16 кръг /Черно море - Арда/ 07.11 вторник 15.00

Модератори: paceto, kartago, Iceberg, SkArY_9, гарфилд, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
ogrizko
Мнения: 5152
Регистриран на: 30 ное 2008 13:30
Контакти:

16 кръг /Черно море - Арда/ 07.11 вторник 15.00

Мнениеот ogrizko » 31 окт 2023 20:05

очаквам нашите да се нахъсат след резила за купата и да бием и то с 2 гола :oops: :oops:
Изображение

ShooterMan
Мнения: 7821
Регистриран на: 23 окт 2010 16:56
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: 16 кръг /Черно море - Арда/ 07.11 вторник 15.00

Мнениеот ShooterMan » 31 окт 2023 20:26

Дано да сме отписали Купата по план, но ако това ни е мотивацията (а и нивото), то Арда ще ни издумка тука с поне 3 гола разлика. Пак ще кажа - ние нещо не играхме тази вечер, а Илиан спокоен и даже доволен - не изключвам планирано отпадане да е било. Ако е и с връщането на някои играчи според мен ще ги бием, като цяло играем лесно с Арда. Тунчев, обаче е много добър треньор, а Арда имат играчи и ако не сме на макс ще е пак един чеп накрая….
"Ако ние сме като ПСВ, то Черно море е като Байерн (Мюнхен)" - Славиша Йоканович,наставник на Левски.

Vladislav
Мнения: 1601
Регистриран на: 28 сеп 2010 08:14
Контакти:

Re: 16 кръг /Черно море - Арда/ 07.11 вторник 15.00

Мнениеот Vladislav » 31 окт 2023 20:48

Този мач си мисля че вече сме го загубили. Арда играят с желание, ние чакаме края на първенството и кой откъде е.

Потребителски аватар
ogrizko
Мнения: 5152
Регистриран на: 30 ное 2008 13:30
Контакти:

Re: 16 кръг /Черно море - Арда/ 07.11 вторник 15.00

Мнениеот ogrizko » 31 окт 2023 20:57

ShooterMan написа:Дано да сме отписали Купата по план, но ако това ни е мотивацията (а и нивото), то Арда ще ни издумка....

първо няма как да сме отписали купата, чисто и просто подценяване и липса на мотивация в играчите ...очаквали са, че ще си вземат мача без мн да се напрягат и раздават ;) но въпреки че не е по план, аз лично в момента виждам повече позитиви от отпадането ни :oops:

срещу Арда няма как да сме толкова немотивирани ...със сигурност ще искат всички в отбора да се реваншират заради отпадането от купата и затова наистина очаквам победа и то с 2 гола разлика :oops:
Изображение

ticha i vladislav
Мнения: 1064
Регистриран на: 01 мар 2010 20:08
Контакти:

Re: 16 кръг /Черно море - Арда/ 07.11 вторник 15.00

Мнениеот ticha i vladislav » 31 окт 2023 22:18

Вторник 15.00 ч.-отново превъзходно време за мач -направо отвътре ти идва да ги биеш с 3 на 0.
Всеки ще играе на макс за да впечатли Националният треньор на България.
Черно море-първият шампион по футбол в България

Vladislav
Мнения: 1601
Регистриран на: 28 сеп 2010 08:14
Контакти:

Re: 16 кръг /Черно море - Арда/ 07.11 вторник 15.00

Мнениеот Vladislav » 31 окт 2023 22:33

ticha i vladislav написа:Вторник 15.00 ч.-отново превъзходно време за мач -направо отвътре ти идва да ги биеш с 3 на 0.

И в 33:00 да го направят все тая. От мача с Локо ПД повечето ни футболисти мислят за други неща, а не как да играят в предстоящия мач. Има напрежение и то се отразява най- много на малките. Сега те ще го отнесат и нещата ще станат още по- тегави. Алекс този сезон е друг футболист, Наско гледа мачовете отблизо, защитата ни от 3-4 мача я няма. Арда са бърз и доста подреден отбор и наистина очаквам да загубим.

Потребителски аватар
ogrizko
Мнения: 5152
Регистриран на: 30 ное 2008 13:30
Контакти:

Re: 16 кръг /Черно море - Арда/ 07.11 вторник 15.00

Мнениеот ogrizko » 01 ное 2023 10:00

Vladislav написа:....Алекс този сезон е друг футболист, Наско гледа мачовете отблизо, защитата ни от 3-4 мача я няма...

Алекс както се видя има проблем с дисциплината и прекалено голямото его и самочувствие и това явно му пречи :) а пък Наско не мога да го разбера - в Ботев Пд се скъсваше да вкарва с глава примерно докато за нас да има 1 гол най-много, нещо не се сещам.... отскока му никакъв го няма, едвам отлепя на 10см от земята и това ми е супер странно някак си... не съм обръщал много внимание на тоя момент преди да дойде при нас и не знам и преди ли така е бил ама нещо не ми се вижда нормално отскок 10 см :oops:

новия Брено и той вярно, че го няма май мн мн пред гола както се писа в другата тема... Машадо и без нищо да играе намираше начин да вкара :lol: Брено дано поне от 2-3 положения да вкарва по 1 гол, а да не се окаже, че изобщо не може да оцели вратата...

