КупаБГ /Литекс - Черно море/ 31.10 вторник 17.30

Модератори: paceto, kartago, Iceberg, SkArY_9, гарфилд, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
'enki'
Мнения: 539
Регистриран на: 20 апр 2010 12:33
Контакти:

Re: КупаБГ /Литекс - Черно море/ 31.10 вторник 17.30

Мнениеот 'enki' » 31 окт 2023 20:32

Делвата се счупи. След мача Илиан нападна младежите, не че те играха добре, те просто си бяха в унисон с останалата продукция, но в крайна сметка нашето най-силно оръжие - колективът, вече го няма и не е същият. Бездушно и незаинтересевано изиграни 90 минути.

Потребителски аватар
ogrizko
Мнения: 5152
Регистриран на: 30 ное 2008 13:30
Контакти:

Re: КупаБГ /Литекс - Черно море/ 31.10 вторник 17.30

Мнениеот ogrizko » 31 окт 2023 20:36

ogrizko написа:Започваме похода за купата :mrgreen: :mrgreen:

успяхме и да го приключим в една тема похода :lol: :lol:

както казах, очаквах след избирането на Илиан за национален селекционер да сме една идея по-разсеяни и да се получи подобна изненада :oops: но пък за мен Илиан не е само виновник за загубата ........очевидно футболистите много го бяха подценили мача ...това, че сме 1 в класирането, а Литекс някъде назад в Б група изигра лоша шега....ама лошото е, че юношите и резервите трябваше много повече да се раздават точно сега като им се гласува шанс!!! а те наистина като на тренировка бяха :roll: единствено ми се искаше да видя Мишаел вместо Пачеко и мисля, че щеше да бъде много по-полезен в конкретно този мач и с голямата си крачка щеше лесно да навлиза опасно към вратата на Литекс...

Литекс пък наистина изиграха мача на живота си, явно новия им треньор доста е спомогнал за това ... през цялото време знаеха какво правят на терена!!! а нашите мързеливци и надменници в тоя мач решиха, че сами ще се бият и изобщо не си даваха зор, мен това много ме подразни :evil:

иначе обективно погледнато, един от играчите на Литекс трябваше да бъде изгонен 1то полувреме за втори жълт картон ...с бутоните в глезените на Златев, дори играча им сам осъзна какво е направил и беше готов да си понесе последствията ама незнайно защо съдийчето реши да го пожали... като влизането беше по-грубо от това на Влатко срещу Левски и си беше за директен червен, а той дори жълт не му даде дето щеше да е втори :lol:

от друга страна ако трябва да съм честен, ще изразя малко по-нетрадиционно мнение - изобщо не ми пука, че отпадаме от купата!!!! ние нямаме достатъчно дълга скамейка и в края на сезона се натрупва много умора!!! стават много гостувания и в един момент дърпаме назад заради умората.... и отиваме винаги на 5-6 място в класирането и отпадаме от купата..... тоя сезон обаче сме на 1 място все още!!! това не се е случвало сигурно никога след 1 полусезон и имаме много голям шанс да завършим на 1-2-3 място ако сме изцяло концентрирани върху първенството!!!! така че аз дори съм доволен заради отпадането, защото ще се концентрираме изцяло върху първенство и там ще хвърлим всичко!!!! мисля, че имаме големи шансове за топ 3 по мое мнение предвид, че ще си спестим умора от мачовете за купата!!!!

що се отнася до Илиан изобщо не мисля, че трябва да напуска още сега.... нормално е 2-3 мача да има някакъв спад и объркване докато се наместят и напаснат нещата по оста Черно море - Национален Отбор.... мисля, че след 2-3 мача няма да има никакви проблеми вече в това отношение и ще сме си на макс :!: но за мен е нормално 2-3 мача да има леко объркване ако щеш дори чисто психологически....
Изображение

Vladislav
Мнения: 1601
Регистриран на: 28 сеп 2010 08:14
Контакти:

Re: КупаБГ /Литекс - Черно море/ 31.10 вторник 17.30

Мнениеот Vladislav » 31 окт 2023 20:45

За почивката- сега имат 15+ 5 или 6 мача да почиват.

Потребителски аватар
ogrizko
Мнения: 5152
Регистриран на: 30 ное 2008 13:30
Контакти:

Re: КупаБГ /Литекс - Черно море/ 31.10 вторник 17.30

Мнениеот ogrizko » 31 окт 2023 20:55

Vladislav написа:За почивката- сега имат 15+ 5 или 6 мача да почиват.

