19 кръг /Етър - Черно море/ 02.12 събота 15.00

Модератори: paceto, kartago, Iceberg, SkArY_9, гарфилд, slavia_forever, Madridist

helemong
Мнения: 462
Регистриран на: 17 дек 2009 15:44
Контакти:

Re: 19 кръг /Етър - Черно море/ 02.12 събота 15.00

Мнениеот helemong » 03 дек 2023 18:33

Всички моряци, които смятат че това е дузпа са изградили стокхолмски синдром или не познават правилата. Топката удря първо коляното на Влатко. Няма движение на ръката към топката, а напротив ръката е в процес на прибиране към тялото. Когато сватбарският изрод се опитва да ни ограби, следват най-уникалните ни победи, които се помнят цял живот.

Потребителски аватар
bobo03
Мнения: 398
Регистриран на: 30 авг 2009 08:49
Контакти:

Re: 19 кръг /Етър - Черно море/ 02.12 събота 15.00

Мнениеот bobo03 » 03 дек 2023 19:02

Истината е че ако на мястото на Дробаров беше играч на тирето, Левски или Лудогорец, дузпа нямаше да се свири. ВАР е измислен за силните.

helemong
Мнения: 462
Регистриран на: 17 дек 2009 15:44
Контакти:

Re: 19 кръг /Етър - Черно море/ 02.12 събота 15.00

Мнениеот helemong » 03 дек 2023 19:15

Измислена засада първото полувреме. Какъв картон даде на К.Станев, който блъска в гръб и предизвика Сула? Никакъв.
И за финал. ВЪРХЪТ. Васката вкарва и какво прави сватбата?!? Сватбата не посочва центъра след гола, а побягва след Васко. Сигурно си е мислел, как не го е фаулирал по рано. :o

Потребителски аватар
ogrizko
Мнения: 5152
Регистриран на: 30 ное 2008 13:30
Контакти:

Re: 19 кръг /Етър - Черно море/ 02.12 събота 15.00

Мнениеот ogrizko » 04 дек 2023 10:18

не знам с какви зелени очила гледате дузпата специално, но топката ако се докосва до коляното на Дробаров - то само се лизва в коляното му, не мисля, че си променя тракторията ....от друга страна и ръката на Дробаров също не стои статична, а отива към топката :P дузпа си има, червен картон си има ....друг въпрос е, че Кольо Станев също трябваше да получи картон... засадата само не мога да коментирам понеже не я видях, но там е виновен странични :oops: така че дори да са неприятни отсъжданията на главния, те си бяха каквито трябва ....

сигурен съм, че ако същите положения са за нашите противници, ще искате дузпа за игра с ръка и червен картон :P ама как да е, всеки има право да си ги вижда нещата както реши и да мрънка, за да му отмине емоцията :mrgreen: :mrgreen:
Изображение

Потребителски аватар
Ron Jeremy
Мнения: 591
Регистриран на: 08 ное 2010 15:42
Контакти:

Re: 19 кръг /Етър - Черно море/ 02.12 събота 15.00

Мнениеот Ron Jeremy » 04 дек 2023 16:18

ogrizko написа:не знам с какви зелени очила гледате дузпата специално, но топката ако се докосва до коляното на Дробаров - то само се лизва в коляното му, не мисля, че си променя тракторията ....от друга страна и ръката на Дробаров също не стои статична, а отива към топката :P дузпа си има, червен картон си има ....друг въпрос е, че Кольо Станев също трябваше да получи картон... засадата само не мога да коментирам понеже не я видях, но там е виновен странични :oops: така че дори да са неприятни отсъжданията на главния, те си бяха каквито трябва ....

сигурен съм, че ако същите положения са за нашите противници, ще искате дузпа за игра с ръка и червен картон :P ама как да е, всеки има право да си ги вижда нещата както реши и да мрънка, за да му отмине емоцията :mrgreen: :mrgreen:


a бе тъпан как отскача топката видя ли , може ли така да отскочи от ръка и ръката да не трепне , ако го правиш да си оригинален ок , но ако си искрен само доказваш колко си тъп ...
ex Popeye

Потребителски аватар
ogrizko
Мнения: 5152
Регистриран на: 30 ное 2008 13:30
Контакти:

Re: 19 кръг /Етър - Черно море/ 02.12 събота 15.00

Мнениеот ogrizko » 04 дек 2023 17:32

Ron Jeremy написа:a бе тъпан как отскача топката видя ли , може ли така да отскочи от ръка и ръката да не трепне , ако го правиш да си оригинален ок , но ако си искрен само доказваш колко си тъп ...

ръката на Дробаров първоначално е долу ниско ....впоследствие я вдига нагоре точно като идва топката .....ако нямаше движение нагоре с ръката, вероятно щях да обърна повече внимание на коляното :P за мен си има дузпа пък нека съм тъп :lol:

че се чуква леко в коляното чуква се, но топката пак си отива към ръката, не отскача и не си променя траекторията :oops: оттук нататък обаче ще следя за подобно положение, което ще бъде в наша полза и ще следя внимателно коментарите какви ще бъдат ....сигурен съм, че няма да искате дузпа за подобна ситуация :oops: :oops:
Изображение


Върни се в “Черно море”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 30 госта