8 кръг /Ботев Вр - Черно море/ 01.09 петък 19.15

Модератори: paceto, kartago, Iceberg, SkArY_9, гарфилд, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
ogrizko
Мнения: 5158
Регистриран на: 30 ное 2008 13:30
Контакти:

8 кръг /Ботев Вр - Черно море/ 01.09 петък 19.15

Мнениеот ogrizko » 27 авг 2023 00:03

след няколко дни имаме нов мач ..възможно е да сме продали Машадо до тогава, което няма да е много добре ...от друга страна срещу Враца очаквам Наско Илиев да свърши много добра работа и конкретно тоя мач да не се усети евентуално липсата на Машадо :) след това има пауза 2 седмици, така че Илиан има малко време евентуално да подготви нещата за игра без Машадо и дано не се усети много липсата след това :roll:

за мен заради класирането и точките сме длъжни да го вземем тоя мач каквото и да става, никакво отпускане!! :)))
Последна промяна от ogrizko на 27 авг 2023 00:45, променено общо 2 пъти.
Изображение

TheSailor
Мнения: 138
Регистриран на: 05 мар 2023 22:04
Местоположение: Варна

Re: 8 кръг /Черно море - Ботев Вр/ 01.09 вторник 19.15

Мнениеот TheSailor » 27 авг 2023 00:08

Задължителни 3 точки на фона на мачовете, които демонстрирахме досега. Мачкайте моряци !!
„Всичко, което е далече от морето, е провинция.“

ShooterMan
Мнения: 7830
Регистриран на: 23 окт 2010 16:56
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: 8 кръг /Черно море - Ботев Вр/ 01.09 петък 19.15

Мнениеот ShooterMan » 27 авг 2023 00:26

Мача не е ли във Враца? Иначе точките тук трябва за са 3 и така с 20 актив да влезем в паузата и евентуално заместника на Машадо да влезе бързо в отбора. Моралес е физкултурник, но ние не можем да си позволим да подценяваме никого, още повече, че вече всеки ще ни взема насериозно и ще и на макс.
"Ако ние сме като ПСВ, то Черно море е като Байерн (Мюнхен)" - Славиша Йоканович,наставник на Левски.

Потребителски аватар
ogrizko
Мнения: 5158
Регистриран на: 30 ное 2008 13:30
Контакти:

Re: 8 кръг /Черно море - Ботев Вр/ 01.09 петък 19.15

Мнениеот ogrizko » 27 авг 2023 00:45

във Враца е да, явно са ми дошли в повече емоциите нещо :) даже го бях писал и вторник в началото ама се усетих, че е всъщност петък :lol: :lol:
Изображение

Радо
Мнения: 625
Регистриран на: 23 мар 2014 20:35
Контакти:

Re: 8 кръг /Ботев Вр - Черно море/ 01.09 петък 19.15

Мнениеот Радо » 27 авг 2023 10:52

ogrizko написа:след няколко дни имаме нов мач ..възможно е да сме продали Машадо до тогава, което няма да е много добре ...от друга страна срещу Враца очаквам Наско Илиев да свърши много добра работа и конкретно тоя мач да не се усети евентуално липсата на Машадо :) след това има пауза 2 седмици, така че Илиан има малко време евентуално да подготви нещата за игра без Машадо и дано не се усети много липсата след това :roll:

за мен заради класирането и точките сме длъжни да го вземем тоя мач каквото и да става, никакво отпускане!! :)))



Здравейте,

Честито на Вашия отбор. Вчера бях на " Армията " и минах покрай автобуса на " Черно море ". Пипнах еблемата на " Черно море " на отиване и на вруъщане и имам късметлийска ръка: взехте точка. Исках да са трите точки, но явно така е било писано.

Успех във Враца и да продължит с доброто темпо.

Като пуснат прогнозите в " Гонг " за следващия кръг ще дам прогноза за " 2 " за " моряците " ;).

Потребителски аватар
icko65
Мнения: 6827
Регистриран на: 07 дек 2013 12:45
Контакти:

Re: 8 кръг /Ботев Вр - Черно море/ 01.09 петък 19.15

Мнениеот icko65 » 27 авг 2023 12:45

Радо написа:
ogrizko написа:след няколко дни имаме нов мач ..възможно е да сме продали Машадо до тогава, което няма да е много добре ...от друга страна срещу Враца очаквам Наско Илиев да свърши много добра работа и конкретно тоя мач да не се усети евентуално липсата на Машадо :) след това има пауза 2 седмици, така че Илиан има малко време евентуално да подготви нещата за игра без Машадо и дано не се усети много липсата след това :roll:

за мен заради класирането и точките сме длъжни да го вземем тоя мач каквото и да става, никакво отпускане!! :)))



Здравейте,

Честито на Вашия отбор. Вчера бях на " Армията " и минах покрай автобуса на " Черно море ". Пипнах еблемата на " Черно море " на отиване и на вруъщане и имам късметлийска ръка: взехте точка. Исках да са трите точки, но явно така е било писано.