не говоря за сега, а за пролетта ...случайно или не мачовете ни за купата почват да се падат само гостувания и то едни такива далечни и за 2 седмици правим примерно 3-4 гостувания и след това отпадаме както за купата, така и в първенството тръгваме назад :lol:

отпадането за купата щеше да ме подразни повече ако бяхме на 6-7-8 място в класирането и купата ни е добър вариант :) в случая сме на 1 място в класирането и имаме голям шанс за нещо в първенството тоя сезон, така че и без друго трудно ще ни оставят да спечелим купата.... дано като се концентрираме само над първенството там да извлечем максимума :idea:
Изображение

ticha i vladislav
Мнения: 1064
Регистриран на: 01 мар 2010 20:08
Контакти:

Re: КупаБГ /Литекс - Черно море/ 31.10 вторник 17.30

Мнениеот ticha i vladislav » 31 окт 2023 22:11

Dakata_1912 написа:
Varnauser написа:
'enki' написа:
Varnauser написа:Илиан няма да им позволи да му се качат на главата, да не говорим да го употребят!


Те вече го употребяват като го въвлякоха в тези преговори и в крайна сметка той прие този пост. Ще си говорим пак след 6 месеца, но уви тогава ще е късно.


Алкохолизирана, нагла, тъпа и неграмотна персони са, но имат инстинкт за самосъхранение и отлично осъзнават, че ако провалите на националния отбор продължат, натискът върху тях ще стане трудно удържим. Затова отчаяно се нуждаят от човек, който да измъкне каруцата от блатото и виждат като такъв Илиан. Ясно е, че ако не стане, ще искат да хвърлят вината върху него - да го употребят. Да, пряката отговорност ще я носи той, но няма да им мълчи, ако се опитат да го накиснат.


Сори че пиша в чужда тема, но тне го разбирам Илиев и още по-малко мога да го оправдая- да приемеш оферта от тези деградирали пиянки си е чисто сепуко,язък че е пичага. Как никой няма топки в тази държава майна , направо не си намирам място от яд, пари ли няма Илиян, уважение ли няма, направо не знам!


Като не разбираш ,за какво пишеш не мога да разбера!
Кажи нещо за мача или търси други конкретни теми да се изявяваш!
Карабао къп този сезон за нас е напълно ненужна безсмисленост!
За да влезем в групите на Шампионската лига задължително трябва да сме шампиони,не носители на Купата на Кока Кола.
Черно море-първият шампион по футбол в България

Dakata_1912
Мнения: 185
Регистриран на: 07 авг 2019 14:28
Контакти:

Re: КупаБГ /Литекс - Черно море/ 31.10 вторник 17.30

Мнениеот Dakata_1912 » 31 окт 2023 23:27

ticha i vladislav написа:
Dakata_1912 написа:
Varnauser написа:
'enki' написа:
Varnauser написа:Илиан няма да им позволи да му се качат на главата, да не говорим да го употребят!


Те вече го употребяват като го въвлякоха в тези преговори и в крайна сметка той прие този пост. Ще си говорим пак след 6 месеца, но уви тогава ще е късно.


Алкохолизирана, нагла, тъпа и неграмотна персони са, но имат инстинкт за самосъхранение и отлично осъзнават, че ако провалите на националния отбор продължат, натискът върху тях ще стане трудно удържим. Затова отчаяно се нуждаят от човек, който да измъкне каруцата от блатото и виждат като такъв Илиан. Ясно е, че ако не стане, ще искат да хвърлят вината върху него - да го употребят. Да, пряката отговорност ще я носи той, но няма да им мълчи, ако се опитат да го накиснат.


Сори че пиша в чужда тема, но тне го разбирам Илиев и още по-малко мога да го оправдая- да приемеш оферта от тези деградирали пиянки си е чисто сепуко,язък че е пичага. Как никой няма топки в тази държава майна , направо не си намирам място от яд, пари ли няма Илиян, уважение ли няма, направо не знам!


Като не разбираш ,за какво пишеш не мога да разбера!
Кажи нещо за мача или търси други конкретни теми да се изявяваш!
Карабао къп този сезон за нас е напълно ненужна безсмисленост!
За да влезем в групите на Шампионската лига задължително трябва да сме шампиони,не носители на Купата на Кока Кола.

Кое не разбирам бе паляк, че любимия ви тренер се продаде на тъпите алкажи, че рева постоянно че го режат и пристана на същите тези пропадняци, не съм бил разбирал… да беше показал малко топки, ама не, ще става тренер при тея престъпници.

