13 кръг /Черно море - Локо Пд/ 07.10 събота 20.15

Модератори: paceto, kartago, Iceberg, SkArY_9, гарфилд, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
ogrizko
Мнения: 5152
Регистриран на: 30 ное 2008 13:30
Контакти:

13 кръг /Черно море - Локо Пд/ 07.10 събота 20.15

Мнениеот ogrizko » 01 окт 2023 19:53

абе, не знам ....ама аз все още имам шампионски амбиции :lol: :lol: не трябва да сваляме гарда, бием Локото и след това каквото стане :geek:
Изображение

Sole
Мнения: 4557
Регистриран на: 16 авг 2008 20:40
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: 13 кръг /Черно море - Локо Пд/ 07.01 събота 20.15

Мнениеот Sole » 01 окт 2023 20:23

Това ще е тактически мач на надлъгване с малко положения за гол и много агресия. Може би 1 златен гол ще реши мача. Дано този път имаме късмет! 8-)


Потребителски аватар
'enki'
Мнения: 539
Регистриран на: 20 апр 2010 12:33
Контакти:

Re: 13 кръг /Черно море - Локо Пд/ 07.01 събота 20.15

Мнениеот 'enki' » 02 окт 2023 21:34

Отборът с тирето разпердушинва Локото, направо ги направиха сами да си говорят. Ако влезем здраво и надъхано в мача, мисля, че Локото ще изглеждат като Ботев срещу нас. Като цяло те взеха доста мачове на късмет и днес това си проличава. Ние сме по-добрите, само да успеем да вкараме.

ticha i vladislav
Мнения: 1064
Регистриран на: 01 мар 2010 20:08
Контакти:

Re: 13 кръг /Черно море - Локо Пд/ 07.01 събота 20.15

Мнениеот ticha i vladislav » 02 окт 2023 22:17

След тази вечер ми се струва,че мача с Левски плюс съдиите в София, ще е много по-труден от този с Локото на Тича.
Черно море-първият шампион по футбол в България

Sole
Мнения: 4557
Регистриран на: 16 авг 2008 20:40
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: 13 кръг /Черно море - Локо Пд/ 07.01 събота 20.15

Мнениеот Sole » 02 окт 2023 22:56

ticha i vladislav написа:След тази вечер ми се струва,че мача с Левски плюс съдиите в София, ще е много по-труден от този с Локото на Тича.

Естествено,че със съдийското отборче от подуене футбол не може да се играе. Локото дори и агресивни,поне играят футбол. Докато на селски 'Левски" цялата им игра е секири и симулации защото знаят ,че съдиите и коментаторчетата си затварят очичките. А в Европа "Левски" играха като агънца, защото ако играят както в родното първенство чуждите съдии ще им изгонят половината отбор!

bsz1916
Мнения: 2512
Регистриран на: 16 юни 2016 05:35
Местоположение: София
Контакти:

Re: 13 кръг /Черно море - Локо Пд/ 07.01 събота 20.15

Мнениеот bsz1916 » 03 окт 2023 05:14

'enki' написа:Отборът с тирето разпердушинва Локото, направо ги направиха сами да си говорят. Ако влезем здраво и надъхано в мача, мисля, че Локото ще изглеждат като Ботев срещу нас. Като цяло те взеха доста мачове на късмет и днес това си проличава. Ние сме по-добрите, само да успеем да вкараме.

Не съдете за Локо Пд от представянето им срещу отбора с тирето . От престоя та треньора им ( микренския слуга Сашко Пътя ) в Стара Загора сме запомнили едно - когато излезе срещу " отборчето " от Етрополе - Микре , воденият от него отбор не прилича на себе си , а той дори не успява да скрие задоволството си , че отбарът му е загубил мача .

ticha i vladislav
Мнения: 1064
Регистриран на: 01 мар 2010 20:08
Контакти:

Re: 13 кръг /Черно море - Локо Пд/ 07.01 събота 20.15

Мнениеот ticha i vladislav » 03 окт 2023 08:39

bsz1916 написа:
'enki' написа:Отборът с тирето разпердушинва Локото, направо ги направиха сами да си говорят. Ако влезем здраво и надъхано в мача, мисля, че Локото ще изглеждат като Ботев срещу нас. Като цяло те взеха доста мачове на късмет и днес това си проличава. Ние сме по-добрите, само да успеем да вкараме.