Успех във Враца и да продължит с доброто темпо.

Като пуснат прогнозите в " Гонг " за следващия кръг ще дам прогноза за " 2 " за " моряците " ;).

++++++++
Черно море-първи шампион по футбол на България...ЗАВИНАГИ!ЦСКА–София е приемник на ЦСКА...т.е. НЕ Е ЦСКА

Nobody007
Мнения: 370
Регистриран на: 19 апр 2015 21:41
Контакти:

Re: 8 кръг /Ботев Вр - Черно море/ 01.09 петък 19.15

Мнениеот Nobody007 » 28 авг 2023 08:32

Радо написа:
ogrizko написа:след няколко дни имаме нов мач ..възможно е да сме продали Машадо до тогава, което няма да е много добре ...от друга страна срещу Враца очаквам Наско Илиев да свърши много добра работа и конкретно тоя мач да не се усети евентуално липсата на Машадо :) след това има пауза 2 седмици, така че Илиан има малко време евентуално да подготви нещата за игра без Машадо и дано не се усети много липсата след това :roll:

за мен заради класирането и точките сме длъжни да го вземем тоя мач каквото и да става, никакво отпускане!! :)))



Здравейте,

Честито на Вашия отбор. Вчера бях на " Армията " и минах покрай автобуса на " Черно море ". Пипнах еблемата на " Черно море " на отиване и на вруъщане и имам късметлийска ръка: взехте точка. Исках да са трите точки, но явно така е било писано.

Успех във Враца и да продължит с доброто темпо.

Като пуснат прогнозите в " Гонг " за следващия кръг ще дам прогноза за " 2 " за " моряците " ;).


Благодарим ти. Кадемлия си :) Важно бе да не загубим този мач срещу т.нар. кандидат-шампион и псевдо-гранд... Най-малко, за да замлъкнат онези "велики" анализатори, които предричаха полягване и т.н... Болшит, както казват. Изпари се в небитието тази мантра след вчерашния мач.
П.С. Да се отбиваш по-често и да пипваш отново емблемата когато са ни и другите двубои с т.нар. псевдо-грандове :) И, разбира се ... бъди здрав и успех и на твоя отбор.

Потребителски аватар
icko65
Мнения: 6827
Регистриран на: 07 дек 2013 12:45
Контакти:

Re: 8 кръг /Ботев Вр - Черно море/ 01.09 петък 19.15

Мнениеот icko65 » 01 сеп 2023 20:00

Мач на една врата без голове....Творим само убийствена положителна статистика.Накрая да не стане...един удар...един гол....една загуба.От тотален мъртвец.Ние сме реаниматори...Не сме реанимирали отдавна.
Черно море-първи шампион по футбол на България...ЗАВИНАГИ!ЦСКА–София е приемник на ЦСКА...т.е. НЕ Е ЦСКА

Потребителски аватар
'enki'
Мнения: 541
Регистриран на: 20 апр 2010 12:33
Контакти:

Re: 8 кръг /Ботев Вр - Черно море/ 01.09 петък 19.15

Мнениеот 'enki' » 01 сеп 2023 20:05

Не мога да повярвам, че опропастяваме толкова много добри атаки с лека ръка. Много по-добри сме от Ботев, което всъщност нищо не значи. Враца са Б група отбор. Тези мачове са абсолютно безмислени, с 16 отбора в Първа лига няма да имаме скоро добро първеснство. Половината мачове са безмислени, без публика и на лоши терени.

Sole
Мнения: 4565
Регистриран на: 16 авг 2008 20:40
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: 8 кръг /Ботев Вр - Черно море/ 01.09 петък 19.15

Мнениеот Sole » 01 сеп 2023 20:18

Изтървахме една дузина чисти полжения и 1 дузпа! Рядко безотговорно изиграно цяло полувреме!!! Ботев бавят от първата минута. Цялата игра е вратарят им максимално бавно да вкара топката в игра. Иса и Панайотов изключително неорентирани. Панайотов при полжение,че има 30м празно пространство пред себе си без да се огледа връща назад и настрани на Сула. Иса го извеждат сам с/у вратаря, той бяга с топката към аутлинията,че после оттам се мъчи да я центрира. Второто полувреме трябва да започне с Наско Илиев и Ники Златев.


Върни се в “Черно море”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 8 госта