което никак не кореспондира със стила налаган от ИИ/,но с оглед на хората с които разполагаме не е лишено от логика.Аз бих искал да видя Милушев на крилото,или зад нападателя,но по скоро ще видим нещо различно.Но каквото и да си говорим,буквално сме "скопени" на пейката.Хубавото е че напуснахме битката за КБ,което ще даде повече време за почивка на основните ни играчи,повече време за изработването на стратегия за мача и евентувалното вкарване във форма на нашите момчета/ВВ и НЗ/.Честно,нямам търпение да мине тази седмица и да започне този мач срещу Славия и съдиите на агата.САМО ЧЕРНО МОРЕ!!!
,,Не ме вади без повод,не ме прибирай без слава"!

deadlock
Мнения: 125
Регистриран на: 21 апр 2021 12:15
Контакти:

Re: 20 кръг /Черно море - Славия/ 09.12 събота 15.00

Мнениеот deadlock » 03 дек 2023 12:15

Труден мач, имаме и много кадрови проблеми. Отделно, Славия при Загорчич се стабилизира и са доста коварен отбор. Задължителни 3 точки за нас. Много ще тежи липсата на Сула, тази на Панов също. Не знам как ще се подходи за алжиреца, вероятно Мишаел ще бъде на негово място. Лично аз очаквам вариант, в който Александър Василев е крило, а на бека е Дичев. Както и да се подходи, победата е задължителна. Присъствието на Тича също!

Ай, Моряци!

Потребителски аватар
Батстанчо
Мнения: 406
Регистриран на: 02 сеп 2009 15:53
Контакти:

Re: 20 кръг /Черно море - Славия/ 09.12 събота 15.00

Мнениеот Батстанчо » 03 дек 2023 15:05

И аз предполагам, че Александър Василев ще е крило. А.Ф. влиза в центъра, Дичев отзад. И схема 4--5(2-3) - 1 отпред с Наско или Иса. Не вярвам , обаче Ил Ил да се лиши от ядрото Дидо, Васко, Пабло, за да пусне Мишаел.
ПФК ЧЕРНО МОРЕ ВАРНА

На линия
Vladislav
Мнения: 1602
Регистриран на: 28 сеп 2010 08:14
Контакти:

Re: 20 кръг /Черно море - Славия/ 09.12 събота 15.00

Мнениеот Vladislav » 03 дек 2023 15:07

Каква е травмата на Цецо Панов? Видях че стана накрая на предния мач, но повече не се чу.

Потребителски аватар
Veso1913
Мнения: 1234
Регистриран на: 04 дек 2008 14:56
Контакти:

Re: 20 кръг /Черно море - Славия/ 09.12 събота 15.00

Мнениеот Veso1913 » 04 дек 2023 09:22

Батстанчо написа:И аз предполагам, че Александър Василев ще е крило. А.Ф. влиза в центъра, Дичев отзад. И схема 4--5(2-3) - 1 отпред с Наско или Иса. Не вярвам , обаче Ил Ил да се лиши от ядрото Дидо, Васко, Пабло, за да пусне Мишаел.

Разбира се че няма да се лиши от тримата ,но някой трябва да замести Сула.Опциите не са много.Мишаел.АВ и евентуално Милушев.АВ вероятно ще е ЛБ,в този случай Мишаел ще е от ляво.Не знам,много е трудно решението,а и да не забравяме че ИИ трябва да се съобрази и със силните и слаби страни на Славия.Но каквото и да реши,важни са трите точки и се надявам на неистова подкрепа от трибуните.
,,Не ме вади без повод,не ме прибирай без слава"!

Потребителски аватар
ogrizko
Мнения: 5152
Регистриран на: 30 ное 2008 13:30
Контакти:

Re: 20 кръг /Черно море - Славия/ 09.12 събота 15.00

Мнениеот ogrizko » 04 дек 2023 10:22

на мен Мишаел много ми харесва, на моменти повече от Пашеко... Пашеко понякога не ми изглежда да се раздава достатъчно и пести сили някак си ...докато Мишаел има голяма крачка и винаги може да създаде положение от нищото... така че ако играе Мишаел и Василев назад, аз ще съм доволен от тоя избор .....за мен Мартин Дичев трябва да е на пейката, защото ако се контузи някой от бековете кой ще пускаме ??? а и по принцип не е най-стабилния бек, а Славия в момента са супер форма...