иначе от Арда е напълно възможно да паднем както казваш, обаче тук има 2 момента според мен:
1 - всички в отбора ще искат да се реваншират заради издънката с Литекс
2 - на 1 място сме в класирането и ще има голяма мотивация да си го запазим

с мотивацията не вярвам да имаме проблем, очаквам част от титулярите да се върнат (Виктор, Сула) и мисля, че ще бием :)) ама какво ще стане ще видим, наистина и Арда имат качества..
Изображение

Потребителски аватар
mursusaid
Мнения: 1188
Регистриран на: 06 апр 2009 17:37
Контакти:

Re: 16 кръг /Черно море - Арда/ 07.11 вторник 15.00

Мнениеот mursusaid » 01 ное 2023 10:05

Доста интересен се очертава да бъде този мач.
След фиаското вчера за купата и срама ,който брахме,футболистите трябва да излязат и да изорат терена ако е необходимо за да се извинят на феновете.Ще видим дали ще успеят да превключат или ще си продължат в това русло ,в което влязоха последните два мача ,защото и с Пирин много не заслужавахме чисто игрово победата.
Вижда се че това с националния селекционер влияе на мотивацията на футболистите ,но само не мога да си обясня защо в негативен аспект.
Дано са възстановени контузените и изиграят както трябва мача .
Другото е к** за БФС.Абсурден час за делничен мач!
За вас моряци ний живеем...

tmanolov
Мнения: 4032
Регистриран на: 24 май 2009 19:00
Контакти:

Re: 16 кръг /Черно море - Арда/ 07.11 вторник 15.00

Мнениеот tmanolov » 01 ное 2023 12:08

Пичове, пак сте захванали перукан и компания и пак няма как да сте прави за часа на мача - уикенда имате избори във Варна, ерго няма как да се играе тогава, т.е. със сигурност ще е в делничен ден. Така, избран е вторник, като мачовете следва да свършат преди 19.30, щото от 19.45 са мачовете в ШЛ, ерго най-късният мач следва да е от 17.45 (избран е 17.30). Има два мача, като единият е 1948 и Левски, а другият е вашият - кой ще генерира по-голям интерес и ще се гледа повече от тв зрителя?

За пореден път - не са виновни от БФС, а от диЛема, те задават часовете и дните на мачовете, ерго псувайте тях.

П.С. Сравнително адекватни реакции от ваша страна за Илиян - браво. Може да не го харесвам като мрънкалник, но за момента е топ опция за настоящия национален отбор (казвам го като неутрален наблюдател). Сега, много го приемат като някакво забърсване на задниците на онези пияници - точно както аз приемах изпълненията на Топчо, след като смени Мъри - и са прави сами за себе си (не ми се влиза в дискусия БФС ли са изначалното зло или самото ни общество вече е стигнало дъното, за да имаме, т.е. нямаме такъв футбол у нас). Аз лично се надявам, че с наличния сбирщайн ще успее поне да не се дъни от джуджета тип Литва, а големите няма да ни бият с 5-6 гола, а "само" с 2-3 - пак ще е прогрес (казвам го без ирония, а с болка).

Успех на Илиян, успех и на вас в битката за ЕКТ, дано е за сметка на пропоците :lol:
Непринуден написа:
Не можеш да очакваш глуповато на физически лица като теб да отговаряме юридически.

Vladislav
Мнения: 1601
Регистриран на: 28 сеп 2010 08:14
Контакти:

Re: 16 кръг /Черно море - Арда/ 07.11 вторник 15.00

Мнениеот Vladislav » 01 ное 2023 12:13

tmanolov написа:Пичове, пак сте захванали перукан и компания и пак няма как да сте прави за часа на мача - уикенда имате избори във Варна, ерго няма как да се играе тогава, т.е. със сигурност ще е в делничен ден. Така, избран е вторник, като мачовете следва да свършат преди 19.30, щото от 19.45 са мачовете в ШЛ, ерго най-късният мач следва да е от 17.45 (избран е 17.30). Има два мача, като единият е 1948 и Левски, а другият е вашият - кой ще генерира по-голям интерес и ще се гледа повече от тв зрителя?

За пореден път - не са виновни от БФС, а от диЛема, те задават часовете и дните на мачовете, ерго псувайте тях.

П.С. Сравнително адекватни реакции от ваша страна за Илиян - браво. Може да не го харесвам като мрънкалник, но за момента е топ опция за настоящия национален отбор (казвам го като неутрален наблюдател). Сега, много го приемат като някакво забърсване на задниците на онези пияници - точно както аз приемах изпълненията на Топчо, след като смени Мъри - и са прави сами за себе си (не ми се влиза в дискусия БФС ли са изначалното зло или самото ни общество вече е стигнало дъното, за да имаме, т.е. нямаме такъв футбол у нас). Аз лично се надявам, че с наличния сбирщайн ще успее поне да не се дъни от джуджета тип Литва, а големите няма да ни бият с 5-6 гола, а "само" с 2-3 - пак ще е прогрес (казвам го без ирония, а с болка).

Успех на Илиян, успех и на вас в битката за ЕКТ, дано е за сметка на пропоците :lol:

А онези с широките гащи как играха като имаха избори? Или викаш във Варна изборите са различни.


Върни се в “Черно море”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 30 госта