Не съдете за Локо Пд от представянето им срещу отбора с тирето . От престоя та треньора им ( микренския слуга Сашко Пътя ) в Стара Загора сме запомнили едно - когато излезе срещу " отборчето " от Етрополе - Микре , воденият от него отбор не прилича на себе си , а той дори не успява да скрие задоволството си , че отбарът му е загубил мача .

Същото беше и когато сегашния треньор на Локото играеше в Черно море в мачовете среущу Цска тогава без тире.Помня един мач на Тича сезон 2007-2008г,когато ни биха с два гола и все с участието на Томаш.

В специално интервю Александър Василев разкрива защо се е разделил с Локомотив (Пловдив), как се е стигнало до преминаването му на „Тича“ и какви цели ще преследва с екипа на „моряците“.

Г-н Василев, защо си тръгнахте от „Лаута“?

– Истината е една – в последните 8 мача получих малко игрово време и трябваше да направя избор за бъдещето си, тъй като това беше изненадващо за мен. Затова разговарях с треньора и преценихме, че за двете страни ще бъде най-добре да прекратим отношенията си.

Каза ли Ви Александър Томаш коя е причината да не играете редовно?

– Това си остава между нас, макар че не очаквах Локомотив толкова лесно да се откаже от мен.

Обиден ли сте на Томаш?

– Няма за какво. По-честно е нещата да се казват право в очите и крайното решение в една такава ситуация да удовлетворява както футболиста, така и клуба.

Първите Ви впечатления от „Тича“?
– Тук има страхотен колектив. Преди да дойда във Варна, мислех, че най-добрият колектив е в Локомотив (Пловдив), но този в Черно море надминава очакванията ми. Също така новите ми съотборници са и стойностни футболисти, а вътрешната конкуренция е висока.
Последна промяна от ticha i vladislav на 03 окт 2023 12:25, променено общо 1 път.
Черно море-първият шампион по футбол в България

Потребителски аватар
greenpeak
Мнения: 4400
Регистриран на: 08 мар 2009 19:53
Местоположение: greenpeak@abv.bg
Контакти:

Re: 13 кръг /Черно море - Локо Пд/ 07.01 събота 20.15

Мнениеот greenpeak » 03 окт 2023 10:11

ticha i vladislav написа:
bsz1916 написа:
'enki' написа:Отборът с тирето разпердушинва Локото, направо ги направиха сами да си говорят. Ако влезем здраво и надъхано в мача, мисля, че Локото ще изглеждат като Ботев срещу нас. Като цяло те взеха доста мачове на късмет и днес това си проличава. Ние сме по-добрите, само да успеем да вкараме.

Не съдете за Локо Пд от представянето им срещу отбора с тирето . От престоя та треньора им ( микренския слуга Сашко Пътя ) в Стара Загора сме запомнили едно - когато излезе срещу " отборчето " от Етрополе - Микре , воденият от него отбор не прилича на себе си , а той дори не успява да скрие задоволството си , че отбарът му е загубил мача .


Същото беше и когато сегашния треньор на Локото играеше в Черно море в мачовете среущу Цска тогава без тире.Помня един мач на Тича,когато ни биха с два гола и все с участието на Томаш.



Точно Томаш и Косьо Мирчев тогава продадоха мача!!!!!
Мирчев сега пак е при Томаш - помощник.

Plovdiv_1926
Мнения: 1229
Регистриран на: 05 май 2013 12:05
Контакти:

Re: 13 кръг /Черно море - Локо Пд/ 07.01 събота 20.15

Мнениеот Plovdiv_1926 » 03 окт 2023 11:49

Труден мач, да се надяваме, че Митко ще играе, както и Сегура се връща от наказание, срещу вас обикновено трябват повече физически футболисти, защото стъпвате здраво.

Не изключвам хикса, защото загубата и за двата отбора може да значи едно пропадане психически.
Един света, един света и черно-бяла е любовта...


Върни се в “Черно море”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 33 госта