Vladislav
Мнения: 1601
Регистриран на: 28 сеп 2010 08:14
Контакти:

Re: КупаБГ /Литекс - Черно море/ 31.10 вторник 17.30

Мнениеот Vladislav » 31 окт 2023 23:38

Dakata_1912 написа:Кое не разбирам бе паляк, че любимия ви тренер се продаде на тъпите алкажи, че рева постоянно че го режат и пристана на същите тези пропадняци, не съм бил разбирал… да беше показал малко топки, ама не, ще става тренер при тея престъпници.

Като си прав- прав си. Разбирам го по същия начин с риск да ми се обясни че не ги разбирам нещата.

Ent
Мнения: 421
Регистриран на: 16 юли 2021 22:52
Контакти:

Re: КупаБГ /Литекс - Черно море/ 31.10 вторник 17.30

Мнениеот Ent » 01 ное 2023 08:30

Ай пак резервите и юношите виновни. Дакай, Златев и Дичев бяха в основата на всичко опасно създадено през първото полувреме. Всеки от тях се справи много добре. Те какво са виновни, че Бредно не може нито да спре, нито да уцели топката. Титулярите в атакага ги видяхме второто. Наско и Пашеко се бориха кой ще е по-слаб. 7 години съиии, разстояния и юноши все са виновни, но не и треньорите. Някой сеща ли се кога бе последният мач, в който сме надиграли противник?

deadlock
Мнения: 125
Регистриран на: 21 апр 2021 12:15
Контакти:

Re: КупаБГ /Литекс - Черно море/ 31.10 вторник 17.30

Мнениеот deadlock » 01 ное 2023 09:32

Vladislav написа:Заеби вече и купа и първенство. Каквото беше дотук в първенството- това е. Трябва спешно да започнат разговори с нов треньор, до лятото има време, да е готов човека, да си подбере играчи щото поне половината ще си заминат. Някои неща не ги разбирам- псуваме ги всеки мач, плащаме глоби защото казваме истината, самият теб те мачкат и накрая отиваш да им слугуваш и един осмокласник и тайфа алкохолици си изтриват насраните гъзове с теб. Нищо няма да направи Илиан с националния отбор- то няма нищо национално, за отбор не говорим. Да беше отишъл някъде в чужбина, дори и веднага- щях да го разбера.


От слухове които чух - новият треньор е вече ясен. И не, не е Петев, Херо, Хубчев, или някакво такова познато име. От лятото ни поема Емо Луканов. Дали това ще се окаже истина - ще видим в края на сезона.

Потребителски аватар
ogrizko
Мнения: 5152
Регистриран на: 30 ное 2008 13:30
Контакти:

Re: КупаБГ /Литекс - Черно море/ 31.10 вторник 17.30

Мнениеот ogrizko » 01 ное 2023 09:53

deadlock написа:От слухове които чух - новият треньор е вече ясен. И не, не е Петев, Херо, Хубчев, или някакво такова познато име. От лятото ни поема Емо Луканов. Дали това ще се окаже истина - ще видим в края на сезона.

не знам дали е вярно, но аз точно си мислех защо не взеха Емо Луканов за помощник :roll: явно е надградил понеже Етър играха много добре ...чисто игрово говоря! и само малшанса и съдиите им попречиха да имат доста повече точки! но на мен много ми допадна Етър като игра! :) така че лично аз бих му гласувал доверие... първия път като ни пое нямаше никакъв опит, но пък явно е имал време да помисли кое какво и вече има и повечко опит :roll: все пак на мен ми е чудно Илиан какво му пречи да си остане начело и на Черно море..... но може би иска малко повече време за почивка или пък сега е намерил удобен момент да си тръгне ако иска да смени обстановката ;) така или иначе в даден момент пак ще се върне при нас предполагам!

но определено Емо Луканов ми допада като вариант :) Херо, Стойчо Стоев и Белия също вероятно са добри варианти... за други май не се сещам?! може да се даде шанс и на Мартин Христов евентуално де... ама общо взето тия 5-та стават според мен.... на Херо в Спартак Вн му беше трудно понеже бяха мн назад и не успя да убеди играчите да отидат там да играят и игра с 3-4 избори за съответните позиции... но преди това все пак достатъчно се е доказал ;) но Емо Луканов го предпочитам ...само казвам ако не е той кои други виждам като варианти
Изображение


Върни се в “Черно море”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 27 госта