Милушев също е супер вариант по другото крило и Алекс като плеймейкър ...не сме чак толкова зле като се замислим, обаче пък резервите не са нещо особено, общо взето ако почне тоя състав няма големи опции за промени :oops:
Изображение

helemong
Мнения: 462
Регистриран на: 17 дек 2009 15:44
Контакти:

Re: 20 кръг /Черно море - Славия/ 09.12 събота 15.00

Мнениеот helemong » 04 дек 2023 14:46

https://sportal.bg/news-2023120311293693372

Ясно Огризко. Пусни си видеото и забележи забавения каданс. Диагнозата "лизнат" си в мозъка от стокхолмски синдром (жертвата започва да харесва похитителят).

Потребителски аватар
'enki'
Мнения: 539
Регистриран на: 20 апр 2010 12:33
Контакти:

Re: 20 кръг /Черно море - Славия/ 09.12 събота 15.00

Мнениеот 'enki' » 04 дек 2023 15:44

Надявам се нервите ни да издържат. Славия са много опитен и коварен отбор. При първа възможност ще изнервят мача, а при нас има много бенгалски огън, който с лекота може да изгори. На Алекс много бързо му избиват чивиите, както и на Васката, и на Димов. Дано да изиграем мача с хладен ум и да останем концентрирани. Аз лично в този мач поне в началото не бих правил експерименти с младите. Ще видим Илиан, какво е замислил.

Потребителски аватар
ogrizko
Мнения: 5152
Регистриран на: 30 ное 2008 13:30
Контакти:

Re: 20 кръг /Черно море - Славия/ 09.12 събота 15.00

Мнениеот ogrizko » 04 дек 2023 17:33

helemong написа:https://sportal.bg/news-2023120311293693372

Ясно Огризко. Пусни си видеото и забележи забавения каданс. Диагнозата "лизнат" си в мозъка от стокхолмски синдром (жертвата започва да харесва похитителят).

:lol: :lol: няма да коментирам, защото тази тема е за друг мач.... но ще си сверя пак каква ми е диагнозата, благодаря за загрижеността :P
Изображение

ShooterMan
Мнения: 7821
Регистриран на: 23 окт 2010 16:56
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: 20 кръг /Черно море - Славия/ 09.12 събота 15.00

Мнениеот ShooterMan » 04 дек 2023 19:25

Аз пък не харесвам Мишел. Ако за Велислав има критики за слаба форма или Ники Златев пък не надгражда....то Мишел никога не е влизал в никаква форма, че да заслужава титулярно място. По-слаб е и от Златев, и от Милушев, и от Пачеко, а е в отбора бая време вече. Един нов Вилела. Но няма как, сред многото свободни агенти е повече от нормално да има някое и друго недоразумение. Разочарован съм как някои моряци с гордост приеха теслата на разградската подлога Сватбата и даже критикуваха мен и други, които отбелязаха опита за гавра с Черно Море - не само с Етър, но и с Хебър (никакъв корнер в 95 мин, чист аут), ЧК за Литекс при 0:0, чист гол срещу Локо Пд и т.н......очевидно не разбират, че Агата ни взе насериозно - след Ботев Вр ние примерно дузпа не сме получили - някъде там Агата ни прие вече като конуренция и се започнаха с брадвите - практически всеки мач. Бих казал, че 4 точки ни бяха отнети и щяха да са 6, ако не беше Васката и най-вече отборния моряшки дух! Гответе се за война със Славия (война срещу БФС и чернодрешкото инструктиран от Агата) - задника си ще съдере мръсника да бутне мача за Х или 2-ка.

ПС: Специални поздрави на капитан Дани Димов, че след гола на Васката отиде до подлогата Сватба и с ръкомахания и псувни по Агата и мафията на Агата в лицето на Сватбата отпразнува гола. Така трябва да се отнасяме с боклуците, които застават на пътя ни.
"Ако ние сме като ПСВ, то Черно море е като Байерн (Мюнхен)" - Славиша Йоканович,наставник на Левски.


Върни се в “Черно море”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Vladislav и 29 госта